رفتن به مطلب

خانواده من

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من میام اینجا انگار اومدم اسپانیا.. میدونید چرااا انقدر که خلوته.. و سکوته.. بابابا خانواده من کوش.......................... داد میزنماااااا

:w000:

مامان گندم ژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزون

بابا بزرگ سهند عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززم

بابا امیر گلممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

عمه ارتاش ژوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووی

زن عمو میناااااااا ژژژژژززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززونی...

وای گلوم درد گرفت:imoksmiley:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من میام اینجا انگار اومدم اسپانیا.. میدونید چرااا انقدر که خلوته.. و سکوته.. بابابا خانواده من کوش.......................... داد میزنماااااا

:w000:

مامان گندم ژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزون

بابا بزرگ سهند عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززم

بابا امیر گلممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

عمه ارتاش ژوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووی

زن عمو میناااااااا ژژژژژززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززونی...

وای گلوم درد گرفت:imoksmiley:

جانممممممممممممممممم دخملمممممممممممممممممممممممممممممممم

داد نزن گلوت گرفت باید ببرمت دکتر:icon_pf (34):

اسم بابات امینه نه امیر :banel_smiley_4:

بچه ها بیاین دیگه بچه م خودشو کشت:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اومدم چی شده چی گفته نوولوپ

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام مامانی خوب دلم تنگ شده.. هی از اتاقم اومدم بیرون دیدم هیچ کس نیست یا نشستید شمادرس میخونی بابابزرگ قران میخونه خوب من چی...

اره گلومم درد گرفته انقدر میسوزه..

هی گفتم گشنمه بیاین شام بخوریم منم رفتم خربزه خوردم گلوم درد میکنه,, ولی دکتر نمیام باشه مامانی,,

اسم دکترو نیار الرژی گرغتم ازش:ws3::hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام مامانی خوب دلم تنگ شده.. هی از اتاقم اومدم بیرون دیدم هیچ کس نیست یا نشستید شمادرس میخونی بابابزرگ قران میخونه خوب من چی...

اره گلومم درد گرفته انقدر میسوزه..

هی گفتم گشنمه بیاین شام بخوریم منم رفتم خربزه خوردم گلوم درد میکنه,, ولی دکتر نمیام باشه مامانی,,

اسم دکترو نیار الرژی گرغتم ازش:ws3::hanghead:

قلبون دل کوشولوت..هروقت خواستی بهم بگو درسو بذارم کنار باهم بازی کنیم خشنگ مامان

من که برات آش درست کرده بودم گذاشته بودم رو گاز..چرا خربزه خوردی آخه؟:icon_pf (34):

نمیبرمت دکتر ...ولی مواظب خودت باش خب:5c6ipag2mnshmsf5ju3

فقط مامانم منو دلک میکنه... بیا تو بخل خودم عشخم

جیجرتو گل زندگی مامانننننننننننننننننن:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
قلبون دل کوشولوت..هروقت خواستی بهم بگو درسو بذارم کنار باهم بازی کنیم خشنگ مامان

من که برات آش درست کرده بودم گذاشته بودم رو گاز..چرا خربزه خوردی آخه؟:icon_pf (34):

نمیبرمت دکتر ...ولی مواظب خودت باش خب:5c6ipag2mnshmsf5ju3

جیجرتو گل زندگی مامانننننننننننننننننن:hapydancsmil:

عزیز دلمی مامان ژونم..

خو میدونی چی شد. اومدم اش رو از گاز بردارم ریخت زمین.. :sad0:

بعدش برای اینکه منو دعبا نکنی.. زود تمیزش کردم...

دیدم خیلی گشنمه خربزه خولدم...

مامانی یه دنیا دوست دارمااااااا:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
عزیز دلمی مامان ژونم..

خو میدونی چی شد. اومدم اش رو از گاز بردارم ریخت زمین.. :sad0:

بعدش برای اینکه منو دعبا نکنی.. زود تمیزش کردم...

دیدم خیلی گشنمه خربزه خولدم...

مامانی یه دنیا دوست دارمااااااا:hapydancsmil:

مامان فدات دخمل مهلبونمممممممممممممم:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ای جان:ws3:

مرسی عسیس دل مامان:hapydancsmil:همینطور به تو

مامانی من برم ورزش کنم بیام.. مواظب خودت باشیااا..

راستی این بابا سهند چرا ساکته.. چیزی شده؟نکنه نالاحته؟ براش نگرانم مامانی...:sigh::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مامانی من برم ورزش کنم بیام.. مواظب خودت باشیااا..

راستی این بابا سهند چرا ساکته.. چیزی شده؟نکنه نالاحته؟ براش نگرانم مامانی...:sigh::icon_gol:

نه عزیزم نگران نباش بابا سهند مدیر شده..واقعی که بود مجازی ام مدیر شد

الان سرش شلوغه وگرنه حواسش به همه هست:w16:

اینم از خانواده ما در چند سال آینده:ws37:

family7.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...