رفتن به مطلب

خانواده من

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابای قهرمان بابای پهلوان لای لالای لای لالایلالای لای:hapydancsmil:

آی شیطون ازین بچه کوچیکا میپرسی کیو بیشتر دوست داری هرکی نزدیک باشه و ازش بپرسه اونو میگه:ws3::ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آی شیطون ازین بچه کوچیکا میپرسی کیو بیشتر دوست داری هرکی نزدیک باشه و ازش بپرسه اونو میگه:ws3::ws28:

نه من تو بچگی از اونایی بودم که به همه میگفتم تورو دوس دارم قد زمین و آسمون و وسط این دوتا:ws3:همه هم فکر میکردن فقط اونو دوس دارم:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام ب خانواده گلم من یه مدت نبودم ولی الان خوب خوب خوبم نگران نباشید..

الان مشهدم برای همتون دعاکردم اگه قابل باشم:icon_gol:

مواظب خودنون باشید:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نوه جانمممممممممممممممممممممممممممممم

مغز بادوممم کجا بودیییییییییییییی پسسسسسسسس:hapydancsmil:خوش اومدی

• Like 2
لینک به دیدگاه
نوه جانمممممممممممممممممممممممممممممم

مغز بادوممم کجا بودیییییییییییییی پسسسسسسسس:hapydancsmil:خوش اومدی

سلام بابابزرگ ژونم من اول شمال بودم بعد رفتم یزد قلبمو عمل کردم بعد خدا بهم لطف و عنایت کرد برای دوباره زندگی کردن والان مشهدم.. کلی براتون دعاکردم اگه خداقابل بدونه...

الانم خوب خوب خوبم

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بابابزرگ ژونم من اول شمال بودم بعد رفتم یزد قلبمو عمل کردم بعد خدا بهم لطف و عنایت کرد برای دوباره زندگی کردن والان مشهدم.. کلی براتون دعاکردم اگه خداقابل بدونه...

الانم خوب خوب خوبم

الهی شکر الهی شکر

دعای دوستان همیشه توشه راهتون

ممنون مصی جان

خوشحال شدم سالمی الان شکر

• Like 3
لینک به دیدگاه
الهی شکر الهی شکر

دعای دوستان همیشه توشه راهتون

ممنون مصی جان

خوشحال شدم سالمی الان شکر

عزیزی قربونت برم بابابزرگ ژونم منم خیلی خوووووووشحاااالم خیلی مطمینندعای دوستان باعث سلامتیم شده,,

دلم براتون تنگ شده بود وهمیشه حالتونو از گندم میپرسیدم:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
عزیزی قربونت برم بابابزرگ ژونم منم خیلی خوووووووشحاااالم خیلی مطمینندعای دوستان باعث سلامتیم شده,,

دلم براتون تنگ شده بود وهمیشه حالتونو از گندم میپرسیدم:hapydancsmil:

لطف داری عزیزم قربون دل مهربونت

• Like 3
لینک به دیدگاه
لطف داری عزیزم قربون دل مهربونت

مرسی بابا ژونم مهربونی از خودتونه بابایی من دارم میرم حرم خداقابل بدونه برانون دعامیکنم نیتاتونو کنید تاالان امام رضاصدامو شنیده ایشالله دعاهای شماهم مستجاب میشه, به خانواده گلمون تک تک سلام برسونید, مندسترسی ب نتم خیلی کمه دیرب دیرمیام ولی جویای حالتون هستم مواظب خوبیهاتون باشید. خوشحال شدم خیلی حیلی:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام معصومه جان خوبی؟

زیارت قبول باشه مارم هم دعا کن:icon_redface:

سلام عمه ارتاش خیلی خوبم خیلی عمه ژونم امام رضاقابل بدونه براتون دعاکردم الانم دارم میرم حرم.. حتما گلم.. :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرسی بابا ژونم مهربونی از خودتونه بابایی من دارم میرم حرم خداقابل بدونه برانون دعامیکنم نیتاتونو کنید تاالان امام رضاصدامو شنیده ایشالله دعاهای شماهم مستجاب میشه, به خانواده گلمون تک تک سلام برسونید, مندسترسی ب نتم خیلی کمه دیرب دیرمیام ولی جویای حالتون هستم مواظب خوبیهاتون باشید. خوشحال شدم خیلی حیلی:hapydancsmil:

به امام بگو

باشه رضا جان باشه

:sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام عمه ارتاش خیلی خوبم خیلی عمه ژونم امام رضاقابل بدونه براتون دعاکردم الانم دارم میرم حرم.. حتما گلم.. :a030:

زنده باشی عزیزم دستت طلا ایشالله همه دعات برآورده میشه :hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...