رفتن به مطلب

بهترين آلبوم پاپ مجاز سال 92 را انتخاب کنید

shadmehrbaz

بهترین آلبوم مجاز سال 92 از نظر شما کدام است ؟  

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین آلبوم مجاز سال 92 از نظر شما کدام است ؟

ارسال های توصیه شده

سعي كردم بهترين آلبوم های مجاز سال 92 رو با توجه به میزان فروش و محبوبیت بالاشون توی لیست 10 تایی زير قرار بدم لطفا توی نظرسنجی شرکت کنید و به آلبوم مورد علاقه تون رای بدید اگر هم آلبوم مد نظرتون جزء آلبومهای زیر نبود اسمش رو توی پستتون بنویسید . :icon_gol:

نظرسنجی هم قابلیت انتخاب چندگانه رو داره :w16:

واسه اینکه تاپیک فعال بمونه لطفا بهترین آهنگهایی که سال 92 هم شنیدین اسم ببرید . :a030: ( این آهنگ میتونه از آهنگهای اونور آبی هم باشه :ws3: )

آلبومها به ترتیب تاریخ انتشار :

1zvkee6vaczt0bjln7cu.jpg

1.همین....رضا صادقی

rlbmyiwein5atii1f4dn.jpg

2.اکسیژن...بابک جهانبخش

aw319yym7wbr3j1g8z6.jpg

3.دوست دارم...گروه سون

l90iqzhjoxvppofe02gb.jpg

4.لعنت به من...مازیار فلاحی

8kgnh377jlhkyaije6v.jpg

5.امپراطور...مهدی یراحی

of7fay601gizekfr6o1.jpg

6.خوشبختی...حمید عسکری

q7huwu93q7e4sn0ulrkm.jpg

7.کولی عشق...شهرام شکوهی

3vdbm10dh3jmlludd69.jpg

8.ساعتا خوابن...رضا یزدانی

zrz108wchg0y1mjpgb37.jpg

9.شخصی...فرزاد فرزین

j7usqnipssk4ruuh3so3.jpg

10..93...بنیامین بهادری

لینک به دیدگاه

من خودم با هیچ کدوم از آلبومهای داخلی پارسال حال نکردم ولی آلبوم شهرام شکوهی به نظرم بیشتر کار شده بود روش واسه همین به اون رای دادم

بهترین آهنگهایی هم که پارسال شنیدم اینا بود : به همین زودی (سیروان خسروی ) ، عاشقان (شهرام شکوهی) ، بزن بارون (حمید عسکری ) ، دلخوشی ( دی جی مریم) ، دانشگاه (رستاک حلاج) ، یه دختر (شادمهر و ابی) ، دیوونه ( ملانی و 2afm ) ، هماهنگ (سامی بیگی)

لینک به دیدگاه
هیچکدوم رو گوش ندادم:ws3:

یه آهنگ امسال از معین شنیدم (امسال بدستم رسید شاید قدیمی باشه)اسمش همدم بود خیلی با حس خونده بود

کنارم هستی و اینا ؟ :ws3: آره اون قدیمیه

لینک به دیدگاه

معمولا گزینشی آهنگامو انتخاب میکنم.

از این آلبومهایی که گذاشتی اکثرا نشنیدم:ws3: ، آهنگ های رضا صادقی که دوست ندارم (شاید از یک آلبومش یک آهنگو بپسندم )

خیلی کم پیدا میشه به طور مثال ، مثل کارهای شادمهر ،از آهنگ های خواننده ای ( فول آلبوم) خوشم بیاد.

سال آهنگارو دقیق شاید ندونم.

سال گذشته بیشتر اهنگ های سیروان خسروی برام جالب بود، اینکه آهنگسازی کاراشو خودش انجام میده ، البته خیلیاشون قدیمی بودن ،ولی من نشنیده بودم ، ریتم آهنگاش به دلم میشینه.

چندتا از اهنگاش که میسپندم: به همین زودی _ نه نرو _ بی قرار (که البته ریمیکسشو میپسندم)

آهنگ های علی اصحابی رو دوست دارم _مثل سکوت مطلق ، هرچند به نوعی برخیشون کپی برداری هستن.

نگرانتم و ماه عسل از فرزاد فرزین

لحطه از احسان خواجه امیری

شبهایی که تا صبح تو فکر تو بودم ازبابک رهنما - بیش از اینکه متنشو رو بپسندم ، خود آهنگ رو بدون متن دوست دارم.

مبهم از گروه بلک کت

ستایش از مرتضی پاشایی ( این تک اهنگم عالیه به نظرم)

یه آهنگی هم تازه شنیدم،اما کار قشنگی بود : طوفان از عارف (مخصوصا همون قسمتیش که در فیلم میم مثل مادر تکرار شده _ از اون قسمتی که میگه :

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره _ عشق تو نمی میره )

و در آخر کارهای سالار عقیلی رو هم میپسندم .

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از استارتر مهند عزیز:icon_gol: .. یه مقدار دیر این تاپیک ایجاد شد اما به هر حال ممنون :a030:

آلبوم های سال 92 :

........................................................................................................................................

امپراطور - مهدی یراحی

2xcoe9jw4bybr9lrmn7.jpg

منم آلبوم های سال 92 رو گوش دادم..ولی به نظرم بهترین آلبوم سال 92 امپراطور مهدی یراحی بود...

چون از لحاظ شعر و آهنگ و تنظیم یه سرو گردن از همه آلبوم های سال 92 بالاتر بود.. و تک رای هم به امپراطور میدم...من یک دقت و تعملی دیگه ای روی این آلبوم داشتم به این نکته مهم هم رسیدم

(یعنی با دقت رو متن گوش‌کردم)

این آلبوم داره یه داستان کامل رو تعریف می‌کنه

داستانی که با آهنگی شاد آغاز میشه درباره عشقی که بوجود میاد

اما گویا این عشق به سرانجام نمی‌رسه

و بتدریج کلا جدایی پیش میاد

و همین‌طور آهنگها غمگین و غمگین‌تر میشه

تا به آخرین ترک می‌رسه

و فراموشی

در کل شاید بشه تک تک ترک‌ها رو گوش کرد

اما هر ترک جزئی است از یک کل

که در کنار هم می‌بایست دیده شوند

من از این حرکت خیلی لذت بردم :w16:

خیلی دوست دارم بیشتر از این در مورد این آلبوم بگم اما در اینجا همین قدر کفایت میکنه:icon_redface:

همه آهنگها آلبوم رو دوست داشتم ... اما بهترین تراک آلبوم آهنگ امپراطور بود

بخشی از متن آهنگ امپراطور:

تو قلب من یه امپراطوره

تسلیم میشه چون که مجبوره

برو نباید مال من باشی

خواهش نکردم این یه دستوره

ترانه سرا : مونا برزویی

پیشنهادم اینه کل آلبوم گوش کنید

........................................................................................................................................

دوست دارم -گروه سون

06i0ssjv7u6zh0hovpo0.jpg

آلبوم این گروه به خاطر پخش چند تا از آهنگاشون در سریال زمانه به گوش رسید .. کارهایی مثل :

یه راهی پیش روم بزار ..دوست دارم .. نرو خواهش میکنم بود و پخش شده بود و طرفدار داشت .... کارهای جدید ترشون تو آلبوم تراک قابل توجهی نبود و نمیشه گفت آلبومشون جزء بهترین ها باشه

بهترین تراک آلبوم دوست دارم بود

بخشی از متن آهنگ دوست دارم :

دوست دارم

دوست دارم

هنوز عشق منی

میدونم منو از یاد میبری

بهونه ی نفس کشیدنم تویی

دوست دارم

تو قلب من

فقط تویی

شخصی - فرزاد فرزین

4ztuwxj8uucilu8u4w2m.jpg

آلبومی متوسط ...

قبل اومدن آلبوم خود فرزاد فرزین خیلی از آلبومش تعریف میکرد و تبلیغات با هزینه های زیادی هم برای آلبومش کرده بود .. اما آلبومش حرف زیادی واسه گفتن نداشت چون بیشتر از اونکه تبلیغ کرد .... روی آهنگا کار میکرد خیلی بهتر از اینا میشد .. نسبت به آلبوم شلیک ضعف محسوسی داشت آلبوم شخصی

برگرد و ماه عسل بهترین تراک های آلبوم بود

فلسفه دو تراک آخر هم تو آلبوم نفهمیدیم چیه مثلا میخواست آلبوم تو مارکت خارجی هم فروش بره و به اصطلاح بین المللی شه:ws3:

بخشی از متن آهنگ برگرد :

برگرد دوباره پیشم ، بی تو من دیوونه میشم

نمی دونی که چقد هواتو دارم

حرفی و که جا گذاشتی زخمی که تو سینه کاشتی

من تموم یادگاریاتو دارم

برگرد دوباره پیشم ، که دارم دیوونه میشم

ساعتا خوابن - رضا یزدانی

rekdbmvmgc9fsojiexur.jpg

رضا یزدانی از خواننده های راک خون هست اما تو ایران اون تو دسته پاپ خونا میذارند :ws3:

خب از سبکش معلومه ... فضابی کاریش با تمام خواننده های این تاپیک فرق داره دیگه :w16:

این البوم رضا یزدانی از آلبوم قبلیش یه سرو گردن بالاتر بود .. کار های خوبه با کیفیتی بیرون داد ..آلبوم هر چی به تراک های آخر نزدیک میشد تراک های آس تر میشه به خصوص قوی سیاه که همون چیزی بود که انتظار داشتم از رضا یزدانی بشنوم ... دیگه زد تو کار متال:w02:

شعر کسی از ما جهان آرا نمیشه خیلی خوب بودا پیشنهاد میکنم گوش کنید ....

تو آلبوم تراک های قوی سیاه ، تحویل سال ، کسی از ما جهان آرا نمیشه ، دیوونه ، بی منطق خوب بود

یه نکته هم بگم رضا یزدانی علاقه زیادی مثل اینکه به ساعت هم داره چون تمام آلبوماش اسم ساعت میاره :w02:

بخشی از متن آهنگ کسی از ما جهان آرا نمیشه :

کسی از ما جهان آرا نمیشه

حتی یه قهرمان تو نسل من نیست

هوا انقد آلودست که انگار

نیازی به شیمیایی شدن نیست

ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر

ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه

خوشبختی- حمید عسکری

e6usj748tvze5m2oav.jpg

حمید عسکری اینقدر از اسم کما استفاده کرده بود .. دیگه همه هواداراش خسته شده بودند :banel_smiley_4:

آهنگ خیلی دوستت دارم این آهنگ جز خوبهای آلبومه که فضا سازی جالبی داره و ترکیب سازها توش عالیه و همینطور حسی که حمید موقع خوندنش داره(هرچند تنظیم کار یه جورایی کپی شده از یه آهنگ ترکی)

آهنگ تقاص احتمالا هیت ترین قطعه آلبوم همین قطعه باشه که ملودیش همونطور که روی جلد آلبوم هم زده کاور هست این قطعه رو واقعا حمید با تمام حس خودش اجرا کرده و در مجموع کار خوبی در اومده

آهنگی که دوست داشتی بهترین قطعه آلبوم از نظر من همین قطعه هست با یه شعر کاملا متفاوت و خوب همینطور ملودی قوی و تنظیم نسباتا خوب

عشق یک طرفه هم ملودی خوبی داشت

بخشی از متن آهنگ تقاص:

آهای تو که یه روز عشق منی و

یه روز دیگه عشق یکی دیگه

خدا اشکام و دید یه روزی

خودش تقاص کاراتو میده

پشیمون میشی یه روزی که دیره،تو قلبم یکی جاتو می گیره

کولی عشق - شهرام شکوهی

7hy30inxvuw2jzo3ofd.jpg

سبکی که شهرام شکوهی انتخاب کرده اسپانیش /پاپ

واقعا از شهرام شکوهی بیشتر از این انتظار میرفت ..

نمیدونم چی بگم واقعا خیلی خیلی نا امید شدم، کسی که میاد اون البوم فوق العاده زیبای مدارا رو میسازه و طرفدار زیادی به خودش جلب میکنه ............ چندین رده نزول میکنه و به حد این البوم میرسه..... این حد شهرام شکوهی نبود

البوم بدی نیس اما چند رده نزول هست برای شهرام شکوهی.

به نظرم آلبوم کولی عشق همه آهنگها گیتار اسپانیش خیلی شنیده میشه و این باعث تکراری شدن بعضی آهنگها شده باشه..

اما با این حال چند تا ترک خوب داشت مثل : توبه شکستم .....جان خسته .... عاشقان ....از ماست که بر ماست

توبه شکستم هم بهترین کار آلبوم کولی عشق بود

بخشی از متن آهنگ توبه شکستم :

یاد تو افتادم توبه رفت از یادم

جان خسته ام را به دست تو دادم

با چشمان بسته به پایت افتادم

دور از عشقت حالا در دستان بادم

اکسیژن - بابک جهانبخش

mkfdel4sobbg4q7b8yr3.jpg

همین نظر در مورد شهرام .. برای بابک جهانبخش هم دارم ... افت بابک تو این آلبوم حس میشد ولی نه مثل شهرام شکوهی ... آلبوم من و بارون سال 90جزء بهترین آلبوم های سال بود اما اکسیژن افت داشت

از کارهای آلبوم :

ترک اکسیژن خیلی برام جالب بود .. متنش دقت کنید انگار داره با خدا صحبت و نجوا

ترک منو نگاه کن ملودی تنظیم خوبی داشت

بهترین کار آلبوم هم تراک روز مرگی بود من باهاش خیلی ارتباط برقرار کردم .. و یه کار متفاوت و خوب تو آلبوم بود و ارزش چندین بار شنیدن رو داره

بخشی از متن آهنگ روز مرگی:

من با تو فهمیدم تو زندگی

یه چیزایی رو نباید بگی

وقتی زیاد گفتم دوست دارم

تبدیل شدم به روزمرگی

لعنت به من -مازیار فلاحی

Mazyar_Fallahi_Lanat_Be_Man-www.iransit.com-01.jpg

آلبوم لعنت به من آلبوم خوبی شده بود ولی نه به خوبی آلبوم قلب یخی .. اما تعداد بالای تراک , مخاطب فک کنم خسته میکرد .. حدود 15 ترک بود

مازیار صداش خوبه و آرامشی در کلام داره ... و همش هم از یک ریتم ملایم استفاده میکنه البته این کار شاید برای آینده کاری مازیار خوب نباشه ..... مازیار بهتره, بیشتر فضاهای دیگه کار کنه

تو آلبوم :

قربون مست نگاهت یک کار اسلو بود که به دل مینشست

کار عاشقونه تنظیم و ريتم خيلي خوبي داره

لعنت به من یک تراک تکرای اما پرطرفدار و هیت

بهترین تراک آلبومش هم به نظرم مترسک بود

بخشی از متن آهنگ مترسک :

منم اون مترسکی که شدم عاشق کلاغا

واسه من ابد بریدن میون حصار باغا

آخه این صورت زشتو کی به من داده خدایا

آدمارو دوست ندارم، عاشق شمام کلاغا

ترانه سرا : مازیار فلاحی

همین - رضا صادقی

ukv3m3l9j3a4y3qzsw4u.jpg

این آلبوم هم نسبت به دیگه مشکی نمیپوشم سطحش پایینتر بود

بهترین تراک ها به نظرم:

کفش آهنی....دوست دارم خدا ...دروغ بگو ولی نبو ...پیله

تو آهنگ کفش آهنی توجه به شعر بکنید دقیقا برعکس آهنگ وایسا دنیا بود

یک نکته تو آهنگای رضا صادقی بیش از حد داره از واژه "خدا" استفاده میکنه و الان هر آهنگی می شنوی یه جاییش یا اسم خدا رو میاره یا به خدا ربطش میده که به نظرم دیگه زیاد از حد داره این کار میکنه ..

بخشی از متن آهنگ کفش آهنی :

دیگه نوبت توئه خسته شی دنیا بشکنی

اینبار ایستادم تا آخرش

با کفش آهنی

بات میجنگم تا نگی ترسیده بود پیاده شد

بس که پشت پا زدی

گذشتن از تو ساده شد

93- بنیامین

1y55pdq5acabljdlvu9.jpg

هر چقدر گشتم و چندین بار گوش دادم البوم رو ،نشد حتی به این نتیجه برسم که بین کل آلبوم به یکی از کارا فقط بگم خوب!!!

بنیامین زمانی یکی از بهترین تنظیم کننده ها بود حالا چه بر سر کار هاش اومده نمی دونم!

بهتر نظری نداد .. واقعا ضعیف بود واقعا :banel_smiley_4:مخصوصا تراک آخر عشق در روز قیامت افتضاح بود :w58::banel_smiley_4:

سال 92 سالی بود آلبوم های خیلی عالی نداشتیم و مشخص بود هر کدوم از این آلبوم ها نسبت به آلبوم قبلی خواننده ها ضعیف تر بود ....... میتونم بگم:

((امپراطور -مهدی یراحی)) بهترین البوم سال 92 بود:icon_gol:

_______________________________________________________________________________________

تک آهنگ های سال 92 :

دوست داشتم - محسن چاووشی

1379519014_poster-copy.jpg

یک فضای عالی از آهنگ دیدم فضایی عاشقانه و غمگین داره .. آهنگ و تنظیم محسن چاووشی ....با ترانه سرایی : حسین صفا

واقعا این کارش درجه یک هست و سبک ش حرف نداره و شعر زیبای حسین صفا این کارو فوق العاده کرده

یک نکته تو آهنگ بین ثانیه ((4 تا 12 )) یک وکال نامفهوم داره .. خیلی ها گفتن محسن داره به یک زبون دیگه میخونه .. اما داره جمله "تو این فکر بودم " به صورت برعکس میخونه .. یک نکته جالب در آهنگ بود

برقصا - محسن چاووشی

BeraghsA%20Cover%20Mehran%28ChavoshiNews.Ir%29.jpg

این آهنگ فوق العاده زیبا هم جزء بهترین کارهای سال 92 بود

شعر پخته این آهنگ برای مولانا هست و آهنگ و تنظیم با محسن چاووشی .. شعری که مضمون اصلی آن تعهد به وعده ها و قول هاست

محسن در آلبوم من خود آن سیزدهم که سال 91 منتشر شد و بی شک جزء برترین آلبوم های دهه اخیر بود از اشعار مولانا استفاده کرده بود

آهنگ برقصا دقیقا بعد صعود ایران به جام جهانی منتشر شد .... چندین بار در شبکه های تلویزیون این آهنگ پخش شد

برف - بابک جهانبخش

%D8%A8%D8%A7%D8%A8%DA%A9-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%81.jpg

آهنگی برای شب یلدا ویژه برنامه "برف می باره" پخش شد .. که خیلی خوب آمدن زمستان تو آهنگ مشهوده

تنظیم خوب رضا تاجبخش .... شعر زیبای : یاحا کاشانی

لیلا - مازیار فلاحی

Maziar-fallahi-leila_www.jahaniha.com_.jpg

یک شعر زیبای دیگه از یاحا کاشانی

قطعه ای كه ليلا نام داره داستان پدري را روايت ميكند كه فرزند خود را نديده است ..پدر تو زمان آخر عمرش که همه دارند نامه ای برای عزیزان خود می نویسند نامه ی آخر خودش برای دخترش می نویسه و ....

لینک به دیدگاه

درود و مرسی از تاپیک:icon_gol:

من خودم خیلی آهنگ های ایرانی رو دنبال نمی کنم اما از بین آلبوم هایی که تو این لیست هست و گوش دادم نظرم رو می گم:

تو این لیست به آلبوم لعنت به من مازیار فلاحی رای دادم. آلبوم رو دوست داشتم، هم از نظر فنی و هم از نظر آهنگ ها، اکثرشون کارای قوی ای هستن. شخصا آهنگ های عاشقونه، بدرقه رو خیلی دوست داشتم.

یه تک آهنگ هم داد به نام لیلا که بسیار تاثیر گذار بود:w16:

آلبوم اکسیژن بابک جهانبخش رو فقط یک بار گوش دادم و بعد shift+Delete کردم:banel_smiley_4: اصلا خوشم نیومد، فقط از ایشون قبلا آهنگ برف رو شنیده بودم ، چون از اون آهنگ خوشم اومد گفتم آلبومش رو هم بگوشم که .....

آلبوم ساعت ها خوابن رضا یزدانی رو دوست نداشتم، خودم از طرفدارای ایشون هستم اما اخیرا خیلی دچار تکرار شده بنظرم خلاقیتی به اون صورت نمی بینیم تو کاراش. اما تو همین آلبوم یه آهنگ عالی داره به نام یخ بندونای قطبی چشمات، آهنگ فوق العاده ایه، آهنگ اول این آلبوم هم به نام نقش اول هم آهنگ خوبیه اما بقیه آلبوم رو دوست نداشتم. بدلیل همون قضیه ی تکرار.

آلبوم بنیامین :banel_smiley_4: آقا نده بیرون آلبوم جه کاریه؟؟!! 2 3 تا از آهنگای این آلبومش بد نیست ولی واقعا ضعیف بود آلبومش. شعر که اصلا صفر.....

اما تو این لیست جای چند تا آلبوم خالیه به نظرم:

1. آلبوم باران تویی گروه چارتار

ترانه سرا : احسان حائری / تنظیم : آیدین احمدی فر / آهنگساز : آرش فتحی

Chaartaar-Baaraan-Toee.jpg

یکی از بهترین آلبومای ایرانی چند وقت اخیره به نظرم. سبکشون موسیقی تلفیقیه، آواز اصیل ایرانی و پاپ راک. از نظر فنی هم در سطح خیلی خوبیه صمن اینکه اشعار بسیار خوبی داره

بهترین آهنگ این آلبوم هم آشوبم که فوق العاده ست:w16:

qkplg6xgcmipppfli9g8.jpg

2. آلبوم نه فرشته ام نه شیطان / همایون شجریان

خودم به ندرت آهنگ سنتی گوش میدم اما خیلی اتفاقی آهنگ چرا رفتی این آلبوم رو گوش دادم و شیفته اش شدم. بسیار گوشنوازه.

همینطور آهنگ دل به دل که اون هم آهنگ خیلی خوبیه. پیشنهاد می کنم دوستانی که نشنیدن آلبومش رو گوش کنن. شنیدنیه.

:a030:

uhkh51x70rtg3bpip2zk.jpg

3. آلبوم آقای بنفش از گروه پالت

این گروه هم کاراش تلفیقیه. البته جدیدا خیلی ها روی آوردن به این جنس کارا. تلفیق پاپ و سنتی. اما این گروه کارشون خوبه.

آهنگاشون یه جورایی نوستالژیک هم هست. آهنگ یادگار دوست و والس شماره یک بسیار شنیدنین :a030:

و در نهایت، تک آهنگ های ایرانی که امسال شنیدم و دوست داشتم:

دوست دارم زندگی رو/ سیروان خسروی

سال هشت/سینا حجازی

برف/ بابک جهانبخش

لیلا/ مازیار فلاحی

لینک به دیدگاه

من فقط از آلبوم گروه سون و شهرام شکوهی خوشم اومد

با اهنگ های سون کلی خاطره دارم!

عاشقشونم!!!

ولی بقیه البوم ها به نسبت خوب نبودن

توی البوم مازیار فلاحی فقط همون لیلا قشنگ بود

البوم رضا یزدانی و حمید عسکری هم اصلا قشنگ نبودن!!!

کاش از ناصر زینلی و مسیح هم اینجا ذکر میشد. آهنگاشون فوق العاده س!

لینک به دیدگاه

من آلبوم بنیامین رو خیلی دوس داشتم.....

توی کنسرت اخیرش هم واقعااااااااااااااا ترکوند...مثل همیشه...

شاید متن شعرا خیلی خوب نبود اما حسش نزدیک بود به حسم...

خوشبختیه حمید عسگری هم یکی دوتا آهنگشو دوس دارم

شهرام شکوهی هم گوش کردم خیلی صداش تکراریه:sigh:

دیگه همینا

بنیامین بود خوب :ws3:

لینک به دیدگاه
معمولا گزینشی آهنگامو انتخاب میکنم.

از این آلبومهایی که گذاشتی اکثرا نشنیدم:ws3: ، آهنگ های رضا صادقی که دوست ندارم (شاید از یک آلبومش یک آهنگو بپسندم )

خیلی کم پیدا میشه به طور مثال ، مثل کارهای شادمهر ،از آهنگ های خواننده ای ( فول آلبوم) خوشم بیاد.

سال آهنگارو دقیق شاید ندونم.

سال گذشته بیشتر اهنگ های سیروان خسروی برام جالب بود، اینکه آهنگسازی کاراشو خودش انجام میده ، البته خیلیاشون قدیمی بودن ،ولی من نشنیده بودم ، ریتم آهنگاش به دلم میشینه.

چندتا از اهنگاش که میسپندم: به همین زودی _ نه نرو _ بی قرار (که البته ریمیکسشو میپسندم)

آهنگ های علی اصحابی رو دوست دارم _مثل سکوت مطلق ، هرچند به نوعی برخیشون کپی برداری هستن.

نگرانتم و ماه عسل از فرزاد فرزین

لحطه از احسان خواجه امیری

شبهایی که تا صبح تو فکر تو بودم ازبابک رهنما - بیش از اینکه متنشو رو بپسندم ، خود آهنگ رو بدون متن دوست دارم.

مبهم از گروه بلک کت

ستایش از مرتضی پاشایی ( این تک اهنگم عالیه به نظرم)

یه آهنگی هم تازه شنیدم،اما کار قشنگی بود : طوفان از عارف (مخصوصا همون قسمتیش که در فیلم میم مثل مادر تکرار شده _ از اون قسمتی که میگه :

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره _ عشق تو نمی میره )

و در آخر کارهای سالار عقیلی رو هم میپسندم .

:icon_gol::icon_gol:

ممنون از شرکتت ستاره جان...:icon_gol:

منم کم پیش میاد آلبومی آهنگ گوش کنم به قول تو گزینشی گوش میدم...آلبوما رو یکی دو بار گوش میدم ترکای خوبشو جدا میکنم میندازم تو پلی لیستم بقیه شو بیخیال میشم :دی

سکوت مطلق آهنگ خوبی بود بهش اشاره کردی :a030: بقیه تک آهنگهایی که گفتی اکثرا" برای قبل از سال 92 بودن ولی آهنگهای قشنگی هستن مخصوصا ستایش مرتضی پاشایی که من خیلی دوس دارمش :w16:

لینک به دیدگاه
با سلام و تشکر از استارتر مهند عزیز:icon_gol: .. یه مقدار دیر این تاپیک ایجاد شد اما به هر حال ممنون :a030:

آلبوم های سال 92 :

امپراطور - مهدی یراحی

2xcoe9jw4bybr9lrmn7.jpg

منم آلبوم های سال 92 رو گوش دادم..ولی به نظرم بهترین آلبوم سال 92 امپراطور مهدی یراحی بود...

چون از لحاظ شعر و آهنگ و تنظیم یه سرو گردن از همه آلبوم های سال 92 بالاتر بود.. و تک رای هم به امپراطور میدم...من یک دقت و تعملی دیگه ای روی این آلبوم داشتم به این نکته مهم هم رسیدم

(یعنی با دقت رو متن گوش‌کردم)

این آلبوم داره یه داستان کامل رو تعریف می‌کنه

داستانی که با آهنگی شاد آغاز میشه درباره عشقی که بوجود میاد

اما گویا این عشق به سرانجام نمی‌رسه

و بتدریج کلا جدایی پیش میاد

و همین‌طور آهنگها غمگین و غمگین‌تر میشه

تا به آخرین ترک می‌رسه

و فراموشی

در کل شاید بشه تک تک ترک‌ها رو گوش کرد

اما هر ترک جزئی است از یک کل

که در کنار هم می‌بایست دیده شوند

من از این حرکت خیلی لذت بردم :w16:

خیلی دوست دارم بیشتر از این در مورد این آلبوم بگم اما در اینجا همین قدر کفایت میکنه:icon_redface:

همه آهنگها آلبوم رو دوست داشتم ... اما بهترین تراک آلبوم آهنگ امپراطور بود

بخشی از متن آهنگ امپراطور:

تو قلب من یه امپراطوره

تسلیم میشه چون که مجبوره

برو نباید مال من باشی

خواهش نکردم این یه دستوره

ترانه سرا : مونا برزویی

پیشنهادم اینه کل آلبوم گوش کنید

دوست دارم -گروه سون

06i0ssjv7u6zh0hovpo0.jpg

آلبوم این گروه به خاطر پخش چند تا از آهنگاشون در سریال زمانه به گوش رسید .. کارهایی مثل :

یه راهی پیش روم بزار ..دوست دارم .. نرو خواهش میکنم بود و پخش شده بود و طرفدار داشت .... کارهای جدید ترشون تو آلبوم تراک قابل توجهی نبود و نمیشه گفت آلبومشون جزء بهترین ها باشه

بهترین تراک آلبوم دوست دارم بود

بخشی از متن آهنگ دوست دارم :

دوست دارم

دوست دارم

هنوز عشق منی

میدونم منو از یاد میبری

بهونه ی نفس کشیدنم تویی

دوست دارم

تو قلب من

فقط تویی

شخصی - فرزاد فرزین

4ztuwxj8uucilu8u4w2m.jpg

آلبومی متوسط ...

قبل اومدن آلبوم خود فرزاد فرزین خیلی از آلبومش تعریف میکرد و تبلیغات با هزینه های زیادی هم برای آلبومش کرده بود .. اما آلبومش حرف زیادی واسه گفتن نداشت چون بیشتر از اونکه تبلیغ کرد .... روی آهنگا کار میکرد خیلی بهتر از اینا میشد .. نسبت به آلبوم شلیک ضعف محسوسی داشت آلبوم شخصی

برگرد و ماه عسل بهترین تراک های آلبوم بود

فلسفه دو تراک آخر هم تو آلبوم نفهمیدیم چیه مثلا میخواست آلبوم تو مارکت خارجی هم فروش بره و به اصطلاح بین المللی شه:ws3:

بخشی از متن آهنگ برگرد :

برگرد دوباره پیشم ، بی تو من دیوونه میشم

نمی دونی که چقد هواتو دارم

حرفی و که جا گذاشتی زخمی که تو سینه کاشتی

من تموم یادگاریاتو دارم

برگرد دوباره پیشم ، که دارم دیوونه میشم

ساعتا خوابن - رضا یزدانی

rekdbmvmgc9fsojiexur.jpg

رضا یزدانی از خواننده های راک خون هست اما تو ایران اون تو دسته پاپ خونا میذارند :ws3:

خب از سبکش معلومه ... فضابی کاریش با تمام خواننده های این تاپیک فرق داره دیگه :w16:

این البوم رضا یزدانی از آلبوم قبلیش یه سرو گردن بالاتر بود .. کار های خوبه با کیفیتی بیرون داد ..آلبوم هر چی به تراک های آخر نزدیک میشد تراک های آس تر میشه به خصوص قوی سیاه که همون چیزی بود که انتظار داشتم از رضا یزدانی بشنوم ... دیگه زد تو کار متال:w02:

شعر کسی از ما جهان آرا نمیشه خیلی خوب بودا پیشنهاد میکنم گوش کنید ....

تو آلبوم تراک های قوی سیاه ، تحویل سال ، کسی از ما جهان آرا نمیشه ، دیوونه ، بی منطق خوب بود

یه نکته هم بگم رضا یزدانی علاقه زیادی مثل اینکه به ساعت هم داره چون تمام آلبوماش اسم ساعت میاره :w02:

بخشی از متن آهنگ کسی از ما جهان آرا نمیشه :

کسی از ما جهان آرا نمیشه

حتی یه قهرمان تو نسل من نیست

هوا انقد آلودست که انگار

نیازی به شیمیایی شدن نیست

ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر

ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه

خوشبختی- حمید عسکری

e6usj748tvze5m2oav.jpg

حمید عسکری اینقدر از اسم کما استفاده کرده بود .. دیگه همه هواداراش خسته شده بودند :banel_smiley_4:

آهنگ خیلی دوستت دارم این آهنگ جز خوبهای آلبومه که فضا سازی جالبی داره و ترکیب سازها توش عالیه و همینطور حسی که حمید موقع خوندنش داره(هرچند تنظیم کار یه جورایی کپی شده از یه آهنگ ترکی)

آهنگ تقاص احتمالا هیت ترین قطعه آلبوم همین قطعه باشه که ملودیش همونطور که روی جلد آلبوم هم زده کاور هست این قطعه رو واقعا حمید با تمام حس خودش اجرا کرده و در مجموع کار خوبی در اومده

آهنگی که دوست داشتی بهترین قطعه آلبوم از نظر من همین قطعه هست با یه شعر کاملا متفاوت و خوب همینطور ملودی قوی و تنظیم نسباتا خوب

عشق یک طرفه هم ملودی خوبی داشت

بخشی از متن آهنگ تقاص:

آهای تو که یه روز عشق منی و

یه روز دیگه عشق یکی دیگه

خدا اشکام و دید یه روزی

خودش تقاص کاراتو میده

پشیمون میشی یه روزی که دیره،تو قلبم یکی جاتو می گیره

کولی عشق - شهرام شکوهی

7hy30inxvuw2jzo3ofd.jpg

سبکی که شهرام شکوهی انتخاب کرده اسپانیش /پاپ

واقعا از شهرام شکوهی بیشتر از این انتظار میرفت ..

نمیدونم چی بگم واقعا خیلی خیلی نا امید شدم، کسی که میاد اون البوم فوق العاده زیبای مدارا رو میسازه و طرفدار زیادی به خودش جلب میکنه ............ چندین رده نزول میکنه و به حد این البوم میرسه..... این حد شهرام شکوهی نبود

البوم بدی نیس اما چند رده نزول هست برای شهرام شکوهی.

به نظرم آلبوم کولی عشق همه آهنگها گیتار اسپانیش خیلی شنیده میشه و این باعث تکراری شدن بعضی آهنگها شده باشه..

اما با این حال چند تا ترک خوب داشت مثل : توبه شکستم .....جان خسته .... عاشقان ....از ماست که بر ماست

توبه شکستم هم بهترین کار آلبوم کولی عشق بود

بخشی از متن آهنگ توبه شکستم :

یاد تو افتادم توبه رفت از یادم

جان خسته ام را به دست تو دادم

با چشمان بسته به پایت افتادم

دور از عشقت حالا در دستان بادم

اکسیژن - بابک جهانبخش

mkfdel4sobbg4q7b8yr3.jpg

همین نظر در مورد شهرام .. برای بابک جهانبخش هم دارم ... افت بابک تو این آلبوم حس میشد ولی نه مثل شهرام شکوهی ... آلبوم من و بارون سال 90جزء بهترین آلبوم های سال بود اما اکسیژن افت داشت

از کارهای آلبوم :

ترک اکسیژن خیلی برام جالب بود .. متنش دقت کنید انگار داره با خدا صحبت و نجوا

ترک منو نگاه کن ملودی تنظیم خوبی داشت

بهترین کار آلبوم هم تراک روز مرگی بود من باهاش خیلی ارتباط برقرار کردم .. و یه کار متفاوت و خوب تو آلبوم بود و ارزش چندین بار شنیدن رو داره

بخشی از متن آهنگ روز مرگی:

من با تو فهمیدم تو زندگی

یه چیزایی رو نباید بگی

وقتی زیاد گفتم دوست دارم

تبدیل شدم به روزمرگی

لعنت به من -مازیار فلاحی

Mazyar_Fallahi_Lanat_Be_Man-www.iransit.com-01.jpg

آلبوم لعنت به من آلبوم خوبی شده بود ولی نه به خوبی آلبوم قلب یخی .. اما تعداد بالای تراک , مخاطب فک کنم خسته میکرد .. حدود 15 ترک بود

مازیار صداش خوبه و آرامشی در کلام داره ... و همش هم از یک ریتم ملایم استفاده میکنه البته این کار شاید برای آینده کاری مازیار خوب نباشه ..... مازیار بهتره, بیشتر فضاهای دیگه کار کنه

تو آلبوم :

قربون مست نگاهت یک کار اسلو بود که به دل مینشست

کار عاشقونه تنظیم و ريتم خيلي خوبي داره

لعنت به من یک تراک تکرای اما پرطرفدار و هیت

بهترین تراک آلبومش هم به نظرم مترسک بود

بخشی از متن آهنگ مترسک :

منم اون مترسکی که شدم عاشق کلاغا

واسه من ابد بریدن میون حصار باغا

آخه این صورت زشتو کی به من داده خدایا

آدمارو دوست ندارم، عاشق شمام کلاغا

ترانه سرا : مازیار فلاحی

همین - رضا صادقی

ukv3m3l9j3a4y3qzsw4u.jpg

این آلبوم هم نسبت به دیگه مشکی نمیپوشم سطحش پایینتر بود

بهترین تراک ها به نظرم:

کفش آهنی....دوست دارم خدا ...دروغ بگو ولی نبو ...پیله

تو آهنگ کفش آهنی توجه به شعر بکنید دقیقا برعکس آهنگ وایسا دنیا بود

یک نکته تو آهنگای رضا صادقی بیش از حد داره از واژه "خدا" استفاده میکنه و الان هر آهنگی می شنوی یه جاییش یا اسم خدا رو میاره یا به خدا ربطش میده که به نظرم دیگه زیاد از حد داره این کار میکنه ..

بخشی از متن آهنگ کفش آهنی :

دیگه نوبت توئه خسته شی دنیا بشکنی

اینبار ایستادم تا آخرش

با کفش آهنی

بات میجنگم تا نگی ترسیده بود پیاده شد

بس که پشت پا زدی

گذشتن از تو ساده شد

93- بنیامین

1y55pdq5acabljdlvu9.jpg

هر چقدر گشتم و چندین بار گوش دادم البوم رو ،نشد حتی به این نتیجه برسم که بین کل آلبوم به یکی از کارا فقط بگم خوب!!!

بنیامین زمانی یکی از بهترین تنظیم کننده ها بود حالا چه بر سر کار هاش اومده نمی دونم!

بهتر نظری نداد .. واقعا ضعیف بود واقعا :banel_smiley_4:مخصوصا تراک آخر عشق در روز قیامت افتضاح بود :w58::banel_smiley_4:

سال 92 سالی بود آلبوم های خیلی عالی نداشتیم و مشخص بود هر کدوم از این آلبوم ها نسبت به آلبوم قبلی خواننده ها ضعیف تر بود ....... میتونم بگم:

((امپراطور -مهدی یراحی)) بهترین البوم سال 92 بود:icon_gol:

_______________________________________________________________________________________

تک آهنگ های سال 92 :

بهترین تک آهنگ 92 کار های محسن چاووشی خیلی به دلم نشست

دوست داشتم - محسن چاووشی

1379519014_poster-copy.jpg

یک فضای عالی از آهنگ دیدم فضایی عاشقانه و غمگین داره .. آهنگ و تنظیم محسن چاووشی ....با ترانه سرایی : حسین صفا

واقعا این کارش درجه یک هست و سبک ش حرف نداره و شعر زیبای حسین صفا این کارو فوق العاده کرده

یک نکته تو آهنگ بین ثانیه ((4 تا 12 )) یک وکال نامفهوم داره .. خیلی ها گفتن محسن داره به یک زبون دیگه میخونه .. اما داره جمله "تو این فکر بودم " به صورت برعکس میخونه .. یک نکته جالب در آهنگ بود

برقصا - محسن چاووشی

BeraghsA%20Cover%20Mehran%28ChavoshiNews.Ir%29.jpg

این آهنگ فوق العاده زیبا هم جزء بهترین کارهای سال 92 بود

شعر پخته این آهنگ برای مولانا هست و آهنگ و تنظیم با محسن چاووشی .. شعری که مضمون اصلی آن تعهد به وعده ها و قول هاست

محسن در آلبوم من خود آن سیزدهم که سال 91 منتشر شد و بی شک جزء برترین آلبوم های دهه اخیر بود از اشعار مولانا استفاده کرده بود

آهنگ برقصا دقیقا بعد صعود ایران به جام جهانی منتشر شد .... چندین بار در شبکه های تلویزیون این آهنگ پخش شد

محسن چاووشی در سال 92 آلبومش منتشر نشد ....و موکول شد به سال 93 به نظرم اگر آلبوم چاووشی در سال 92 بود یکی از بهترین آلبوم ها میتونست برای اون باشه

ممنون از پست خوب تون مهدی جان ، معلومه حسابی برای این پست وقت گذاشتین و تمام آلبومها رو دنبال میکنید واقعا لذت بردم :w16::icon_gol:

نکته ای که در مورد آلبوم امپراطور بهش اشاره کردی جالب بود (مرتبط بودن ترکها به هم دیگه ) ... ولی من از صدای مهدی یراحی خوشم نمیاد تنظیمها هم به نظرم تکراری بودن کاور آلبومشم که دزدی بود خیلی تو ذوق میزد icon_razz.gif تنها چیز جذاب این آلبوم برام ترانه های مونا برزویی بود...فقطم آهنگ "سازش" این آلبوم رو دوست داشتم اونم فکر کنم چون تیتراژ ماه عسل بود زیاد شنیدمش خوشم اومد :ws3:

در مورد آلبوم فرزاد فرزین کاملا موافقم ، انتظارها ازش خیلی بیشتر بود این آلبومش ناامید کننده بود هرچند آلبوم شلیک هم نسبت به کارای قبلیش ضعیف تر بود در کل به نظر میرسه داره از دوران اوجش فاصله میگیره :|

رضا یزدانی سبکش نمیشه گفت کاملا راکه بعضی آهنگاش هیچ شباهتی به راک نداره بعضی آهنگاشم هیچ شباهتی به پاپ ... ولی خب چون راک هم میشه از شاخه های پاپ دونست میتونیم کارای رضا یزدانی هم جز کارای پاپ حساب کنیم ... آهنگای رضا یزدانی اوایل بخاطر متفاوت بودنش برام جذاب بود ولی الان دیگه خیلی تکراری شده کاراش دلمو زده

در مورد حمید عسکری آلبومش به نظرم راضی کننده بود...داشتن 3-4 تا ترک خوب توی آلبومای این روزای موسیقی پاپ ایران یعنی نمره قبولی ... از آهنگهایی که اشاره کردی "تقاص" و "عشق یک طرفه " رو دوست داشتم به علاوه "بزن بارون" که به نظرم قشنگترین کار آلبومش بود

بنیامین...قبول دارم واقعا فاجعه بود آلبومش ، بعد از فوت همسرش شاید خیلی ها انتظار یه آلبوم احساسی خوب ازش داشتن ولی نه تنها به اون سمت نرفت بلکه حتی سبک همیشگیش هم نتونست تکرار کنه ...تنها چیز جالب آلبوم کاور قشنگش بود که عکس خودش و دخترش بود شاید آدمو مجاب به خرید آلبوم میکرد ولی آهنگهای داخل آلبوم واقعا پوچ و بدرد نخور بودن

لینک به دیدگاه
درود و مرسی از تاپیک:icon_gol:

من خودم خیلی آهنگ های ایرانی رو دنبال نمی کنم اما از بین آلبوم هایی که تو این لیست هست و گوش دادم نظرم رو می گم:

تو این لیست به آلبوم لعنت به من مازیار فلاحی رای دادم. آلبوم رو دوست داشتم، هم از نظر فنی و هم از نظر آهنگ ها، اکثرشون کارای قوی ای هستن. شخصا آهنگ های عاشقونه، بدرقه رو خیلی دوست داشتم.

یه تک آهنگ هم داد به نام لیلا که بسیار تاثیر گذار بود:w16:

آلبوم اکسیژن بابک جهانبخش رو فقط یک بار گوش دادم و بعد shift+Delete کردم:banel_smiley_4: اصلا خوشم نیومد، فقط از ایشون قبلا آهنگ برف رو شنیده بودم ، چون از اون آهنگ خوشم اومد گفتم آلبومش رو هم بگوشم که .....

آلبوم ساعت ها خوابن رضا یزدانی رو دوست نداشتم، خودم از طرفدارای ایشون هستم اما اخیرا خیلی دچار تکرار شده بنظرم خلاقیتی به اون صورت نمی بینیم تو کاراش. اما تو همین آلبوم یه آهنگ عالی داره به نام یخ بندونای قطبی چشمات، آهنگ فوق العاده ایه، آهنگ اول این آلبوم هم به نام نقش اول هم آهنگ خوبیه اما بقیه آلبوم رو دوست نداشتم. بدلیل همون قضیه ی تکرار.

آلبوم بنیامین :banel_smiley_4: آقا نده بیرون آلبوم جه کاریه؟؟!! 2 3 تا از آهنگای این آلبومش بد نیست ولی واقعا ضعیف بود آلبومش. شعر که اصلا صفر.....

اما تو این لیست جای چند تا آلبوم خالیه به نظرم:

1. آلبوم باران تویی گروه چارتار

ترانه سرا : احسان حائری / تنظیم : آیدین احمدی فر / آهنگساز : آرش فتحی

Chaartaar-Baaraan-Toee.jpg

یکی از بهترین آلبومای ایرانی چند وقت اخیره به نظرم. سبکشون موسیقی تلفیقیه، آواز اصیل ایرانی و پاپ راک. از نظر فنی هم در سطح خیلی خوبیه صمن اینکه اشعار بسیار خوبی داره

بهترین آهنگ این آلبوم هم آشوبم که فوق العاده ست:w16:

qkplg6xgcmipppfli9g8.jpg

2. آلبوم نه فرشته ام نه شیطان / همایون شجریان

خودم به ندرت آهنگ سنتی گوش میدم اما خیلی اتفاقی آهنگ چرا رفتی این آلبوم رو گوش دادم و شیفته اش شدم. بسیار گوشنوازه.

همینطور آهنگ دل به دل که اون هم آهنگ خیلی خوبیه. پیشنهاد می کنم دوستانی که نشنیدن آلبومش رو گوش کنن. شنیدنیه.

:a030:

uhkh51x70rtg3bpip2zk.jpg

3. آلبوم آقای بنفش از گروه پالت

این گروه هم کاراش تلفیقیه. البته جدیدا خیلی ها روی آوردن به این جنس کارا. تلفیق پاپ و سنتی. اما این گروه کارشون خوبه.

آهنگاشون یه جورایی نوستالژیک هم هست. آهنگ یادگار دوست و والس شماره یک بسیار شنیدنین :a030:

و در نهایت، تک آهنگ های ایرانی که امسال شنیدم و دوست داشتم:

دوست دارم زندگی رو/ سیروان خسروی

سال هشت/سینا حجازی

برف/ بابک جهانبخش

لیلا/ مازیار فلاحی

مرسی از شرکتت توی تاپیک شیوا جان :icon_gol:

با اکثر نظرهات موافقم ( مخصوصا شیفت دیلیت بابک جهانبخش! :ws28:)

آلبوم باران تویی چارتار خیلی خوب بود اتفاقا میخواستم دیشب توی لیست بذارم ولی گفتم به پاپ نمیخوره زیاد...

همایون که آلبومش معرکه بود ... با این آلبومهای مزخرف پاپ شاید کم کم ذائقه نسل جوون هم بره سمت موسیقی سنتی :banel_smiley_4:

کارای پالت و دنبال نکردم تا حالا...یکی دو تا آهنگشو شنیدم یه بارم یه کلیپ دیدم ازشون فقط ... مرسی که معرفی کردی این آلبومشونو میرم سراغش حتما :a030:

لینک به دیدگاه
من فقط از آلبوم گروه سون و شهرام شکوهی خوشم اومد

با اهنگ های سون کلی خاطره دارم!

عاشقشونم!!!

ولی بقیه البوم ها به نسبت خوب نبودن

توی البوم مازیار فلاحی فقط همون لیلا قشنگ بود

البوم رضا یزدانی و حمید عسکری هم اصلا قشنگ نبودن!!!

کاش از ناصر زینلی و مسیح هم اینجا ذکر میشد. آهنگاشون فوق العاده س!

حمید عسکری زیاد بد نبودا :hanghead:

ناصر زینلی و مسیح رو هم شما ذکر کردین دیگه :ws3:من تا حالا آهنگاشونو نشنیدم ولی خب برای همین گفتم اگه آهنگهای قشنگی شنیدین (خارج از این آلبومها) اسم اونها رو هم ذکر کنید تا بقیه هم باهاشون آشنا شن :w16:

مرسی از حضورتون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من آلبوم بنیامین رو خیلی دوس داشتم.....

توی کنسرت اخیرش هم واقعااااااااااااااا ترکوند...مثل همیشه...

شاید متن شعرا خیلی خوب نبود اما حسش نزدیک بود به حسم...

خوشبختیه حمید عسگری هم یکی دوتا آهنگشو دوس دارم

شهرام شکوهی هم گوش کردم خیلی صداش تکراریه:sigh:

دیگه همینا

بنیامین بود خوب :ws3:

ااااا کی کنسرتشو رفتی سودی ؟ از آهنگای آلبوم جدیدش چندتارو خوند ؟ خداییش خیلی بیخود بوداااا آلبوم آخرش :5c6ipag2mnshmsf5ju3

البته یه سینگل بعد از آلبومش داد بیرون به اسم "عشق احساسه" توی همون سبک شعرای چرت و پرت سابقش ولی از آهنگای آلبومش بهتر بود باز این :ws3:

لینک به دیدگاه
ممنون از پست خوب تون مهدی جان ، معلومه حسابی برای این پست وقت گذاشتین و تمام آلبومها رو دنبال میکنید واقعا لذت بردم :w16::icon_gol:

نکته ای که در مورد آلبوم امپراطور بهش اشاره کردی جالب بود (مرتبط بودن ترکها به هم دیگه ) ... ولی من از صدای مهدی یراحی خوشم نمیاد تنظیمها هم به نظرم تکراری بودن کاور آلبومشم که دزدی بود خیلی تو ذوق میزد icon_razz.gif تنها چیز جذاب این آلبوم برام ترانه های مونا برزویی بود...فقطم آهنگ "سازش" این آلبوم رو دوست داشتم اونم فکر کنم چون تیتراژ ماه عسل بود زیاد شنیدمش خوشم اومد :ws3:

در مورد آلبوم فرزاد فرزین کاملا موافقم ، انتظارها ازش خیلی بیشتر بود این آلبومش ناامید کننده بود هرچند آلبوم شلیک هم نسبت به کارای قبلیش ضعیف تر بود در کل به نظر میرسه داره از دوران اوجش فاصله میگیره :|

رضا یزدانی سبکش نمیشه گفت کاملا راکه بعضی آهنگاش هیچ شباهتی به راک نداره بعضی آهنگاشم هیچ شباهتی به پاپ ... ولی خب چون راک هم میشه از شاخه های پاپ دونست میتونیم کارای رضا یزدانی هم جز کارای پاپ حساب کنیم ... آهنگای رضا یزدانی اوایل بخاطر متفاوت بودنش برام جذاب بود ولی الان دیگه خیلی تکراری شده کاراش دلمو زده

در مورد حمید عسکری آلبومش به نظرم راضی کننده بود...داشتن 3-4 تا ترک خوب توی آلبومای این روزای موسیقی پاپ ایران یعنی نمره قبولی ... از آهنگهایی که اشاره کردی "تقاص" و "عشق یک طرفه " رو دوست داشتم به علاوه "بزن بارون" که به نظرم قشنگترین کار آلبومش بود

بنیامین...قبول دارم واقعا فاجعه بود آلبومش ، بعد از فوت همسرش شاید خیلی ها انتظار یه آلبوم احساسی خوب ازش داشتن ولی نه تنها به اون سمت نرفت بلکه حتی سبک همیشگیش هم نتونست تکرار کنه ...تنها چیز جالب آلبوم کاور قشنگش بود که عکس خودش و دخترش بود شاید آدمو مجاب به خرید آلبوم میکرد ولی آهنگهای داخل آلبوم واقعا پوچ و بدرد نخور بودن

خواهش مبکنم مهند عزیز .......آره واقعا وقت گذاشتم :w16:

خب صدای هر خواننده سلیقه ای هست .. بعضیا خوششون میاد و بعضیا نه ... ولی نسبت به تنظیم سایر آلبوم های سال 92 خیلی بهتر بود .. خب بله کاور آلبوم مو نمیزد با کاور شادمهر:ws3: ...........بالاخره هرخواننده پاپ نسل جدید یجورایی از شادمهر کپی میکنه و میخواد از هر چیزی که شادمهر استفاده کرده استفاده کنه یراحی هم اینجور .......... از نظر شعری هم واقعا یراحی برای آلبوم کار کرده بود .... پیوسته بودن ترک ها خیلی لذت بخش بود

فرزاد دیگه Show Man شده و اون فرزاد فرزین آلبوم شانس و شراره نیست ...... حنجره قوی داره فرزاد ولی دیگه بد داره از این صدا استفاده میکنه

رضا یزدانی کار "کسی از ما جهان آرا نمیشه" گوش بده واقعا خوب بود .. چند کار آخر آلبوم هم نزدیک سبک متال شده

حمید عسکری هم خیلی افت داشت این البومش .... اون ترک هاش خوب بودن ولی اون حمید عسکری سابق نبود :icon_redface:

در مورد بنیامین نباید چیزی گفت ... شرایطش با همه فرق داره .. اصلا نبایدبه این زودی آلبوم میداد با این اوضاع روحیش :whistle:

لینک به دیدگاه
ااااا کی کنسرتشو رفتی سودی ؟ از آهنگای آلبوم جدیدش چندتارو خوند ؟ خداییش خیلی بیخود بوداااا آلبوم آخرش :5c6ipag2mnshmsf5ju3

البته یه سینگل بعد از آلبومش داد بیرون به اسم "عشق احساسه" توی همون سبک شعرای چرت و پرت سابقش ولی از آهنگای آلبومش بهتر بود باز این :ws3:

هشتم و نهم همین ماه بود:sigh:

من هشتم رفتم به دعوت یکی از دوستان.. قاطی خوند از همه آلبوماش خوند:sigh:

اما خیلی شاد بود کنسرتش:ws3:ریشم نداشت:ws3:دیگه اینجوری جاتون سبز:ws3:

عشق احساسه نه معادله....بخوای حلش کنی میشه مبادله..این مبادله میشه مجادله:sigh:

آره اینجوریاس:ws3:

لینک به دیدگاه
هشتم و نهم همین ماه بود:sigh:

من هشتم رفتم به دعوت یکی از دوستان.. قاطی خوند از همه آلبوماش خوند:sigh:

اما خیلی شاد بود کنسرتش:ws3:ریشم نداشت:ws3:دیگه اینجوری جاتون سبز:ws3:

عشق احساسه نه معادله....بخوای حلش کنی میشه مبادله..این مبادله میشه مجادله:sigh:

آره اینجوریاس:ws3:

اره منم فقط از همین اهنگ عشق احساسش خوشم اومد البته توپ نبود! ولی بهتر بود

لینک به دیدگاه

من بیشتر آهنگ برام مهمه تا اسم خواننده یا آلبوم، امکان داره از یه آلبوم یک آهنگ رو بپسندم!!!!:ws37:

آلبوم نه فرشته ام نه شیطان همایون شجریان

مازیار فلاحی لیلا فوق العاده خاص بود و البته من کلا بیشتر آهنگاش رو دوست دارم

دوست دارم گروه سون

رضا صادقی بعضی آهنگهاش

سالار عقیلی سنتی و خوب میخونه

ستایش از مرتضی پاشایی

شادمهر

محسن چاووشی من خود آن سیزدهم

بنیامین قدیمیهاش بهتر بود و از عکس آلبومش خیلی خوشم اومد

سمیر زند آهنگ گندمزار خیلی قشنگه

بابک جهانبخش برف فوق العاده

آلبوم رضا رویگری خیلی قشنگه

روزبه نعمت اللهی هم یسری آهنگاش خیلی خوبه

یادم اومد بازم میگم :a030:

البته من جدیدا دنبال آهنگ های جشنم که از منصور چندتا شاد مناسب دیدم اگر سراغ داشتید خبر بدید ممنون میشم

یادم افتاد یسری از آهنگهای محمدرضا هدایتی هم قشنگه که البته بازیگر هم هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...