رفتن به مطلب

چشم چرانی آقایون: سرگردان بودن چشم یا سرگردان بودن دل

RezaMTJAME

ارسال های توصیه شده

مردها در حضور زن ها مثل بچه هایی می مانند که داخل یک اسباب بازی فروشی شده باشند. قلبشان پیش یک چیز خاص است اما با اینحال هنوز هم هر چیز جذابی که دوروبرشان باشد را نگاه می کنند.

azx.jpg

مردها موجوداتی بصری هستند

مردها به هیچ وجه نمی توانند از تحسین کردن زیبایی زنان خودداری کنند. اما آیا انجام اینکار وقتی پیش همسر یا معشوقه شان هستند درست است؟ مجله سلامت مردان اخیراً رای گیری در این مورد انجام داده است:

· 53 درصد گفتند که اگر موردی باشد حتماً نگاه می کنند.

· 28 درصد گفتند فقط در موارد بسیار خاص و حتماً با داشتن عینک آفتابی این کار را می کنند.

· 19 درصد گفتند که هیچوقت اینکار را نمی کنند چون نمی خواهند همسرشان از دست آنها ناراحت شود.

اما برای یک لحظه فکر کنید. زن ها هم از این بدشان نمی آید. درست است؟ منظورم این است که مثلاً آن 7 پرستاری که به خاطر نگاه کردن به پرونده پزشکی جورج کلونی تعلیق شدند لزوماً به خاطر مسائل پزشکی اینکار را نکرده بودند، درست است؟

واقعیت این است که مردها نگاه می کنند و زن ها هم نگاه می کنند. بیولوژی طوری ما را برنامه ریزی کرده است که به دنبال جفتی مناسب خودمان باشیم و کره چشممان یکی از ابزارهایی است که همه ما برای خرید از آن استفاده می کنیم.

اما دیگر وقتش رسیده واقعیت را ببینیم

اکثریت خانم ها و آقایون می توانند خیال پردازی بصری را از واقعیت متمایز کنند. درمورد مردها می توانیم بگوییم که بسیاری از مردها اگر وقتی با همسرشان هستند به زنان دیگر نگاه می کنند اصلاً قصد بی احترامی و توهین به او را ندارند. بسیاری از مردها اندام خانم ها را زیباترین دیدنی های دنیا می دانند، درمورد آبشار نیاگارا هم همین فکر را می کنند اما لزومی ندارد که تا آنجا بروند.

البته جای انکار نیست که برای بعضی از مردها چشم چرانی قدم اول برای درگیر شدن جدی با آن فرد است. اما چطور می توان مردهایی که هر از گاه چشم چرانی می کنند را از آنهایی که با هدفی خاص اینکار را می کنند تشخیص داد؟ چند نکته هست که باید به خاطر داشته باشید:

· یک نگاه صادقانه بهتر از دید زدن دزدکی است.

بسیاری از مردان قبول دارند که نگاه می کنند چون می دانند اگر گند کار در بیاید نشانه بی احترامی آنها به همسرشان خواهد بود. مطمئناً مردی که می گوید، "خوب خانمه خیلی خوشگل بود" ممکن است با خشم شدید اما موقتی همسرش روبه رو شود اما بعد از اینکه عصبانیت همسرش فروکش کرد، زن متوجه می شود که شوهرش آدم صادقی است پس خطری او را تهدید نمی کند. از این گذشته با اینکه می توانسته اما به هیچ وجه سعی نکرده چیزی را از او پنهان کند. باید نگران مردی بود که چشم چرانی خود را انکار می کند. اگر مرد چیزی را پنهان کند آنوقت باید نگران شد.

· تاریخ آینده را پیشگویی می کند.

وقتی بدانید که مردتان نامزد قبلی خود را چطور انتخاب کرده است می تواند شما را با عملکرد او اشنا کند. اگر او را در یک رستوران یا خیابان ملاقات کرده باشد خیلی ساده بیانگر این است که برحسب آنچه او را جذب کند وارد عمل می شود. اما اگر مردی نامزد خود را در محل کار یا بین دوستان ملاقات کرده باشد مطمئناً نشانه خوبی است. چنین فردی برای برقراری ارتباط نیاز به رابطه معنادار دارد به همین دلیل احتمال بسیار کمی وجود دارد که با دیدن یک زن زیبا جذب شود.

· آن زنی که مرد نگاهش می کند لزوماً زنی نیست که می خواهد با او باشد.

تفاوت بسیار عمیقی بین یک نگاه کردن ساده و آوردن یک نفر در دنیای خصوصی خود وجود دارد. اگر مردی در خیابان چشم چرانی می کند احتمال خیلی کمی وجود دارد که بخواهد به او نزدیک شود.

به نظر اکثر مردان، نگاه کردن به زنان زیبا اصلاً به معنای بی احترامی به همسر یا نامزدشان نیست، آنها با این کار فقط هنر را تحسین می کنند و زنی که بخواهد بیش از حد نسبت به چنین چشم چرانی هایی حساسیت نشان دهد فقط همسرش را به نزدیک شدن به یکی از همین زنان تحریک می کند.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آورده اند خواجه ای چشم چران و زن باز ...

زنی زیبا در خیابان بدید و مثل همیشه قصد کرد تیکه ای بر او بیاندازد

تا خود و دوستان به و جد آیند ... :ws37:

نزد زن شد و بگفتا:

تو و همسر من به زیبایی یکسان باشید ...

میل داریم تورا هم کام گیریم تا بدانیم کدام بهترید ...

زن بگفتا :

نیاز به این کار نباشد ...

از شوی من پرسش کنی او خواهد گفت که من بهترم یا زن تو.....:hanghead:

لینک به دیدگاه
از 3نوع مرد به یک اندازه بدم میاد:چشم چران-دودی و معتاد-بد دهن و فحش بده!!!!5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

تا حالا فکر کردین چرا اسمش را گذاشته اند چشم چرانی؟

معمولا چیزهایی داریم مثل گوسفند چرانی و غاز چرانی......

چریدن یعنی یک عملیکه هیچ فهم و شعوری در پی آن نیست و فقط هدفش لحظه ای کامیابی است.

شاید یک لذت لحظه ای داره برای خیلی از مردها،اما برای من رو به افول گذاشته،نه اینکه در گذشته چشم چرانی میکردما،اما آدم ناخودآگاه به سمت یکسری چیزهایی جلب میشه......

تقصیر از هلوست نه گلو،هلو خودش میپرد در گلو.

لینک به دیدگاه
تا حالا فکر کردین چرا اسمش را گذاشته اند چشم چرانی؟

معمولا چیزهایی داریم مثل گوسفند چرانی و غاز چرانی......

چریدن یعنی یک عملیکه هیچ فهم و شعوری در پی آن نیست و فقط هدفش لحظه ای کامیابی است.

شاید یک لذت لحظه ای داره برای خیلی از مردها،اما برای من رو به افول گذاشته،نه اینکه در گذشته چشم چرانی میکردما،اما آدم ناخودآگاه به سمت یکسری چیزهایی جلب میشه......

تقصیر از هلوست نه گلو،هلو خودش میپرد در گلو.

ولی اسی برای زنا عذابی الیمه....

واقعا آدم از چشمهای دریده که بهش زل زده اند حالت تهوع میگیرهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifبعضی ها همزمان دل و فکرشونم بیماره

لینک به دیدگاه

واقعا آدم از چشمهای دریده که بهش زل زده اند حالت تهوع میگیرهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifبعضی ها همزمان دل و فکرشونم بیماره

برای زنان شوهر دار منظورت هست یا شامل دختران هم میشود؟

منظورم اون چشم چرانی نیست که زبون طرف از دهنش بیاد بیرون که. :icon_pf (34):

مثلا همون اشارت های چشم و ای کلک برو خودتی و اینجور چیزا.......:icon_redface:

لینک به دیدگاه
برای زنان شوهر دار منظورت هست یا شامل دختران هم میشود؟

منظورم اون چشم چرانی نیست که زبون طرف از دهنش بیاد بیرون که. :icon_pf (34):

مثلا همون اشارت های چشم و ای کلک برو خودتی و اینجور چیزا.......:icon_redface:

برا همه..زن و دختر...

ضمنا جنس مونث هم نگاه میکنند اما نه به اون وقاحت مردان..من اینجوری میفکرم البته...مردا از خداشونه یکی نگاشون بکنه...:ws3:

نگاه معمولی که آدم چشمش به یکی بیفته حالا یه دو سه باری هم نگاه کرد خوشش اومد :ws3:با چشم از حدقه در اومده خیلی فرق میکنه...icon_pf%20(34).gifچشمای شیطانی...واقعا تجسم رذالتند بعضی چشمای بیمارگونهwhistle.gif

من که از اشارات چشم مردان خیلی بدم میاد...واقعا سبک و جلفهw000.gif

لینک به دیدگاه

تفاوت بسیار عمیقی بین یک نگاه کردن ساده و آوردن یک نفر در دنیای خصوصی خود وجود دارد. اگر مردی در خیابان چشم چرانی می کند احتمال خیلی کمی وجود دارد که بخواهد به او نزدیک شود.

به نظر اکثر مردان، نگاه کردن به زنان زیبا اصلاً به معنای بی احترامی به همسر یا نامزدشان نیست، آنها با این کار فقط هنر را تحسین می کنند و زنی که بخواهد بیش از حد نسبت به چنین چشم چرانی هایی حساسیت نشان دهد فقط همسرش را به نزدیک شدن به یکی از همین زنان تحریک می کند.

لینک به دیدگاه

بله یاقوت عزیز منم که گفتم خیلی فرقه بین نگاه معمولی حتی اگه ادم خوشش اومد برا تحسین 2-3بار نگاه کرد با چشم دریده و بیمار...جنس مونث خیلی خوب میتونند تفاوت این 2تا رو تشخیص بدهند.:w16:

لینک به دیدگاه
بله یاقوت عزیز منم که گفتم خیلی فرقه بین نگاه معمولی حتی اگه ادم خوشش اومد برا تحسین 2-3بار نگاه کرد با چشم دریده و بیمار...جنس مونث خیلی خوب میتونند تفاوت این 2تا رو تشخیص بدهند.:w16:

واقعا چطوری میتونین تشخیص بدین؟ :ws38:

الان به چشمان آواتار من خیره شو، فکر کن خودم هستم، چی هست تو این چشم های خیره؟ :sigh:

لینک به دیدگاه

چه با منظور چه بی منظور از نگاه های سنگین متنفرم :hanghead:

ازادی و امنیت و ارامش و خیلی چیزارو از ادم میگیرن

خواه رهگذر باشه خواه همسر :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
واقعا چطوری میتونین تشخیص بدین؟ :ws38:الان به چشمان آواتار من خیره شو، فکر کن خودم هستم، چی هست تو این چشم های خیره؟ :sigh:
آدم چشم چران چشماى از حدقه زده بيرون داره و چشماش مدام در حدقه ميچرخه,نگاهش سنگين و لبخند بدى برلب داره.عميق زل ميزنه به آدم و چشمش مدام دنبال افراد جديده. اما آدمى كه معمولی حتى از سر تحسين نگاه كنه نگاه ساده و گذرايى داره.بيشتر حسيه.توى موقعيت فرق داره.آواتارتو نگاشو دوس دارم چون آدمو ياد حماقتاش ميندازه!!!!نگاهش بانمكه بيچاره.توى اين باديا نيست.ولى نيشش شله!!!!!
لینک به دیدگاه

من اصلا حرفتون رو قبول ندارم نگاه بعضی مردا(اکثرا) انقد تیز و عمیقه که ادم چندشش میشه

سنگینی نگاهاشونو از 20 فرسخی حس میکنی

من فک میکنم این کارا یعنی وارد حریم خصوصی آدما شدن و در هیچ حالتی کار درستی نیست

معمولا خانوما خیلی راحت نگاه هرز رو از نگاهی که جهت تحسینه تشخیص میدن تاجایی که من میدونم بیشتر خانوما از نگاه های این چنینی مردا فرارین و حس بهشون دست میده

لینک به دیدگاه

در بین خانوما هم من این موضوع رو زیاد دیدم.زیاد شده حتی خانوم جوان پیش شوهرش چنان نگاه عمیقی (به قول شما) به من کرده (هرچند من به این نگاها بی اعتنا هستم)ولی دلم برا شوهراشون میسوزه .......ولی در کل اینجور نگاها حاصلش یک جور بیماری دل هست......

لینک به دیدگاه

بنظرم تو شهرهای ایران هرچقدر شهر و یا محیط بسته تر باشه چشم چرونی مردان هم بیشتر میشه .....

میتونیم نتیجه بگیریم در ایران چشم چرونی بیشترتره نسبت به کشورهایی که محیط بازتری دارند ؟

لینک به دیدگاه

میتونیم نتیجه بگیریم در ایران چشم چرونی بیشترتره نسبت به کشورهایی که محیط بازتری دارند ؟

نه .

مرد, مرده نگاه میکنه دیگه!!!!

این بحثه تکراری رو جای دیگه هم داشتیم.:banel_smiley_4: ضمن اینکه نگاه با تحسین دیگه چه صیغه ایه که دوستان میفرمایند؟!!!!

تحسین هم از نوعی لذت درونی میاد .بخوایم جمع ببندیم همشون از یه جنسه.

ولی برای چشم چرون ها که میگن از حدقه زده بیرون اصلا اینطوری نیستن تا اونجا که من دیدم متاسفانه!!!بیشتر چشمشون رو کیس مورد نظر گردشی کار میکنه حالا ساعتگرد یا پاد ساعتگرد بسته به سیستم خودشون داره:icon_razz:

لینک به دیدگاه
چه با منظور چه بی منظور از نگاه های سنگین متنفرم :hanghead:

ازادی و امنیت و ارامش و خیلی چیزارو از ادم میگیرن

خواه رهگذر باشه خواه همسر :banel_smiley_4:

من اصلا حرفتون رو قبول ندارم نگاه بعضی مردا(اکثرا) انقد تیز و عمیقه که ادم چندشش میشه

سنگینی نگاهاشونو از 20 فرسخی حس میکنی

بنظرم تو شهرهای ایران هرچقدر شهر و یا محیط بسته تر باشه چشم چرونی مردان هم بیشتر میشه .....

به نظر من، اینجور مردا رو باید دار زد.:whistles:

بعضیاشون که از موی سفیدشون هم خجالت نمیکشن:vahidrk:

نه .

مرد, مرده نگاه میکنه دیگه!!!!

این بحثه تکراری رو جای دیگه هم داشتیم.:banel_smiley_4: ضمن اینکه نگاه با تحسین دیگه چه صیغه ایه که دوستان میفرمایند؟!!!!

تحسین هم از نوعی لذت درونی میاد .بخوایم جمع ببندیم همشون از یه جنسه.

من از همه دوستان نقل قول گرفتم چون هر کدوم به نکات جالبی اشاره کردن.

اما سئوال من این هست، آیا اونیکه بیشتر یک دختر یا زن رو از چشم چرانی مرد آزار میدهد متوجه شدن اوست؟

یکسری از چشم چرانی ها مخفیانه انجام میشه حتی توی فیلم ها هم دیدین، مثل دید زدن از پشت پنجره مشرف به اتاق یک دختری یا پشت بام یا سوراخ کلید و.... :icon_pf (34):

اینجور چشم چرانی که جنس مونث متوجه نمیشه، اما جنس مذکر به زعم خودش لذت میبره چی؟ :ws38:

فرد چشم چران میتونه مدعی بشه من بدون ایجاد مزاحمت از یک زیبایی و جذابیت به زعم خودم لذت بردم و به کسی آسیبی نزدم، چرا نکنم؟؟!!!!!!!

لینک به دیدگاه
من از همه دوستان نقل قول گرفتم چون هر کدوم به نکات جالبی اشاره کردن.

اما سئوال من این هست، آیا اونیکه بیشتر یک دختر یا زن رو از چشم چرانی مرد آزار میدهد متوجه شدن اوست؟

یکسری از چشم چرانی ها مخفیانه انجام میشه حتی توی فیلم ها هم دیدین، مثل دید زدن از پشت پنجره مشرف به اتاق یک دختری یا پشت بام یا سوراخ کلید و.... :icon_pf (34):

اینجور چشم چرانی که جنس مونث متوجه نمیشه، اما جنس مذکر به زعم خودش لذت میبره چی؟ :ws38:

فرد چشم چران میتونه مدعی بشه من بدون ایجاد مزاحمت از یک زیبایی و جذابیت به زعم خودم لذت بردم و به کسی آسیبی نزدم، چرا نکنم؟؟!!!!!!!

خب معلومه توجه!

شما فرض کن یه چیزی ازت میدزدن تا وقتی نمیدونی نیست خیالت راحته وقتی متوجه میشی گم شده یا ازت زدن تا منتها الیه ت میسوزه....:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خب معلومه توجه!

شما فرض کن یه چیزی ازت میدزدن تا وقتی نمیدونی نیست خیالت راحته وقتی متوجه میشی گم شده یا ازت زدن تا منتها الیه ت میسوزه....:icon_pf (34):

اونجا شما یک چیزی رو از دست میدی، اما اینجا وقتی همه چیز در مغز یک انسان دیگری هست و تقصیری هم نداشتی، چه رو از دست دادی؟

نه آسیب فیزیکی در کار هست نه خسرانی، چرا یکی باید فکر کند صدمه روحی ممکنه ببیند تا وقتی نفهمد، اگر بفهمد یهو صدمه معلوم میشه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...