رفتن به مطلب

مسابقه:یه سوال علمی بپرس مربوط به کشاورزی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی...:icon_gol:

محصولات تراریخته شده؟؟؟

محصولاتی که از طریق مهندسی و اصلاح ژن‌های یک ارگانیسم به دست می‌آیند، “تراریخته” می‌گویند

• Like 2
لینک به دیدگاه

محصولاتی که از طریق مهندسی و اصلاح ژن‌های یک ارگانیسم به دست می‌آیند، “تراریخته” می‌گویند

آفرییییییییییین:icon_gol:

سوال بعد........

• Like 2
لینک به دیدگاه
خیلی آسون:icon_redface:

سیستماتیک گیاهی..........

سیستماتیک یکی از شاخه‌های بسیار قدیمی و مهم علم گیاه شناسی است. انسانهای اولیه به گیاهان خوراکی و دارویی اطراف خود توجه خاصی داشتند و صدها نوع از آنها را می‌شناختند و به این ترتیب نخستین گروههای تاکسونومیک گیاهی بر اساس چنین شناختی شکل گرفت. سیستماتیک گیاهی اختلافات بارز و برجسته گروههای گیاهی را تصویر می‌کند.

یه تشکر ویژه از این دودوست عزیز در پایدار موندن این تاپیک و سوالای واقعا خوبشون.:icon_gol:

f.mars, wat

فدات خانومی

• Like 2
لینک به دیدگاه

سیستماتیک یکی از شاخه‌های بسیار قدیمی و مهم علم گیاه شناسی است. انسانهای اولیه به گیاهان خوراکی و دارویی اطراف خود توجه خاصی داشتند و صدها نوع از آنها را می‌شناختند و به این ترتیب نخستین گروههای تاکسونومیک گیاهی بر اساس چنین شناختی شکل گرفت. سیستماتیک گیاهی اختلافات بارز و برجسته گروههای گیاهی را تصویر می‌کند.

فدات خانومی

عالی....:icon_gol:

سوال بعد لطفا...

• Like 1
لینک به دیدگاه
پوشش گیاهی یه محیط....آره؟؟؟

در واقع فون یعنی مجموعه ای از موجودات زنده گیاهی که در یک منطقه وجود دارند

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
بستن اجر به درخت... رو چه کسی میدونه صیغش چیه؟

خوب جواب رو خودم میدم...

بستن اجر به درخت.. تهدید درخت با تبر...

این اصلاح رو یه پیرمردی از توابع مازندران کشف کرد و ماندگار شد..من خودمم امتحان کردم..

که درخت زردالومون میوه نداد اونم به مدت چهارسال و یا بیشتر میوه نمیداد.. تااینکه یه بار با تبر تهدید شد.. یه بار با اجر بستیمش. که جواب داد و درختمون امسال میوه داد اونم پربار

کلا یه نوع تهدید برای بارورشدن درخته..:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...