رفتن به مطلب

طلاق

VINA

ارسال های توصیه شده

طلاق!!!!

اسمش وحشتناکترین لغت زندگی هر جوونه! و تجربه اش بدترین تجربه!!!

ولی این وسط چیزی که آزار دهندس نگاه جامعه به اون زنایی که هم مهر این اسم تو شناسنامشونه، هم بار سنگین این تجربه رو یدک میکشن

نگاه آزار دهنده مردای جامعه ای که این اجازه رو به خودشون میدن از روح خسته یه زن سو استفاده کنن برای رسیدن به امیال حیوانی خودشون و نگاه زنای جامعه ای که اینا رو یه غده سرطانی میدوونن و میترسن شوهرای سست عنصرشونو از چنگشون در بیارن

میزگردایی افراد رباره مقصر بودن زن یا مرد تو این رابطه ؛ بدون در نظر گرفتن احساس طرف مقابل ..صدای فریاد اون زن که هیچ وقت شنیده نمیشه که بسته تموم کنید یه انتخاب اشتباه این همه تقاص نداره

این حس بد حس ترسناکیه که زنای جامعه من از ترس تجربه کردنش خیانتهای همشرشونو میبینن و دم نمیزنن و .....

حس اون زن مطلقه حس یه فردی که داره میمیره و یه کفتار منتظر جنازشه

نگاهمونو ، افکارمونو نسبت به این زنا تغییر بدیم !

آقایون طلاق جرم نیست و اعلام ف ا ح ش گ ی یه زن نیست فقط اعلام یه بن بست تو رابطه با یه فرد !

مثل همه دوستی هایی که به بن بست میرسه!

شاید در آینده خودمون ، خواهرامون و عزیزامون دچار این تجربه تلخ شدن

منصف باشیم

لینک به دیدگاه

البته یه مطلبی رو من گفته باشم کسانی که با یه همچین دیدی که شما در اول تاپیکتون توصیف کردین چه زن باشن چه مرد به فرد مطعلقه نگاه کنن خودشون دارایی مریضی روحی و روانی هستن که حتماً باید به یه روانپزشک مراجعه کنن....

:a030:

البته یه سری موضوعاتی هست که بنا بردلایلی وارد بحثش نمیشم!:w16:

لینک به دیدگاه

با جاوید کاملاً موافقم. قضاوت در مورد هر چیزی که آدم در موردش نمیدونه اشتباهه و اینکه کسی به خودش اجازه میده همچین تصور و قضاوتی رو از اون افراد داشته باشه، خودش قطعاً دچار یه ضعف شخصیتی هستش.

و خب باهات موافقم که وضعیت واسه زنا بدتره. عرف ها همونقدر که میتونن خوب باشن و خیلی جاها از قوانین بهتر عمل کنن، همونقدر هم می تونن بد و آسیب زننده باشن به اون جامعه. متأسفانه از این نوع مسائل عرفی اشتباه هم زیاده تو جامعه.

لینک به دیدگاه

منم با دوتا بالایی موافقم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی فک نمیکنم به این شدت باشه که شما گفتین ...ک خیلیا دیدشون ب زن مطلقه اینقد بد باشه مخصوصا امروزه ک فک کنم تو 3 خونواده 1 طلاق وجود داشته باشه...:sigh:

لینک به دیدگاه
البته یه مطلبی رو من گفته باشم کسانی که با یه همچین دیدی که شما در اول تاپیکتون توصیف کردین چه زن باشن چه مرد به فرد مطعلقه نگاه کنن خودشون دارایی مریضی روحی و روانی هستن که حتماً باید به یه روانپزشک مراجعه کنن....

:a030:

البته یه سری موضوعاتی هست که بنا بردلایلی وارد بحثش نمیشم!:w16:

چقر زیادن این افراد بیمار:hanghead:

با جاوید کاملاً موافقم. قضاوت در مورد هر چیزی که آدم در موردش نمیدونه اشتباهه و اینکه کسی به خودش اجازه میده همچین تصور و قضاوتی رو از اون افراد داشته باشه، خودش قطعاً دچار یه ضعف شخصیتی هستش.

و خب باهات موافقم که وضعیت واسه زنا بدتره. عرف ها همونقدر که میتونن خوب باشن و خیلی جاها از قوانین بهتر عمل کنن، همونقدر هم می تونن بد و آسیب زننده باشن به اون جامعه. متأسفانه از این نوع مسائل عرفی اشتباه هم زیاده تو جامعه.

محمد این روزا وقتی آدما رو میبینم میگم کاش هنوز پشت نیمکتای دانشگاه با استادا سر و کله میزدم تا وارد جامعه میشدم چون قرین به نود درصد ادما مریضن !

منم با دوتا بالایی موافقم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی فک نمیکنم به این شدت باشه که شما گفتین ...ک خیلیا دیدشون ب زن مطلقه اینقد بد باشه مخصوصا امروزه ک فک کنم تو 3 خونواده 1 طلاق وجود داشته باشه...:sigh:

دقیقا به همین شدته !

و شایدم بیشتر

شما نیستی فکر میکنی بقیه هم نیستن ! دیدم که میگم

ولی امیدوارم که من اشتباه کنم و هیچ زن یا مردی بخاطر مطلقه بودنش اذیت نشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چقر زیادن این افراد بیمار:hanghead:

بدلیل آلودگی هوا و محیط اطراف و سیستم مریضه!

وقتی یه سیستمی دچار نقصی بشه همه مکانیزم های اون سیستم از اون نقص تبعیت می کنند.

لینک به دیدگاه
بدلیل آلودگی هوا و محیط اطراف و سیستم مریضه!

وقتی یه سیستمی دچار نقصی بشه همه مکانیزم های اون سیستم از اون نقص تبعیت می کنند.

درسته

ولی این نقض باعث اسیب روحی و ضربه های جبران ناپذیری به زنای این مملکت میشه

باید خودمون این نقض ها رو کم کم برداریم و دیدمون رو عوض کنیم

الان سو برداشت نشه که میخوام قبح به کارو بشکونم

حرف من اینه باید با نگاهمون با حرفمونو مهم تر با عملمون، اعتماد بنفس از بین رفته این زنا رو بهشون برگردونیم تا جامعه سالم تری داشته باشیم

لینک به دیدگاه
درسته

ولی این نقض باعث اسیب روحی و ضربه های جبران ناپذیری به زنای این مملکت میشه

باید خودمون این نقض ها رو کم کم برداریم و دیدمون رو عوض کنیم

الان سو برداشت نشه که میخوام قبح به کارو بشکونم

حرف من اینه باید با نگاهمون با حرفمونو مهم تر با عملمون، اعتماد بنفس از بین رفته این زنا رو بهشون برگردونیم تا جامعه سالم تری داشته باشیم

بنظر من ازدواج اگه با معيار و انتخاب درست باشه هيچوقتطلاقيهم وجود نداره و اعتماد به نفس خانمها هم بقول دوستمون بهشون برگردونده ميشه و اونوقته كه چي ؟ يه جامعه ي سالم تر و بدون طلاق داريم اگه بد ميگم بگين بد ميگم .

لینک به دیدگاه

بنظر من ازدواج اگه با معيار و انتخاب درست باشه هيچوقتطلاقيهم وجود نداره و اعتماد به نفس خانمها هم بقول دوستمون بهشون برگردونده ميشه و اونوقته كه چي ؟ يه جامعه ي سالم تر و بدون طلاق داريم اگه بد ميگم بگين بد ميگم .

جسارتا من قبول ندارم

ممکنه دو نفر با هم خیلی هم خوب باشن از کنن بچه دار نشن به هر دلیلی اون زن نتونه قبول کنه یه عمر بی بچه باشه و اصلانم نمیتونه بپذیره بچه یی رو از پرورشگاه بیاره و طلاق بگیره

این نمیشه معیار نامناسب

بعضی چیزا قبل ازد مشخص نمیشه عزیزم

مثل همین

طلاق یه پدیدس که به هر دلیلی ممکنه اتفاق بیفیته

البته من خودم بشدت میترسم امیدوارم واسه هیچ کس رقم نخوره

لینک به دیدگاه
جسارتا من قبول ندارم

ممکنه دو نفر با هم خیلی هم خوب باشن از کنن بچه دار نشن به هر دلیلی اون زن نتونه قبول کنه یه عمر بی بچه باشه و اصلانم نمیتونه بپذیره بچه یی رو از پرورشگاه بیاره و طلاق بگیره

این نمیشه معیار نامناسب

بعضی چیزا قبل ازد مشخص نمیشه عزیزم

مثل همین

طلاق یه پدیدس که به هر دلیلی ممکنه اتفاق بیفیته

البته من خودم بشدت میترسم امیدوارم واسه هیچ کس رقم نخوره

نه خواهش ميكنم هر كسي ميتونه يه نظري داشته باشه ، نظر شما هم كاملا متين دوست عزيز البته من عذر ميخوام چون تو پيام قبليم يه كلمه مهم و يادم رفت كه اون كلمه شناخت هستش . اصلا امكان نداره كه اگه انتخاب درست و با معيار يا همون سنجيده شده و شناخت كامل باشه هيچوقت اين اتفاق تلخ تو هيچ زندگي به وجود نميياد خوب بودن تنها كه ملاك نيست . البته يه چيزي رو هم بگم اينكه ، انتخاب درست و بامعيار و شناخت كامل در كنار هم معني كامل و پيدا ميكنه نه جدا از هم . طلاق ميتونه هم يه پديده نباشه اين ماييم كه اين پديده رو بوجود آورديم پس امكان ريشه كن كردنش وجود داره كه با همون چيزايي كه گفتم قابل حله .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...