رفتن به مطلب

تولد یه گل دختر مهربونه.

ارسال های توصیه شده

وای خدایا...ببین تولد کیه....

مهندس پری من....فاطمه عزیزم....

پری خوشکل باخ ..من تولدت مبارک....:hapydancsmil:

دوسستت دارم ..خیلی....

تو قلب منی....عزیزم...:icon_gol:

:happy::happy:

1375894556_-7_1_1.jpg

Birthday-Gift.jpg

بفرمایید خوشکل من...قابلتو ..نداره....

پری ..خیلی دوستت دارم..خیلی....:icon_gol:

همیشه تو باغ ماییی....

گل نرگس قشنگترین گل دنیاست...از نظر من...با تمام وجودم ..تقدیمش می کنم به تو ...عزیزم...

IMAGE634924988759368707.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تفلدتتتتتتتتتت ممممببببببباااااااااررررررركككككككككك

:connie_24::happybday::dancegirl2::flowerysmile::626gdau::w14::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:aghosh::w70::cakesmileyf::w31::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w42::cakesmileyf::w330::happy::4uboxsmiley:

مرســــــــی ستاره جان ، ممنونم ، زنده باشی خانومی :love070:

:w58::w58:

:ws3:

حمید اقاس دیگه :ws28:

آقا من یادم نیس تبریک گفتم یا نه ولی فک کنم تازه دیدم تاپیکو

آگه زود رسسیدم پیشاپیش اگه نه پساپس:ws3:تبریییییییییییک میگم بهترینا رو براتون آرزو میکنم:icon_gol:

ممنون دوست عزیزم ، پیروز و شاد و موفق باشید :love070:

وای خدایا...ببین تولد کیه....

مهندس پری من....فاطمه عزیزم....

پری خوشکل باخ ..من تولدت مبارک....:hapydancsmil:

دوسستت دارم ..خیلی....

تو قلب منی....عزیزم...:icon_gol:

:happy::happy:

بفرمایید خوشکل من...قابلتو ..نداره....

پری ..خیلی دوستت دارم..خیلی....:icon_gol:

همیشه تو باغ ماییی....

گل نرگس قشنگترین گل دنیاست...از نظر من...با تمام وجودم ..تقدیمش می کنم به تو ...عزیزم...

عزیـــــــــــــــز دلم ، گل سر سبد پریا ، خیــــــــــــــلی ممنونم ، من عاشق گل نرگسم ،بوییدن گل نرگس دیوونم میکنه icon_pf%20%2834%29.gifhapydancsmil.gif

مرســـــــــــی پری مهربونم ، همیشه شاد باشی love070.gif

عزیزم تولدت مبارک:happybday:

ممنونم دوست عزیزم ، امیدوارم همه لحظه هاتون سر شار از شادی و موفقیت باشه :love070:

لینک به دیدگاه

تولدت مبارکـــــــــ گل دختر مهربون

:ws3:

انشالله تنت همیشه سالم باشه

رسیدن به آرزوهاهم که جای خود داره عـــــــــزیزم:icon_redface:

626gdau.gif626gdau.gif626gdau.gif

مرســـــــــــــی ستاره جان ، ممنون که همیشه بیادمی ، منم واست یه زندگی خوب و همراه با آرامش و شادی آرزو میکنم . یک دنیا ممنونم عزیزم :love070:

لینک به دیدگاه

از همه ی دوستای عزیزم ممنونم که امسال با اینکه زیاد کنارشون نبودم اما منو فراموش نکردن و باز هم لطف و بزرگواریشون شامل حال من شد . باعث شادی و خوشحالی و افتخارم هست که همچین دوستایی دارم و خدا رو شکر میکنم . دنیای مجازی گاهی خیلی واقعی تر از دنیایی که ما داریم میبینیم ، گاهی اونقدر توی دنیای واقعی غرق میشیم که اطرافمون و اطرافیانمون رو فراموش میکنیم اما این اتفاق گاهی توی دنیای مجازی نمیبفته و بیشتر به یاد هم هستیم ، بیشتر به فکر هم هستیم و بیشتر واسه هم مهم هستیم . اینجا دوستای مهربون و گلی پیدا کردم و دارم و خواهم داشت که از هر کدوم یه نکته واسه زندگیم یاد گرفتم و هر کدوم به نوبه ی خودشون راهنماییم میکردن، شاید روزی افتخار دیدن این دوستا رو داشته باشم و به این امید روزای زندگی رو پشت سر میزارم ، چه امیدی از این با ارزش تر .

دست همه ی دوستامو که بیادم بودن میبوسم و ازشون تشکر کنم . یاد همه ی دوستامم که پارسال تو تولدم شرکت کردن و امسال به هر دلیلی جاشون خالی بود همیشه برام زندست .

ببخشید اگه زیاد فرصت نمیکنم بیام ، اما این دلیل بر فراموشی دوستام نیست یاد و خاطرات تک تکتون توی قلب و ذهنم همیشه جایگاه ویژه ای داره ، از شیطنتای پروف ها گرفته تا شبستانه و .... همیشه برام تداعی میشه .

واسه همتون سلامتی ، شادکامی و موفقیت رو آرزو میکنم ... بدرود ( این بدرود به معنی خداحافظی و رفتن نیستا:ws3:) :love070:

لینک به دیدگاه

تولدت مبارک :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

الهی پیر شی دخترم :ws3:

120 ساله ام بشی:w02:

عروسم بشی:a030:

با تاخیر تولدت مبارک:happybday::626gdau::w14::happy::w330::4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...