رفتن به مطلب

یه چیز خیلی جالب..بدوبدونظریادت نره

ارسال های توصیه شده

این چیزا کاملا نسبیه.هم پسر نامرتب داریم هم دخترشو:w16:

یه چیز جالب اینجا بگم.البته خنده دار هم هست:ws3:

توی خوابگاه اتاقمون تمیزترین اتاق خوابگاه بود.همیشه هم فرشمون رو با شامپو فرش تمیز میکردیم.راه رفتن هم روش ایرادی نداشت:whistle:

یه اتاق دیگه بودن حالا نمیگم بچه هاش کجایی بودن:banel_smiley_4:یه دفه رفتم اتاقشون.دیدم همه جیغ کشیدن.من ترسیدم یه دفه گفتم لابد زیر پام موشی سوسکی دیدن:sad0::w58:گفتم چی شده؟؟؟؟؟؟؟:w58:فرمودن که چرا با دمپایی اومدی رو فرشمون ما رو این نماز میخونیم:sad0::icon_pf (34):فرششون فوق کثیف بود.:icon_pf (34):فرش کرمی رنگش به سیاه میزد:banel_smiley_4:میخاستم بگم رو این نخونید نورخدااااااااا:ws28:

لینک به دیدگاه
این چیزا کاملا نسبیه.هم پسر نامرتب داریم هم دخترشو:w16:

یه چیز جالب اینجا بگم.البته خنده دار هم هست:ws3:

توی خوابگاه اتاقمون تمیزترین اتاق خوابگاه بود.همیشه هم فرشمون رو با شامپو فرش تمیز میکردیم.راه رفتن هم روش ایرادی نداشت:whistle:

یه اتاق دیگه بودن حالا نمیگم بچه هاش کجایی بودن:banel_smiley_4:یه دفه رفتم اتاقشون.دیدم همه جیغ کشیدن.من ترسیدم یه دفه گفتم لابد زیر پام موشی سوسکی دیدن:sad0::w58:گفتم چی شده؟؟؟؟؟؟؟:w58:فرمودن که چرا با دمپایی اومدی رو فرشمون ما رو این نماز میخونیم:sad0::icon_pf (34):فرششون فوق کثیف بود.:icon_pf (34):فرش کرمی رنگش به سیاه میزد:banel_smiley_4:میخاستم بگم رو این نخونید نورخدااااااااا:ws28:

احتمالا قمی نبودن اونا من حدسم اینه که قمی بودنا :ws3:

لینک به دیدگاه
احتمالا قمی نبودن اونا من حدسم اینه که قمی بودنا :ws3:

:ws28::ws28:به خاطر نمازش؟؟؟؟؟؟

نه خوشبختانه:ws3:یه جای دیگه بودن.خدارو شکر میکنم با اونا هم اتاق نبودم :4564:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28:به خاطر نمازش؟؟؟؟؟؟

نه خوشبختانه:ws3:یه جای دیگه بودن.خدارو شکر میکنم با اونا هم اتاق نبودم :4564:

جای شکرش باقیه واقعا روی اعصابن اینجور افراد

لینک به دیدگاه
جای شکرش باقیه واقعا روی اعصابن اینجور افراد

دخترای خوبی بودنا.همیشه هم منو به صرف چایی دعوت میکردن:ws28:ولی خب مرتب نبودن.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
دخترای خوبی بودنا.همیشه هم منو به صرف چایی دعوت میکردن:ws28:ولی خب مرتب نبودن.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

به خاطر چایی خوب بودن یا کلی خوب بودن :ws3::whistle:

لینک به دیدگاه
نه.خوش اخلاق و مهربون بودن.کلا من زیاد تو خوابگاه مهمونی میرفتم:ws3:

خیلی هم خوب ولی خاطرات خوابگاه و دانشجویی دورانیه برای خودش یادش بخیر چه دوران خوبی بود :sad0:

لینک به دیدگاه
خیلی هم خوب ولی خاطرات خوابگاه و دانشجویی دورانیه برای خودش یادش بخیر چه دوران خوبی بود :sad0:

:sigh:عالی بود

ما که مثل مارکوپولو همش در سیر و سفر بودیم.:ws3:حاصل تلاشمون هم تعدادی سی دی پر از عکس و فیلمه:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...