رفتن به مطلب

تحلیل کنکور 93

ارسال های توصیه شده

فک میکنم دیگه آبا از اسیاب افتاده و فرصت خوبیه تا از غول دیروز صحبت کنیم.البته با ارزوی موفقیت برای تک تک عزیزان که همه تلاششونو کردن هر انسان زمانی پیروز است که بتواند در پایان کار بگوید: من آنچه در توان داشتم انجام دادم.

لینک به دیدگاه

سلام

وای من سوالاتو دیدم شوکه شدم به نظرک خیلی سخت بود هیچی دیگه آبمیوه کیکمو خوردم و شروع کردم بیشتر سوالات رو دو گزینه شک داشتم که مجبور به 10-20-30-40 شدم در کل نمیدانم چطور دادم کاش زودتر جوابای سوالا بیاد ببینم چی کردم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نمیدونم از کدوم درس بگم نمیدونم واسه شمام پیش اومد تو ترمو با اینکه سوال راحتی بود بعضیشان ولی جواب تو گزینه ها نبود .

سینتیکم که طراحش رو یه مبحث گیر کرده بود بنده خدا امیدم به سینتیک بود که اونم پر:-)

حرارتش خیلی مفهومی بود.به نظرم تیپ سوالای امسال مثل دهه ۸۰ بود .امیدوارم نتیجه ای زحماتی که کشیدیم ببینیم

نه بابا من پاسخنامه بیاد عمرا نگاه کنم دیگه هرچی بود تموم شد به سلامتی

لینک به دیدگاه
فک میکنم دیگه آبا از اسیاب افتاده و فرصت خوبیه تا از غول دیروز صحبت کنیم.البته با ارزوی موفقیت برای تک تک عزیزان که همه تلاششونو کردن هر انسان زمانی پیروز است که بتواند در پایان کار بگوید: من آنچه در توان داشتم انجام دادم.

اول از همه باید بگم که وقت آزمون خیلییییییییییی کم بود.چون سوالا رو خیلیییییییییی محاسباتی داده بودن.

من به مرور نرسیدم.:hanghead:

خیلی از سوالا رو نصفه رها کرده بودم.:4564:

لینک به دیدگاه
نمیدونم از کدوم درس بگم نمیدونم واسه شمام پیش اومد تو ترمو با اینکه سوال راحتی بود بعضیشان ولی جواب تو گزینه ها نبود .

سینتیکم که طراحش رو یه مبحث گیر کرده بود بنده خدا امیدم به سینتیک بود که اونم پر:-)

حرارتش خیلی مفهومی بود.به نظرم تیپ سوالای امسال مثل دهه ۸۰ بود .امیدوارم نتیجه ای زحماتی که کشیدیم ببینیم

نه بابا من پاسخنامه بیاد عمرا نگاه کنم دیگه هرچی بود تموم شد به سلامتی

خصوصا سوالات فوگاسیته.برای حلش بسط داده بود.نمیدونستم چطور از بسط استفاده کنم.

راکتور سوالاش خوب بود.هر چند که همه رو میکس داده بود.

حرارت سوالا و جوابا خیلی نزدیک هم بود بیشترش از فصل جابه جایی اومده بود.سر جلسه هنگ کردم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خصوصا سوالات فوگاسیته.برای حلش بسط داده بود.نمیدونستم چطور از بسط استفاده کنم.

راکتور سوالاش خوب بود.هر چند که همه رو میکس داده بود.

حرارت سوالا و جوابا خیلی نزدیک هم بود بیشترش از فصل جابه جایی اومده بود.سر جلسه هنگ کردم.:banel_smiley_4:

دقیقت بحث فوگاسیته تیپ سوالاش اصلا مشابه نبود که هیچ به قول شما بسط و چیزای جدید بود.حرارت چون همش توضیحی و مفهومی بود بین 2تا گزینه میموندم همش.دو تا سوال بود نمیدونم یادتونه یا نه مربوط به یخچال و یکی هم مربوط به تغییرات کل انتروپی با اینکه سوال ساده ای بود ولی به ج نمیرسیدم.شما پیش بینی میکنید چه رتبه ای بیارید؟؟

لینک به دیدگاه
دقیقت بحث فوگاسیته تیپ سوالاش اصلا مشابه نبود که هیچ به قول شما بسط و چیزای جدید بود.حرارت چون همش توضیحی و مفهومی بود بین 2تا گزینه میموندم همش.دو تا سوال بود نمیدونم یادتونه یا نه مربوط به یخچال و یکی هم مربوط به تغییرات کل انتروپی با اینکه سوال ساده ای بود ولی به ج نمیرسیدم.شما پیش بینی میکنید چه رتبه ای بیارید؟؟

یخچال و که وقت نکردم نگاه کنم.آنتروپی هم یادمه سخت به جواب میرسید:hanghead:

واقعا نمیدونم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یخچال و که وقت نکردم نگاه کنم.آنتروپی هم یادمه سخت به جواب میرسید:hanghead:

واقعا نمیدونم.:banel_smiley_4:

همه میگن این سختی به نفعمونه .انشا... هر چی نتیجش باشه خیر باشه.شمام موفق باشید

لینک به دیدگاه
اول از همه باید بگم که وقت آزمون خیلییییییییییی کم بود.چون سوالا رو خیلیییییییییی محاسباتی داده بودن.

من به مرور نرسیدم.:hanghead:

خیلی از سوالا رو نصفه رها کرده بودم.:4564:

عیب نداره امسال نشد سال دیگه :ws3:گیرم هول هولکی ارشد گرفتیم کلی دیگه عمر مونده من شخصا از خدامه قبول نشم:banel_smiley_4: سر جلسه هم از بس خونده بودم وقت زیادم آوردم:hapydancsmil:

در کل ایشاله هر چی خیره بشه ولی مهمتر از درس کاره :a030:

لینک به دیدگاه
عیب نداره امسال نشد سال دیگه :ws3:گیرم هول هولکی ارشد گرفتیم کلی دیگه عمر مونده من شخصا از خدامه قبول نشم:banel_smiley_4: سر جلسه هم از بس خونده بودم وقت زیادم آوردم:hapydancsmil:

در کل ایشاله هر چی خیره بشه ولی مهمتر از درس کاره :a030:

نرگس سال دیگه تو حس درسو داری؟؟:banel_smiley_4:

آره کار مهمتره.:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...