رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

روانشناسان در تلاشند که دریابند آیا حسادت هم میتواند ارثی باشد و فرزندان از والدینشان این ویژگی اخلاقی را به ارث ببرند یا خیر.

افرادی که بیش از حد حسادت میکنند نمیتوانند از زندگیشان لذت ببرند.

این افراد آرامش ندارند زیرا مدام احساس میکنند دیگران میخواهند افراد مهم و ارزشمند زندگی آنها را از ایشان جدا کنند و به همین دلیل مدام باید تلاش کنند تا بهترین باشند و کاری کنند که بتوانند همسر یا اعضای خانواده و یا هر فردی را که برایشان بسیار مهم است برای خودشان حفظ کنند.

این افراد نمیتوانند خودشان باشند و آنگونه که خودشان دوست دارند زندگی کنند بلکه مدام میخواهند به گونه ای زندگی کنند که هیچ کس نتواند از آنها برتر باشد.

متاسفانه بیشتر اوقات این حالت چنان در افراد حسود قوی میشود که اعتماد به نفسشان را تخریب میکند و انگیزه ی تلاش برای ادامه دادن را از آنها میگیرد.آنان از این تلاش همیشگی برای حفظ عزیزانشان خسته میشوند و ادامه ی زندگی شان را در اندوه و حسرت سپری میکنند.

منبع:مجله ی موفقیت

لینک به دیدگاه

امتیاز 20 تا 27)

حس حسادت در شما در حد میانه است.اگر همسرتان در رفتارهایش زیاده روی کند و خیلی مراقب شما نباشد حسادت میکنید اما او را تحت فشار هم قرار نمیدهدی که باید فقط و فقط به شما توجه کند و هر فرد دیگری را نادیده بگیرد.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

امتیاز 20 تا 27)

حس حسادت در شما در حد میانه است.اگر همسرتان در رفتارهایش زیاده روی کند و خیلی مراقب شما نباشد حسادت میکنید اما او را تحت فشار هم قرار نمیدهدی که باید فقط و فقط به شما توجه کند و هر فرد دیگری را نادیده بگیرد.

:ws3:

من خودم میدونم که حسود نیستم اما تا حد زیادی انحصار طلب هستم متاسفانه. :sigh:

لینک به دیدگاه

امتیاز 20 تا 27)

:ws3:

من خودم میدونم که حسود نیستم اما تا حد زیادی انحصار طلب هستم متاسفانه. :sigh:

غصه نخور عزیزم، خاصیت اصلی خانم های آدرماهی هستش :sigh::ws3:

لینک به دیدگاه
عالیییییییه :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil: اصن آذریا یه دونه باشن :icon_gol::w02:

پس هر خصوصیتی که مربوط به آذریا هست عالیه. :ws3:

ببخشید. منو که میشناسید اسپمرم! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ببخشیداینومیگم ولی انگاراین آزمون یکم غلطه چون آدم برای جواب دادن خودشوبایددراین شرایط تجسم کنه!

که من نمی توانم!یعنی آدم بعدازدواج حسودمی شود؟:ws38:

لینک به دیدگاه

امتیاز 0 تا 19)

تلاش زیادی لازم است تا حس حسادت در شما بیدار شود باور دارید که هسترنا کاملا به شما وفادار است و به همین دلیل نگران نمیشوید که کسی بتواند میان شما و او فاصله بیندازد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...