رفتن به مطلب

هم اندیشی برای تالار برق

ارسال های توصیه شده

خب اگه قرار باشه فقط بین خودمون باشه که فایده نداره ...

بحث سره جذب کردن افراده!

برای قالب هم بیشتر برای این میگم مسابقه که از ظرفیت تالارهای دیگه هم استفاده کنیم و انگیزه ایجاد کنیم با این کار:a030:

البته بدون مدال فایده نداره ها!!:ws3:

منظورم از کاربرای قدیمی اوناییه که حداقل 100 تا پست داشته باشن و فرق بین بعضی چیزا رو تشخیص بدن.

اما در کل رای گیری کار قشنگی نیست تو این زمینه. بازم من تابع نظر دوستان هستم. اگه فکر میکنید که برای مشخص کردن چند تا تاپیک و مبحث خاص رای گیری بهتره......... خب اجرا میکنیم :ws37:

فکر میکنم کار طراحی قالب چیزی نیست که بچه های تالارهای دیگه شرکت کنن ... چون کار خیلی سبکی نیست و از طرفی هم بچه های تالار های دیگه زیاد نمیتونن قالب های مناسبی برای یه مجله تخصصی برق طراحی کنن.

بازم در این مورد اگه بقیه بچه ها نظری دارن بگن. من تو همه زیمنه ها تابع نظر شما هستم :ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 71
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم دعوت نشم اما اصلا مهم نیست

• :ws3:
    فقط اینو میدونم از وقتی اینجا عضو شدم ده ها تاپیک درمورد همین هم اندیشی ها در مورد تالار برق زده شده اما نه تنها هیچ فایده ای نداره بلکه انجمن کم کم داره کاربرای تالار برقشو از دست میده
    دلایل زیاده خیلی زیاد که من نمیتونم خیلی هاشونو بگم
    غرور خود بزرگ بینی و و و و و میتونه از مهمترین دلایلش باشه
    پس قبل از اینکه تالارو سروسامون بدیم خودمونو سروسامون بدیم
    اینجا یه انجمن علمیه اما تنها چیزی که دیده نمیشه علمه
    رفیق بازی....دعوا و جروبحث روی موضوعای خاله زنکی همه اینا دافع کاربر هست.....
    هرکاری مکانی داره.....
    اینجا خیلی وقته درنظر من تبدیل به یه انجمن تفریحی و سرگرمی شده....
    راه کار زیاد داره..اما کسی گوش نمیده......
    اینم از نظر من...
    عزته شما زیاد

• Like 7
لینک به دیدگاه
منظورم از کاربرای قدیمی اوناییه که حداقل 100 تا پست داشته باشن و فرق بین بعضی چیزا رو تشخیص بدن.

اما در کل رای گیری کار قشنگی نیست تو این زمینه. بازم من تابع نظر دوستان هستم. اگه فکر میکنید که برای مشخص کردن چند تا تاپیک و مبحث خاص رای گیری بهتره......... خب اجرا میکنیم :ws37:

فکر میکنم کار طراحی قالب چیزی نیست که بچه های تالارهای دیگه شرکت کنن ... چون کار خیلی سبکی نیست و از طرفی هم بچه های تالار های دیگه زیاد نمیتونن قالب های مناسبی برای یه مجله تخصصی برق طراحی کنن.

بازم در این مورد اگه بقیه بچه ها نظری دارن بگن. من تو همه زیمنه ها تابع نظر شما هستم :ws37:

خب اینجا زده شده که هرکی نظرشو بگه دیگه و همفکری کنه:w16:

من فقط نظر شخصی خودمو گفتم :a030::icon_gol:

دیگه تصمیم گیری با مدیرا و مسئولای تالاره:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
منم دعوت نشم اما اصلا مهم نیست

• :ws3:
    فقط اینو میدونم از وقتی اینجا عضو شدم ده ها تاپیک درمورد همین هم اندیشی ها در مورد تالار برق زده شده اما نه تنها هیچ فایده ای نداره بلکه انجمن کم کم داره کاربرای تالار برقشو از دست میده
    دلایل زیاده خیلی زیاد که من نمیتونم خیلی هاشونو بگم
    غرور خود بزرگ بینی و و و و و میتونه از مهمترین دلایلش باشه
    پس قبل از اینکه تالارو سروسامون بدیم خودمونو سروسامون بدیم
    اینجا یه انجمن علمیه اما تنها چیزی که دیده نمیشه علمه
    رفیق بازی....دعوا و جروبحث روی موضوعای خاله زنکی همه اینا دافع کاربر هست.....
    هرکاری مکانی داره.....
    اینجا خیلی وقته درنظر من تبدیل به یه انجمن تفریحی و سرگرمی شده....
    راه کار زیاد داره..اما کسی گوش نمیده......
    اینم از نظر من...
    عزته شما زیاد

سلام سودی جان خوبی؟:icon_gol:

من حرفتو نقض یا رد نمیکنم عزیزم

ولی تا این حد هم نیست...

قبول دارم تا حدی بار علمی کم شده بیشتر جنبه سرگرمی پیدا کرده ولی اینجا بدون سرگرمی هم جذابیتشو از دست میده اینجا یه محیط صرفا علمی نیست:w16:

من خودم الان که سرم شلوغه واقعا برای اینکه کمی از درس و کار دور بشم بعضی وقتا میام اینجا ولی نمیخوام تماما اینجوری باشه و واقعا میخوام یه کار علمی هم توش انجام بدم:w16:

فکر هم میکنم خیلی ها همین نظر رو دارن:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام سودی جان خوبی؟:icon_gol:

من حرفتو نقض یا رد نمیکنم عزیزم

ولی تا این حد هم نیست...

قبول دارم تا حدی بار علمی کم شده بیشتر جنبه سرگرمی پیدا کرده ولی اینجا بدون سرگرمی هم جذابیتشو از دست میده اینجا یه محیط صرفا علمی نیست:w16:

من خودم الان که سرم شلوغه واقعا برای اینکه کمی از درس و کار دور بشم بعضی وقتا میام اینجا ولی نمیخوام تماما اینجوری باشه و واقعا میخوام یه کار علمی هم توش انجام بدم:w16:

فکر هم میکنم خیلی ها همین نظر رو دارن:a030:

من نظر خودمو گفتم و مصداق واسه حرفام نمیتونم بیارم چون خیلی ها ممکنه بیان بخونن و بد شه

این انجمن صرفا علمیه اینو همه باید بدونن

انجمن واسه تفریح زیاد هست

درهرصورت..........

کار از ریشه مشکل داره

• Like 6
لینک به دیدگاه
من نظر خودمو گفتم و مصداق واسه حرفام نمیتونم بیارم چون خیلی ها ممکنه بیان بخونن و بد شه

این انجمن صرفا علمیه اینو همه باید بدونن

انجمن واسه تفریح زیاد هست

درهرصورت..........

کار از ریشه مشکل داره

درسته سودی جان حرفت برای من محترمه:w16:

ولی بالاخره این موضوع مسایل سرگرمی باشه یا نباشه قبلا هم بین مسئولا و کاربرا مطرح شده و به این نتیجه رسیدن که بهتره مسایل سرگرمی هم باشه

اون موقع که فعالیتت بیشتر بود هم سرگرمی بود هم تالار فعالیتش زیاد بود پس نمیشه ساکت شدن انجمن رو به پای وجود سرگرمی گذاشت:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

به عنوان نمونه میگم

آخرین ارسالای انجمن : یکیشو انتخاب کن... بازی با کلمات... اسم فامیل.... دیشب شام چی خوردی :ws3:

این انجمن علمیه؟؟؟؟؟؟؟

وقتی یه تاپیک سرگرمی زده میشه و در طی دو روز 70 صفحه میره جلو و وقتی من میام یه تاپیک علمی میزنم هیچ استقبالی نمیشه...

قاعدتا انرژی دیگه نمیمونه...

وقتی مدیر یه تالار حالا هرکدوم از تالارا کارش بازی کردن تو تاپیکای سرگرمیه کارش فقط جواب دادن به پیغامای پروفایلشه...

خوب کسی که از بیرون وارد انجمن میشه فک میکنید چ حسی داره؟؟؟؟

که اومده تفریح کنه یا اومده چیزه جدیدی یاد بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه تالارا دارن سیر نزولی طی میکنن....برق مکانیک و و و و و....

نمیدونم آقای عارف میخونه حرفای منو یا نه........اما حرف زیاده نمیتونم اینجا رک بگم...اگه تالارتون و انجمنتون مهمه براتون که هست...

سخت گیریتون رو زیاد کنید خیلی انجمن رو به حال خودش رها کردین....:a030:

========

مهناز عزیزم هرچیزی سرجای خودش....اما درحال حاضر از زمین داره به آسمون میباره گلم

• Like 7
لینک به دیدگاه
به عنوان نمونه میگم

آخرین ارسالای انجمن : یکیشو انتخاب کن... بازی با کلمات... اسم فامیل.... دیشب شام چی خوردی :ws3:

این انجمن علمیه؟؟؟؟؟؟؟

وقتی یه تاپیک سرگرمی زده میشه و در طی دو روز 70 صفحه میره جلو و وقتی من میام یه تاپیک علمی میزنم هیچ استقبالی نمیشه...

قاعدتا انرژی دیگه نمیمونه...

وقتی مدیر یه تالار حالا هرکدوم از تالارا کارش بازی کردن تو تاپیکای سرگرمیه کارش فقط جواب دادن به پیغامای پروفایلشه...

خوب کسی که از بیرون وارد انجمن میشه فک میکنید چ حسی داره؟؟؟؟

که اومده تفریح کنه یا اومده چیزه جدیدی یاد بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه تالارا دارن سیر نزولی طی میکنن....برق مکانیک و و و و و....

نمیدونم آقای عارف میخونه حرفای منو یا نه........اما حرف زیاده نمیتونم اینجا رک بگم...اگه تالارتون و انجمنتون مهمه براتون که هست...

سخت گیریتون رو زیاد کنید خیلی انجمن رو به حال خودش رها کردین....:a030:

========

مهناز عزیزم هرچیزی سرجای خودش....اما درحال حاضر از زمین داره به آسمون میباره گلم

خب این حرفتو قبول دارم که سختگیری برای انجمن بخاطر اینکه کاربراش از دست نرن کم شده:a030:

خب سودی جان حرفتو پیشنهادتو به خودم بگو خودم اینجا رک مطرحش میکنم:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خب این حرفتو قبول دارم که سختگیری برای انجمن بخاطر اینکه کاربراش از دست نرن کم شده:a030:

خب سودی جان حرفتو پیشنهادتو به خودم بگو خودم اینجا رک مطرحش میکنم:ws3:

ای بابا مهناز جون....

فعلا همینا که گفتم ببینم چی میشه

میزنن اخراجم میکنن الان:ws3:

پس فردا کنکور دارم سرخورده میشم...

من فعلا میرم... التماس دعا اما برمیگردم که دوباره

• :w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه

ببخشید اگه یه سوال بی ربط میپرسم:icon_redface:

یه سوال از آقای عارف دارم اگه اینو خوندین آقای عارف لطفا جواب بدین. ممنون:icon_gol:

چرا باید یه کاربر به این فقط فکر کنه که اگه مشکل انجمن رو بخواد عنوان کنه ممکنه اخراجش کنن؟؟!

نمیدونم چرا ولی تا الان که توی تالار بودم چندتا از کاربرای برقی که فعالیتشون کم شده بود این جمله رو به من گفتن :ws37:

بازم ببخشید بی ربط به تالار برق چیزی پرسیدم:icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.

نظرات دوستان رو خوندم.البته من خودم بعد از یک وقفه طولانی دوباره به انجمن برگشتم.

ما در گذشته هم تاپیکهایی برای فعال شدن تالار برق داشتیم و در آینده هم خواهیم داشت.وجود چنین تاپیکهایی نه تنها نشانه ضعف نیست که سبب هماهنگی بیشتر و بالابردن انگیزه در میان کاربران تالار برق میشه

یکی از کارهایی که در گذشته انجام شده بود و فکر میکنم بهتره دوباره شروع بشه،تاپیک پرسش و پاسخه.به این ترتیب که یکی سوالی می پرسه و بقیه جواب میدن.بطور کلی هر چی ما سعی کنیم در تاپیکهایی که ایجاد میکنیم،ایجاد گفتگو کنیم و میزان مشارکت دوستان رو در اون تاپیک بالا ببریم،موفقتر خواهیم بود.در حال حاضر اکثر تاپیکهایی که در تالار برق موجوده،علی رغم اینکه دارای بار اطلاعاتی و علمی بالا هست،اما به غیر از سپاس و تشکر،سایر کاربران رو دچار واکنشی نمیکنه.بالابردن میزان مشارکت،هم بار علمی تاپیک رو بالاتر می بره و هم باعث پویایی تالار میشه.

با وجود شناخت نسبی که من از مدیران انجمن دارم،بیان مشکلات و ضعف،کسی رو دچار مشکل نمی کنه.

• Like 12
لینک به دیدگاه

من مهندس مخابرات یک شرکت نفتی هستم.

5 سال در شرکت مخابرات استان مازندران کار کردم و الان هم نزدیک به 5 ساله که شرکت نفت کار میکنم.

مخابرات که بودم در زمینه سوئیچینگ کار میکردم و الان بیشتر در بخش سیستم های رادیویی hf و vhf کار میکنم.جسته و گریخته در پروژه های دیگه هم بعنوان ناظر فعالیت میکنم.مثلاً مدتیه که دارم روی ارتینگ و شبکه ارتینگ کار میکنم که اتفاقً خیلی برام جالب بود.

به هر حال در خدمتم.

• Like 13
لینک به دیدگاه

من مهندسی برق نخوندم ولی تخصص اینو دارم که دوتا سیم رو بهم بچسبونم. کل یه محل برقاش بره:ws3:

البته شوخی بود. ببخشید ..

من یه پیشنهاد دارم برای تمام مهندسان برقی اونم اینکه.. بیان یه موضوع رو انتخاب کنن. یه فعالیت گروهی تو تالارشون بزنن. از ترجمه/عکاسی/ تجربیات /و تمام انچه که درمورد اون موضوع میدونن.. و میتونن انجام بدن رو گروهی انجام بدن.. در یکی از همایشاتشون قرار بدن.. هم گروهیه... همم موضوعشون ثبت و اسامیشون به عنوان یه مرجع داخل اون مقاله باقی میمونه..

چون میبینم اطلاعاتتون خوبه این پیشنهاد رو دادم..:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خوشحالم از اینکه میبینم دوستان برقی شروع کردن به اظهارنظر و حرکت برای بهبود روند تالار. نظرات هریک از دوستان قابل احترامه و میشه در کنارهم به خروجیهای مثبتی برسیم. تالار برق که همیشه بیشترین کاربر رو داشته(متاسفانه اکثرشون غیر فعال) یا بیشترین تعداد نفراتی که تو فراخوان جدید انجمن اعلام آمادگی کردن از این تالارن پس باید برنامه های قوی برای بهترین شدن بذاریم و حتما باید چیزهایی داشته باشیم که بتونیم در کنار جذب این کاربران اونها رو هم فعال کنیم. امیدوارم این روند همفکری دوستان همچنان ادامه پیدا کنه و تا پیشرفت هرچه بیشتر کنار نایستیم.

در مورد سوال مهناز خانم هم باید بگم واقعا برام عجیبه که بعضی دوستان همچین فکری میکنن و ذهن بقیه دوستان رو هم منحرف میکنن. فکر کنم سابقه کار مدیریت نواندیشان و دلایل معدود برخوردهایی هم که داشته مشخصه. ولی این دیدگاه به هیچ وجه تو نزد مدیریت نواندیشان نیست امیدوارم که دوستان کمی منصفانه تر نگاه کنن . بهرحال ممنون از همه شما:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

اقا من یک پیشنهاد دارم که احتیاج به همکاری دوستان داره و کار یک نفر نیست نمیدونم شدنی هست یا صلاح هست که انجام بشه یا نه ولی در هر صورت پیشنهاده دیگه

ما بیایم یک دوره اموزش اولیه برای هر قسمت از تالار برق رو توی یک روز اموزش بدیم به عنوان مثال رشته الکترونیک شنبه ها اموزش داشته باشن و بعد اموزش به سوالها ی دوستان جواب بدن

روز بعد قدرت اموزش داشته باشه

به همین ترتیب هم دوستان اطلاعاتشون باز یابی میشه و هم باعث جذب کار بر میشیم

این کار باید مداوم باشه و کسانی هم که قبول میکنند حداقل 6 ماه باشند کنار دوستان و کلاس

و نیاز به اطلاع رسانی هم داره

• Like 8
لینک به دیدگاه
اقا من یک پیشنهاد دارم که احتیاج به همکاری دوستان داره و کار یک نفر نیست نمیدونم شدنی هست یا صلاح هست که انجام بشه یا نه ولی در هر صورت پیشنهاده دیگه

ما بیایم یک دوره اموزش اولیه برای هر قسمت از تالار برق رو توی یک روز اموزش بدیم به عنوان مثال رشته الکترونیک شنبه ها اموزش داشته باشن و بعد اموزش به سوالها ی دوستان جواب بدن

روز بعد قدرت اموزش داشته باشه

به همین ترتیب هم دوستان اطلاعاتشون باز یابی میشه و هم باعث جذب کار بر میشیم

این کار باید مداوم باشه و کسانی هم که قبول میکنند حداقل 6 ماه باشند کنار دوستان و کلاس

و نیاز به اطلاع رسانی هم داره

فکر خوبیه آقا مجید ولی خب زمینه ها زیاده نمیشه به این راحتی موضوعی انتخاب کرد که همه بیان:ws38:

• Like 9
لینک به دیدگاه
فکر خوبیه آقا مجید ولی خب زمینه ها زیاده نمیشه به این راحتی موضوعی انتخاب کرد که همه بیان:ws38:

وقتی اموزش باشه بحث مقدماتی هم باشه چرا نیان

باید به صورت مشخص برنامه اموزشی قسمتها مشخص بشه

برنامه ریزی برای 6 ماه باشه فکر کنم خوب باشه

• Like 8
لینک به دیدگاه
درود به همگی.

میتونیم بصورت هفتگی موضوعی انتخاب کنیم و از بقیه کاربران بخواهیم در باره اون موضوع خاص،بحث کنیم.

فکر خیلی خوبی منم موافقم ولی چون توی وضع الان مراجعه کننده کم هست ممکنه بحث به جای مثبتی نرسیم

ولی من هم موافقم

• Like 5
لینک به دیدگاه

قبلاً در زمینه ترجمه مطالب مفید و سازنده،تجربه کرده بودیم که موفق نبودیم که البته دلایل خودش رو داشت.

همونطور که میدونیم اکثر استاندارد هایی که ما باهاشون سروکار داریم،انگلیسیه.اگه بتونیم یک تیم حتی 5 نفره داشته باشیم میتونیم استارت کار رو در زمینه ترجمه بزنیم.

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...