رفتن به مطلب

کدام عکس ها را زیباترین می دانید؟  

255 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام عکس ها را زیباترین می دانید؟

ارسال های توصیه شده

:w14:مسابقه داریم... مسابقه...
:w14:

سلام بر همراهان و علاقه مندان مسابقات تالار کشاورزی
flowerysmile.gif

بر آن شدیم با توجه بارش نزولات آسمانی و به خصوص برف در این روزها، مسابقه این دوره از تالار کشاورزی با زمینه برفی برگزار بشه!
مسابقه ها ما ترکیبی از طبیعت و برف هستش یعنی عکسایی که لطف میکنید و میگیرید بایستی دو عنصر طبیعت و برف در آن نقش بسته باشه! دیگه این گوی و این میدان و میمونه خلاقیت شما عزیزان و عکاسان گرامی..

علاقمندان و هنرمندان
قبل از ارسال آثار توجه داشته باشن که ویرایش حرفه ای عکس ممنوع هست ... اون هم به دلیل اینکه، هستند شرکت کنندگانی که با دوربین های گوشی های همراه در مسابقه شرکت میکنن.

پس
مسابقه ما در یک بخش اون هم بنام بخش عمومی برگزار میشه؛
درضمن عکسهای اینترنتی مورد قبول نیست!

تعریف عکس های عمومی: این
عکس ها آماتوری به حساب میآن! عکاس آماتور عکاسی هست که با ذوق و علاقه عکاسی میکنه و در حد خودش از تنظیمات دوربین مثل تنظیمات دیافراگم و سرعت شاتر، تنظیمات نور، تنظیم فوکوس و ... بهره میبره. کادربندی، ترکیب رنگ و خط افق رو (بسته به عکس) رعایت میکنه. پس توی عکسهای عمومی چنین تنظیماتی بدون شک مجاز هست.

دوستان پس بشتابید و لینک آپلود عکساتونو به بنده پیام خصوصی کنید

هر نفر فقط یک عکس

سایز عکس:
800 * 600

در ضمن عکس ها رو میتونین در
اینجا
یعنی آپلودسنتر نواندیشان
آپلود کنید و بعد لینک آپلود را ارسال کنید.

مهلت ارسال آثار
تمدید شد:
تا
جمعه 4/11/92

:TAEL_SmileyCente:
به نفرات برتر مدال عکاس برتر و امتیازات نواندیشانی تعلق خواهد گرفت.
:TAEL_SmileyCente:

• Like 47
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 303
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم میتونم شرکت کنم؟

بله عزیزم میتونید شرکت کنید

اونایی که اصلا طرفشون برف نمیاد چی؟

• :banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:نیدونم. میتونید به دوستانتون که در شهرهای دیگه قرار دارند بگید عکس بندازن و براتون بفرستن ...وگرنه راه حلی دیگه نمیدونم باشه:w16:

• Like 11
لینک به دیدگاه
بله عزیزم میتونید شرکت کنید

:banel_smiley_4:نیدونم. میتونید به دوستانتون که در شهرهای دیگه قرار دارند بگید عکس بندازن و براتون بفرستن ...وگرنه راه حلی دیگه نمیدونم باشه:w16:

:w58:بقیه عکس بگیرن برام بفرستن؟:w58::w58::w58::w58:

• Like 8
لینک به دیدگاه
:w58:بقیه عکس بگیرن برام بفرستن؟:w58::w58::w58::w58:

نه منظورم اینه مثلا خواهری برادری اگه جای دیگه هستن.. دخترخاله ای.. نمیدونم.. یه راه حل بود..

• Like 10
لینک به دیدگاه
نه منظورم اینه مثلا خواهری برادری اگه جای دیگه هستن.. دخترخاله ای.. نمیدونم.. یه راه حل بود..

:w58:عکس باید از خودمون باشه هاااااا

مسابقات قبل کلی سر این موضوع بحث واسپم بود:banel_smiley_4:

جای نسیم خالیه اینجا:ws28:

• Like 8
لینک به دیدگاه

خوب عزیزم پس چرا میپرسی......؟

و بحث ایجاد میکنی..:banel_smiley_4:

پس سعی کنید به خدا التماس کنید برف بباره:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه
خوب عزیزم پس چرا میپرسی......؟

و بحث ایجاد میکنی..:banel_smiley_4:

پس سعی کنید به خدا التماس کنید برف بباره:w16:

خدا گفت به شما بگم مسابقه همه گیر برگزار کنید:w16:

• Like 9
لینک به دیدگاه
چه خوب.تازه میخواستم پیشنهاد این موضوع رو بدم:hapydancsmil:.آخه خودم عکس داشتم چند روز قبل گرفته بودم:ws3:

خوبه دیگه... پس عکساتونو به اقای زارع بفرستید.باتوجه به گفته های خودشون. :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نههههههههههههههه من مخالفم تا دو هفته دیگه بخاطر عکس برنامه هامون رو عوض کنیم، پاشیم بریم شهری که برف میاد بعدش عکس بگیریم!!!!!

مخالفم عدالت اجرا نشده :hanghead: من از دوره کاردانیم عکس دارم مجبورم همون هارو بفرستم ولی اگر امتیاز نیاوردم دیگه خدا به داد برسه :w000: بخاطر اینکه عادل نبودید!!!!!!!! :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نههههههههههههههه من مخالفم تا دو هفته دیگه بخاطر عکس برنامه هامون رو عوض کنیم، پاشیم بریم شهری که برف میاد بعدش عکس بگیریم!!!!!

مخالفم عدالت اجرا نشده :hanghead: من از دوره کاردانیم عکس دارم مجبورم همون هارو بفرستم ولی اگر امتیاز نیاوردم دیگه خدا به داد برسه :w000: بخاطر اینکه عادل نبودید!!!!!!!! :banel_smiley_4:

چی شده عزیزم.. عدالت چرا اجرا نشده... ؟:ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز توجه کنید......

این مسابقه برنامه ریزیش 1ماهه که داره انجام میشه.. کسانی که به تالارکشاورزی سر میزنن و بعضی مسایل رو دنبال میکنن در جریان هستن که ما از یک ماه پیش اعلام امادگی کردیم برای مسابقه عکاسی،عکسای با موضوع برف در طبیعت حتی قبل از انتخاب موضوع اصلی هم نظر سنجی در محفل بچههای کشاورزی قرار دادیم متاسفانه کسی از دوستان نیومد و نظرشونو بگن و عده ای کم از کاربرای عزیز اومدن نظر دادن.

بنابراین این مسابقه برقرار شد دوستانی که میتوانند و عکس تهیه کنن میتوانند در مسابقه شرکت کنند. و گرنه این مسابقه نه تاخیر میفته نه تمدید میشه...

و دوستانی که نمیتونن به هردلایلی.. ایشالله دور بعدی مسابقه درخدمتشون هستیم.. نگران نباشید.و عذرخواهی ما رو بپذیرید.:w16:

مسابقات ما در موضوعات مختلف .. دراینده.. باز انجام میشه. ایشالله دور بعدی .. مسابقات خدمت دوستانی که نتونستن شرکت کنند هستیم..

از همکاری شما دوستان پیشاپیش متشکرم...:icon_gol:

درضمن. مسابقات دیگر تالار کشاورزی هم دارای امتیاز میباشد.

• Like 5
لینک به دیدگاه

کسی منو صدا زد

:ws3:

ا

اخه این موضوع چیه!من برف از کجا بیارم:whistle:این چه وضعشه!!!

قااااااااااسم مسابقش چیه؟

برف چیه!!!!!!!!!!!!!!!!

طبیعت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:ws3:

قاسم چقد میدی تا نیام اینجا و از دستم راحت باشی!!:w02:

حیف که امتحانا شروع شده:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...