رفتن به مطلب
  • 0

کمک فوری

fateme mojtahedi

سوال

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام کسی gis بلده ک بهم بگه نقشه کد رو ک بردم تو arcmap چطوری براش راهنما بسازم؟؟؟؟ شنبه امتحان دارم:ws52:

عزیزم تو قسمت Insert گزینه های مختلف داره. که ازشون می تونی استفاده کنی واسه راهنما و علامت شمال و مقیاس و عنوان و این چیزا.

یکیش Legend که برات راهنما میذاره. وقتی انتخابش کردی، خودت راهنماتو ویرایش کن. رو نوشته های داخل راهنما که کلیک کنی برات پنجره باز می کنه که امکان ویرایش هست.

یکم کار کنی باهاش دستت میاد :a030:

اگه مشکلی داشتی باهاش بگو بیشتر توضیح بدم.

لینک به دیدگاه
  • 0

مرسی. وااااااااااای درست شد.

عزیزم تو قسمت Insert گزینه های مختلف داره. که ازشون می تونی استفاده کنی واسه راهنما و علامت شمال و مقیاس و عنوان و این چیزا.

یکیش Legend که برات راهنما میذاره. وقتی انتخابش کردی، خودت راهنماتو ویرایش کن. رو نوشته های داخل راهنما که کلیک کنی برات پنجره باز می کنه که امکان ویرایش هست.

یکم کار کنی باهاش دستت میاد :a030:

اگه مشکلی داشتی باهاش بگو بیشتر توضیح بدم.

لینک به دیدگاه
  • 0
راستی گلم برای اینکه اون مربع های راهنما ک کشیذم دقیقا وسط بیفته بلدی چکار کنم؟

روش کلیک کن جا به جا میشه راهنمات

البته می دونی که، راهنماتو باید طراحی کنی، بعد از این قسمت اطلاعاتتو وارد کنی.

می تونی راهنمایی که جای دیگه طراحی کردی و از قسمت Insert ، picture بیاری تو کارت. بعد از قسمت Legend اطلاعاتتو بذاری

ویرایششم که می تونی بکنی دیگه!

اگه می خوای نوشته های راهنمات تغییر کنه باید نوشته Layer رو تغییر بدی اون چیزی و بنویسی که می خوای تو راهنمات باشه.

رنگشو اینام که فک می کنم بلدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...