رفتن به مطلب

چرا سیگار کشیدن ضرر دارد؟

ارسال های توصیه شده

عاشق بوی سیگارم. :5c6ipag2mnshmsf5ju3 آرامش بخش ه واقعا برای من

متانول ساخت موشک تو سیگار چی کار میکنه دقیقا؟؟؟؟؟؟؟

ارسنیک، آمونیاک!!! عجب ساحتار خفنی.

ی پا تکنولوژی برتره واس خودش!!:ws3:

قبل از نظر من يك چند تا سوال دارم!

بوتان؟؟؟؟؟؟:w58: يكي به من دقيقا توضيح بده بوتان چه شكلي تو سيگار ايجاد ميشه؟

متانول . اسيد استيك . بنزن . كمي تولوئن . آستون و فرمالدئيد

تركيباتي هستند كه از سوختن تنلاكو ايجاد ميشه ! بوتان؟

آروماتيكهاي سيگار مربوط به قطران ميشه و ساير تركيبات مربوط به تنباكو كه كلا حتي چوب رو هم پيروليز كني اينا توش هست

اين از اين!

به به برادر اردشير!

آقا تو بحث پليمر قسطي پست گذاشتي ! قسطاشم ندادي كه!:ws3:

كجايي پس ؟

سيگار مطمئنا چيز خوبي نيست!

من سيگار ميكشم و كشيدن سيگار توجيه و دليل نداره كه

آقا دوست دارم ميكشم

تو پروژه و وسط ميدون گازي هم كشيدم

حتي تو جلسات!

اما بعد از اين تاپيكه يك تاپيكم براي بنزين و گازوئيل بزنيد! تو رو خدا

من يك نمونه بنزين و گازوئيلو داشتم تست ميكردم وحشت كردم!

مطمئنم اينقدر ديگه مجتمع هاي داخلي گاگول نيستن كه همچين چيزي بدن بيرون

نميدونم اين سوختهارو از كدوم گوري آوردن ولي من كپ كردم وقتي تستش ميكردم

تا به حال همچين تركيبي به عنوان بنزين يا گازوئيل نديده بودم

به جرات حاظرم تو هر قبرستوني كه بگن با دليلو مدرك ثابت كنم كه اگر اينجوري پيش بره

خيلي سريع در كنار بيماري هاي مهلك مثل سرطانها بيماري هاي خركي عجيب غريب هم زياد ميشه

و راه فرار هم نيست!

با دو سه نفر از دوستان تو اين واحدها صحبت ميكردم ميگفتن پيشو نگير! آخه اين چه كوفتي بود؟

هنوزم عصبي هستم كه ناخواسته و ندانسته دارم اينو تنفس ميكنم چون هم تمامش قابل احتراق كامل نيست و بخارش تو حلقمه و از طرفي حاصل سوختنشون هم شديدا خطرداره

نميدونم آخه اين از صد تا فحش براي يك كشوري مثل ايران بدتره كه بره از چين !!!! بنزينو گازوئيل بياره

بابا اينجا پر از نفت و گازه بعد چيني گوشكوب بي سواد و .................. مياد اين نفتو از خودمون ميخره بعد يك آشغال به خودمون ميده ؟

آخه اين چه سيستميه ؟

من اگر پدرم يا خودم هر روز به جاي رفتن به پمپ بنزين از تانكر بنزن بكشيم بريزيم تو باك سالم تره از اين بنزينا!!

بي چاره بنزن !! ماهه به خدا

اين چين شده قاتل همه دنيا و بيشتر ايران!

ما هم كه اين همه صاحب سبكو تكنولوژي قلدر رو رها كرديم رفتيم سراغ چين!

نميدونم چه داستانيه به خدا!

همه دنيا دنبال اينن كه شركتهايي مثل ساسول . اكسون موبيل . شل و......... هستن كه بياد براشون پروژه هاي نفتي انجام بده بعد اينجا!! يك مشت دربو داغون چيني و ژاپني كه تو دنيا دزد دست اينا نميدن ببره كلانتري تحويل بده رو مياريم برامون يا پروژه اجرا كنن يا ازشون خريد ميكنيم!

سينوپك ! آخه اين سينوپك تكنولوژي داره يا اكسون موبيل؟ اصلا مقايسشونم جوكه به خدا

سينوپك چي حاليشه آخه ؟ چي داره براي ارائه؟

يا گوشكوبهاي ژاپني مثل تويو! ميتسوبيشي

سيگار به خدا بده ولي اون دست خود آدمه و ميتونه نكشه تا آسيب هم نبينه ولي اين چي ؟ يكي اصلا سر هم در نمياره ولي داره نفس ميكشه

لینک به دیدگاه

امروز چی شنیدم شاخ درمیاری به خدا!!!! این ملت ببین با جون مردم چطور بازی میکنن!!!

بنده خدا یه بابایی اومده یه کپسول نیتروژنی که تازه گرفته بودن را باز کنه (برای سردخانه شون بوده) یهو کپسول حین باز کردن میترکه، دست این بابا هم از ته قطع میشه!

طرف میگه که این کپسوله نیتروژن خالص نداشته و احتمالا اکسیژن هم قاطیش بوده که منفجر شده!!

لینک به دیدگاه
قبل از نظر من يك چند تا سوال دارم!

بوتان؟؟؟؟؟؟:w58: يكي به من دقيقا توضيح بده بوتان چه شكلي تو سيگار ايجاد ميشه؟

متانول . اسيد استيك . بنزن . كمي تولوئن . آستون و فرمالدئيد

تركيباتي هستند كه از سوختن تنلاكو ايجاد ميشه ! بوتان؟

آروماتيكهاي سيگار مربوط به قطران ميشه و ساير تركيبات مربوط به تنباكو كه كلا حتي چوب رو هم پيروليز كني اينا توش هست

سيگار به خدا بده ولي اون دست خود آدمه و ميتونه نكشه تا آسيب هم نبينه ولي اين چي ؟ يكي اصلا سر هم در نمياره ولي داره نفس ميكشه

:ws3:

Bt-Ch-250-4.jpg

آقای بوتان موقع استفاده از فندک، ممکنه تو هوا پخش بشه!:w16:

وقتی جرقه نمی زنه، یه فیس می ره توو هوا و دماغ اون آدم!!:ws28:

لینک به دیدگاه
اين از اين!

به به برادر اردشير!

آقا تو بحث پليمر قسطي پست گذاشتي ! قسطاشم ندادي كه!:ws3:

كجايي پس ؟

شرمنده خیلی شرمنده .... بعضی وقتا یکسری اتفاقا خارج از دست بشر روی میده ک چاره ای جز رفتن نمی‌ماند. 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

نتیجه اخلاقی ک من الان گرفتم اینه که انقدر عوامل دیگه واس کشتن ما ایرانیها هست که سیگار توش گم ه.:w02:

فقط با این حلال‌ها و موادی ک توش هست چرا تاریخ انقضا نداره؟ یا من دقت نکردم!؟ یکی از این حلال‌ها خارج بشه ساختار پیچیده و high techش بهم میخوره ک!

و یک ایراد کوچولو به نقاش شکل:

آمونیاک این همه کاربرد درست درمون داره چرا مثال کاربردی ش:شوینده دستشویی ه........................... میخواد بیننده چندشش بشه؟:banel_smiley_4:

یا اون عکس پینت........ فرمولاسیون هر پینتی متناسب با کاربردشه. با رنگ دیوار ک سیگار رو رنگ نمی‌کنن.

متانول ساخت موشک......... ک منو شیفته سیگار کرد. این همه کاربرد روزمره واس متانول ........... یعنی منظورش اینه میشه رفت فضا با سیگار؟:ws3:

اما در کل اطلاعات جالبی دادید.

در پایان هم تشکر فراوان از استارتر عزیز:icon_gol::icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...