رفتن به مطلب

نقاشی های من

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان گل و گلابم. خسته نباشید..:icon_gol:

من از بچگی عاشق نقاشی بودم. وهمیشه .. نقاشی میکشم.. حتی الان.. :w16:البته الان کم میکشم. ولی خوب عاشق نقاشی هستم. :hapydancsmil:و این باعث شد من بدون اینکه اموزش ببینم و کلاس برم. نقاشی رو یاد بگیرم. نمیگم حرفه ای ولی به اندازه خودم بلدم. و میخوام نقاشی هامو براتون بزارم. بعضی از نقاشی ها. اندازش کوچیکه به خاطر دوربین قدیمی گوشیمه که انداختم. ولی شما به بزرگی خودتون ببخشید.:ws37:

اندازه اصلی این نقاشی ها بزرگه...:a030:

امیدوارم خوشتون بیاد حتما نظراتتونو برام بزارید.. راستی من دانشگاه نقاشی درس میدادم. به نام استاد به مکتب نرفته بودم. امیدوارم از نقاشی های من خوشتون بیاد.:ws3:

لینک به دیدگاه

سخت ترین تجربه کاری من این نقاشیه...و خیلی دوسش میدارم.

این اپلود نشد فکر کنم تصویرش خیلی بزرگه. ولی براتون دفعه دیگه میزارم..که سر بزنید.

لینک به دیدگاه
جالب بودن بهت تبریک میگم مهارت خوبی در نقاشی داری با اون که کلاس هم نرفتی.

ممنونم اقای رضایی /لطف دارید.. من عاشق نقاشی هستم و معتقدم کسی چیزی رو دوست داشته باشه و با تمام وجود حس کنه میتونه.. انجام بده.. و من انجام دادم..

لینک به دیدگاه
ممنونم اقای رضایی /لطف دارید.. من عاشق نقاشی هستم و معتقدم کسی چیزی رو دوست داشته باشه و با تمام وجود حس کنه میتونه.. انجام بده.. و من انجام دادم..

منم با این حرفتون موافقم شاید باورتون نشه بعضی موقع ها سر کارم میبینم کارگر رو که چقد نا امید بیحال راه میرن ،کار میکنند حالم گرفته میشه بعضی موقع ها شد ابزار ازشون میگرم با همون کت شلوار .خودم کار میکنم

لینک به دیدگاه
منم با این حرفتون موافقم شاید باورتون نشه بعضی موقع ها سر کارم میبینم کارگر رو که چقد نا امید بیحال راه میرن ،کار میکنند حالم گرفته میشه بعضی موقع ها شد ابزار ازشون میگرم با همون کت شلوار .خودم کار میکنم

کارخوبی میکنی. خدا به کارت برکت بده.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...