رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

جاستین بیبر که با عنوان "بچه لوس و ننر پاپ" شناخته می شود، اخیراً دیده شده که از بالکن هتلش به سمت طرفدارانی که جلوی هتل تجمع کرده و منتظر او بودند، تف انداخته است. بیبر سوپراستار پاپ، قبل از کنسرت تورنتوی خود، با این کار به دوستانش که در کنارش روی بالکن ایستاده و از این کار او ظاهراً لذت می بردند، نشان می دهد که در مورد این جمعیت چه فکری می کند.

بعد از این کار زشت و زننده، بیبر که از خودش خیلی راضی به نظر می رسد، به سمت دوستانش برمی گردد و زیر خنده می زند.

دوستانش نیز به او پیوسته و دورش جمع می شوند تا با هم عکس یادگاری بگیرند.

بیبر که واکنش طرفداران وفادارش را می بیند شروع به فیلم گرفتن از آنها می کند.

این اولین بار نیست که جاستین بیبر این حرکت زشت را نسبت به طرفدارانش نشان می دهد.

اوایل این ماه نیز یک دی جی در کافه ای در اوهایو ادعا کرد که بیبر به صورتش تف کرده است، زیرا به او شک کرده که عکسش را گرفته یا خیر. او می گوید که بیبر به او دشنام های بدی داده و روی صورتش تف انداخته است.

موارد دیگری نیز بوده است که بیبر در باشگاه ورزش یا به روی همسایه اش تف انداخته است.

123456%20%28148%29.jpg

123456%20%28149%29.jpg

1%2821%29.jpg

123456%20%28150%29.jpg

123456%20%28151%29.jpg

--------------- منبع: برترین ها

لینک به دیدگاه

یه بچه رو وقتی انقدر بیخود بزرگش کنن همین می شه دیگه.. بی شخصیت.:banel_smiley_4:

من اگه خدای نکرده جز طرفداراش بودم ، دقیقا همین کارو با خودش می کردم ! دیگه خر شد دست خودش نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من این کارو با مورچه ها می کردم:sigh:

حس میدون جنگ القا می شد که دارن بمبارون می کنن و مورچه ها با شتاب به صورت مارپیچ حرکت می کردن:ws3:

این بشر کلا مشکل ژنتیکی داره

نمیدونم چه جوری اینو خواننده کردن

منظورت اینه که باید تغییر عمل جنسیت انجام بده؟:ws52:

لینک به دیدگاه
من این کارو با مورچه ها می کردم:sigh:

حس میدون جنگ القا می شد که دارن بمبارون می کنن و مورچه ها با شتاب به صورت مارپیچ حرکت می کردن:ws3:منظورت اینه که باید تغییر عمل جنسیت انجام بده؟:ws52:

چه ربطی به تغییر جنسیت داره

منظورم اینه کارش مثل آدم نیست بیشتر حرکاتش به معلولین ذهنی و روانی میزنه

لینک به دیدگاه
چه ربطی به تغییر جنسیت داره

منظورم اینه کارش مثل آدم نیست بیشتر حرکاتش به معلولین ذهنی و روانی میزنه

داشتم به موضوع دختر بودنش اشاره می کردم جدی نگیر بابا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...