رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 72 با حضور زهرا (.Apameh)

Mr.101

ارسال های توصیه شده

((asal-0013)).gif یه بار دیگه اومتم! ببخشیدا![Avin]%20(122).gif

1 دختر خانوم و اجتماعی به لحاظ ظاهری هم 1 دختر سفید و با چشم و ابروی مشکی

روحیه لطیف و عاشق بچه

بقیه هاش که از لطف زیادت بود! ولی جــــــــــــداُ قسمت قلمزشو از کوووووجا فهمیتی؟!w58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gif

1_ اصلا متوجه شدی که سوال 11 سری سوال قبلیمو جواب ندادی؟![Avin]%20(203).gif

2_ به نظرت این تصویر [Avin]%20(205).png اون شخص مورد نظر رو به چه چیز تو قرمه سبزی تشبیه کرده؟!:ws38:

3_احساس و عکس العملت در مواجهه با این وقایع:jhsdhuewy%20(484).gif

_میری از یه جایی یه مانتویی می گیری و تو مسیر برگشت به خونه تو ویترین یه مغازه همون مانتو با همون شکل و جنس رو به یک چهارم قیمت کمتر از اونی که خریدی می بینی!jhsdhuewy%20(484).gif

_مامانت یه هندونه ی گردالی بزرگ رو واسه اینکه یه کم خنک شه همینجوری گردالی و بدون نصف کردن میذاره تو یخچال! و از اونجایی که تو یخچال وسیله زیاد بود و همه چیز فشرده بوده تا میری درو که باز می کنی هندونه قل می خوره ، میفته پایین و پخش کف اشپزخونه میشه!jhsdhuewy%20(484).gif

4_چند تا جمله میذارم ، نظرتو راجع بهشون بگو!!! هرچی ک راجع بهشون فهمیدی یا هر حسی که بهت میدن رو بگو:

_ هـــــــرچه دیوارتر ، آوارتر....hanghead.gif

_ گـــر فلک به کـــام ما نچرخد ؛ کــــــاری می کنیم که فلک نچــــرخد!hanghead.gif

_ مشکل فکـــــــرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است...hanghead.gif

_ یک ابله تحصیل کرده از یک ابله بی سواد ، ابله تر است!hanghead.gif

5_اتاقت چند تا پنجـــــره داره؟ چندتا در داره؟((asal-0069))%20(109).gif

6_ از پنجره ی اتاقت چی رو میشه دید؟ دوست داری پنجره ی اتاقت به سمت چی باز بشه؟!dreamyeyesf.gif

7_ اسم ، مدل و رنگ گوشیت؟!((asal-0069))%20(13).gif

8_ از نظر زهرا مرگ چیه؟ و چه رنگیه؟sigh.gif

9_ واسه این تصویر ycnvohhq6vh53psh0wv2.gif یه انشاء با مقدمه و نتیجه گیری بنویس! " 6 خط کامل با فونت اندازه ی 2"[Avin]%20(051).gif

10_ چه کسی تو زندگیت از نطر اهمیت و ارزش با نمره ی 10 و لب مرزی پاس شده؟![Avin]%20(045).gif

((asal-0038)).gifاز مهربونیت...((asal-0029))%20(5).gif

و بازم ببخشید مووووووزاحم شدیما!((asal-0073))%20(3).gif

با بهترین آرزوهـــــــــا!smile%20(220).gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باز هم به دلیل حجم بالای سوالا مجبور شدم طی چندین فقره پست جواب بدم

:banel_smiley_4:

sghl l[nn

سلام مجدد:banel_smiley_4:

ســـــــــــــلامwhistle.gif

آقا بعضیا رو پیچوندیاw000.gif

هیچم نپیچوندمwhistle.gif

یه سوال چرا من هرکی میشنه رو صندلی بهش گیر میدم:|w58.gif

برا اینکه به پل صراط اعتقاد نداریwhistle.gif

کلا" کاری میکنم طرف از نشستنش پشیمون بشه:gnugghender:

عمرناتwhistle.gif

خب اول منظور از کوچه تون چند متریه عرض کوچه بود خانوم معمار نه طول کوچه(خدایش روده بر شدم از جوابت):ws28:

عـــــــــــــه خب 4 صبح نتظار بیشتری ازم داشتی؟؟ شانس آوردی به جای طول کوچه عمقشو نگفتم:whistle:

چرا میـــــــــــخند؟؟whistle.gif

در مورد اون فیلمای غیر اخلاقی هیچی نگفتیا؟:whistle:(از نوع بعضی صحنه های هالیوودی منظورمهicon_pf%20(34).gif)

برا اینکه نگفتی چی منظورتهwhistle.gif

آهان خب گرفتم چی منظورته، حالا که گفتی خب سوالت چی بود؟؟:whistle:

خب بریم سر سوالات جدید(فکر کنم میخوای سر به تنم نباشه ها:w16:) خوبه خودت واقفی به این امر ((asal-0069))%20(79).gif

هرچی از این ابیات میفهمی بنویس. این ابیات هر کدومشون برای چه افرادی در انجمن ما صدق میکنه نام ببر

1 - یوسف فروختن به زر ناب هم خطاست نـفـریـن اگـر تـو را به تمـام جـهان دهم ... 1 تار موی طرفشو حاضر نیست با دنیا عوض کنه((asal-0069))%20(79).gif

2 - جـانـا ، دلـم ز درد فـراق تــو کـم نـسـوخـت آخر چه شد، که هیچ دلت بر دلم نسوخت؟ طرفش سنگدل بوده((asal-0069))%20(79).gif

3 - هر وقت از آشیانه ی خود یاد می کنم نفرین به خانواده ی صیاد می کنم ... طرفش گذاشته رفته اینم همه عمرش به فنا رفته((asal-0069))%20(79).gif

4 - رود راهی شد به دریا كوه با اندوه گفت: می روی اما بدان دریا زمن پایین تر است... طرفش رفته با یکی دیگه که از نظر خودش پایینتر از خودشه شخص سوم((asal-0069))%20(79).gif ای خائن((asal-0069))%20(79).gif

5 - بترس از تیر آه من كه چون شد گرم نالیدن دل دیوانه ی من دوست از دشمن نمی داند برو منت کشی تا نفرینت نکرده((asal-0069))%20(79).gif

6 - هـزار شـکـر کـه گـر غـایـبـی ز دیده ی ما غم ِ فراق تو با اشک من هم آغوش است گریشو درآوردی خیالت راحت شد؟؟ آره؟؟؟((asal-0069))%20(79).gif

7 - نام تـو دعـای مـستـجـاب باران هر بار که خوانده ام تو را باریدم چیکار کردی با دلش که همین که یادت میفته اشک میریزه؟؟((asal-0069))%20(79).gif

8 - به من گذار که لـب بر لـبـش نهم ای جـام تو، قدر بوسه ی آن نوش لب چه میدانی!!سانســـــــــــــور میشود((asal-0069))%20(79).gif

9 - نمی داند کسی در عشق ، قدر درد و محنت را که اسـتـمرار نـعـمـت مـی کـند بی قدر نـعمت را نمیدونم معنیش چیه((asal-0069))%20(79).gif

10- بـگـذار کــه در هــا همـگی بستــه بمــاننـد وقتـی کـه نگاهی نگران پشت دری نیست ااااااااااااااای روزگار یعنی هیشکی منتطرش نیسsigh.gif

:دی خوب بجوابیا:دی

درهم برم 2::ws3:

شما اهل دوستی هستی یا تنهایی را بیشتر دوست داری؟ اگه کلی بخوام بگم درونگرام بیشتر.... اما افرادی که خیلی باهاشون جورم رو هم دوست دارم کنارم باشن... چی شد؟؟

w58.gif

معمولاً بیشتر گریه میکنی یا بیشتر می خندی؟ اگه جای کنتور برق بودی چیکار می کردی؟ اگه خب نسبت گریه و خنده رو بخوای بگیری بیشتر میخندم ... اما تو گریه کردن نسبت به افرادی که تو اطرافیانم میبینم خیلی بیشتر از اونا گریه میکنمhanghead.gif

هدفت از زندگی چیه؟ چندبار میپرسی... نکنه منتظر جواب خاصی هستی آره؟؟ ((asal-0069))%20(79).gifاصن بگو ببینم هدف خودت چیه؟؟((asal-0069))%20(79).gif

بهترین داروی حسادت ...؟ دارو داره مگه؟؟؟؟ کجا میفروشن؟؟

:whistle:

آشپزیت خوبه؟ همه غذاهای مامانمو بلد نیستم اما اونایی رو که بلدم واقعا بلدم:w02:

چند بار غذا سوزوندی؟ زیاد نبوده... اما بوده... 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

در کار خانه به مادرت کمک میکنی ...؟ بــــــــــــــــله چه جووووووووووووووووورم... :w02:

خرید لباس را بیشتر با چه کسی انجام میدی؟ یا مامانم یا خواهرم یا دوستم:ws37:

اگه یه روزی مجبور بشی که درس را ول کنی بری دنبال کار ناراحت میشی ...؟آره خبhanghead.gif اما باید دید دلیلش چی بوده اگه منطقی باشه خب حاضرم بگذرم از درسمhanghead.gif

صدات چه طوره برای خوندن؟ صــــــــدام؟؟ معمولیه دیگه مثه اکثر دخترا.... اما خب برا خوندن زیاد با استقبال گرمی مواجه نشدم تا حالا.. بده یعنی؟؟:sad0:

نظرت در مورد شخصیت من چیه؟ شخصیتتو شکل علامت سوال میبینم... به نظرت دلیل خاصی نداره؟؟jhsdhuewy%20(484).gif

به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟ دوست دارم 1 بار قطب برم... خونه اسکیموها .... سورتمه و اینجور چیزا رو دوست دارمdreamyeyesf.gif

ماشین مورد علاقه ات ...؟ دوستات چقدر برات اهمیت دارن؟ 100 دفعه گفتم که... لامبورگینی اونتادور... پورشه... لندکروزم خوبهdreamyeyesf.gif دوستام ؟؟؟ جدی جدی خیلی:ws37:

اگه استادم بودی به رفتار و اخلاقم از بیست چند میدادی؟ رفتار یا اخلاقتو کاری ندارم... اما به کمیته انظباتی معرفیت میکردم .. انقد سوال میپرسی جو کلاس رو متشنج میکنی jhsdhuewy%20(484).gif

اسب سفید رستم چه رنگی بود و مال کیست؟ کدوم درس واست جالبتره؟ خودت فک میکنی چه رنگی بود؟؟jhsdhuewy%20(484).gif

روزی چند ساعت درس میخونی؟ در حال حاضر هیچیjhsdhuewy%20(484).gif

رشتتو دوس داری؟ چقدر؟ آره خیــــــــــــــــلی ... اگه نداشتم مطمننا درجا میزدم تو این رشته... بدون علاقه نمیشه معماری رو ادامه دادhanghead.gif

مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟ عصبانیت الانمو که هیچی آروم نمیکنه... jhsdhuewy%20(484).gifاما در واقعیت سکوت ... چون من موقع ناراحتی یا عصبانیت لب باز کنم گریم میگیرهhanghead.gif

اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه ؟ کی خامت کرد که نشستی؟؟

:sad0:

درهم برهم 3:دی

:ws3:

یه آیه قرآنی در مورد خلقت فضا و اینا پیدا کن بذار ببینیم و لذت ببریم؟

((ءَأَنتُم أَشَدُّ خَلقاً أَمِ السماءُ بنئها* رَفَعَ سَمکَها فَسَوّئها* وَ أَغطَشَ لَیلَها وَ ءأخرَجَ ضُحئها[7]))

آیا آفرینش شما مشکل تر است یا منظومه شمسی؟جوانب آن را بهم آورده غلظت آنرا بالا برد و آنرا ساخت و شب و روز را برای آن درست کرد!hanghead.gif

100 هزار توی جیبته 4 نفر آدم گردن کلفت و بزن دورتو میگیرن ک ازت بگیرنش ، یا پولو میدی و میرن در کارشون یا ب اندازه ی 10 میلیون تو رو میزنن و بعد پولت رو هم می برنن . انتخاب کن ( هیچی هم نیست ب داد برسه ) ؟ 100 هزار تومنو میدم که برن پی کارشونjhsdhuewy%20(484).gif

دوران کودکی مهد کودک رفتی ؟ نه نرفتم ... زیاد مرسوم نبود اون موقع ها

آب نبات میخوای؟ دوس داری ؟ کلا چیزای شیرین زیاد دوست ندارم ....اما اسب پیش کشی رو دندونشو نمیشمرن.... بده آبنباتمو,28,28asal-0069,29,29,P20,285,29.gif.pagespeed.ce.SGbuKv8q2X.gif

شکلات تلخ چی ؟ آآآآآآآآآآره خیلی

چه نوع بستنی دوست داری ؟ هویج بستنی بیشتر ...3120.gif

سه تا آرزو بکن ، ان شاءالله اگه خیرت درش باشه برآورده میشه... عروسی دوستم بتونم برمyar.gif.... عروسی اون یکی دوستمم بتونم برمyar.gif... ارشد قبول بشمhanghead.gif

اگه دست خودت باشه دوست داری چند تا زن بگیری؟ چی ؟؟؟

w58.gif سوالای جوزفو کپی کردی نه؟؟؟icon_razz.gifمن هی میگم چجوری انقد زود زود سوال میپرسه ... پس بگووو.... دستت رو شد دیگه برام:w02:

تا حالا سوار الاغ شدی؟ راست می گن لذت خیلی فوق العاده ای داره ؟ اگه نشدی حتما سوار شو نصف عمرت بر فناست ، اگر هم ک شدی ک برنده ای میای روز مچ ؟ چرا

سوار نشــــــــــــدمjhsdhuewy%20(484).gif

با این کلمات جمله بساز

ثمینه ؛ تو فیلم روز سوم اسم باران کوثری بود

سوسمار ؛ خوشم نمیاد ازش

تیر چراغ برق ؛ خوبه وقشو زیاد تر کنن فقط:ws3:

نارگیل ؛ دوسش ندارم... کلا از طعم و مزه و اسانس و خود نارگیل خوشم نمیاد

دم پایی؛ راستی این لا انگشتیاشو چجوری میپوشن... شست پاشون درد نمیگیره؟؟

کرم ضد آفتاب.... رفیق گرمابه و گلستان من.:ws3:.. یکی از کرم هایی که همیشه باید همراهم باشه

با دیدین کلمات زیر یاد چی می افتی؟؟

سوسک ... جدا حالم بد میشه

پیامک... اصلا از کلمه پیامک خوشم نمیاد... همون اس ام اس دیگه

فلفل ... تندی... آتیش

کوه ... استواری

پشه.... موزی

قابلمه... پلو خورش

زمستان... فصل آروم و غمگین

چکمه... بچگیام یکی قرمزشو داشتم ... کلاه قرمزی میپوشید منم گیر داه بودم منم میخوام.... یادش بخیر

شکوفه... فصل نو....

موش ... اینم موزی

کبوتر عاشق

آسمان مظهر پاکی

ابری ....دلگیر

کود ... یکی از عوامل رشد گیاه

شیمیایی... تغییر غیر قابل برگشت

آفت ... مضر

کرم ... کِرِم یا کِرم؟؟

امتحان ... استرس

بهترین دوست؟؟ چه صفتی داره ؟؟چطوریه؟؟؟؟؟ با وفا... غمخوار.... یار آدم تو روزای خوشی و ناخوشی

خنده دار ترین جوکی که یادته؟؟؟؟ حافظم تو جوک خوب نیس یادم نمیاد

یه انتقاد از خودت؟؟؟؟؟؟ زودرنج

یخ بدمت ؟؟؟یکم صندلی را خنک کنی؟؟؟ نـــــــــــــع خیلی هم خوووب خیلی هم عـــــــــــــالی:w02:

درهم برهم4:دی

1.تاحالا دوست دختر داشتي؟ دیگه واقعا مصمم شدم از سوالای جوزف کپی کردی:ws3:

2. به چند تاشون قول ازدواج دادي؟jhsdhuewy%20%28484%29.gif

3.دوست داشتي شبيه كدوم بازيگر بودي؟ چهره هدیه تهرانی رو دوست دارم:ws37:

4.كي رو تو زندگي ات بيشتر از همه دوست داري؟ 1 نفر خاص نیس... خونوادم

5.نظرت در مورد من چيه؟ خووووووووووووبjhsdhuewy%20%28484%29.gif

درهم برم سری بعدی:دی:ws28:

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چون قبل از اون تا حالا تو سرش سیب نخورده بود

واسه اینده پس انداز داری؟ ای ... بگی نگی ... یه کمی

دوست داری کار شناسی ارشد رو ایران بخو نی یا بری خارج؟گفتم 1بارم اینو... فعلا تو شرایط الانم ایران رو ترجیح میدم... اگه شرایطم عوض بشه ممکنه نظرمم عوض بشه

دوست داری چیکاره بشی؟ از رشته ای که خوندم مشخص نیس؟؟؟ jhsdhuewy%20%28484%29.gif

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ تنهاییمو... وقت تنهام و میخوام که اون لحظه تنها باشم هیشکیو تو خلوتم راه نمیدم

دوست داری مهمون داری كنی یا مهمونی بری؟ مهمون داری کنم

اگه من از سایت برم چه حسی بهت دست می ده؟ چرا میخوای بری؟؟:sad0:

حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟خودت باید تجربه کنی... گفتنی نیسjhsdhuewy%20%28484%29.gif

بیشترازکی کتک خوردی؟ زیاد کتک نخوردم کلا که بخوام تقسیم کنم ببینم کی بیشتر زَدَتَم

جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه؟ هر دفعه چیزای مختلف میگم:whistle:

معدل سال اول دبستانت ؟20jhsdhuewy%20%28484%29.gif

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟ خانم شعبانیان:ws37:

از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟ با وضوح تصویر زیاد یادم نیس اما کلیات همش یادمهhanghead.gif

معدل الانت چنده؟ معدل این ترمم 18:64 البته نمره پایان نامه هنو وارد نشدهhanghead.gif

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟ خودت%28%28asal-0069%29%29%20%2879%29.gif

چه گلی رو دوست داری؟رُز:ws37:

سالاد، ماست، ترشی؟ ترشی:w02:

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟ امروز غروب رفتم بیرون شال خریدم:ws37:

وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ اگه خودمونی باشه که ریلکس اما اگه رودرواسی باهاش داشته باشم نگرانم5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

تو خونه گل و گیاه داری؟ یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ بیشتر کی بهت گیر میده ؟آره گل داریم اما مختص من نیستنا... باز آمد بوی ماه مدرسه... داداشمicon_razz.gif

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟ غمگین بیشتر... ریتم آروم

دلت بگیره چیکار میکنی؟ گریه

شعر میگی؟نــــــــــه ... 1 چندبار جو گرفت نوشتم شعرامو... بعدش که خوندم اصـــــــــــــــــلا دوسشون نداشتم ... استعداد تو این زمینه اصــــــــــــلا ندارمicon_razz.gif

اهل شاعری هستی؟ نه دیگه گفتم که

یه غزل از حافظ بنویس لطفا

در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست

مست از می و میخواران از نرگس مستش مست

در نعل سمند او شکل مه نو پیدا

وز قد بلند او بالای صنوبر پست

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست

وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست

و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

گر غالیه خوش بو شد در گیسوی او پیچید

ور وسمه کمانکش گشت در ابروی او پیوست

بازآی که بازآید عمر شده حافظ

هر چند که ناید باز تیری که بشد از شست

وقتی نتونی چیزی رو به دست بیاری ناراحت میشی؟ آره خب اگه براش زحمت کشیده باشم ناراحت میشم

وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟گزینه 1

1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه

2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟

موسیقیه مورد علاقت؟ فرق نداره برام بستگی به حال روحیم داره که چی گوش بدم... هم پاپ هم سنتی گوش میدم

خوشبختی رو در چی می بینی؟ تو آرامش و آسایش

خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟ پس سوالایی که در ادامه میبینم چیه پس؟؟%28%28asal-0069%29%29%20%2879%29.gif

سوالات الاغ شناسی:دی:ws28:

دوست داری با الاغ سفر کنی ؟sigh.gifدوست ندارم... چون الاغ سواری بلد نیستمjhsdhuewy%20%28484%29.gif

سفر با الاغ چه حسی ب آدم میده ؟:ws3:تجربشو نداشتمjhsdhuewy%20%28484%29.gif

اگه یه گله الاغ داشته باشی چیکار میکنی؟ :gnugghender:میفروشمشون به توjhsdhuewy%20%28484%29.gif

چرا الاغ دو تا اسم داره ؟:ws52:چون باباش دوس داشته بزاره الاغ مامانش دوس داشته بزاره خر برا اینکه دعوا نشه هر دوتاشو گذاشتن:ws3:

خر ، الاغ کاربردشون چطوریاس ؟:ws38:" الاغ " اسم شناسنامه ایشه خر اسم مستعاره به عبارت دیگه تو خونه خر صداش میکنن:ws3:

ب نظرت یه الاغ چند اسب بخار قدرت داره ؟w58.gifjhsdhuewy%20%28484%29.gif

اصلا چرا نمیگن الاغ بخار ؟:whistle:چون بهش نمیادjhsdhuewy%20%28484%29.gif

سرعت نهایی یه الاغ چند کیلومتر در ساعته ؟:ws28: بستگی داره یونجه ای که بهش میدم اصل باشه یا نــــــــــع اگه اصل باشه گمونم بره تا 560 متر بر ثانیه ... خره دیگه حالیش نیس میره:ws3:

چرا چشم های الاغ اینقدر زیباست ؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifوالا ندیدم تا حالا... قسمت نشده eye too eye بشیمjhsdhuewy%20%28484%29.gif

سوار الاغ شدی ؟:banel_smiley_4:نـــــــه نشدمjhsdhuewy%20%28484%29.gif

چه حسی داشتی ؟:w02:نشدم میگم کهicon_razz.gif

خر کیف یعنی چی ؟ :ws28: همون ذوق مرگ خودمونه دیگه:ws3:

بقیشو میام جواب میدم%28%28asal-0069%29%29%20%2879%29.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلااااام عزیز دلممممممممم. خوبییییییییییییی؟

هدفت واسه زندگیت چیه؟

زهرای 10 سال دیگه چه فرقی با زهرای الان داره؟

چقدر تو تصمیماتت قوی ای؟

بهترین خاطره ی زندگیت؟

فعلا همینا

• Like 9
لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

به به دوست گل خودم زهراجون:hapydancsmil:

تصورت درمورد من چیه؟:ws52::ws52:

رنگ مورد علاقت کدومه؟

تو چه گرایشی میخوای ادامه تحصیل بدی؟:ws3:

به نظرت کدوم ویژگی بین متولدین آذر ازهمه مشهودتره؟

دوست داری جای کدوم معمار بودی؟:ws38:

وقتی خیلی ناامید میشی چیکار میکنی؟

به نظرم تا اینجا کافیه بذار یه خورده دیگه هم فک کنم بازم بیام:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سوالات حال گیری:|:gnugghender:

از شماره ی یک تا صد رو به صورت حروفی بنویس(ننویسی مدیونت میکنما:|):whistle: من تو ابتدایی هم بدترین سوالم به حروف نوشتن بود... همیشه دوست داشتم مدیون باشم تو اینجور موارد ... باور کنjhsdhuewy%20%28484%29.gif

اسم همه ی کسایی که تو صندلیت شرکت کردن بر اساس تعدا رو به دو صورت فارسی و انگلیسی بنویس آواتار هاشونم بذار(یعنی هر کسی هرچند بار شکرت کرده به همون اندازه هم اسمشو بنویس هم آواتارشو بذار):ws3: علی فاطمی 1 بار... راضیه جلیلی1 بار.... دختر باران 1بار. سحر و شاهین1 بار... صبا 1 بار... نرگس 1 بار... فرهود 1بار...دل مانده 1بار ... آرتاش 1بار...تینا 1 بار شهلا 2بار...فرنوش 1 بار... آریو دخت2 بار ... ناصر اشرف پور 3 بارwhistle.gif... بدری 4 بار

در مورد امضات به تعدا خودت خطهای امضات توضیح بده؟:banel_smiley_4: بدون شرحه امضامhanghead.gif

اسم همه ی معلمهایی که داشتی رو به ترتیب بگو:|:ws37: ابتدایی به ترتیب از اول ابتدایی: شعبانیان، تفرشی، شفیعی، بکوش، حدادیان.... بقیه معلمایی که تو راهنمایی دوسشون داشتم: پایروند ریاضی ... میرزایی دینی... عباسی ادبیات....

دبیرستان اونایی که دوسشون داشتم: ثقی و طاهریان شیمی... شیرخانی و چگینی و لالویئان فیزیک... شمس زیست سال اول دبیرستان... حسینی عربی دوم و سوم... غفار دیفرانسیل... شیری جبر و گسسته ... رضازاده هندسه...

سوالای سر کاری باز بپرسم؟:|

چرا به سوالایی که بچه ها میپرسن درست جواب نمیدی؟؟

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif به همشون درست جواب دادم کهjhsdhuewy%20%28484%29.gif

معنی صندلی داغ را برای من ودوستان روشنفکرمون تعریف کن ؟ یک نوع صندلی می باشد که اصلا و ابدا با وجود تلاشهای مکرر دوستان داغ نمیگردد:ws3:

چند ساعت در شبانه روز برایِ نت وقت میذاری؟ این روزا خیــــــــــلی بزار نگم این 1 ذره آبرویی که دارم نزار خدشه دار بشهhanghead.gif

اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟ همه دوستای خوبم یادم میمونه اسمشون

دل کسیو بشکنی بعدش عذاب وجدان میگیری؟ بــــــــــــــله خیلی... اگه راه برگشت داشته باشم معمولا عذرخواهی میکنم ... اما تو 1 سری موارد منطقی بوده رفتارم و بهتر بوده عذر خواهی نکنم

امیدوار کننده ترین جمله ای که شنیدی؟ جمله خیلی کلیشه ایه اما همینکه وقتی دلت گرفته یکی بیاد و بگه خدا بزرگه کلی به آدم امید میده... خودت میدونی اما اینکه کسی اینو بگه ولم آدم آروم میشه

اگه روز احساس كنی به ته خط رسيدی چی كار ميكنی؟ اینو 1 بار پرسیده بودیاjhsdhuewy%20%28484%29.gif

فکر می کنی بنده خوبی واسه خدا بودی ؟ نه اونجور که باید نبودم... اما خود میدونه خیلی مواقع ســــعی خودمو کردم اینکه چقدر موفق بودم نمیدونم

از یه دوست چه انتظاری داری؟ تو شرایط مختلف فرق میکنه .. اما اینکه به کسی اعتماد کنی و درد دلتو بگی انتظار داری راز دارت باشه

جــدی نمیدونم قشنگترینشون چی بوده... یه سریشون از نظر قشنگی تو 1 سطح هستن...

کدوم دوره از زندگیت برات بیشتر خاطره داره؟ دوره دانشجوییhanghead.gif

به نظرت چرا تو دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستن ؟:whistle: چون مرتب مینویسن... فکرای پلید رو از ذهنت بیرون کن... مثبت فکر کن:whistle:

قشنگ ترین اتفاقِ زندگیت تا حالا.

ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟:banel_smiley_4: مامانم همیشه میگه از این روزات درست استفاده کن به سن من برسی دلت میخواد 1 روز برگردی به این سن... hanghead.gifانقد عمرتو پای نت نگذرون

سه لحظه فراموش نشدنی؟ گفتم سالم موندن داداشم تو تصادف... تحویل پایان نامه..همینا hanghead.gif

با مورچه ای که پاهاش تاول زده چیکار می کنی؟:ws28: الــــــــــــــــــهی که من بمیرم برا پاش:sad0: بدم من پاشو پانسمان کنم:sad0:

در اخر یه بیت شعر در وصف حال الانت بگو... گفتم شعر گفتم خوب نیستووو استعداد ندارم

الان دمای صندلیت چنده؟؟ صفر درجه :w02:

سوالات بعدی:دی:banel_smiley_4:

زمان دانش آموزيت شده بود با كسي دعوا كني؟!ghd8rpyczsi4wew2e4j.gifمثلا با مشت بزني تو دماغش يا...؟!اگه آره واقعا خجالت نكشيدي از اين كار زشتت؟!:ws46: نه بابا اصلا اهل دعوا این صوبتا نبودم از اولشم5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

اخراجت نكردن؟ دعوا در اون حدر نکردمw000.gif

اصلا شده از مدرسه اخراجت كنن؟!:ubhuekdv133q83a7yy7 نــــــــــــــــــه خیلی مثبت بودم کلا .... ساکت و فقط سرم تو کتاب و درس بود اون موقع ها... یادش بخیر sigh.gif... چی شد انقد عوض شدم:whistle:

اگه تو اطلاعات كار نمي كني پس كجا كار مي كني؟!wht.gif همونجا کار میکنم:whistle:

در دوران دانشجوييت چند ترم مشروط شدي؟! با عرض شرمندگی نشــــــــــدم اصلاicon_razz.gif

بالاترين نمره ات تو دانشگاه؟پايين ترين نمره؟! باز با عرض شرمندگی 20 ... کمترنشونم ترم 2 تو درس هندسه مناظر و مرایا 10 شدم اونروز 2 تا امتحان داشتیم یکیشو خوندم فقط5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

زمان دانشجويي ايا پيش اومده بود كه عاشق دختر همكلاسيت بشي؟!بهش رسيدي؟نرسيدي؟بر سر عشق پاكتون چي اومد؟!:ws28: بازم سوال جوزف؟؟ ویرایش نکردی چرا؟؟jhsdhuewy%20%28484%29.gif

صندليت راحته؟!2525s.gif بــــــــــــــــله:w02:

به نظرت مهندسي شهرسازي براش كار بيشره يا ....؟!hrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif بستگی به جَنَم فرد داره تو هر رشته ای که باشه:ws37:

كاري كه ميكني با رشته دانشگاهيت مرتبطه آيا؟!:JC_thinking: کار نمیکنم هنو .. حالا هی اینو بگو تا من افسردگی بگیرم:sad0:

چرا انقد تنبلي؟!!:banel_smiley_4:(خودت گفتي!:whistle:) نــــــــــــــــخیر... حرف تو دهن من نزارwhistle.gif

چرا مادرايي كه پسر دارن انقدر قربون صدقه پسرشون ميرن؟!:ws3:آيا ما پسرا از فضا اومديم؟ (بگو آره:ws28: ) آيا خونمون از دخترا سرخ تره؟!:ws28: چون به ذات خبیثشون پی نبردنicon_razz.gif

به نظرت چه سوالي بپرسم كه تا... بسوزي مهندس؟!:gnugghender: بسوووزم؟؟؟ عمرا:w02:

چن تا هنر بلدی ؟ نام ببرinterview.gif آشپزی و اینا جز هنر محسوب میشه؟؟hanghead.gif اگه آره همون آشپزی و یکم کار با سفال... خب وقت نداشتم اصلا سمت هنر برم...hanghead.gif

بهترین خاطره ؟interview.gif چقد اینو میپرســــــــــی؟؟jhsdhuewy%20%28484%29.gif

بد ترین خاطره؟interview.gif jhsdhuewy%20%28484%29.gif

اگه غول چراغ جادو بیاد بگه یه ارزو کن که براوردش کنم چی میگی؟interview.gif اون 2 تا عروسی رو بتونم برم و ارشدhanghead.gif

واسه خودت زندگی میکنی یا دیگرون؟interview.gif وقتی تو جامعه زندگی میکنم نمیشه فقط و فقط برا خودم زندگی کنمhanghead.gif

توقعت از زندگی؟interview.gif یکم منصفانه تر پیش برهhanghead.gif

هدفت از زندگی؟interview.gif 100 دفــــعه میپرسی چرا عاخه توووو.... رسیدن به آرامش و آسایشwhistle.gif

نقطه انتها کجاست؟interview.gif نا امیدی مطلق

نقطه شروع کجاست؟interview.gif اول امید ... داشتن هدف... داشتن ارداه ...حالا میشه شروع کرد

زندگی رو تعریف کن ؟interview.gif 1 اتفاق که خدا برای ما رقم زده... وارد دنیا میشم که 1 روندی رو طی کنیم باید سعی کنم تو بازی اون بازنده نباشیم

شهر رو تعریف کن؟interview.gif مجموعه ای از افراد و مسیرها و بناها jhsdhuewy%20%28484%29.gif

رابطه زندگی ومعماری؟interview.gif زندگی بدون معماری بی معنیه.... انسانهای نخستین هم نوعی معماری رو برای خودشون متصور بودن

خدا از دیدگاه زهرا؟interview.gif حامی محکم اگه اونجور که باید بهش اعتماد کنیم

شده دوستی داشته باشی جلو چشت بمیره؟ اگه نه خودت رو تو اون حالت فرض کن . حست رو بگوTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نـــــــــــــــهw58.gif وااای نگوووو این چه سوالیه عاخه:sad0:

این چه طرز گریه کردنه درست عزاداری کنهvahidrk.gif بیشتر گریه کن بیشتر....... بیشتر....... آها:ws3:jhsdhuewy%20%28484%29.gif

سربازی رفتی؟ یه خاطره بگو باز سوال مربوط به جوزفjhsdhuewy%20%28484%29.gif

نظرت در مورد قاچاق چیه؟ قاچاق چـــــــــــــی؟؟:whistle:

تا حالا قاچاق انجام دادی؟ انجام داده بودم اینجا بودم به نظرت؟؟jhsdhuewy%20%28484%29.gif

فکر کن یه قاچاق چی هستی و مامورا میگیرنت حست رو با قرار دادن شکلکهای مناسب شرح بده؟:ws28: مامورا نمیتونن منو بگیرن:w02:

فکر کن یه پسر خوشکل تو دانشگاه هست که عاشقشی شدید:ws3: بعد جو گیر میشی همش دنبالش میری و آخرش دلو به دریا میزنی پسر بهت میگه نه شکست عشقیت رو با کشیدن یه قلب و تیر نشون بده؟:ws28: نمیتونم فک کنم چون دانشگام تموم شد:ws3: زودتر باید میگفتی:ws3:

امضات رو شرح بده؟ بدون شرحhanghead.gif

با اسمها ی زیر جمله بساز:banel_smiley_4:

خدا.... خدا بهترین پشتوانه هر آدم

دین.... پیروی از دین کورکورانه نباید باشه

وطن... من وطن خود را دوست دارم

شهر.... شهر ما خانه ما

کوه... کوه نماد استواری است

رئیس جمهور... نماینده 1 ملت

دموکراسی....من فیلم دموکراسی تو روز روشن را دوست ندارم

قوه قضاییه.... آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه استjhsdhuewy%20%28484%29.gif

عدالت... امیدوارم روزی عدالت به معنای واقعی حکم فرما بشهjhsdhuewy%20%28484%29.gif

مجلس... اون یکی لاریجانی رییس مجلس استjhsdhuewy%20%28484%29.gif

انتخابات.... امسال پر شور برگزار شدjhsdhuewy%20%28484%29.gif

تحریم... خیلی وقته گرفتار این تحریم شدیمjhsdhuewy%20%28484%29.gif

اقتصاد... اقتصاد کشور ما دچار تزلزل استjhsdhuewy%20%28484%29.gif

جرم و جنایت... جرم و جنایت یکی از عوامل ناامنی در کشور ما استjhsdhuewy%20%28484%29.gif

فرض کن الان کلاس پنجمی و معلمت میگه تابستان خود را چگونه گذرانده ای؟:دی:w02:

امسال که تا 1 هفته پیش همش درگیر پایان نامه بودم فرصت هیچ کاری رو نداشتم... تو این 1 هفته هم کاری خاصی نکردمhanghead.gif

گفتی دوست پسر نداری باشه قبول میکنیم:ws3: حالا سوالات بعدیjhsdhuewy%20%28484%29.gif

شده دوستت عاشق کسی بشه بیوفته دنباله پسر تورو هم مجبور کنه باهاش بری:ws28: نـــــــــــه نشدهjhsdhuewy%20%28484%29.gif

تو راه چند بار بهش فوش دادی؟jhsdhuewy%20%28484%29.gif

شده با دوست بری سر کلاسش و پسر مورد نظر فکر کنه تو عاشقش شدی؟:banel_smiley_4: نمیدونم اگه هم بوده بروز نداده طرفjhsdhuewy%20%28484%29.gif

اگه دوستت تو این رابطه شکست خورده شکستشو به صورت یه داستان بلند و طنز شرح بده:ws3:jhsdhuewy%20%28484%29.gif

سوالات بعدی:دی

بین همه کاربرا با کی بیشتر از همه دوستی ؟ با خیلیا... بدری، فاطمه، نرگس، فرنوش،آرتاش، مهدی پاور، سوده، مهدی،مینا، بلک بنر و....

بین مدیرا چطور؟مینا، بدری،و...

دوس داری مدال داشته باشی؟ آآآآآآآآآآره یکی از آرزوهای دوران کودکیم این بود از پله های هواپیما بیام پایین دور گردنم گل بندازن درصورتی که مدال طلا تو گردنمهdreamyeyesf.gif

چن تا ؟ زیـــــــــــــاد کلکسیون مدال دوست دارمdreamyeyesf.gif

از چه نوعی؟ طــــــــــــــلاdreamyeyesf.gif

تو زندگی واقعیت مدالی داری ؟ اگه اره چه نوع مدالی ؟ نــــــــدارم:sad0:

چرا ادمارو ناراحت میکنی بعد زود پشیمون میشی ؟ از کجا فهمیدی خیلی زود پشیمون میشم ؟؟:sad0:

سست عنصری؟ فکر نمی کنم...

دوس داری تو رشتت دکترا بگیری ؟ چرا؟ دوس دارم اما فعلا بزار فوقشو بگیرم اگه ارزششو داشت سراغ دکترا هم میرم

اگه بهت پیشنهاد رشوه بشوه که خیلی کلان باشه و کل زندگیتو تغییر بده قبول میکنی؟ رشوه تو چه چیزی؟؟ اگه به قیمت تغییر تو زندگی 1 انسان باشه نـــــه... اما اگه به کسی مربوط نباشه در موردش فکر میکنم:whistle:

تا حالا چن بار تو زندگیت دروغ گفتی ؟ بزرکترین و کوچکترینش؟ زیــــــاد... اگه بگم نگفتم دروغ گفتم... بزرگ و کوچیکشو نمیدونم اما میدونم گفتم

اسم گوشیت چیه؟ آشا 310

فک میکنی از خودت خوب مراقبت میکنی؟ نــه زیاد

نیاز به مراقب داری؟ آره خب الانم خیلی خونوادم مراقبمن

از چی میترسی ؟ قبرستون اگه تنها برم:sad0:

از چی چندشت میشه ؟ سوسک و گلاب به روتون بالا آوردن

تفاوت ایران با خارج از ایران از همه نظر ؟ اصلا قابل مقایسه نیستن .... ایران خیلی سطحش بالاترهicon_razz.gif

بری زبونم لال خارج مقیم شی مث بعضی خارجکیا تو خیابون شلوارک میپوشی ؟:whistle: نـــــــــــه...

سوالات بعدی:دیاین سری از سوالاتم یک سوالیه:دی

به شعر کردی طنز بنویس همراه با معنیش:دی:w02: پیدا نکردjhsdhuewy%20%28484%29.gifم

قرار بود در مورد اتوکد و سایر نرم افزار ها بپرسم:دیمیشه با اتوکد برنامه نویسی کرد؟w58.gif

w58.gif

قرار بود در مورد اتوکد و سایر نرم افزار ها بپرسم:دی

میشه با اتوکد برنامه نویسی کرد؟

w58.gif

میتونی با اتوکد یه ساعت بکشی که عقربه هاش حرکت کنه؟:w02:(آریو دخت شاهده که میشه)

من نمیتونم

jhsdhuewy%20%28484%29.gif

به نظرت میشه با اتوکد عکس قلب کشید و تیر از توش رد بشه؟(برگشت به سوالات قبلی:دی حالا که اینجوری اشکالی که قرار شده بکشی رو با اتوکد بکش و عکسشو بذار اینجا):ws28:

یه نقشه ی توپ که با اتوکد کشیدی رو اینجا بذار؟

پلانامو من جایی نمیزارم

موقعه ی هاشور زدن با اتوکد با اینکه یه فضا بسته هستش اما نرم افزار چندتا فضای بسته که متصل به هم هستن رو هاشور میرنه دلیلش چیه؟:ws38:

اومدی اینجا رفع اشکال؟؟

سری سوالات تفکری:دی

خب بذار یکم گرمارو ببریم بالا

:gnugghender:

1- وجود خدا رو چطور میشه اثبات کرد؟

icon_surprised.gif کلی ادله داشتیم دیگه ...

تو کتاب دین و زندگیمون بود

2- به نظرت خدا هدفش از خلقت بشر چی بود؟(فقط عبادت کردنش؟)a063.gif

در مورد اینجور چیرا باید علمشو داشت تا بشه اظهار نظر کرد که من ندارم

3-میدونی فرق بین کافر ضمنی و کافر حربی چیه؟eek.gif

نمیدونم

4- مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...icon_razz.gif ب

را اینکه همیشه انسانها به دنبال 1 چیز ملموس میگردن تصور اینکه بدون وجود شی خارجی پرستش کنن یکم سخته.... قبله هم برا وحدت بیشتر مسلموناس

5-به نظرت خدا میتونه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه ورش داره؟confused.gif

سوال غلطه... واژه نتوانستن برای خدا بی معنیه...

6- نظرت در مورد جکم اعدام واسه زورگیرا چیه؟cool.gif

اعدام کلا برای امنیت بالاخوبه ... اما زورگیرایی که چند وقت پیش اعدام شدن رو من مواق باهاشون نبودم

whistle.gif

7-وجدان چیه و چقدر با دین و شرع و عقل تفاوت داره؟ (آدم با وجدانی هستی؟)

whistle.gif

وجدان 1 حس درونی آدماس که اگه بیدار باشه مثه ترمز تو زندگی میمونه

8- نماز و قران میخونی ؟ سایر احکام اسلامی رو انجام میدی؟( اگه آره معنی چیزهایی رو که میگی چقدر بلدی و میفهمی؟)weirdsmiley.gif

هم نماز میخونم هم قرآن میخونم اما نمیدونم چقدر مورد قبول خدا هس

hanghead.gif

9-نظرت در مورد عشق و ارتباط با جنس مخالف قبل از ازدواج چیه؟(رابطه معقول منظورمه منحرف نباشی یهوووووو:دییی --- و اگه جوابت آره هستش از نظر اسلام چی؟ چون مطمئنم خواه ناخواه مسلمان هستی؟)huh.gif 1

بارم گفتم من رابطه قبل از ازدواج رو نمیپسندم... هیچ جای دینمونم این نیومده.... کلا سوای دین هم من قبولش ندارم

10-نظرت در مورد سوالای بالا چیه؟smile.gif

نظرمو گفتم دیگه

واسه امروز کافیه :banel_smiley_4:

دیگه نیا...

w000.gif

زودبجواب وگرنه سوالت رو داغ تر میکنما

w000.gif

جواب دادم

w000.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام ابجی ما برگشتیم :w02:

ســـــــــلام فاطمه:hapydancsmil:

ینی دما 2761845762154721587547615476546515634261543 ... داغه، شک ندارم :ws28:

نــــــــــــخیرjhsdhuewy%20%28484%29.gif

1.اگه به جز ایران در یه کشور دیگه به دنیا می یومدی دوست داشتی اون کشور کجا بود

انگلیسdreamyeyesf.gif

2.به نظرت کدوم شهر ایران بهترین هست برای زندگی

من اکثر شهرهای شمالی رو دوست دارمdreamyeyesf.gif

3.از چه غذاهایی بیشتر خوشت می یاد

فسنجون از همه بیشترdreamyeyesf.gif

4.چه غذاهایی بلدی درست کنی

از خورش ها: قیمه و قیمه بادمجون و مرغ و شامی و قورمه سبزی از همه بهتر غیر خورش ها لوبیا پلو و کتلت از بقیه بهتره:ws37:

5.رنگ چشم

سبز

6.قد

162

7.وزن

48

8.چگونه با دین آشنا شدی از طریق خانواده یا مدرسه یا دانشگاه یا .......

ا ول از طریق خونوادم :ws37:

9.بازی کامپیوتری دوست داری

آره اما قبلا بیشتر بازی میکردم آندر گراند خیلی بازی میکردم 1 مدت:hanghead:

10. علاقه به دیدن فیلم های هالیوودی داری

ااای الان کلا کمتر فیلم میبینم اونم قبلا بیشتر بود :hanghead:

11.دوست داری تا چه سنی زنده باشی

تا سنی که سربار کسی نباشم 50-60 کافیه:hanghead:

12.دوست داری در آینده چه شغلی داشته باشی

همین معمار دیگه :hanghead:

13. چند تا فرزند دوست داری داشته باشی ؟ اسماشون

2 تا 1 پسر 1 دختر اولیشم پسر باشه... اسم نمیدونم :hanghead:

14.اگه بخوای ازدواج کنی چه نوع شخصیتی رو می پسندی

با اخلاق ... از نظر ایمان مثه هم باشیم... قابل اعتماد... سست عنصر هم نباشهjhsdhuewy%20%28484%29.gif

15.چرا مردم پارسی رو پاس نمی دارن به نظرت مسئولان باید چی کار کنن

دارن کلمات ایرانی پیا میکنن مثلاjhsdhuewy%20%28484%29.gif

16. تا حالا شاهنامه خوندی

کلشو نه درحد همون شعر و داستانای کتابای راهنمایی و دبیرستان

17.بهترین سلسله ی تاریخ ایران به نظرت کدوم هست

افشاریه

18. بهترین پادشاه ایران

نادر شاه افشار

19. بهترین پادشاه دوران تاریخ معاصر ایران

دوران معاصر که زیاد شاه نداشت همین رضا شاه و محمد رضا شاه بودن دیگه که رضا شاه خیلی با جربزه تر بودjhsdhuewy%20%28484%29.gif

20. کلا چیزی از تاریخ ایران می دونی اگه می دونی تا چه حد هست کدوم سلسله ها رو بیشتر آشنایی داری

همین در حد کتابای تاریخی که خوندیم دیگه

البته ما تو کتابای معماری اسلامی در حدی دوباره تاریخ خوندیم

20.چرا هویت ایرانی داره کم رنگ می شه به نظرت باید چه کرد

شما شهرسازا و ما معمارا بیشتر باید به فکر باشیم از نمادهای ایرانی بیشتر باید استفاده کنیم:ws37:

21.چرا بعضی از جوانان فرهنگ غرب رو می پسندن

شاید 1 سری محدودیتهای موجود تو کشورمون باعث شده فرهنگ اونا جذاب تر جلوه کنه تو فکر بعضیا

22. چرا بعضی ازجوانان دین گریز می شن

همین شاید به خاطر محدودیت ها... بعضی وقتا هم سوالای دینیشون ناعالم جواب میده باعث گمراهیشون میشه

23.ساعت چند می خوابی ساعت چند بیدار می شی

کمتر تو تابستون پیش اومده قبل از ساعت 2 شب بخوابم ... صبحا هم تا هفته پیش 8:30 معمولا و اما الان 10-10:30:hanghead:

24.دانشگاهت در چه سطحی هست

خوبه من راضی بوووودم واقعا.. از بقیه بچه های انجمنم که تو دانشگاهمونن بپرس فاطمه:ws37:

25.درست در چه حد هست عالی ! متوسط ! افتضاح

متوسط

26. به نظرت ناصر چه جور ادمیه :ws28:

خیلی سوال بلده%28%28asal-0069%29%29%20%2879%29.gif

27.وقتی که درست تموم شد بعدش باید بری دنبال کار چقدر امید داری کار مورد علاقه ت رو پیدا کنی

زیادم نا امید نیستم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تا دیداری دیگر بدرود ، البته اگه جزغاله نشی:w02:

نمیشـــــــــــــــــــــم:w02:

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلاممم ydm47612zsesgift969k.gif

ســـــــــــــــــلام3120.gif

چطوری آبجی ydm47612zsesgift969k.gif

قربونت توشطوری آجو؟؟3120.gif

میبینم که بچه ها دارن کولاک میکنن ydm47612zsesgift969k.gif

نـــــه بابا چیزی نیس اینا:w02:

دما چنده الان ydm47612zsesgift969k.gif

منفی 40 درجه19482_eva.gif

از رو برو نگو نسوختی ydm47612zsesgift969k.gif

نســــــــــوختم:w02:

کم بگو سرده که میدونم داری جزغاله میشی ydm47612zsesgift969k.gif

نـــــــــــــــــــه نمیشم:w02:

دوست داشتی که تو صندلی داغت شرکت کنه که شرکت نکرده ؟ydm47612zsesgift969k.gif

مهدی پاور و مهدی پسمل عمو:sigh:

دوست نداشتی کی تو صندلی داغت شرکت کنه که شرکت کرده ؟ydm47612zsesgift969k.gif

همه رو دوست داشتم :hapydancsmil:

آهنگ مورد علاقه ات چیه ؟ آپ کن برام اینجا لینک بزار ydm47612zsesgift969k.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
:hanghead:

کمپوت دوست داری ؟ چه میوه ای ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نــــــــه دوست ندارم :icon_razz:

آشپزیت خوبه ؟ydm47612zsesgift969k.gif

ای بد نیس 1 سری غذاها رو خوب درست میکنم:ws37:

دستپخت یک غذای خوشمزه و جدید رو که تا حدی توش مهارت داری رو برام بگو ؟ydm47612zsesgift969k.gif

شامی کرفس خوبه؟؟؟:ws37:

گوشت چرخ کرده و پیاز و تخم مرغ آرد و نمک و زرد چوبه رو با هم مخلوط میکنیم و ورزشون میدیم بعدش ساقه های کرفسی که چرخ کردیم رو به اضافه زعفرون حل شده به موادمون اضافه میکنیمو دوباره ورز میدیم ، بعد تو ماهیتابه روغن فراووون میریزم و مواد رو میریزیم تو ماهیتابهکه سرخ بشن بعدش توی ماهیتابه آب میریزم و رب گوجه فرنگی به سلیقه خودت میتونی سبزیهای معطر هم اضافه کنی بعدش میتونی بخوری نوش جونت:w02:

فک میکنی صندلی داغت چند صفحه پیش بره ؟ydm47612zsesgift969k.gif

دوست دارم زیاد بشه چون حتی 1 ذره هم گرما حس نکردم تا حالا:w02:

دوست داره چند صفحه بشه ؟ydm47612zsesgift969k.gif

گفتم دیگه زیاد... زیاد سوال بپرس.. باشه؟؟:hanghead:

رنگی یا سیاه و سفید ؟ydm47612zsesgift969k.gif

رنگیydm47612zsesgift969k.gif

نظرت درمورد خیانت ؟ydm47612zsesgift969k.gif

متــــــــــنفرم.... اعتمادرو از رابطه ها سلب میکنه:hanghead:

تا حالا کسی بهت خیانت کرده ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نمیدونم واقعاhanghead.gif

تا حالا به کسی خیانت کردی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

از دید خودم نه...hanghead.gif

به نظرت چی میشه که یه نفر خیانت میکنه ؟ydm47612zsesgift969k.gif

بی رحمی و سواستفاده کردن از طرف مقابلhanghead.gif

اگر یه روزی از کسی خیانت ببینی به خودت این اجازه رو میدی بهش خیانت کنی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نــــه... اصلا با طرفمم که کار نداشته باشم ... احساس میکنم خیلی شان آدم نزول میکنهhanghead.gif

کینه ای هستی یا راحت میبخشی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

اینجوری نیستم که هرکسی رو راحت ببخشم...hanghead.gif 1 سری موارد خیلی دیر یادم میره... البته اینجوری که میگم یعنی خیلی وقتا پیش میاد 1 نفر ناراحتم میکنه اما باهاش رفتارم خیلی خوب و عادی اما ته دلم ازش گرفتس... یعنی زیاد اهل قهر و این حرفا نیستمhanghead.gif

نظرت درمورد آقا محمد خان قاجار ؟ydm47612zsesgift969k.gif

آدم سست اراده:icon_razz:

مباحث تاریخی دوست داری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نـه زیادydm47612zsesgift969k.gif

کتاب قلعه حیوانات خوندی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نـــــــــــهydm47612zsesgift969k.gif

کتاب مورد علاقه ات ؟ydm47612zsesgift969k.gif

اولین رمانی که خوندم دالان بهشت بود... برا همین همیشه تو ذهنم 1 جای ویژه دارهdreamyeyesf.gif

سوالام چرت بود ؟ydm47612zsesgift969k.gif

نــــــــــــــه اصلا خیلی ام خوب بوووودdreamyeyesf.gif

سری اول این سوالمو جواب ندادی؟؟؟ چرا جواب ندادی ؟؟؟

کدوم سوالو؟؟hanghead.gifبزرگترین بهانه ای که میتونی برای ترک کردن کسی داشته باشی چیه؟vpg6izlidl5qsbn86v.gif

احتمالا دیدن بی تفاوتی و سردی برام قابل هضم نباشهhanghead.gif

میام بازم ydm47612zsesgift969k.gif

بیـــــــــــا قدمت رو چشمام خیلی ام خوشحال میشم بیای، زیاد بپرسvpg6izlidl5qsbn86v.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلامwhistle.gif

ســــــــــلام عزیــــــــــزم3120.gif

من اومدم:ws3:

خوش اومدی3120.gif

بنظرت چرا من اومدم:whistle:

چونکه میخواستی منو شاد کنی3120.gif

خوفی؟مماخت چاخه:w02:

قربونت تو خوبی؟؟ مماخمم چاق چاق:hapydancsmil:

عاغا من نرسیدم همه سوالایی که ازت پرسیدنو بخونم برا همین اگه سوال تکراری پرسیدم چاره ای نداری جز اینکه منو ببخشی وگرنه با خود ِ خودم طرفی اوکی:w02:

همه تلاشمو میکنم که ببخشمت:whistle:

به دعا اعتقاد داری؟اگه آره آخرین باری که دعا کردی کی بوده؟و برای چی؟

آره خیــــــلی... کورسوی امیدم این روزا دعاس... امروز غروب داشت حرم حضرت معصومه رو نشون میداد برنامه پابوس بود گمونم... اون موقع دعا کردم:hanghead:

زود عصبی میشی؟وقتی عصبی میشی چیکار میکنی؟

زود عصبی نمیشم... سکوت میکنم چون اگه حرفی بخوام بزنم تو شرایط عصبی بودن یا ناراحت بودم گریَم میگیره:hanghead:

یه نصیحت به من بکن زود تند سریع

همیشه شاد شاد شاد باش و از زندگیت لذت ببر:ws37:

از دفاعت برام بگو....چه جوریا بود؟

برخلاف تصورم که خیلی نگران بودم خیــــــــلی خوب پیش رفت خداروشکر ... البته خوم 1 کار جالبناک کردم که باعث شد استرس دفاعم خیلی کم بشه:whistle:

بنظر خودت آدم باهوشی هستی؟

باهوش بودن لِوِل داره دیگه ... من خودم نمیدونم ... نمیشه که آدم خودش بگه باهوشه یا نیس بقیه باید بگن:ws37:

اگه اشتباه نکنم یه خواهر کوچیک تر از خودت داری...چن سالشه؟اسمش چیه؟

خواهری که راجع بش حرف زدم... فاطمه متولد75:ws37:

تا حالا عاشق شدی؟(نپیچون خانوم نپیچون:banel_smiley_4:بپیچونی من میدونم و تو:gnugghender:اون وخ سوالام شبیه سوالای آقا ناصر میشه ها:ws3:)

تا 1 مرحله ای از این کلمه رو پیش رفتم

آخرین بار کی ضایع شدی؟چرا؟جلو کی؟توضیح بده

2 روز پیش رفتم برا دفاع دوستم... 1 نفر قبل اون ارائه داشت بچه ها زیاد بودن پریز کم اومده بود کارتشو گذاشته بود امورکلاسها که 1 سه راهی اضافه بگیره.. ارائش تموم شد خواست سه راهی رو ببره نوبت دوستم شد گفت منم احتیاج دارم بزار بمونه ... دختر به من گفت پس شما بیا کارتتو بزار به جای کارت من که من کارتمو بگیرم برم... نمیدونم چرا اون لحظه احساس کردم باید سه راهی رو هم با خودم ببرم از پریز درآوردم دست گرفتم اومدم تو سالن دختره رو صدا کردم گفتم بریم ... گفت دیگه چرا از پریز کشیدی اینو... من کارتمو میگرفتم تو جای من میزاشتی دیگه... خیلی حس گندی بهم دست داد اون لحظه:sad0:

وقتی یکی میخوره زمین جلوت بهش میخندیvahidrk.gif

چون برا خودم پیش اومده بیفتم تو جمع... نه نمیخندم :hanghead:

اسمتو دوس داری؟

آره دوسش دارم:ws37:

یه جمله و یه شکلک برا من بزار

در خاطری که تو هستی دیگران محکومند به فراموشیstarplucker.gif

آشپزیت چطوره؟

1 سری از غذاها رو خوب درست میکنم:ws37:

کی ازدواج میکنی؟:ws3:اگه یه آدم عاقلی:whistle: پیدا شد بگیرتت منو دعوت میکنی؟:w02:

هرموقع شرایشو داشتم ... فعلا ندارم... بـــــــــــــله اصن نیای منم نمیرم خودم َم19482_eva.gif

بهترین خاطره ی زندگیت با کی بوده؟

کلا بهترین خاطره هام تو دوران دانشجویی با دوستام بود :sigh:

آخرین خوابی که دیدی رو تعریف کن

دیشب خواب دیدم دارم فرار میکنم... نمیدونم از دست کی یا برای چی...1 جایی بودم نمیدوم کجا بود انقد دوییدم دوییم آخرش دیدم باز همونجام:banel_smiley_4:

به عدالت خدا ایمان داری؟

آره .. اما همیشه من درکش نمیکنم برا همینه درجا میزنم 1 جاهایی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

چند ساعت در شبانه روز برا نت وقت میذاری؟

این چند روزه بعد دفاع خیلی شده... نگم بهتره آبروم میره:whistle:

الان برام در نوشابه باز کن:ws28:

1 دختر مهربووووون و دوست داشتنی... در نوشابه نبودا جدی گفتم مرضیه ژونم:hapydancsmil:

توضیح بده در طول یه روز چه کارایی میکنی؟از صب که پامیشی تا وقتی میری لالا:ws3:

این روزا خیلی برنامه ای پیچیده ای دارم:whistle:

به نام خدا

:whistle:پامیشم صبحونه میخورم... من جمع نمیکنم طروف مربوط به صبحونه رو خوشم نمیادicon_razz.gif

اما جارو برقی میکشم همه خونه رو ( کلا 1 مرض بدی که دار همینه هر روز باید کل خونه رو جارو کنم اگه فقط و فقط خودم باشم هیچی هم نریخته باشه رو زمین باید هر روز جارو کنم)

بعد میشینم دکتر غریب رو نگاه میکنم بعد نت بعد نماز و ناهار و شستن ظرفا بعد خواب ونت بعد اگه کار داشته باشم بیرون میرم ... غروبا معمولا بیرون میرم صبحها کلافه میشم... بعد باز نماز و شام و شستن ظرفای شام با من نیست بعد باز اینجام

خیلی مفید بودم تو طی این 1هفته بعد دفاع:ws3:

تا حالا از من ناراحت شدی؟اگه بشی بهم میگی؟

تاحالا ناراحت نشدم بابا... کاری نکردی که بخوام ناراحت باشم ازتgrouphugg.gif

وقتی اومدی دیدی منو فریماه و آرانوس در حال منفجر کردن پروفت هستیم چه حسی بهت دس داد؟:ws3:

آهان یادم انداختی ،تلافـــــــــی:gnugghender:

اما جدی خوشحالم شدم خیلی... من کلا خودم پایه اینجور تخریبای شبونم اصن:whistle:

تا حالا مرگ کسی رو از خدا خواستی؟

نــــه .. واای اصلا... امید وارم هیچوقت همچین چیزی رو از خدا نخوام برا کسی حتی اگه تو بدترین شرایط بودم:hanghead:

تا حالا شده بخوای دیگه نیای انجمن؟اگه آره چی باعث شد که اینکارو نکنی؟

آره... اعتیاد:whistle:

شماره چن تا از بچه های انجمنو داری؟کی ها هستن؟:whistle:

فاطمه فرنوش سوده فائزه مینا صبا:ws37:

یه جمله ی معروفی بگو که اکثر مردم قبول دارن اما تو نه؟

یادم نمیاد5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

تنهایی رو دوس داری؟

آره خیلی5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

برنامت برا آیندت چیه؟

درس بخونم برا ارشد5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

تا حالا شده حس کنی به بن بست زندگی رسیدی؟

بن بست نه

اما افسردگی گرفتم احساس میکنم چندبار5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

نظرتو خیلی رک راجع به من بگو....چه جور آدمی ام بنظرت؟:ws37:

گفتم دیگه مهربون... با هر کی مثه خودش برخورد میکنی:ws37:

از خودت راضی هستی؟(بخاطر کارهایی که در طول زندگیت برا خودت انجام دادی)

رضایتم صد در صدی نیس اگه 1 سری از کارام فاکتور بگیرم ناراضی هم نیستمhanghead.gif

قشنگترین هدیه ای که گرفتی از کی بوده چی بوده کِی بوده:w02:

دوست داشتنی هدیم 1 گردنبند دست ساز صدفی بوده از 1 دوست که دیگه نیس...sigh.gif

فعلا همینا:whistle:

بازم بیام؟(87).gif

بیـــــــــــــا مرضیه جونمgirl_in_love.gif

مرسی وقت گذاشتی

:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه
((asal-0013)).gif یه بار دیگه اومتم! ببخشیدا![Avin]%20(122).gif

ســـــــــــــلام شهلا ژون56419_dgq44_th.gifخوش اومتی56419_dgq44_th.gif

بقیه هاش که از لطف زیادت بود! ولی جــــــــــــداُ قسمت قلمزشو از کوووووجا فهمیتی؟!w58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gif

درست بووود؟؟:w02: خب ما اینیم دیگه ...اصن حسم همینو میگفت56419_dgq44_th.gif

1_ اصلا متوجه شدی که سوال 11 سری سوال قبلیمو جواب ندادی؟![Avin]%20(203).gif

نـه چرا من ندیدمش:5c6ipag2mnshmsf5ju3

از خود متشکرن دیگه.. تو جدی نگیرشون بزا ضایع بشن:w02:

2_ به نظرت این تصویر [Avin]%20(205).png اون شخص مورد نظر رو به چه چیز تو قرمه سبزی تشبیه کرده؟!:ws38:

:ws28:

شاید به خاطر درهم برهمیش... احتمالا هیچ کدوم از اجزای صورتش سر جای واقعی خودشون قرار نگرفتن:whistle:

3_احساس و عکس العملت در مواجهه با این وقایع:jhsdhuewy%20(484).gif

_میری از یه جایی یه مانتویی می گیری و تو مسیر برگشت به خونه تو ویترین یه مغازه همون مانتو با همون شکل و جنس رو به یک چهارم قیمت کمتر از اونی که خریدی می بینی!jhsdhuewy%20(484).gif

سقف تو خیابون میشه گیرآورد؟؟ خودمو دار بزنم اون لحظه.. چون تا بخوام صبر کنم تا برسم خونه از حرص میمیرم اینجور مُردنم کلاس نداره... دار با کلاس تره:ws3:

_مامانت یه هندونه ی گردالی بزرگ رو واسه اینکه یه کم خنک شه همینجوری گردالی و بدون نصف کردن میذاره تو یخچال! و از اونجایی که تو یخچال وسیله زیاد بود و همه چیز فشرده بوده تا میری درو که باز می کنی هندونه قل می خوره ، میفته پایین و پخش کف اشپزخونه میشه!jhsdhuewy%20(484).gif

جدا از اینکه تیکه ها و آب هندونه آویزونه از سرو صورتم و تنفرم از این اتفاق.. و جدا از اینکه دلم داره میسوزه که هنودنه به اون خوبی رو از دست دادم... سعی میکنم در کمال خونسردی و به طور کاملا یواشکی برم اون قسمتای قابل خوردنشو بردارم و تمیز و خوشگل بچینم تو ظرف بعد بقیشو از رو زمین پاک کنم نزارم هیچ اثری باقی بمونه بعد اون ظرف خوشگل رو بیارم بزارم جلو مامان و بابام و اونا کلی خوشحال بشن که چه دختر مهربون و خوبی دارن:whistle:

4_چند تا جمله میذارم ، نظرتو راجع بهشون بگو!!! هرچی ک راجع بهشون فهمیدی یا هر حسی که بهت میدن رو بگو:

_ هـــــــرچه دیوارتر ، آوارتر....hanghead.gifتاثیر جملش برا من مثه همون هرکه بامش بیش برفش بیشتر بود

_ گـــر فلک به کـــام ما نچرخد ؛ کــــــاری می کنیم که فلک نچــــرخد!hanghead.gifنشونه اراده قوی طرفه که هیچ چیز نمیتونه مانعش بشه

_ مشکل فکـــــــرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است... hanghead.gifکسایی ه بدون فکر حرف میزنن و گوشاشونو گرفتن تا حرف حق رو نشنون

_ یک ابله تحصیل کرده از یک ابله بی سواد ، ابله تر است!hanghead.gifآره خب... کسی که درس بخونه و ابله باشه اون درسش به چه دردری خورده واقعا؟؟ فقط عمرشو تلف کرده

5_اتاقت چند تا پنجـــــره داره؟ چندتا در داره؟((asal-0069))%20(109).gif

1 پنجره 3تایی.. 1 در:ws37:

6_ از پنجره ی اتاقت چی رو میشه دید؟ دوست داری پنجره ی اتاقت به سمت چی باز بشه؟!dreamyeyesf.gif

1 میدون کوچیک وسط مجتمعمون هس توش گل کاشتن رو به روی اون باز میشه... دریااااdreamyeyesf.gif

7_ اسم ، مدل و رنگ گوشیت؟!((asal-0069))%20(13).gif

نوکیا آشا 310 مشکی بالاشم طلایی... دوس ندارمش اصلا:hanghead:

8_ از نظر زهرا مرگ چیه؟ و چه رنگیه؟sigh.gif

هرموقع دوره ای وجود 1 انسان سر برسه... باید بره... هرکسی برنامه زندگیش بر اساس همون تعداد روزی که زندس تعریف شده من فک میکنم اگه یکی 1 روز بیشتر از موعدش زنده بمونه اون روزش بی برنامه ترین روزشه و ممکنه تو اون روز از عزت به ذلت برسه... به نظرم سفیده

9_ واسه این تصویر ycnvohhq6vh53psh0wv2.gif یه انشاء با مقدمه و نتیجه گیری بنویس! " 6 خط کامل با فونت اندازه ی 2"[Avin]%20(051).gif

مقدمه: همه انسانها در کنار هم معنی پیدا میکنن دنیا بی ارزش تر از اینه که فقط خودمونو ببینیم

تو این تصویر افراد مخلف با حرکات مختلف به چشم میخورن اما اون چیزی که تو همه مشترکه اینه که هرکی فقط به فکر خودشه هرکسی داره حرکت میکنه که فقط خودش پیش بره اینکه چه اتفاقی برا فرد جلوییش میفته اصلا مهم نیس ... هدف پیش روندن شخص خودشه... حتی بعضیاشون از هول اینکه برن جلو نابود میشن حتی تامل نمیکنن مسیرشونو انتخاب کنن فقط میخوان برن اینکه جلوشون دره باشه یا کوه مهم نیس فقظ رفتن مهمه مثه اونی که تو تصویر میفته پایین و نابود میشه

نتیجه: جمله معروفه تاریخ تکرار میشود رو داریم میبینیم... شاید بشه اینم به این تصویر نسبت داد که دنیا دار مکافاته مثه اونی که تو تصویر فرد جلوییشو هول میده بعد نفر بعد میاد خودشو هول میده

بســــه دیگه... دیگه انشام نمیاد عاخه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

10_ چه کسی تو زندگیت از نطر اهمیت و ارزش با نمره ی 10 و لب مرزی پاس شده؟![Avin]%20(045).gif

یکی از استادام بود... واقعا لب مرز بود 1 سری خصوصیات داشت که قابل درک نبود اما در کنارشم 1 سری خصوصیات که آدم میموند تو 2 راهی که این همون آدمه عایا؟؟

:icon_razz:

((asal-0038)).gifاز مهربونیت...((asal-0029))%20(5).gif

و بازم ببخشید مووووووزاحم شدیما!((asal-0073))%20(3).gif

با بهترین آرزوهـــــــــا!smile%20(220).gif

قربونـــــــــــــت برم خیلی زحمت کشیدیgirl_in_love.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلااااام عزیز دلممممممممم. خوبییییییییییییی؟

ســـــــــــلام صبا گلـــــــــــــی... قربونت تو خوبی خودت؟؟56419_dgq44_th.gif

هدفت واسه زندگیت چیه؟

الان فعلا همه هدفم اینه بشینم درس بخونم برا ارشد... امیدوارم بتونم موفق باشم تو هدفم:hanghead:

زهرای 10 سال دیگه چه فرقی با زهرای الان داره؟

پخته تر شده... امیدوارم از اشتباهایی که تا الان کرده درس گرفته باشه و دیگه تکرارشون نکنه.... احتمالا 1 زندگی مستقل داره... امیدوارم آرامش پیدا کرده باشه:hanghead:

چقدر تو تصمیماتت قوی ای؟

توی تصمیمام مشورت میکنم اگه بزرگترام موافقت نکنن احتمالش خیلی زیاده پا پیش بکشم ... اما تو 1 سری چیزها واقعا 1 دنده هستم blackeye3.gif

بهترین خاطره ی زندگیت؟

آخرین اتفاق خوبمو میگم که دفاعم بود:ws37:

فعلا همینا

مـــــــرسی اومدی صبا خوشحالم کردیsmileybunny1.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
به به دوست گل خودم زهراجون:hapydancsmil:ســـــــــــــلام تینا ژونمsmileybunny1.gif

تصورت درمورد من چیه؟:ws52::ws52:

1 دختر مودب و درسخون و مهربووووونwcsmiley.gif

رنگ مورد علاقت کدومه؟

آبی و سبز و مشکی وسفید( 4 تا شد)19482_eva.gif

تو چه گرایشی میخوای ادامه تحصیل بدی؟:ws3:خودم دوست دارم معماری -معماری یا طراحی داخلی:ws37:

به نظرت کدوم ویژگی بین متولدین آذر ازهمه مشهودتره؟

در وحله اول با کسی نمیجوشن اما اگه با کسی اُخت بشن دیگه جدا کردنشون خیلی سختهdreamyeyesf.gif... خیلیم احساساتی هستنyar.gif

دوست داری جای کدوم معمار بودی؟:ws38:زاها حدیدی به خاطر سبک طراحیش

:ws37:

وقتی خیلی ناامید میشی چیکار میکنی؟

گریه سبکم میکنه... البته برا حل شدن مشکلم نذر هم میکنم:hanghead:

به نظرم تا اینجا کافیه بذار یه خورده دیگه هم فک کنم بازم بیام:banel_smiley_4:

باشه فک کن زودی بیا بازم:hapydancsmil:

مــــــــــرسی تینای خوبم که اومدی3120.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام ydm47612zsesgift969k.gif

چطوری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

خوش میگذره ؟ydm47612zsesgift969k.gif

آقا محمد خان قاجار کجاش سست اراده بود که گفتی؟ :w58:

آهنگ رو هم زود آپ کن تا یادت نرفته :banel_smiley_4:

تا حالا به مرگ فکر کردی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

حست میگه تا چند سالگی عمر میکنی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

منو دوست داری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

چقد منو دوست داری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

چرا انقد منو دوست داری ؟

14k8gag.gif

آیا منم دوست دارم ؟14k8gag.gif

با این کلمه ها یک جمله بساز بعد بگو هرکدوم تورو یاد چی میندازه.:w02:

( شب... حسرت... پرده... دریا.... سکوت... بدری.... فردا )

شب

حسرت

پرده

دریا

سکوت

بدری

فردا

اگر بخوای زهرا رو برا یکی که نمیشناستت تعریف کنی چی میگی بهش ؟

ydm47612zsesgift969k.gif

وقتی ناراحتی و عصبی اگه هیچی آرومت نکنه چیکار میکنی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

با دیدن این شکلکا یاد کی میفتی؟ydm47612zsesgift969k.gif

clown.gif

dancing1.gif

sigh.gif

w42.gif

w74.gif

646326.gif

30.gif

-2-37-.gif

sigh.gif

w127.gif

smilie_girl_093.gif

girl_in_love.gif

قسمت بشه بازم میام connie_twiddle.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام ydm47612zsesgift969k.gif

ســـــــــــلامdreamyeyesf.gif

چطوری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

ای شکر.. تو خوبــــــــــــی؟؟dreamyeyesf.gif

خوش میگذره ؟ydm47612zsesgift969k.gif

شکر... به خودت خوش میگذره آیا؟؟dreamyeyesf.gif

آقا محمد خان قاجار کجاش سست اراده بود که گفتی؟ :w58:

مگه اون نبود که امیر کبیرو کشت؟؟:hanghead:

آهنگ رو هم زود آپ کن تا یادت نرفته :banel_smiley_4:

آپ کردم دیگه اینجام میزارم دوباره: :hanghead:

تا حالا به مرگ فکر کردی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

آره خیــــــــــلی فک میکنم:hanghead:

حست میگه تا چند سالگی عمر میکنی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

حسم میگه زیاد عمر نمیکنم... من 5 سال بعدمو هم نمیبینم تو تصویرای ذهنیم:ws37:

منو دوست داری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

آره پس چــــــیdreamyeyesf.gif

چقد منو دوست داری ؟ydm47612zsesgift969k.gif

هوارتــــــــــــاdreamyeyesf.gif

چرا انقد منو دوست داری ؟

14k8gag.gif

آجوی دوست داشتنی رو نمیشه دوست نداشتdreamyeyesf.gif

آیا منم دوست دارم ؟14k8gag.gif

نمیدونم.... نداری یعنی؟؟:sigh:

با این کلمه ها یک جمله بساز بعد بگو هرکدوم تورو یاد چی میندازه.:w02:

( شب... حسرت... پرده... دریا.... سکوت... بدری.... فردا )

بدری فردا شب در حسرت دریا پرده سکوت را کنار خواهد زد:hanghead:

شب ... تاریکی

حسرت ...گذشته

پرده.... نگهدارنده حریم شخصی

دریا... آرامش

سکوت.. .آرام

بدری ... آجوی مهلبان خودم

فردا... آینده نزدیک

اگر بخوای زهرا رو برا یکی که نمیشناستت تعریف کنی چی میگی بهش ؟

ydm47612zsesgift969k.gif

1 دختر درونگرا.... احساساتی... زود به هرچی عادت میکنه و دل کندن همیشه براش سخترین کار بوده وهست... خیلی ام زود رنجه و زود گریش میگیره:hanghead:

وقتی ناراحتی و عصبی اگه هیچی آرومت نکنه چیکار میکنی ؟ydm47612zsesgift969k.gif

گریه معمولا آرومم میکنه... که خداروشکر 1 قلم کارو خوب بلدم:hanghead:

با دیدن این شکلکا یاد کی میفتی؟ydm47612zsesgift969k.gif

clown.gif....فاطمه

dancing1.gif... آرتاش

sigh.gif.... بلک بنر

w42.gif... مینی

w74.gif...

646326.gif... نرگس

30.gif.... دوستم مهری ( اینجا نیس اما یاد اون افتادم)

:whistle:.... مهدی پاور

-2-37-.gif... زهرا پرتو

sigh.gif... گفتم بلک بنر

w127.gif... آرتاش بازم

smilie_girl_093.gif... خودت آجوام

girl_in_love.gif.... سوده

قسمت بشه بازم میام connie_twiddle.gif

بـــــــــــــــیا بازمdreamyeyesf.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام nerdylaff.gif

خوبی nerdylaff.gif

چطوری nerdylaff.gif

سلامتیnerdylaff.gif

چه خبر nerdylaff.gif

با دخترا راحت تر جور میشی یا با پسرا ؟nerdylaff.gif

امضای کدوم یکی از بچه ها رو بیشتر دوست داری ؟ نمونه شو بزار اینجا؟nerdylaff.gif

1 خاطره خوب از انجمن تعریف کنnerdylaff.gif

1 خاطره بد تعریف کنnerdylaff.gif

زنگ در خونتونو بزنن یا تلفن پا میشی جواب بدی ؟ یا خوتو میزنی به آن راهnerdylaff.gif

از ارتفاع میترسی؟nerdylaff.gif

سوار تله کابین شدی ؟ کجا ؟nerdylaff.gif

واسه کی حاضری هرکاری بکنی؟nerdylaff.gif

معمولا وقتی میری تو گاهنوشته ها پست کی رو دوست داری بخونی ؟nerdylaff.gif

وضع کیف پولت چطوریه اینروزا nerdylaff.gif

بازم بیام nerdylaff.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام nerdylaff.gif

ســــــــــلامnerdylaff.gif

خوبی nerdylaff.gif

قربونت تو خوبــــــــــــــــــی؟؟nerdylaff.gif

چطوری nerdylaff.gif

شـــــــــکر خداnerdylaff.gif

سلامتیnerdylaff.gif

ااااااااااایnerdylaff.gif

چه خبر nerdylaff.gif

برف اومــــــــــده تـــــــــــا کَمـــَـــــــــــرnerdylaff.gif

با دخترا راحت تر جور میشی یا با پسرا ؟nerdylaff.gif

مگه با پسرا میشه جور شد اصن؟؟nerdylaff.gif

دخترا 1 دست و جیغ و هورااااااااااااااnerdylaff.gif

امضای کدوم یکی از بچه ها رو بیشتر دوست داری ؟ نمونه شو بزار اینجا؟nerdylaff.gif

سامان7

نیما یوشیج در جشن 1 سالی فرزندش نوشت:

پسرم! یک بهار.یک تابستان.یک پايیز و یک زمستان را دیدی زین پس همه چیز جهان تکراریست

جز مهربانی...

1 خاطره خوب از انجمن تعریف کنnerdylaff.gif

اینی که میگم خاطره که نیس اما آخرین خبر خوب دیشب بود در رابطه با هانیه و چون هنوز خیلی خوشحالم الان گفتمشsmileybunny1.gif

1 خاطره بد تعریف کنnerdylaff.gif

فوت پدر یکی از بچه هاhanghead.gif اومده بودم خبر خوب شدنشو بشنوم که فهمیدم از دنیا رفتنsigh.gif

زنگ در خونتونو بزنن یا تلفن پا میشی جواب بدی ؟ یا خوتو میزنی به آن راهnerdylaff.gif

کلا که سعی میکنم خودمو بزنم به اون راهnerdylaff.gif.... اما اگه بخوام بین زنگ در خونه و تلفن یکیشو انتخاب کنم اون زنگ درخونس 1ثانیه باز میکنی تموم میشه حالا تلفن یه ربع باید حال و احوال بپرسیicon_razz.gif

از ارتفاع میترسی؟nerdylaff.gif

آره خیــــــــــلی.... دلم هُورّی میریزه از بالا پایینو که نگاه میکنمicon_razz.gif

سوار تله کابین شدی ؟ کجا ؟

نـــــه نشــــــدمnerdylaff.gif

واسه کی حاضری هرکاری بکنی؟nerdylaff.gif

بازم میگم 1 نفر نیس ... برا خونوادم هرکاری ازم بربیاد انجام میدم56419_dgq44_th.gif

معمولا وقتی میری تو گاهنوشته ها پست کی رو دوست داری بخونی ؟nerdylaff.gif

کلا تاپیک گاهنوشته ها رو دوست دارم... مطلبای غیر کپی بیشتر به دلم میشینه... کسایی که معمولا حرف خودشونو میزنن بیشتر دوست دارم بخونم نمونه ش خود توdreamyeyesf.gif

وضع کیف پولت چطوریه اینروزا nerdylaff.gif

خیـــــــلی خوب نیس اما خیلی هم داغون نیسnerdylaff.gif.... عابرم به لطف کارای پروژم خالی شد این چند وقت اما خب فعلا اون مرحله نرسیدم که بخوام جلو مامانم مطلوم نمایی کنمnerdylaff.gif... 1چندوقت دیگه فک کنم کفگیرم به کف دیگه بخوره... بهم باید وام بلا عوض بدی:whistle:

بازم بیام nerdylaff.gif

بــــــــــــــــیا آجوامnerdylaff.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام ابجی ، بیا بشین رو صندلی استراحت کن :spiteful:

در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟

-دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟

نظرت در مورد یه مهمونی دخترونه چیه؟شرکت میکنی؟

چپ دستی یا راس دست؟

-اگه اینجا به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟

-هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟

-تا الان شده ا یکی دوس باشی بعد یه کاری کنه بخوای از شرش راحت شی؟ چیکارش کردی؟

-شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟

-الان چه حسی داری؟

ایا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.

خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟

.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟

.شبا خونتون پشه داره؟

.دست خطت چطوریاست؟

از تموم شدن ماه رمضون چه حسی داری؟

.آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟

.شده دلت واسه ایران بسوزه؟چرا؟

.صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟

جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

.کدوم قسمت بدنت چاقتر یا لاغتر شه ناراحتت میکنه؟

.میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری.

۱۶.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟

.بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،موبایل،کیف لوازم آرایشت...)

.هنرت چیه؟

تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟

چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هر کسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟

اینو قبول داری که بعضی زنها بدجنسن؟

تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟

-بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟

-تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟

فرض کن خدای نکرده در اینده وارد اتاق خوابت میشی و همسرتو در آغوش صمیمی ترین دوستت میبینی چه میکنی؟

نظرت در مورد خیانت چیه؟

-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)

-در خرید مشکل پسند هستی؟

- معمولا با کی میری خرید؟

-بیشتر لباسات چه رنگیه؟

-عشق دخترا به چیشونه؟

-راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟

-حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟

-از اون دسته زنا هستی که شوهرشونو فقط مال خودشون میدونن؟

چه اخلاق منو نمیپسندی ؟

حاضری بری مراسم عروسی کسی که یه مدت خیلی دوسش داشتی و در حقت بدی کرده باشی؟

دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟

آیا اشکالی داره ادم حیوونی که حلال گوشته بخوره؟

خوردن کبک چه اشکالی داره؟

اگه تو یه جزیره تنها موندی دوست داری تا کی تنها بمونی؟

پوآرو یا خانم مارپل؟ کدومشون با دکتر واتسون همکاری می*کردن؟

دوست داشتی چشماتو می*بستی، باز می*کردی کجا بودی؟

- دلت واسه کدوم یکی از اعضای اينجا وهمين خانواده بیشتر تنگ شده؟

بزرگترین دروغی که گفتی؟

سخترین تصمیمی که گرفتی؟

بهترین دوستت در انجمن

بهترین کاربر

مفیدترین کاربر

غذای مورد علاقه؟

شهر مورد علاقه

فیلم مورد علاقه

سخترین روز زندگیتون

بهترین روز زندگیتون

نظرات در مورد كاربران مخصوصا دوستان نواندیش ويه ويزكي بارزشون از ديدت

يه سوال در حد تیم ملی؟

يه سوال در حد المپیک؟

يه سوال در حد المپیاد؟

.آواتار کدام کابر جالب تره؟

در زندگی به خودت چه نمره ایی میدی؟

نظرتون در مورد سوال های تکراری؟

اگه یه روزی غول چراغ جادو پیدا کنی 3 تا ارزو داشته باشی اونا چی اند؟

یه نصیحت خواهرانه بکن؟

اول مرغ بود یا تخم مرغ؟؟؟؟

اگه فقط یه روز از زندگیت باقی مونده باشه(دوراز جون)چیکارا میکنی؟؟؟(شعار نده ها)

از کدوم اخلاق خودت خوشت میاد واز کدوم بدت میاد؟؟؟

بارزترین خصوصیت اخلاقیت؟؟

آرزویی داشتی که به حسرت تبدیل شده باشه؟؟؟

3تا از دخترای سایت و 3 تا از پسرای سایت رو که دوسشون داری اسم ببر.(اونایی که همین الان به ذهنت میرسن.

اگر پسر بودی چه عکس العملیهایی در مقابل دخترا نشون میدادی ؟ آیا پسرا از دخترا برتر هستن؟

فرض کن توی قرعه کشی بانک برنده جایزه شدی ، اولین عکس العملت چیه؟

دوست داری جایزت چی باشه؟

با این جایزه چیکار میکردی؟

نظرت در مورد امضای کاربران چیه ؟

کدوم امضا از همه بهتره؟

بهترين وبدترين مدير

بهترين وبدترين كاربر

دقيقا همين الان دوس داشتي كي كنارت بود

از دس من ناراحتي اخه خيلي اذييت كردم اصلا نظرت جيه

ماه خورشيد ستاره اينجا كيا هستن

دوس داري سر به تن كدوم كاربر نباشه

از نظر تو يه كاربر خوب جه كاربريه جندتا اسم ببر

شلوغترين وارومترين كاربر

نظرت راجع به انجمن وكاربرا جيه

ايندتو جه جوري ميبينييا دوس داي جه جوري باشه

بدترين وبهترين خاطراتت از رمضون

نظرت راجه به شبهاي قدر جيه

اگه 100 سال بعد بدنیا می اومدی دوست داشتی دنیا چجوری باشه؟

حرفي براي كفتن داري

عصبانی بشی چه عکی العملی داری؟

.وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

.اگر بخوای به هوش خودت یه نمره بدی چه نمره ای میدی ؟

.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بابات بهت كرده چی بوده؟

.اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

.از اسمت راضی هستی؟

.اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟

خوش شانس هستی؟ شانس رو تعریف کن

. یه ارزو بکن ؟ معنوی نه مادی باشه حالا هرچی؟؟

.تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟

.به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟

.تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

.اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟

.از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟

.اولین باری که انجمن اومدی و دیدی چه حسی داشتی؟

.حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟

.اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

.خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونی یک چیز دیگه رو برداری اون چیز چی میتونه باشه؟

.در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟

.در زندگیت بیشتر برای چی تلاش می کنی؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟

.مذهبی هستی؟

.تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)

.چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟

مدل گوشی موبایل شما چیست ؟

-ماندگارترين سال درذهنت چه ساليسه؟

-كتاب ميخوني؟اصلااهل مطالعه هستيد؟

-اگه يه روزبفهي دور از جون تايه ساعت ديگه ميميريد چيكارميكنيد؟

-اگر ازت بخوان که همین حالا وصیت نامۀ خود را بصورت خلاصه و در چند سطر بنویسید شما چه مینوشتید ؟

-اگه ازاول ميتونستيد انتخاب كنيد دخترباشيد ياپسركدوموانتخاب ميكرديد؟

-تواروپاازچه تيم باشگاهي خوشت مياد؟

-توتنهايي خودتوباچي سرگرم ميكنيد؟

-بهترين ضرب المثل ازنظرشم؟

-چه اخباري روبيشتردنبال ميكنيد؟سياسي؟ورزشي؟حوادث؟ هنري؟اقتصادي؟و------؟

-اگه يك خودكارداشته باشيد كه اندازه يك خط جوهرداشته باشه چي مينويسيد؟

-تيكه كلامت چيه؟

-شعر مورد علاقۀ شما؟

-آیا تاکنون توی زندگی ات با کسی درگیری فیزیکی داشته اید؟ زمان و خلاصۀ ماجرا؟

اگه قراربوداسمت روخودت انتخاب مي كرديد،چي ميذاشتيد؟

يكي ازشيطنت هاي دوران كودكيت چي بوده؟!

چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی؟

چه درخواستي ازبهترين دوستتون داريد؟

ودر اخر يه دعا واسه ما نواندیشا وخونوادت وتمام مردم ايران زمين(البته جداكانه)

حالا بجواب ببینم حالت چطوره :2i1d1co:

• Like 9
لینک به دیدگاه

ســـــــلام زهرا جونمhapydancsmil.gif

خوبی؟hapydancsmil.gif

چه حسی داری رو صندلی داغ نشستی:JC_thinking:

خب بگو دختر احساساتی هستی ؟:JC_thinking:

دلایلت برا اومدن تو انجمن؟:JC_thinking:

دلایلت برا نیومدن تو انجمن؟:JC_thinking:

رنگ زندگی از دید زهرا؟:JC_thinking:

رنگ خدا؟:JC_thinking:

درصد حضور خدا تو زندگی زهرا؟:JC_thinking:

دختر کینه ای هستی؟:JC_thinking:

دوست داری حال کیو بگیری؟:JC_thinking:

دوست داری به گذشته برگردی؟:JC_thinking:

چیزی بوده تو گذشته که بخوای جبرانش کنی؟:JC_thinking:

اصن تو زمان حال زندگی میکنی یا گذشته یا آینده؟:JC_thinking:

چقدر از خودت راضی هستی؟:JC_thinking:

بخوای 1 نفر رو حالشو بگیری از چه روشی استفاده میکنی؟:JC_thinking:

نظرت در رابطه با تنبیه چیه؟:JC_thinking:

برا رسیدن به هدفت از چه چیزایی حاضری بگذری؟:JC_thinking:

چند تا از خانای رستم رو تو زندگیت پشت سر گذاشتی؟:JC_thinking:

سخت بوده؟:JC_thinking:

تا حالا میانبر زدی؟:JC_thinking:

کجا ها؟:JC_thinking:

چرا دیه زن نصف مرد هست؟smilie_girl_093.gif

نظرت در مورد خواب چیه؟:girl_in_dreams:

در مورد ورزش؟:girl_in_dreams:

اتاقتو هر چند روز 1 بار مرتب میکنی؟smilie_girl_093.gif

چقد تو خونه به مامانت کمک میکنی؟smilie_girl_093.gif

تا حالا شده خانم خونه بشی؟ مثلا 1 روز مامانت نباشه و تو اداره کنی خونه رو؟ چطوره بوده از پسش براومدی؟:girl_in_dreams:

دستپختت خوبه؟:girl_in_dreams:

به چه هنری علاقه داری؟:girl_in_dreams:

به ساز علاقه داری؟کدوم بیشتر؟:girl_in_dreams:

اگه بهت بگن یکی از آرزوهاتو فردا برآورده میکنیم چه آرزویی میکنی؟:girl_in_dreams:

1آرزوی معنوی بکن؟:girl_in_dreams:

1آرزوی مادی بکن؟smilie_girl_093.gif

کلاس چندم بودی موبایل گرفتی؟smilie_girl_093.gif

چه آتیشای سوزوندی باهاش؟smilie_girl_093.gif

چه آتیشایی نسوزوندی قصد داری بسوزونی؟smilie_girl_093.gif

چیزی هس که نگران باشی تو اون دنیا از پسش برنیای؟smilie_girl_093.gif

اگه 1 بلیت 2 نفره برا مسافرت بدم بهت به جز خونوادت با کی میری؟:girl_in_dreams:

اگه 1 روز تو خونه مجبور باشی بمونی هیشکی هم نباشه برقم قطع باشه تلفن خونه هم قطع باشه موبایل و لپتاپتم شارژ نداشته باشن و خوابتم نبره چیکار میکنی؟smilie_girl_093.gif

اگه بهت بگن تو توانایی این رو داری که نسل 1 حیوون رو به طور کامل منقرض کنی چه حیوونی رو انتخاب میکنی؟smilie_girl_093.gif

دمای خونتون؟867919_syellow1.gif

دمای صندلیت؟867919_syellow1.gif

دمای بدنت؟867919_syellow1.gif

یه شعر فی البداهه بخون867919_syellow1.gif

اسم معلم کلاس اولت؟867919_syellow1.gif

دوس داشتی الان چیکار میکردی؟867919_syellow1.gif

دوس داشتی همین الان چه اتفاقی برات بیفته؟867919_syellow1.gif

دوس داشتی زندگیت بر وفق مراد باشه یا بر وفق زهرا؟867919_syellow1.gif

اسم زهرا رو کی برات انتخاب کرده؟867919_syellow1.gif

راحت اعتماد میکنی به همه یا سخت؟867919_syellow1.gif

بهت زود اعتماد میکنن بقیه؟867919_syellow1.gif

چرا؟867919_syellow1.gif

شاخص ترین صفت زهرا که زبانزد اطرافیانه؟867919_syellow1.gif

زندگانی زیباست یا باید زیبایش کرد؟867919_syellow1.gif

تا حالا نا امید از همه جا شدی؟867919_syellow1.gif

تا حالا شده به این فکر کنی چرا به دنیا اومدی؟ اگه آره به چه نتیجه ای رسیدی؟867919_syellow1.gif

پایان نامه زندگی قابل دفاع هس یا نه؟867919_syellow1.gif

چرا آدما فک میکنن همه چی رو میشه به زور به دست آورد؟867919_syellow1.gif

1خصوصیت اخلاقی خوبه هانیه که ارثی هس چیه؟867919_syellow1.gif

1 صفت زهرارو که دوسش داری و اکتسابی هس چیه؟867919_syellow1.gif

مرز عزت و ذلت رو چی میدونی؟867919_syellow1.gif

تا حالا شده درجا بزنی؟867919_syellow1.gif

عینک میزنی؟connie_18.gif

یکی بیاد یکی از عروسکای بچگیتو که خیلی دوسش داری و کلی باهاش خازه داری رو بخواد میدی بهش؟connie_18.gif

هرچندوقت 1 بار با دوستات میرین بیرون؟connie_18.gif

چتر یا خیس شدن؟connie_18.gif

پولاتو مرتب میزاری تو کیف پولت یا پخش و پلاستو کیفت؟connie_18.gif

تا حالا بدون کفش تو خیابون راه رفتی؟connie_18.gif

چرا؟connie_18.gif

خب دیگه از خودت بگوconnie_18.gif

امیدوارم برسی جواب بدی:ws3: عمه هم ندارم:ws3: موفق باشی عزیزم:ws37::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

شالام دخمل عمویی مهلبانtuzki-bunny-emoticon-040.gif

خوب می باشی؟0011.gif

الان چگونه می باشی دخمل عمویی سوخته می باشی؟0019.gif

خب من که قصد سوزوندن ندارم دخمل عمویی0008.gif

خب ازینکه دانشگاه ها داره باز میشه خوشحال می باشی؟070424_5qq5.gif

آخرین پیامکی که برات اومده بنویس60879_wha[1].gif

آخرین پیامکی که فرستادی بنویس7169_lookaround.gif

دوس داشتی الان کجا باشی؟beach.gif

برای فوق می خونی یا نه؟d_book.gif

صب ساعت چند بیدار میشی؟d_clock.gif

چقد خونه داری؟4u2ap3b.gif

شیطونی یا آروم؟pillowfight.gif

برای این افراد یه جمله بگو یه شکلکم بذارgrouphug.gif

آریودخت

آرتاش

فرنوش

مهدی

هستی

امین

صبا

یه جمله به من بگو هرچی دلت خواس157fs409780.gif

بزرگترین هدف زندگیتicon_arrow.gif

بهترین اتفاق زندگیتraghs.gif

بدترین اتفاق زندگیت149_k4awb7.gif

وقتی ناراحتی چی آرومت میکنه؟flat.gif

دوس داشتی الان کی بیاد دیدنت؟JC_Hi-Five.gif

سرگرمی زندگیتJC_hourglass.gif

واکنشت موقع عصبانیت چیه؟97.gif

ورزش مورد علاقت چیه؟Laie_57.gif

فیلم مورد علاقت چیه؟

خب فعلا همینا دیگهLaie_19.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه

کلی تایپ کردم دقیقا 3 ساعت تایپ کردم 8تا سوال همش مونده بود تموم بشه همش پریدTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

سلام ابجی ، بیا بشین رو صندلی استراحت کن spiteful.gif

هیچم جیز نمیشمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟

اینکه چرا لپتاپم الان باید خودشو رفرش کنهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟

دوس دارم سر به تن همه باشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نظرت در مورد یه مهمونی دخترونه چیه؟شرکت میکنی؟

خوبه ... اگه گرفتی منم دعوت کن حتما... نبینم بی من مهمونی گرفتیناTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

چپ دستی یا راس دست؟

راستTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-اگه اینجا به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟

اول فک میکنم پیکار کردم که قبول نکرده... اما ناراحت هم میشم یکمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟

خوشحالی یا ناراحتی بیش از حد رو میگن.. از نوع خوبشو دوسش دارم... TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-تا الان شده ا یکی دوس باشی بعد یه کاری کنه بخوای از شرش راحت شی؟ چیکارش کردی؟

نه نشدهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifاما شده موقتی حوصله کسیو نداشته باشمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifسعی میکنم سمتش نرمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟

1 دختر مهربون و پر انرژی وو همش به فکر دوستاشه... به زودیم دانشجوی ارشد میشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifبیست بیستیTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifمن پاراگرافام همیشه همینقدیهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-الان چه حسی داری؟

حس داغوووووووووووووووووووووون.... میخوام همه دیود میود وخازنای لپتاپمو در بیارم بیرون بجومTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

ایا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.

مگه تو اعتقاد نداری؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟

بــــــــــلهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif... اما بیشتر سعی میکنم نقصامو بشناسم اونا رو که بشناسم میتونم جلوشونو بگیرم . ناشناخته هام بیشتر بتونن خودشونو بروز بدنTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

قانع بودن و تو دار بودنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif به خونسردیمم افتخار کنه میبینی چقدر الان خونسردم؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟

اسپرت بیشتر... TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.شبا خونتون پشه داره؟

آره ... همشم نیشم میزنن TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifالانم دارن بهم نیشخند میزننTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.دست خطت چطوریاست؟

دیدی که دستخطمو تو تاپیک یادگاری... حالا بازم میزارم اینجاTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

از تموم شدن ماه رمضون چه حسی داری؟

دلم اولاش گرفت... اما الان که دوباره بهش فک میکنم احساس گشنگی میکنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟

نمیگم نریختم اما جدی خیلی مراعات میکنم تو این 1 مورد..... با آشغال ریختن ما روی زمین 1 نفر باید کمرش خم بشه... یاد این جمله میفتم همشTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.شده دلت واسه ایران بسوزه؟چرا؟

بیشتر دلم برا ایرانیا میسوزه.... با این لپتاپاشونTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟

حدود 10 روزه حدودای 10... الان ساعت 3:40 دقیقس هنوز بیدارمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

آره میپوشمشTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.کدوم قسمت بدنت چاقتر یا لاغتر شه ناراحتت میکنه؟

از شکم چاق بدم میادTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری.

تیمور لنگ دیگه... به ایران حمله کرد بیشترم تو کهنسالی فتوحات داشت

چنگیز خان مغول... به ایران حمله کرد و کلی قحطی بوود اومد تو ایرانTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

۱۶.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟

کم خونی دارم یکم.... نه بابا اهدا نکردم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام استTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،موبایل،کیف لوازم آرایشت...)

موبایلTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

.هنرت چیه؟

الانم فقط هنرم اینه این سوالا رو که دارم 2 بار جواب میدم عین همون سری اول باشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟

یه سریا گفتن شبیه فقیه سلطانی... یه سریام گفتن خاطره حاتمی.. حالا این دوتا چه ربطی به هم دارن من نمیدونم... به نظرم خودم شبیه نیستمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هر کسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟

فک میکنن حق دخالت تو حریم شخصی دیگران رو دارنTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

اینو قبول داری که بعضی زنها بدجنسن؟

بـــــــــــله شدید خودم چندتاشونوبه چشم دیدمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟

راستش آره 1بار... یکیو به خاطر داشتن 1 خصوصیت برام بت کرده بودن که اون خصوصیت رو نداشت فقط حفظ ظاهر بود.... خیلی دیگه بهم فشار آوردن مبجور شدم بگم که فقط ریا کاریه... البته 1 دقیقه بعدش پشیمون شدم اما واقعا خیلی تحمل کرده بودم اما بقیه کوتاه نمیومدن منم دیگه نتونستم تحمل کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟

بیشتر تو خودم میریزم

اما چیزایی که بشه گفت رو به دوستام میگمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟

لی لی... خاله بازی... باز با طناب اعم از ضربدری، 1 پایی و شمع گل پروانهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

فرض کن خدای نکرده در اینده وارد اتاق خوابت میشی و همسرتو در آغوش صمیمی ترین دوستت میبینی چه میکنی؟

نمیتونم فرض کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif خیلی اعصاب قوی دارم من الان اونم ببینم نصفش کردمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

اما جدی در مورد خودم دچار شک میشم که همسرمو درست انتخاب کردم؟؟ یا مثلا بهترین دوستمو؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نظرت در مورد خیانت چیه؟

واقعا غیر قابل هضمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)

خب آدم اول عاشق بشه رمانتیک تره... اما بیشتر دوست دارم عاشق زندگی کنم حالا اینکه اولش چجوری شروع بشه زیاد مهم نیسTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-در خرید مشکل پسند هستی؟

آره خیلی... برا همین خرید رو دوس ندارم زیاد چون کسایی که باهام میان زود خسته میشن... معمولا هم سرم کلاه میرهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

- معمولا با کی میری خرید؟

مامانم یا خواهرم یا دوستمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-بیشتر لباسات چه رنگیه؟

همه رنگا هس ... رنگین کمانTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif اما لباسای بیرونم بیشتر تو خانواده قهوه ایTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-عشق دخترا به چیشونه؟

من خودم به خاطرات و عروسکای بچگیمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟

نـــــه بابا..حالا ممکنه بر حسب اتفاق این عدد براشون بد بیاره اما نمیشه بسطش داد برای هر عددی این پیش بیاد فقط آدما تلقین میکنن به 13TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟

بــــــــله حاضرمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

-از اون دسته زنا هستی که شوهرشونو فقط مال خودشون میدونن؟

مگه تو نمیدونی؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif اصن چه معنی میده شوهرشون مال یه سریای دیگه باشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

چه اخلاق منو نمیپسندی ؟

تا حلا چیز بدی ازت ندیدم ... مطموئن باش اگه دیده بودم میگفتمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

حاضری بری مراسم عروسی کسی که یه مدت خیلی دوسش داشتی و در حقت بدی کرده باشی؟

نمیدونم.. مطمنا راحت نیستم تو اون مراسم، اما شاید برا حفظ غرورم برمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟

سنجابTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

آیا اشکالی داره ادم حیوونی که حلال گوشته بخوره؟

پس باید حرام گوشت بخوره؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

خوردن کبک چه اشکالی داره؟

نمیدونم .. من نخوردم... اما بعید میدونم شمکلی داشته باشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

اگه تو یه جزیره تنها موندی دوست داری تا کی تنها بمونی؟

اگه خودم خواسته باشم برم حتما دلیل داشتم و تا زمانیکه لازم ببینم میمونمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

پوآرو یا خانم مارپل؟ کدومشون با دکتر واتسون همکاری می*کردن؟

مارپل... نمیدونمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

دوست داشتی چشماتو می*بستی، باز می*کردی کجا بودی؟

همون جزیره که 2تا سوال قبل گفتیTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

- دلت واسه کدوم یکی از اعضای اينجا وهمين خانواده بیشتر تنگ شده؟

دلم برا همه تنگ میشه... اگه نمیشد نمیومدم همش... اما الان دلم برا مهدی پاورTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

بقیشو میام جواب میدمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...