رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دسر عمودی با ژله و میوه

clvydsvfvwcyvstg04qy.jpg

برای کرمش از هر نوع دسری که دوست دارید میتونید استفاده کنید من از کرم سفید پاناکتا استفاده کردم چون هم خوش طعمه و هم لطیفه البته مقدار ورق ژلاتینشو 2 تا بیشتر ریختم که کمی سفت بشه قالب رو هم نباید کامل پر کنید اندازه 1 بند انگشت از سر قالب کمتر باشه بهتره کرم پاناکتا رو از روی این لینک درست کنید, که باید بهش 2 ورق اضافه کنید و (یا کرم وانیلی یا همون مخلوط ژله آلوورا و خامه اصلا فرقی نداره) فقط ما به یه کرم سفید رنگ احتیاج داریم ژله و میوه ها رو هم طبق سلیقه خودتون انتخاب کنید که این خودش باعث تنوع میشه من از ژله هلو + شلیل و ژله موز+ موزهای تکه شده استفاده کردم مراحل کار رو هم که تو عکسها میبینید و کنارشون یه توضیح کوچیک دادم فقط یادتون باشه که هر بسته ژله رو با 1 و نیم لیوان آب درست کنید

نوش جان /مریم

لینک به دیدگاه

کرم پاناکتا رو بعد گرفتن کامل که 6 ساعت تو یخچال بوده به تعداد دلخواه تقسیم کنید

9pm4cl1lzkgn9cr9ub6.jpg

یکی از برشها رو دورشو از قالب جدا کرده و داخلشو با میوه دلخواه پر کنید و روشو با ژله خنک شده در محیط آشپزخانه بپوشونید و داخل فریزر به مدت 6 تا 8 دقیقه قرار بدید

18t9jfba9rvzspfvayme.jpg

بعد یکی در میان برشها رو خالی کنید و توشو با میوه خرد شده و ژله سرد پر کنید

e31hhbjzmrfhzzxpqz41.jpg

slufzp6t35b67b7qirlw.jpg

اضافه های کرم پاناکتا رو که از قالب بیرون آوردید روی حرارت قرار بدید تا کمی آب بشه و از روی حرارت کنار بیارید و هم بزنید تا از داغی بیافته و روی دسر بریزید مراقب باشید که مایه ها گرم نباشند چون همدیگر رو آب میکنند

6inp5eoo6ij5jz4vxdk.jpg

قالب رو برای 6 ساعت در یخچال قرار بدید

jsdt6n2jvyl7in4zprj.jpg

cngu5arnky6spv6orgo.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...