رفتن به مطلب
  • 0

دانشجویان یا فارغ التحصیلان ارشد شهرسازی بیاین کارتون داریم

sas.mmt

سوال

سلام دوستان.. من و چندتا از دوستان واسه ارشد برنامه ریزی شهری شبانه یزد قبول شدیم ولی تو رفتن یا نرفتن دودلیم... بیاین کمکمون کنین در ضمن ما راهمون تا یزد دوره بیشتر از 10 ساعت!!!

به نظرتون رفتنش ارزش داره؟

هزینه ها و شهریه ها چطوریه؟

کل شهریه ترم اول رو موقع ثبت نام میگیرن؟

به شبانه ها خوابگاه میدن؟

بعضیا میگن حجاب تو یونی خیلی مهمه حتی حرف از چادر و این چیزا میزنن!!واقعا اینجوریه؟

هر اطلاعاتی دارین به ما بدین لطفا...

لینک به دیدگاه

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام دوستان.. من و چندتا از دوستان واسه ارشد برنامه ریزی شهری شبانه یزد قبول شدیم ولی تو رفتن یا نرفتن دودلیم... بیاین کمکمون کنین در ضمن ما راهمون تا یزد دوره بیشتر از 10 ساعت!!!

بعضیا میگن حجاب تو یونی خیلی مهمه حتی حرف از چادر و این چیزا میزنن!!واقعا اینجوریه؟

من رشته ام شهرسازی نیست

دانشگاه یزد رو هم ندیدم

اما به نظرم با این هزینه هایی که رشتتون داره، هزینه ی دانشگاه دیگه خیلی سنگینش میکنه

لینک به دیدگاه
  • 0

به نظر من برید

چه تضمینی سال بعد کجا قبول شین

درسته تلاش مهمه ولی بالاخره کنکور زیاد حساب کتاب درست حسابی نداره ، مخصوصا شهرسازی با ازمون عملی و مصحح های اون

معمولا دانشگاه ها اگه خوابگاه نداشته باشن خودگران حتما هست

حجابم فک نکنم اونجور باشه که میگی، مث بقیه دانشگاهاست

2 ساله چشم رو هم بزارید تموم شده :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام من ارشد یزدم و روزانم و خودم خوابگاهی نیستم ولی دوستام که شبانه هستن خوابگاه گرفتن:w16:احتمالا طبق قانون هزینش فکر کنم 1 و نیم برابر یا دوبرابره!

اینکه شهریه رو اول مگیرن درست خبر ندارم هرجوری که همه جای دیگه هستش اینجام همینجوریه!

حجاب اینا هم مهم نیست! همه نوع تیپی هستش و اینجوری که من برآورد کردم 70 درصد دانشگاه مال دختراست:icon_pf (34):

اینکه رشتش خوبه یا نه دوستان دیگه که واردن نظر بدن ولی از لحاظ سطح علمی، به طور کلی دانشگاه نسبتا سطح بالایی داره:w16:

خود یزدم شهری تاریخی و زیبا ولی نسبتا گرم در ماههای گرم:ws3:خود یونی بزرگ و زیبا با غذایی نسبت به دانشگاه های دیگه خوب درخدمت همه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 0

یزد عالیه از این بهتر نمیشه. من لیسانس شهرسازیمو اونجا گرفتم... استادا نمره بده... شهر محیطش واسه دخترای تهرانی خوب...استاداش نصفه کلاسو توی درسای طرح دانشجوهاشو حذف نمی کنن. شبا توی خونه دانشجویی های دختر پسراش نیروی انتظامی اصلا نمیریزه خشمه شب بزنه وسطه پذیرایه خونه دانشجوییتون... همه ی ورودیمون 8 ترمه تموم کردن و اصلا این فکر رو نکنید که 10 نفر از 50 نفره ورودیمون توی ترمه 8 طرح 2 داشتن و کلا 20 نفر بودیم طرح 5 داشتیم و 10 نفر تا آخر شهریور فارغ التحصیل میشیم... خدا اون روزو نمی آورد استادی از دختر تهرانی خوشش میومد... اگه دخیه مثله ما ها خوب بود با یه بلیط هواپیما استاده خر میشد ولی اگر نه که دختره باید یه فکری واسه افتادنش میکرد... اصلا این فکرا رو نکنید اینطوریه... جوناش اصلا اهل تیکه انداختن نیستن... تیپشون هم اصلا دمپاییو شلوار شیرازیو موتور نیست... خیالتون راحت... همشون مثله ما پسر تهرانیا خوش تیپو با فرهنگن... اصلا نگران نباشید... باز حرفای منو نشنیده بگیرید برید خودتون نگاه کنید... جالبیش اینجاست که اصلا استادای مزخرفه دوره ی کارشناسی توی ارشد تدریس نمی کنن خیالتون راحت... و حرفه آخر اینکه توی محیط دانشگاه اصلا کاری ندارن به دختری که چادر سرش نباشه... اینم گفتم صرفا جهته اطلاع...!

جدا از این حرفا... من تهران مدیریت شهری قبول شدم البته کلاس خانه شهرسازان رفتم...

لینک به دیدگاه
  • 0

من خودم دانشگاه یزد نبودم و نمیدونم چطوریه. اما با توجه به شنیده هام از یکی از دوستام که کارشناسی اونجا بوده تا حدی آشنا شدم.

محیط خود دانشکده معماری و شهرسازیش خیلی جالبه. یکی از خونه های قدیمی یزد چندین ساله به عنوان دانشکده معماری و شهرسازی هستش و خارج از محیط دانشگاس که فضاش هم به نظر جذابتره (فضا رو به این خاطر میگم چون اونم خودش تأثیرگذاره)

اینکه شبانه خوابگاه میدن یا نه رو مشخص نمیشه. رو دفترچه هم میزنه خیلی وقتا.

هزینه شبانه رو معمولاً وام میدن واسش. ولی واسه ترم اولشو نمیدونم چطوریه :ws52:

اگه بخوای این دوستم کارشناسی اونجا بوده شاید بیشتر بدونه درباره اون دانشگاه:

[h=4]Creative City[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...