رفتن به مطلب

طرح جدید(امتیاز دار) تالار کشاورزی برای تمامی رشته ها

ارسال های توصیه شده

موافقم:gnugghender:البته شاید منم تاپیک بزنما:whistle:

تو تاپیکاتو بزن...خوشحال میشیم:w16:

ولی این 2 تا میدون رو خالی کردن مخصوصا مهدی..یعنی پشت پرده دارن کار میکنن:دی

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 79
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو تاپیکاتو بزن...خوشحال میشیم:w16:

ولی این 2 تا میدون رو خالی کردن مخصوصا مهدی..یعنی پشت پرده دارن کار میکنن:دی

چشم..کاری نداره الان میریم پروفایلش گوششو میگیریم میاریم اینجا..وامیسیم بالاسرش تا تاپیک بزنه:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
چشم..کاری نداره الان میریم پروفایلش گوششو میگیریم میاریم اینجا..وامیسیم بالاسرش تا تاپیک بزنه:ws3:

دستت 5 انگشت...ولی مهربون تر لطفا:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

می بخشید اسپم می کنم، به من ارتباطی نداره ها اما این چه کاریه آخه. رشته‌ی دیگه بیاد توی گروه کشاورزی چی بگه آخه؟

خواهشاً علم و دانش و کشاورزی و صنعت و ... رو شرطیش نکنید دیگه دوستان نواندیش.

نواندیش جان، این چه نو اندیشی ایه آخه؟! :banel_smiley_4:

(ناگفته نماند، همین اسپم من باعث بالارفتن آمار پستهای این پیج میشه! و فکر کنم هدف همینه! :whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
می بخشید اسپم می کنم، به من ارتباطی نداره ها اما این چه کاریه آخه. رشته‌ی دیگه بیاد توی گروه کشاورزی چی بگه آخه؟

(ناگفته نماند، همین اسپم من باعث بالارفتن آمار پستهای این پیج میشه! و فکر کنم هدف همینه! :whistle:

وحید خان مطمئن باش اهداف خوبی پشت این کاره البته الهه میاد دقیق توضیح میده:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
انگار دیر رسیدم :ws3:

چه عجب پیدات شد:w000:

امتحانتو میدی و ی راست میای اینجا:whistles:

ممنون از نظرت:icon_gol:این حرفم رو خیلی جاها گفتم ولی بازم تکرار میکنم. باید عرض کنم ک شما الان هیچ رشته ای رو نمیتونی پیدا کنی ک بی ارتباط با سایر رشته ها باشه.همونطور که خود من از مباحث سایر تالاراستفاده میکنم مث :کامپیوتر-مکانیک-عمران-زیست-شیمی-محیط زیست و حتی موبایل(تحقیقی صورت گرفته که براساس اون میشه موبایل رو بوسیله خاک شارژ کرد)مطمئنم اونا هم به علم کشاورزی در رشته شون نیاز دارن...میتونین ی سر به این تالارهایی ک گفتم بزنین حتما با تاپیک هایی روبرو میشین ک به نحوری مرتبط با کشاورزی هستش..در گرایش من(خاکشناسی) حتی بعضی دروس مشترک با این رشته هایی که گفتم وجود داره:w16:

ی مثال خیلی ساده در مورد رشته شما ک شهرسازی و کشاورزی..نرم افزارgis الان در خیلی از رشته ها کاربرد داره...تو کشاورزی هم تا اونجایی ک من میدونم تسلط داشتن بهش در گرایش آب،خاک حرف اول رو میزنه...و حتی دوستان منابع طبیعی هم ازش بی بهره نیستن.

از طرف دیگه الان کسایی ک تو رشته خودشون تحصیل کردن رو اوردن به کشاورزی(دندونپزشک میشناسم ک مطبشو بسته الان داره کشاورزی میکنه،تو انجمن خودمون اگه اشتباه نکنم شقایق تو کار کشاورزیه.(دقیق یادم نیس شقایق بود یا کس دیگه..)آقا امیر از مکانیک رو اورده به تحصیل تو کشاورزی و کار کشاورزی...خانم احمدی با تحصیل تو رشته شیمی تو ی محیط کوچیک در آپارتمان داره کشت سبزی انجام میده...و......پس چه بهتر ک این افراد با شرکت تو این طرح که کاملا " نواندیش" اظلاعات کشاورزی خودشون رو بالا ببرن..:a030:بلکه مام از شر این کشاورزی سنتی که داره همه چیمون رو به باد میده راحت شیم:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
المتحانو الخرابتو الفتضاح :sad0:

واسه اینکه از ی درسی خاطره خوشی داشته باشی یا باید 20 کامل بشی یا همین الخرابتو الفتضاح ...

شیرینی دومی بیشتره تا عمر داری یادت نمیره:ws28:

تالار و تاپیک رو دریاب:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
واسه اینکه از ی درسی خاطره خوشی داشته باشی یا باید 20 کامل بشی یا همین الخرابتو الفتضاح ...

شیرینی دومی بیشتره تا عمر داری یادت نمیره:ws28:

تالار و تاپیک رو دریاب:a030:

بیا جوون مردم حواسشو پرت کردی امتحانشو خراب کرد :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بیا جوون مردم حواسشو پرت کردی امتحانشو خراب کرد :ws3:

میخواست حواسشو پرت نکنه:whistle:

حیف نیس آدم سال آخر باشه ولی همه درساشو با نمره خوب پاس شه...چن تانمره درخشان نیاز تو کارنامه:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میخواست حواسشو پرت نکنه:whistle:

حیف نیس آدم سال آخر باشه ولی همه درساشو با نمره خوب پاس شه...چن تانمره درخشان نیاز تو کارنامه:w02:

نکن خواهر من این کارها آخر عاقبت نداره :ws41:

پس گوش منو میخوایید بپیچونید :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نکن خواهر من این کارها آخر عاقبت نداره :ws41:

پس گوش منو میخوایید بپیچونید :ws28:

عاقبتش وقتی مشخص میشه ک میاد اینجا تاپیک میزنه:whistle:

اهوم..البته با لطافت تمام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 2
لینک به دیدگاه
عاقبتش وقتی مشخص میشه ک میاد اینجا تاپیک میزنه:whistle:

اهوم..البته با لطافت تمام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راست میگی از بچه های کشاورزی دیگه فعال تر میشن !!!!!

لطافت تمام :ws28:

گوش ما رو بیخیال شید

• Like 2
لینک به دیدگاه
راست میگی از بچه های کشاورزی دیگه فعال تر میشن !!!!!

لطافت تمام :ws28:

گوش ما رو بیخیال شید

باشه میگم بجای گوش دستت رو بگیره و بیاره:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
.نرم افزارgis الان در خیلی از رشته ها کاربرد داره...تو کشاورزی هم تا اونجایی ک من میدونم تسلط داشتن بهش در گرایش آب،خاک حرف اول رو میزنه...و حتی دوستان منابع طبیعی هم ازش بی بهره نیستن.

نبینم الهه دیگه جایی بگی دوستان منابع طبیعی ازش بی بهره نیستن:w000:منابع طبیعی با GIS & RS گره خورده:w02: ... :biggrin:

• Like 1
لینک به دیدگاه
باشه میگم بجای گوش دستت رو بگیره و بیاره:ws3:

:ws28:کلا ما رو بیخیال شید :ws28:

الهه :a030:

نبینم الهه دیگه جایی بگی دوستان منابع طبیعی ازش بی بهره نیستنw000.gifمنابع طبیعی با GIS & RS گره خورده:w02: ... biggrin.gif

آقا قاسم بی خیال gis باز :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...