رفتن به مطلب

فرم رزومه(تالار معماری)

ارسال های توصیه شده

درود...:icon_redface::icon_gol:

حرکت زیبایی هست در نوع خودش..اینکه با توانایی های اعضای تالار آشنا بشیم و اون رو به کار ببریم...:icon_redface:

تا هم تالار به جلو بره و کارکردی بشه...و هم اعضا هم تجربه کنن و هم استفاده....:icon_redface:

من همیشه در مورد اتفاقاتی که به صورت تغییری و انقلابی اتفاق می افته...صبور هستم و صبر می کنم تا اوضاع رو بسنجم و ببینم که بعد از یک مدت این کار خودش رو نشون بده...

البته این در مورد حرکت اخیر در مورد تغییر نام کاربری ها صدق نمی کنه...چون رو بنده صدق نمی کنه که از ابتدا با نام اصلی عضو شدم...:icon_redface:

ولی در این مورد اخیر...:icon_redface:

من با انجام پروژه های دانشجویی...کمی تضاد دارم....همون طور که در دانشگاه هم در مقابل درخواست دوستان دوره ی لیسانس این رو می گم که...من به عنوان یک مشاور در کنارتون در فاز طراحی می تونم قرار بگیرم...ولی با روحیات من سازگار نیست...که به مثابه یک شغل...کار یک دانشجو رو انجام بدم...و وجه در مقابلش بگیرم..یا اصلا نگیرم...:icon_redface:

بعد در یک ژوژمان...کارها کنار هم قرار داده بشه....و یکی از همکلاسی های اون دانشجو کار رو با ظرفیت های خودش انجام داده...و این یکی اومده و کار رو به من سپرده و در نتیجه استاد تصمیم می گیره که کار من برتر هست و این در نمره تاثیر گذار بشه....و برای من این امر نامطلوب هست....:icon_redface:

با این اعتقاد که اگر قرار هست ما آگاهی ها رو بالا ببریم در بین دانشجو هامون...و اینکه شکل و قاعده ی معماری رو همه یاد بگیرن و نه اینکه یک عده یاد بگیرن و یک عده بدون زحمت و با پرداخت وجه این مرحله رو رد بشن و بعد وارد موضعی مثل شهرداری می شن و این میشه یکی از هزاران دلایل سیمای اطرافمون...:icon_redface:

این یک مثال سطحی بود...من دیدگاهم یکم کلی تر هست....و اینکه این عمل رو یک مقدار زیادی تن پروری ذهن دانشجوهای معماری می دونم...:icon_redface:

درست هست که ما انجام ندیم..یکی دیگه انجام می ده...من اصلا نافی این عمل توسط دیگران و دوستان خوبم نیستم...فقط از منظر خودم گفتم...و اینکه چرا در این گونه موارد نظر منفی دارم...خیلی دوست دارم در این مواقع به یک نفر که داره خودش کار می کنه مشاوره بدم تازه اگه در اون حد باشم...تا در مقابلش خودم کارش رو انجام بدم...

و این فقط در مورد طرح نیست..حتی در سایر پروژه های معماری....:icon_redface:

در مورد بعدی چون خودم غالبا در فضای کاری بیرون مشغول هستم...برای همین فکر نمی کنم زمانم حتی اجازه بده که به طور مفید در خدمت دوستانم باشم...و صد البته به نرم افزارها و دانش کافی در تمامی زیرمجموعه ی این رشته ی جامع اشراف کامل ندارم....:icon_redface:

و من رو همین بس که در زمان حضورم به تاپیک های آموزشی م بپردازم...و سعی کنم در اون نوع نگرش معماری رو بسط بدم....:icon_redface:

در آخر تاکید می کنم...این فقط نظر من بود...اصلا نافی کار خوب بچه ها و اثرات مفیدی که برای دوستانم در تالار می شه نیستم....براشون آرزوی موفقیت می کنم...:icon_redface:

و اگر حس کردن در جایی و در مرحله ای از کاری من می تونم کمک کنم...حتما دریغ نمی کنم...با اینکه می دونین به حق و بدون اغراق دانش نرم افزاری و آگاهی من در حوزه ی معماری کم هست...:icon_redface:

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_redface::icon_gol:

البته فقط اینو بگم که صرفاً پروژه دانشجویی اینا نیستا. اون شاید یه بعد کوچیک قضیه باشه فقط.

پروژه های کاری، همین آموزش ها و تدریس و مشاوره هایی که خودت هم اشاره کردی و ... رو شامل میشه.

کلاً بانکی از تخصص ها و توانایی های افراد تو بخش های مختلف در اختیار باشه تا واسشون برنامه ریزی بهتری کرد تا بشه از این توانایی ها و قابلیت هایی که بچه ها دارن استفاده بهتری کرد :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...