رفتن به مطلب

اعلام نتایج مسابقه عکس تالار کشاورزی با موضوع حشرات

ارسال های توصیه شده

به به تبریک میگم به همه دوستانی که تو مسابقه شرکت کردند بخصو اون پنج نفر که ثبات و استمرار داشتن اجرکم عندا...:w02:

یه تبریک ویزه خدمت جناب وکیلی :icon_gol: با عکسهای خوبی ک میگیرن گوی سبقت را همینجوری هی میربایند از سایر شرکت کنندگان...:ws3:

و تبریک به الهه خانم گل:icon_gol:

و تشکر از زحمات حمید خان ...من میدونم چقد برگزاری مسابقه اونم مسابقه عکس چقد سخته:4564:حمید خسته نباشی:w02:

مرسی:icon_gol: خواهش میکنم نظر لطفتونه:icon_gol: به شما هم تبریک میگم مبارک باشه:icon_gol::ws3: بچه ها همه عالی بودند دست همشون درد نکنه:hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

تبریک میگم به دوستان برنده

واقعا حقتون بوده جایزه هم نوش جونتون:ws3:

حمید جان دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی برا مسابقه بخصوص با این سرعت:sigh:

آقایmvakiliبه شما هم تبریک میگم:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
می تبریکیــــم :icon_gol:

عکسا خیلی قشنگ و بعضیاشون حرفه ای بودن و حسه خیلی خوبی داشت...موفق باشیم:icon_gol:

میشه اِسمه همه شرکت کننده هارو بنویسی!!! آخه یه عکس هست دوسش داشتم میخوام بدونم عکاسش کیه!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام. نوبت پیش عکاسان عزیز رو معرفی کردم و چندان خوشایند نبود ...

بگید کدوم عکس تا من خودم عکاسش رو بهتون معرفی کنم:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
حمید چه عجب اعلام نتایجو دیدیم:ws3:من با اینکه که در مسابقه شرکت نکردم ولی مثل همیشه انتقاد میکنم:w02:انتقاد توخون منه:ws28:

باز مثل عرف تمام مسابقات باید شرکت کنندگان رو کامل معرفی میکردی که نکردی:whistle:

راستی عکس خودتو امتیاز دیدگاه ندادی میدادی خودم بهت امتیاز بدم:ws3:

درنهایت ازت بی نهایت متشکرم که واسه مسابقات نهایت تلاشو داری:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سلام. قاسم جان توی پست بالا در جواب عطر بارون هم گفتم ... حتی یه نفرم نخواد معرفی بشه بهتره من معرفی نکنم

5 نفر که اون بالا معرفی شدن ... 3 نفرم برندگان هستن ... من و آناهیتا و اسنوی و بوی باران و ... هم بودیم

................

از همه دوستانم هم که هی میان از منی که کاری نکردم تشکر میکنن تشکر میکنم! :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

با سلام تبریک میگم به دوستان ...اره بابا منم شرکت کردم اون سوسکه روی یک کشتی چوبی عکس من بود که از همه کم تر شد....

چه قدز خوب میشد یک توضیحی درباره ی ترکیب بندی و نور واین جور چیزا که امتیاز دادید میگفتید

با تشکر از زحماتتون...

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام. قاسم جان توی پست بالا در جواب عطر بارون هم گفتم ... حتی یه نفرم نخواد معرفی بشه بهتره من معرفی نکنم

5 نفر که اون بالا معرفی شدن ... 3 نفرم برندگان هستن ... من و آناهیتا و اسنوی و بوی باران و ... هم بودیم

................

از همه دوستانم هم که هی میان از منی که کاری نکردم تشکر میکنن تشکر میکنم! :ws3:

باشه دیگه تشکر نمیکنیم:sigh:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
سلام. قاسم جان توی پست بالا در جواب عطر بارون هم گفتم ... حتی یه نفرم نخواد معرفی بشه بهتره من معرفی نکنم5 نفر که اون بالا معرفی شدن ... 3 نفرم برندگان هستن ... من و آناهیتا و اسنوی و بوی باران و ... هم بودیم ................از همه دوستانم هم که هی میان از منی که کاری نکردم تشکر میکنن تشکر میکنم! :ws3:

حمیدجان این یه قانون نانوشته همه مسابقاتیه که من داخل انجمن دیدم! :ws3:هر کی شرکت میکنه باید بدونه آخرکار معرفی میشه:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

تبریک میگم به دوستان برنده

واقعا حقتون بوده جایزه هم نوش جونتون:ws3:

حمید جان دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی برا مسابقه بخصوص با این سرعت:sigh:

آقایmvakiliبه شما هم تبریک میگم:w16:

مرسی ممنونم :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حمیدجان این یه قانون نانوشته همه مسابقاتیه که من داخل انجمن دیدم! :ws3:هر کی شرکت میکنه باید بدونه آخرکار معرفی میشه:w02:

یکی بیاد این تاپیکو ببنده وگرنه قاسم ول کن نیستاااا

از ما گفتن:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

هر تاپیکی میخواد آپ بمونه درخواستشو کتبی واسم بفرسته:w02:بنده با انتقادای سازنده تاپیک شمارا آپ نگه میدارم:ws43:

• Like 5
لینک به دیدگاه
قاسم:w000:

خب چیه بذارید مهندس حرفشو بزنه:whistle:

قاسم جان حمایت ازت میشه 5000 تومن:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم آناهیتا جان، بالاخره یکی ارزش انتقادای منو درک کرد:shad:

حالا جاش یه تاپیک داخل تالار میحط میذارم:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهندس قاسم زارع بیا حرف بزن...میمونه تو دلت :ws28:

آناهیتا ارزون حساب کردیا...یخورده بکش بالا:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهندس قاسم زارع بیا حرف بزن...میمونه تو دلت :ws28:

آناهیتا ارزون حساب کردیا...یخورده بکش بالا:whistle:

آخرش ما باید کلا جمع کنیم بریم تالار دوست و همسایه:whistle:اینجا نمیشه حرف زد:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
آخرش ما باید کلا جمع کنیم بریم تالار دوست و همسایه:whistle:اینجا نمیشه حرف زد:whistle:

ما با آغوش باز پذیرای نخبگان، فرهیختگان و مهندسین عزیز هستیم. با حقوق و مزایای ویژه + تالاری مجزا با کولر :whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ما با آغوش باز پذیرای نخبگان، فرهیختگان و مهندسین عزیز هستیم. با حقوق و مزایای ویژه + تالاری مجزا با کولر :whistle:

خداییش آخرش باید باروبندیلو ببندم بیآیم اونور:whistle:جدا از اینکه به انتقادای من گوش نمیکنن تازه دسترسی و لوح تقدیرم به من نمیدن:4564: اونور همه چی میدین:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

به جایی ک همه چی به آدم میدن (اونم فقط با ی حرف) باید شک کرد!

تالار ما این قابلیت رو داره ک رو پیشنهاد و نظرات همه فکر میکنه ولی اون چیزی ک به صلاحشه رو انتخاب و اجرا میکنه

قرار باشه هر کی هر چی میگه به مرحله اجرا در بیاد ک دیگه تالار و انجمن نیاز به مدیر نداره:banel_smiley_4:

ممکن انتقاد و پیشنهاد یکی از نظر خودش تووووووپ باشه ولی بنا به دلایلی به نفع و مصلحت تالار نیس...و این تشخصی به عهده مدیر و ارشداس..

:a030:

(این حرفام خطاب به قاسم نبودااا..کلی عرض کردم):ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...