رفتن به مطلب

فراخوان همکاری در مجله مهندسی شیمی

mim-shimi

به نظر شما کدوم اسم مناسب تره برای مجله؟  

11 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم اسم مناسب تره برای مجله؟

• 5
    • 1
    • 5

ارسال های توصیه شده

پيشنهادهاي خوبي دادن دوستمون

منم با هر دو اسمي كه دادن موافقم. هر چي بيشتر فكر كنيم اسم هاي بهتري هم ميشه پيدا كرد ولي زمان رو هم نبايد از دست داد :w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظر من اینه ترجیحا اسم فارسی باشه که درست تلفظ بشه:w16:

نوفرآیند جالبه

بچه ها نظر شما چیه؟

بسیار عالی

شیفته ی اسم "نوکیمیا" شدم...:ws3:

ncem هم کلاس داره...:w02:

لینک به دیدگاه

ضمنا من دارم رو یه پروژه راجع به سوخت پاک کار می کنم و ایشالا قراره که یه کار آزمایشگاهی هم در این زمینه انجام بدم

اگه مطلبی راجع به این موضوع خواستین میتونم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه
*مهندسی شیمی

اتفاقاً حواسم بود چون گیر ادبیاتی داشتم ننوشتم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممشنا؟!:ws28:

البته دوتا حرف مثل هم باشه فقط یکی رو مینویسن فکر کنم...!

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

روز بخیر دوستان

دوتا پیشنهاد دارم:

اولیش اینکه یک نظر سنجی در رابطه با اسم مجله بذاریم.نظرسنجی برای هر اسمی که تا الان پیشنهاد داده شده.تا روی یک اسم به جمع بندی برسیم

دومیش در رابطه با قالب مجله هست. چون نمیشه در حال حاضر برای مجله قالب خاصی طراحی کرد بیایم از قالب های اماده موجود در نت استفاده کنیم.هرچند اینکار در نظر بعضی ها پسندیده نیست ولی فک میکنم برای شروع خوب باشه.(اگر این پیشنهاد مورد موافقت اکثریت کاربران عزیز قرار گرفت:ws3: من حاضر به قبول این مهم هستم:ws3:)

دیگه همین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
روز بخیر دوستان

دوتا پیشنهاد دارم:

اولیش اینکه یک نظر سنجی در رابطه با اسم مجله بذاریم.نظرسنجی برای هر اسمی که تا الان پیشنهاد داده شده.تا روی یک اسم به جمع بندی برسیم

دومیش در رابطه با قالب مجله هست. چون نمیشه در حال حاضر برای مجله قالب خاصی طراحی کرد بیایم از قالب های اماده موجود در نت استفاده کنیم.هرچند اینکار در نظر بعضی ها پسندیده نیست ولی فک میکنم برای شروع خوب باشه.(اگر این پیشنهاد مورد موافقت اکثریت کاربران عزیز قرار گرفت:ws3: من حاضر به قبول این مهم هستم:ws3:)

دیگه همین:icon_gol:

سلام

اولی رو پایم

دومی هم پیشنهاد خوبیه

جایی رو سراغ دارین که قالب رو از اونجا بشه انتخاب کرد؟:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

اولی رو پایم

دومی هم پیشنهاد خوبیه

جایی رو سراغ دارین که قالب رو از اونجا بشه انتخاب کرد؟:w16:

تو طراحی مجله باید یک طرح جلد داشته باشیم و یک طرح برای صفحات .

البته اگر واقعا کسیو نمیشناسید برای صفحه آرایی مجله.من میتونم در حد خیلی ساده و معمولی این کارو انجام بدم.

براتون چندتا طرح از جلد مجله رو تو پ.خ نشون میدم.:a030:

لینک به دیدگاه

یه اسم خارجکی هم بزارین

راجع به نو فرآیند، راستش، هم آوایی جالبی ایجاد نمی‌کنه به نظرم، ولی نسبت به سایر اسامی، اسم بهتری هستش

البته، بهترین گزینه نفتا هستش، که به نظرم، جایی به گوشم خورده و شاید با مجله‌ای دیگه هم عنوان شه، شاید هم به همین دلیل هست که کسی به کنون، انتخابش نکرده

به نو فرایند رای میدهم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم خیلی اتفاقی سایتتون رو پیداکردم.

خیلی فضای خوبیه ،جمع فعال و خوبی داره.

من درمورد مجله یه تجربه هایی دارم امیدوارم به دردتون بخوره

درمورد انتخاب اسم:یه اسم خوب باید این شرایطو داشته باشه:مجله معمولا با اسمش معروف میشه پس نباید تکراری باشه ،یعنی اسم مجله های معروف دیگه رو نذارین!نفتا مجله ی مهندسی شیمی دانشگاه اصفهانه،فرایندنو دانشگاه صنعتی اصفهانه!از طرفی اسم نشونه ی محتوای داخل مجله است پس باید مرتبط با هدف اصلی مجله باشه

مورد دیگه برای انتخاب موضوعاتتون شما هرجور موضوعی میتونیدداشته باشید ولی یه سری موضوع هم باید انتخاب بشه که خواننده رو بکشونه سمت خوندن مجله ی بعدی یعنی علاوه بر جذابیت ، ایجاد علاقه کنیدبرای پیگیری خواننده برای شماره ی بعدی..

اگه کمکی بتونم بکنم درخدمتم ،امیدوارم موفق بشین یه مجله خوب ارائه بدین....

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم خیلی اتفاقی سایتتون رو پیداکردم.

خیلی فضای خوبیه ،جمع فعال و خوبی داره.

من درمورد مجله یه تجربه هایی دارم امیدوارم به دردتون بخوره

درمورد انتخاب اسم:یه اسم خوب باید این شرایطو داشته باشه:مجله معمولا با اسمش معروف میشه پس نباید تکراری باشه ،یعنی اسم مجله های معروف دیگه رو نذارین!نفتا مجله ی مهندسی شیمی دانشگاه اصفهانه،فرایندنو دانشگاه صنعتی اصفهانه!از طرفی اسم نشونه ی محتوای داخل مجله است پس باید مرتبط با هدف اصلی مجله باشه

مورد دیگه برای انتخاب موضوعاتتون شما هرجور موضوعی میتونیدداشته باشید ولی یه سری موضوع هم باید انتخاب بشه که خواننده رو بکشونه سمت خوندن مجله ی بعدی یعنی علاوه بر جذابیت ، ایجاد علاقه کنیدبرای پیگیری خواننده برای شماره ی بعدی..

اگه کمکی بتونم بکنم درخدمتم ،امیدوارم موفق بشین یه مجله خوب ارائه بدین....

سلام دوست عزيز. خوشحالم كه به جمعون پيوستي

شما كه به اين قشنگي توضيح دادي، حيف نيست يه اسم خوب پيشنهاد ندي؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...