رفتن به مطلب

بهترین اپلیکیشن‌های iOS در سال ۲۰۱۳ از دید اپل

moein.s

ارسال های توصیه شده

اپل هر سال تعدادی از اپلیکیشن‌های برتر را از نظر طراحی، فناوری یا خلاقیت انتخاب و معرفی می‌کند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، از بسیاری جهات قابل توجه هستند.

می‌خواهید در مورد پانداها، ببرها، فیل‌ها و خرس‌های قطبی اطلاعاتی کسب کنید، از اپلیکیشن بسیار خوش‌ساخت WWF Together که توسط بنیاد حیات وحشی جهانی سفارش داده شده است استفاده کنید.

این اپلیکیشن از نظر طراحی و رابط کاربری واقعا مدرن طراحی شده است، حتی اگر از نظر محتوایی علاقه‌ای به اپ نداشتید، باز هم توصیه می‌کنم اپ را نصب کنید تا با طراحی مدرن برای آی‌پد آشنا شوید.

شاید به شما ایده‌هایی برای طراحی اپ‌های مشابه بدهد، کسی چه می‌داند شاید در آینده کسی پیدا شد و از این دست اپ‌های زیبا در مورد طبیعت و صنایع دستی و مناظر و شهرهای ایران درست کرد. به نظرم در دنیای امروز یکی از مؤثرترین شیوه‌ها برای تبلیغ همین می‌تواند باشد. به امید چنان روزی!

این اپلیکیشن رایگان است و ۵۵۴ مگ اندازه‌اش است، پس بهتر است یکی از شب‌ها پیش از خواب بگذارید تا برای خودش تا صبح دانلود بشود!

w3yoextoh6ilqjl4r8zt.jpg

یکی از ویژگی‌های جالب این اپ این است که بشما نشان می‌دهد از هر یک از گونه‌های ۶۰ گانه حیات وحش چقدر فاصله دارید، چیزی که می‌تواند برایتان خیلی جالب باشد.

: این اپلیکیشن یک استودیوی دیجیتال تمام عیار طراحی و ویرایش عکس است، بسیار زیبا طراحی شده است و کار با آن درست مثل این می‌ماند که مداد و قلم‌مو در دست گرفته باشید.

البته به سبب قیمت گران این اپلیکیشن و کاربرد نداشتنش برای خودم، شخصا آن را تست نکردم.

7aqombgenymnmjl96ii8.jpg

لینک به دیدگاه

: هر چقدر از زیبایی و ابتکاری بودن این گیم بگویم، کم گفته‌ام، من فقط چند دقیقه این گیم را بازی کردم، ولی عاشقش شدم.

درست است که این گیم نسبتا گران است و ۳٫۹۹ دلار قیمت دارد، اما به گمانم ارزش صرف این قیمت را دارد.

n1g4l8qke54xkulvvr6p.jpg

همان طور که بازی انگری بردز به سبب جذابیت‌های گرافیکی و تبعیت از قوانین فیزیک، آدم را دیوانه خودش می‌کند، این گیم هم به همین صورت است.منتها در اینجا شخصیت اول داستان یک موجود تخیلی تپل و گرد پرنده و تا حد زیادی مظلوم به نظر می‌رسد در یک سرزمین بی‌رحم گرفتار آمده است، او باید به دقت پرواز کند و از موانعی به صورت‌های مختلف پرهیز کند تا جان به در ببرد.

b00yw6cz0gjqzcw5yytu.jpg

برای انجام این بازی کاربر باید با دقت و ضرب‌آهنگ خیلی دقیق روی صفحه آی‌فون یا آی‌پد خود تپ کند.Badland بی‌شک بهترین گیمی است که این چند ماهه، آزمایشش کرده‌ام.حجم این بازی ۱۲۵ مگ است.

لینک به دیدگاه

: اپلیکیشن آب و هوای یاهو، یک اپلیکیشن با طراحی و رباط کاربری منیمیال و در عین حال زیباست، همان فلسفه طراحی جدید خود اپل!تایپوگرافی و انیمیشن‌ها و تصاویر استفاده شده در آن بسیار عالی هستند.

2ulorfbyoy6drbpm94t9.jpg

این اپ رایگان است.

یک اپلیکشن بازی با حروف بسیار زیبا و خوش‌ساخت است که با کمک آن می‌توانید با دوستانتان بازی کنید. ولی شخصا چون حوصله بازی حروف آن هم با زبان انگلیسی را نداشتم، فعلا نصبش نکرده‌ام!
با بیلی ماهیگیر همراه شوید و در یک گیم بسیار جالب در دریاها مختلف ماجراجویی کنید.

q78nmcjqaelmtk9ief.jpg

لینک به دیدگاه

یک گیم محشر دیگر، این بار شما باید در قامت خلبان‌های جنگ جهانی دوم قرار بگیرید، نبرد هوایی کنید، مأموریت‌های مختلف انجام بدهید و از کشتی‌های محافظت کنید، این گیم گرافیک بسیار عالی‌ای دارد.

این گیم ۹۹ سنت قیمت دارد و اندازه‌اش ۴۷۰ مگ است.

ytsvpsfjrm0byff1lo.jpg

هم یکی از منتخبین بود که چون قبلا در مورد توضیح داده‌ام، به ذکر نامش اکتفا می‌کنم.
را دو دانش‌آموز دبیرستانی ساخته‌اند، این اپ برای مدییت کارها و اهداف کوتاه و بلندمدت ساخته شده است، اپلیکیشن ساده اما کارایی است.
: این اپلیکیشن به نوعی جادو می‌کند! تصویر زیر گویای کار اصلی این اپلیکیشن است:

tl84e9e57i5pxbu9jhca.jpg

کافی است که دو یا چند آی‌دوایس را در کنار هم بگذارید، عکسی را به کمک یکی آپلود کنید و بعد با اشاره انگشت، عکس را بین آی‌دوایس‌ها به اشتراک بگذارید، عکس به صورت خودکار بین صفحات نمایش تقسیم می‌شود و خودش را با اندازه و موقعیت آی‌دوایس‌ها تطبیق می‌دهد.من این اپ را روی آی‌فون و آی‌پد خودم نصب کردم، اما فعلا موفق نشدم شاهد جادوی آن باشم که احتمالا یا به خاطر فشار زیاد بر سرور این اپ به خاطر معرفی آن به عنوان یکی اپ‌های منتخب اپل است و یا اینکه چنان که افتد و دانی خللی در دریافت عکس از سرور این سایت اعمال شده است!شما اگر موفق شدید، در کامنت‌ها با من در میان بگذارید.

اما در همین جا برای اینکه از تعدد پست‌های مربوط به آی‌دوایس‌ها و اپل و اپ‌ها بکاهم، بد نیست به دو اپ دیگر هم اشاره داشته باشم، اولی

است که کاری که می‌کند، اعمال این جلوه گرافیکی زیباست.

06-12-2013-08-01-15-PM.jpg

بد نیست اپ را نصب کنید و عکس‌های مورد نظر خود را با این جلوه داشته باشید.

خبر جالب دیگر در مورد اپ

است، همان طور که می‌دانید از ابتدای امسال، با کمک این اپ، هر کاربر می‌تواند مجله شخصی خود را درست کند.

اما در آپدیت جدید، این امکان به صاحبان مجله‌ها داده می‌شود که همکارانی برای خود انتخاب کنند، یعنی شما با ایمیل می‌توانید افراد دیگری را دعوت به مشارکت در انتخاب مطالب برای مجله شخصی کنید.

به نظرم ویژگی بسیاری عالی‌ای باشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...