رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مرسی از تلاش همه دوستان:icon_gol:

مطلب من 150صفحه بود به سختی سه بخشش کردم و خیلی خلاصش کردم و نمیدونم دیگه باید چیکارش کنم:4564:عکس به وفور داره:ws3:

من دارم روی یه معرفی کتاب لاتین کار میکنم آخراشه بزودی ارسال میشه:w16:کتاب فارسی چطور اونم لازمه:ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 180
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تا کی فرصت هست؟

دقیقه 90 میخوایم بذاریم:w16::ws3:

والا تا 15 ام فرصت بود!

فعلا 2 هفته ای از آخرین فرصت گذشته!

اما عجله نمیکنیم!

کیفیت کار مهمه ...

مرسی از تلاش همه دوستان:icon_gol:

مطلب من 150صفحه بود به سختی سه بخشش کردم و خیلی خلاصش کردم و نمیدونم دیگه باید چیکارش کنم:4564:عکس به وفور داره:ws3:

من دارم روی یه معرفی کتاب لاتین کار میکنم آخراشه بزودی ارسال میشه:w16:کتاب فارسی چطور اونم لازمه:ws52:

توی پیام خصوصی گفتم روی کتاب فارسی هم کار کن!

دمت جیز ...

لینک به دیدگاه
سلام دوستان.

عزیزانی که تا بحال مطلب ارسال کردن دستشون درد نکنه

اما مقاله 3 نفر کمی طولانیه ... باید کمی خلاصه تر ارائه بدیم! یا صاحب امتیاز مقاله زحمت بکشه و خودش متن مقاله رو دو بخشی کنه و بخش دوم رو در چاپ بعدی ارائه بده ... مثلا شخص بنده خودم چنین کاری رو کردم ...

اما تصاویر

میدونیم که مجله و متن بدون تصویر جذابیت کمتری داره ... اگر صاحبان مقاله لطف کنن و تصاویر مناسبی در رابطه با متن خودشون ارائه بدن و پیشنهاد هم بدن که در ارتباط با کدوم قسمت مقاله هست که توی طراحی این موارد لحاظ بشه متشکر میشیم.

اگر هم که نمیتونیم عکس مناسب ارائه بدیم که اینجا اعلام کنیم تا فکری بحالش کنیم

خب بهتره من مقالات ارسالی رو اینجا مطرح کنم تا نظراتمون رو بگیم ...

1. مربوط به صنایع غذایی: شیر کم لاکتوز (فود 111)

2. مربوط به زراعت و اصلاح نباتات: استراتژی تغییر تاریخ کشت نخود از بهار به پاییز ( همراه معرفی ارقام مناسب) (امیر صالحی)

3. مربوط به منابع طبیعی: معرفی منطقه توریستی اسپه‌او (آب سفید) (آناهیتا محمدزاده)

4. مربوط به منابع طبیعی: بررسی تنوع زیستی استان یزد (قاسم زارع)

5. مربوط به حشره شناسی کشاورزی: زنبورهای گرده افشان مزراع (حمید قبادی)

خب!

تنوع مطالبمون کمه! (گرچه بخاطر چاپ اول میتونیم این موضوع رو فاکتور بگیریم)

البته دوستمون شاروک (فاطمه) عزیز هم داره روی ترجمه مقاله ای مربوط به ژنتیک گیاهی کار میکنه ...

قبلا هم گفتم که حجم مقالات دوستان بالاست! ببینید میتونید خلاصه تر با بخش بندیش کنید!؟

من فکر میکنم دوستمون خانم فود 111 بهتره مقالشون رو دو بخشی بکنن ... حجم بالای یه مقاله برای خواننده خسته کننده است و اینکه این مقاله عکس نداره! لزومی نداره عکسها حتما مرتبط با نوع نوشته ها باشه!

مثال میزنم:

مقاله در مورد شیر کم لاکتوز هست! میشه اولش عکس یه لیوان شیر (مثل مجلات آشپزی که دیدید) قرار داد ... میشه جایی عکسی از کارخونه شیر قرار داد ... یه جا عبارت شیر گاو اومده! میشه عکس یه گاو شیرده گذاشت! عکس هم میتونه انیمیشنی باشه ... مشکلی نداره! جایی در مورد مواد و روش ها بحث شده ... میشه عکس آزمایشگاه قرار داد و ...

دوستمون خانم محمدزاده بسیار کار خلاصه و قشنگی ارائه داده ... عکس هم موجوده اما اگر عکسها رو خودشون گرفتن که اعلام کنن تا نام عکاس هم قید بشه!

توی تایپ متن دقت کافی داشته باشیم که راحت تر به چاپ برسیم.

دوستمون آقای صالحی هم زحمت کشیده و خلاصه کرده و تازه بخش اول مقاله رو ارسال کرده! (باز هم کمی حجمش بالاست ... اما ایرادی نیست) البته من با اجازشون کمی توی بخش حفظ نباتاتش فضولی میکنم و اگر اصلاحی بود انجام میدم.

مقاله آقای زارع هم فعلا در حال دانلوده! (با این سرعت کم من!) باز فکر میکنم حجم مطالب ایشون هم بالای بالا باشه! پس اینم باید فکری بحالش کرد ...

الان که دارم این پست رو میدم هنوز مقاله آقای زارع رو ندیدم ... اگر این مقاله هم عکس نیاز داره ... حتما بهش توجه بشه ...

مقاله خودم هم خلاصه شده است ... تایپش رو 60 بار مرور کردم ... عکس هم قرار دادم اما آقای وکیلی گفتن روی عکسهای زنبورهای گرده افشان کار میکنن .

بنده اینجا این مطالب رو عنوان کردم که برادر محمود نرن روی طراحی کار بکنن فعلا ...

یه مقدار کیفیت رو بهتر بکنیم و بعد بریم سراغ طراحی ...

پیشنهاد و نظرات همه رو میشنویم.:icon_gol:

سلام فایل دوباره ویرایش کردم و با چند مطلب دیگه و عکس و کتاب فرستادم:w16:

بازم اگه انتقادی هست می پذیریم:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام فایل دوباره ویرایش کردم و با چند مطلب دیگه و عکس و کتاب فرستادم:w16:

بازم اگه انتقادی هست می پذیریم:hanghead:

بسیار ممنون از شما ...

خب من دارم دانلود میکنم مطالبتون رو ... اما در مورد معرفی کتاب من نظرم رو میگم اگر دوستان دیگه هم خواستن کار بکنن توجه داشته باشن. (فقط دوستان من دارم نظر میدم، اگر انتقادی هست به نظر من شما هم بگیدا)

معرفی کتاب چطور باشه؟

برای مثال من یکی از کتاب های رشته خودم رو معرفی میکنم:

کتابهای علوم گیاهپزشکی

*حشرات زیان آور درختان میوه سردسیری ایران*

(مدیریت بر اساس واقعیت های اکولوژیک)

تالیف دکتر غلامرضا رجبی

انتشارات موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور

چاپ دوم سال 1390

قیمت 12000 ریال

توضیحات: کتابی تحت عنوان آفات درختان میوه نوشته دکتر اسماعیلی تنها کتاب معتبر در زمینه آفات درختان میوه در ایران بوده است. متاسفانه پس از درگذشت استاد گرانقدر، دکتر اسماعیلی، کتاب وی بعد از چندین سال فقط تجدید چاپ شده است. لذا مطالب کتاب با توجه به یافته های جدید به روز نشده و خلاء منبع معتبر در این زمینه احساس می شد. مرحوم پروفسور غلامرضا رجبی پس از سالها تحقیق، در چاپ دوم کتاب خود که قبلا در قسمت ها و عناوین مختلف ارائه شده بود یافته های جدید را با بازنگری کامل ارائه کردند. این کتاب همانطور که از نام آن پیداست تنها کتابی است که مدیریت حقیقی آفات را ارائه داده است. خواندن این کتاب به تمامی دانش پژوهان علوم گیاهپزشکی توصیه می شود.

دوستان توجه کنن توضیحات رو من خودم دادم ... پیشنهاد میکنم توضیح هم بدید که چرا این کتاب رو معرفی میکنید. (البته دو خط یا سه خط هم کافیه) ... این کتاب انقدر با ارزرشه که من هرچقدر سعی کردم کم توضیح بدم نشد:ws3:

لینک به دیدگاه
بسیار ممنون از شما ...

خب من دارم دانلود میکنم مطالبتون رو ... اما در مورد معرفی کتاب من نظرم رو میگم اگر دوستان دیگه هم خواستن کار بکنن توجه داشته باشن. (فقط دوستان من دارم نظر میدم، اگر انتقادی هست به نظر من شما هم بگیدا)

معرفی کتاب چطور باشه؟

برای مثال من یکی از کتاب های رشته خودم رو معرفی میکنم:

کتابهای علوم گیاهپزشکی

*حشرات زیان آور درختان میوه سردسیری ایران*

(مدیریت بر اساس واقعیت های اکولوژیک)

تالیف دکتر غلامرضا رجبی

انتشارات موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور

چاپ دوم سال 1390

قیمت 12000 ریال

توضیحات: کتابی تحت عنوان آفات درختان میوه نوشته دکتر اسماعیلی تنها کتاب معتبر در زمینه آفات درختان میوه در ایران بوده است. متاسفانه پس از درگذشت استاد گرانقدر، دکتر اسماعیلی، کتاب وی بعد از چندین سال فقط تجدید چاپ شده است. لذا مطالب کتاب با توجه به یافته های جدید به روز نشده و خلاء منبع معتبر در این زمینه احساس می شد. مرحوم پروفسور غلامرضا رجبی پس از سالها تحقیق، در چاپ دوم کتاب خود که قبلا در قسمت ها و عناوین مختلف ارائه شده بود یافته های جدید را با بازنگری کامل ارائه کردند. این کتاب همانطور که از نام آن پیداست تنها کتابی است که مدیریت حقیقی آفات را ارائه داده است. خواندن این کتاب به تمامی دانش پژوهان علوم گیاهپزشکی توصیه می شود.

دوستان توجه کنن توضیحات رو من خودم دادم ... پیشنهاد میکنم توضیح هم بدید که چرا این کتاب رو معرفی میکنید. (البته دو خط یا سه خط هم کافیه) ... این کتاب انقدر با ارزرشه که من هرچقدر سعی کردم کم توضیح بدم نشد:ws3:

خوب بود حمید یه عکس جلد کتابم بگیر یا پیدا کن بذار

منم که کتاب لاتین معرفی کردم! دریافت شد حمید؟:ws38:خوب بود دیگه؟ کتاب فارسی شما و بچه ها معرفی کردین دیگه لازم نیست منم کتاب فارسی معرفی کنم؟!:ws3:

راستی مطالبتو حمید به منم بفرست داخل آرشیوم داشته باشم:ws3:

سرکارfood111شما هم بفرستید:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب بود حمید یه عکس جلد کتابم بگیر یا پیدا کن بذار منم که کتاب لاتین معرفی کردم! دریافت شد حمید؟:ws38:خوب بود دیگه؟ کتاب فارسی شما و بچه ها معرفی کردین دیگه لازم نیست منم کتاب فارسی معرفی کنم؟!:ws3: راستی مطالبتو حمید به منم بفرست داخل آرشیوم داشته باشم:ws3: سرکارfood111شما هم بفرستید:ws3:
سلام مدیرا توجه کنن یه نسخه هم به من بدین مگه آقای مدیر بهت نمیده؟
لینک به دیدگاه
سلام مدیرا توجه کنن یه نسخه هم به من بدین مگه آقای مدیر بهت نمیده؟

بوروکراسی اداریه! دیر نامه ها بدست من میرسه:whistle: شما میفرستی همیشه واسه من و حمید حتما بفرست:w16:

لینک به دیدگاه

سلام سلام.

چاپ اوله دیگه!‌ این ناهماهنگی ها رو داریم!

باید یه کاری کنیم! از این به بعد فایل ورد میفرستیم که باید بفرستیم برای همدیگه! فایل پی دی اف شده هم بفرستیم!

من 3 بار فایل بچه ها رو دانلود کردم که متاسفانه واژه ها تو فایل ورد توی بیشتر صفحات به هم چسبیده است!

واقعا اذیت کننده است.

گفتم شاید مشکل از من باشه

یکی از فایل ها رو واسه الهه فرستادم که الهه هم گفت واسه منم کلمات بهم چسبیده هستن!

برای معرفی کتاب عکس روی جلد هم خوبه .... و من خودم قرار میدم ... دیگه اینجا آپ نکردم.

دوستان گل من هر فکری و ایده ای که فکر میکنید کیفیت کار رو بالا میبره انجام بدید.

من مجلات سایر تالارها رو دیدم! مجله ما باید بالاترین کیفیت رو داشته باشه ...

ایمیل ها همه رسیدن. دیدم، اما الان وقت نمیکنم دانلود کنم!

لینک به دیدگاه

حمید جان چطوره یه بخشو تحت عنوان تازه ها بذاریم و تو اون اختراعات یا اکتشافات جدید اعم از دستگاه ها، نرم افزارها یا سایر موارد مرتبط رو درش قرار بدیم.فکر میکنم بخش جذابی بشه:a030:

لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه!

حمید جان لطفا بگید که برای بخش گالری عکس چه تیپ عکسهایی و با چه موضوعاتی میخواید تا من بدونم که چکار باید کنم.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام سلام.

چاپ اوله دیگه!‌ این ناهماهنگی ها رو داریم!

باید یه کاری کنیم! از این به بعد فایل ورد میفرستیم که باید بفرستیم برای همدیگه! فایل پی دی اف شده هم بفرستیم!

من 3 بار فایل بچه ها رو دانلود کردم که متاسفانه واژه ها تو فایل ورد توی بیشتر صفحات به هم چسبیده است!

واقعا اذیت کننده است.

گفتم شاید مشکل از من باشه

یکی از فایل ها رو واسه الهه فرستادم که الهه هم گفت واسه منم کلمات بهم چسبیده هستن!

برای معرفی کتاب عکس روی جلد هم خوبه .... و من خودم قرار میدم ... دیگه اینجا آپ نکردم.

دوستان گل من هر فکری و ایده ای که فکر میکنید کیفیت کار رو بالا میبره انجام بدید.

من مجلات سایر تالارها رو دیدم! مجله ما باید بالاترین کیفیت رو داشته باشه ...

ایمیل ها همه رسیدن. دیدم، اما الان وقت نمیکنم دانلود کنم!

آره واسه هم بفرستیم خوبه و خب اون فایل ورد من منظورته حمید؟من با آفیس 2010 درستش کردم و فونتاشم دادم و محمود چیزی مبنی بر مشکل داشتنش نگفت بهمhanghead.gifPDF فایل واسه اینکه مطلبو در آرشیو نگه داریم خوبه ولی واسه کار طراحی مجله که فایل باید ورد باشه:ws3:PDF فایل من حجمش از وردش هم بیشتره! چجوری حمید میخوای دانلودش کنی:w02:

لینک به دیدگاه
راستی تبدیل فایل ورد به پی دی اف هم خیلی راحته ... اگر کسی نمیدونه بگه تا توضیح بدیم.

آره آسونه دیگه:w16: داخل بخش save as نسخه های آفیس 2010 به بالا که گزینهPDF اضافه شده و واسه 2007 فایل پیوستو دانلود،اکسترکت و نصب کنید تا گزینه ذخیره کردن با فرمت PDF به گزینه های save as اضافه بشه:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
حمید جان چطوره یه بخشو تحت عنوان تازه ها بذاریم و تو اون اختراعات یا اکتشافات جدید اعم از دستگاه ها، نرم افزارها یا سایر موارد مرتبط رو درش قرار بدیم.فکر میکنم بخش جذابی بشه:a030:

یه مورد دیگه!

حمید جان لطفا بگید که برای بخش گالری عکس چه تیپ عکسهایی و با چه موضوعاتی میخواید تا من بدونم که چکار باید کنم.:a030:

پیشنهاد اول که آناهیتا عالیه و روی اون کار کن و حمید و من و بقیه هم کمکت میکنیم:w16:

در مورد عکس هم حمید بیآدش که بحث کنیم در مورد چی و چجوری عکس کار کنیم:w16:

لینک به دیدگاه

مرسی آناهیتا که پیگیر هستی.

در مورد بخش تازه ها ... بسیار جالبه ... مجله باید تازه ها رو عنوان کنه ... مقاله ای که توس چاپ میشه هم باید تازه باشه ....

این بخش رو هم اضافه میکنیم ... روش کار کنید حتی اگر شده باشه فقط یه موضوع توی بخش تازه ها چاپ بشه ...

واسه بخش عکس ... آناهیتا جان چون بیشتر با منابع طبیعی و محیط زیست در ارتباطی شما در این رابطه کار کن. مثلا همون عکسایی که توی مقالت بود خوبه.

من فکر میکنم یه همچین عکسایی (البته با رعایت اصول عکاسی) گرفته میشه و اسم مکان و نام عکاس هم زیرش نوشته میشه و توی صفحات پیاده میشه!

قاسم جان واسه طراحی که بعد از تنظیمات نهایی واسه محمود میفرستیم که بله باید فایل ورد باشه!

اما اینکه واسه هم میفرستیم بخاطر همین نبود بعضی فونتا توی بعضی سیستم ها (گرچه این مشکلی نیست) و اینکه بعضی ها مثل من که معلوم نیست سیستمشون چه مرگشونه! هی کلمات رو بهم میچسبونه! مشکلی پیش نیاد گفتم که فایل پی دی اف هم بفرستیم بد نیست!

من تمام مقالات رو دریافت کردم!

این سری رفتم کافی نت دانلود کردم همونجا تبدیل به پی دی اف کردم و درست شد! الان راحت میتونم بخونم!

فقط قاسم جان فایل سحر رو چرا نفرستاده بودی برام!؟

به سحر گفتم برام بفرسته!

لینک به دیدگاه

سلام نمیدونین دلیلش چیه که حروف به هم چسبیده میشن ؟جوابشو پیدا کردین به منم بگین:w16:

یه پیشنهاد دارم یه جلسه بذاریم از این مدیرا گزارش کار بگیریم:ws3:

یا بیاین بگین در چه مرحله ای از کارهستین؟بگین کی چیکار کنه؟چی کمبود هست؟به صورت کامل بگین :w16:

الان باید چیکار کنیم که این مجله زودتر راه بیفته-:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

مثلا اسم تمام افراد بنویسین بگین که چی کم دارین با این افراد چه مطلبی رو نفرستادن:ws38:

بعدشم باید وقت تعیین کنید که تا چه تاریخی اخرین مهلته-اینقد مجله رو عقب نندازین:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...