رفتن به مطلب

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

NYC

ارسال های توصیه شده

خوب برای پیدا کردن نقاط مشترک، هم باید یه فکری کرد! ولی آدمای مشابه خیلی هم موفق نمی شن!

کاش مثال بزنی اون ده بعد چیا هست؟؟

ماها اول شخصیت و خصوصیات فردی و اجتماعی داریم و علایق و سلایق و تفریح و نگاه به زندگی و شیطونی و .... بعدش می خوایم که یه همخونه یا همسر داشته باشیم!!! و مطابق آدمهای دیگه نمی یایم زندگی برا خودمون تعریف بکنیم!!

جالبه گفتین ده ها بُعدی!!!

من با دوست دخترم بعد از سه سال تازه به تفاهم نسبی و فکری می رسیم! و بیشتر خودم غالب می شم چون نگاه اون از نظر من خام و نپخته س!

در مورد پسرا، هیچ وقت سعی نمی کنم که خودمو تحمیل کنم؛ همینی که هستم هستم!! و سخته پیدا کردن نقاط مشترک، اول فقط نگاه می کنم که خصوصیتی یا رفتاری یا چیزی داره که غیرقابل تحمل باشه یا نه!! نمی شه این چیزا رو فرموله کرد!

لطفاً توضیح بده!! بیشتر و قابل فهم!

1- اون ده ها بعد رو بگو کدومهان؟! به ترتیب اهمیتشون

2- چطوری می شه اونا رو کشف کرد!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون از توضیحاتت! چک لیستت بیشتر شبیه آگهی استخدام می مونه! درسته که منطقی هستیم ولی خوب اول باید خوشمون بیاد بعد بشینیم ببینیم میره مهمونی یا نه؟! فاکتور خوشمون بیاد کجاس؟؟

خوب اسی وقت کردی در ادامه پست بالاییت (شماره 31 ) یه تاپیک بزن یا اینکه مطلبتو ادامه بده!!

لینک به دیدگاه

همون افراد غیر مذهبی و لاقید هم این مساله رو قبیح میدونن. اما بر نفسشون و تنوع طلبی شون غلبه نکردن.

در ضمن بحث در مورد روابط قبل ازدواج است نه چند همسری بودن !

خیلی از مسایل رو تجربه نشون میده که درست یا غلط است و نمیشه همه چی رو با فلسفه یا بهتر بگم سفسطه توجیح کرد.

لینک به دیدگاه
اولا من به طور کامل مخالف بی بند و باری هستم، البته متوجه نشدم غرب چه چیزی رو قبیح معرفی کرده !!!

روابط جنسی قبل از ازدواج

پیشنهاد شما به یک دختر و پسری که با هم دوست هستند و تنها حس و گرایش جنسی به هم دارند چیه؟

برن ازدواج کنند و در غالب ازدواج نیازشون و برآورده کنند و پس از یک سال طلاق بگیرند؟

یا سعی کنن از هم فاصله بگیرند و دچار مشکلات روحی و روانی بشوند؟

یا در قالب یک دوستی رابطه داشته باشند؟

یا.....؟

اولا از یکدیگر فاصله بگیرن و سپس خویشتنداری تا موقعیت و شرایط مناسب در زمینه ازدواج این نیاز برطرف بشه......

قبل از شروع اینگونه روابط از هم جدا بشن و برخی سختیها رو تجربه کنن بهتر از اینکه بعد از داشتن رابطه جنسی از هم جدا بشن

لینک به دیدگاه
من که ندیدم در فرهنگ غربی رابطه جنسی بین دو دوست غیرهمجنس که رضایت طرفین هست، تقبیح بشه.

اونیکه تقبیح شده فحشا (خرید زن یا مرد) و تجاوز هست که خیلی با این فرق داره.

من دیدم!!!!!! :biggrin:

اگر که حافظه دیداریم اشتباه نمی کنه، کلینتون با یه زنه با رضایت طرفین رابطه داشتن ولی چون خارج از ازدواج و .... بوده، کلی جنجال درست شده بود! :jawdrop::icon_pf (12)::w155:

چند مورد هم هست از آدمای سیاست مدار که نه شما می شناسین نه من اسمشون یادمه!!:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
هم ماجرای مربوط به کلینتون و هم جناب برلوسکونی، شاکی داشته.

یعنی خود خانم ها شکایت انجام دادن.

معمولا دادگاه وقتی شکل میگیره که کسی شکایت کنه، اونجا هم دختر خانم شاکی بوده. :banel_smiley_4:

همچنین این موارد جز خیانت مرد زن دار یا زن شوهر دار هست.

من حرفم در مورد دوتا دوست بود که نسبت به جایی تعهدی ندارند.

خوب من یادم نمیاد!! حرف خیلی وقت پیشه!! با مونیکا لوینسکای... ببین اسمش یادم نبود! سال 95!

ولی جامعه خبرنگاری هم به این موارد کمک می کنه تا زودتر یه جنجالی درست بشه!! حتی اگه دوتاشون رضایت داشته باشن! سوای تشکیل دادگاه علنی و رسمی!

پس تعهد به جایی هم پیش شرط می شه!!:ws37:

یه مورد هم هست ولی میره توی زیرشاخه تجارت!:whistle:

ذهنم کمک نمی کنه که مورد نقض بیارم! :icon_redface:

لینک به دیدگاه
خوب من یادم نمیاد!! حرف خیلی وقت پیشه!! با مونیکا لوینسکای... ببین اسمش یادم نبود! سال 95!

ولی جامعه خبرنگاری هم به این موارد کمک می کنه تا زودتر یه جنجالی درست بشه!! حتی اگه دوتاشون رضایت داشته باشن! سوای تشکیل دادگاه علنی و رسمی!

پس تعهد به جایی هم پیش شرط می شه!!:ws37:

یه مورد هم هست ولی میره توی زیرشاخه تجارت!:whistle:

ذهنم کمک نمی کنه که مورد نقض بیارم! :icon_redface:

شما دارید رابطه مرد زن دار با زنی دیگر رو مثال میارید :banel_smiley_4: این موردا در همه جا جز دنیای مبارک اسلام تقبیح میشه، چیزی که در دنیای مبارک و میمون اسلام تقبیح میشود و در دیگر نقاط دنیا تقریبا تاکید و تایید میشه رابطه قبل از ازدواج دو مجرد هست. (من موندم کاربران اینجا رمان و فیلم خارجی نمیخوونن، نمیبینن؟)

لینک به دیدگاه
شما دارید رابطه مرد زن دار با زنی دیگر رو مثال میارید :banel_smiley_4: این موردا در همه جا جز دنیای مبارک اسلام تقبیح میشه، چیزی که در دنیای مبارک و میمون اسلام تقبیح میشود و در دیگر نقاط دنیا تقریبا تاکید و تایید میشه رابطه قبل از ازدواج دو مجرد هست. (من موندم کاربران اینجا رمان و فیلم خارجی نمیخوونن، نمیبینن؟)

عزیزم من خواستم یه مثال نقض بیارم! شما داری از ریشه تیشه رو میزنی!!!

نه دیگه اشباع شدیم! نمی بینیم!!

لینک به دیدگاه

با سلام

خدمت شما عرض کنم که این بحث رو قبلا انگار جایی دیده بودم اما یادم نمیاد تو همین تالاربود یا آزاد اما بهرحال حالا که بحث داره پیش میره ادامه ش میدیم :ws3:

ارتباط جنسی قبل ازدواج؟.:ws38:....خوب همه پاسخ برمیگرده به انگیزه فرد از خود ازدواج

اینکه بتونه جواب قانع کننده ای حداقل به خودش بده که چرا میخواد ازدواج کنه؟جوابی که بعدازدواج عوض نشه

وقتی شخصی میخواد قبل ازدواج رابطه جنسی برقرار کنه قطعا بیشترین تمرکزش برای انتخاب و مهمترین ملاکش

همین قضیه هست که اینکار رو میکنه .

خوب و بدی ملاک خاصی نداره که بگیم الا و لابد خوبه یا بده...خوبی و بدی رو خودمون تعریف میکنیم.

رابطه جنسی قبل ازدواج اصلا برای چیه؟هدف از این رابطه چی میخواد باشه؟چه هدفی رو دنبال میکنه؟

بعضی ها میگن رابطه قبل ازدواج باعث میشه جنس مخالف رو بهتر بشناسی و در آینده با همسرت بهتر معاشقه داشته باشی ...دلیل منطقی به نظر میرسه اما آیا همسر آینده من دقیقا تیپ بدنی و احساسات کسی رو داره که تجربه جنسی داشته م باهاش؟مسلما نه....از این نظر کاملا این ایده رد میشه

شاید بگید :«درسته کاملا شبیه نیستند اما میشه به خصوصیات رفتاری مشترک اونها پی برد و این در آینده به شناخت بهتر همسر من کمک میکنه»

این دلیل هم تا حدودی میشه قبول کرد اما مگه نه اینکه همه انسانها با هم فرق دارند شاید شباهتهای کوچکی وجود داشته باشه اما دقیقا مثل هم نمیشن....اگر هم بشوند در این زمینه خاص اصلا نمیشه

چون عادات ج ن س ی هر فرد به فاکتورهای متعددی برمیگرده که همین فاکتورها خصوصیات جنسی فرد رو کاملا متفاوت از بقیه میکنه

و صدها دلیل منطقی و ثابت شده دیگه ای که حداقل برای من قانع کننده بوده که قبل ازدواج رابطه جنسی نداشته باشم.

مورد دیگه ای که بسیار بهش تکیه شده در این زمینه به وجود اومدن شک در بعد ازدواج هست که همسرانی که پیش از ازدواج روابط جنسی داشته اند بیشتر شانس بوجود امدن شک در زندگی شون وجود داره

اینم نظرات شخصی و تجربیاتی بود که طی این سالها بدست آوردم و همونطور که در ابتدای عرایضم گفتم قبح و حسن کارها همه و همه به ایدئولوژی و دیدگاه شخصی افراد برمیگرده و برای همه نمیشه یه نسخه واحد پیچید

شاید کسی بتونه با داشتن روابط جنسی متعدد در گذشته ،در زندگی متأهلی خودش پایبند به یک نفر بمونه :a030:

شاید کسی بتونه تریاک رو به عنوان یک دارو به دفعات مصرف کنه و معتاد نشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من هرکس هرکاری خواست در یک تعامل دو طرفه بدون فریب و نیرنگ، مختاره بکنه، بستگی به میزان جنبه خودش و طرفش و درکشون از جهان و هستی داره.

اوهوم و اینکه، فک میکنم مسئله جنبه نیست، فرهنگ جامعه ای هست که درش زندگی می کنیم!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
به نظر من باید همچین رابطه ای باشه تا دو طرف ببین اصلا از اندام هم خوششون میاد یا نه چون همه چی چهره و چیزای دیگه نمیشه و حرف حرفه یه عمر زندگیه...:ws37:

نظر شما مهترمه اگه از اندام هم خوششون نیومد اونوقت چیکار باید کرد حالا پسرا هر کاری بکنن کسی نمیفهمه اما این کار واسه دخترا خیلی گرون تموم میشه و از دختر بودن

تبدیل میشه به زن و ممکنه بعد از ازدواج با یکی دیگه واسش مشکل پیش بیاد حالا یکی با یکی نامزده و ازدواجشون حتمیه به چیزی اما واسه دوس دختر و دوس پسر که خیلی

حرفا به هم میرنن مثل من باهات ازدواج میکنمو از این حرفا یه ریسکه مخصوصا واسه دخترا

لینک به دیدگاه

اصلا این حرف هیجا درست نیست که دختر و پسر بکنید!!!!

باید به عنوان یک انسان دید،جنسیت مهم نیست ، ببخشید که اینو میگم اما همینطور که دختره بد هست پسره بد هم هست، رابطه قبل از ازدواج از شناخت طرفین میاد و یک توافق 2طرفه هست.:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
نظر شما مهترمه اگه از اندام هم خوششون نیومد اونوقت چیکار باید کرد حالا پسرا هر کاری بکنن کسی نمیفهمه اما این کار واسه دخترا خیلی گرون تموم میشه و از دختر بودن

تبدیل میشه به زن و ممکنه بعد از ازدواج با یکی دیگه واسش مشکل پیش بیاد حالا یکی با یکی نامزده و ازدواجشون حتمیه به چیزی اما واسه دوس دختر و دوس پسر که خیلی

حرفا به هم میرنن مثل من باهات ازدواج میکنمو از این حرفا یه ریسکه مخصوصا واسه دخترا

خیلی مهم که یه دختر زن باشه یا نه :w58:

لینک به دیدگاه

به نظرم فقط تو یه حالت خیلی مهم نیست دختر باشه یا زن.

شخصی تو گذشتش یه اشتباهی کرده و اصلا یه مدت اون اشتباهو ادامه داده.(من میگم اشتباه شاید خیلیا بگن کارش درست بوده)

اما بعد یه مدت متوجه شده و دیگه این کارو نکرده.

حالا که نمیتونه چیزیو درست کنه از نظر جسمی اما از نظر روحی درست کرده.

به نظرم حالا ارششو داره یه مرد بهش فرصت بده.

البته مردی که طرز فکرش جوری باشه که بفهمه پشیمون شدن و توبه کردن و برگشتن چیه و مدام نخواد تو سرش بزنه.اصلا فراموش کنه این قضیه رو.

اما اینجا شناخت خیلی زیاد لازمه که مرد هم متوجه بشه این خانوم دیگه همچین کاری نمیکنه و به راه خطا نمیره و خانوم هم باید مطمئن بشه قرار نیست برای کاری که قبلا کرده و حالا ازش برگشته مدام سرزنش بشه.

من مطمئنم اگه این شرایط برای خیلی از این دختر خانوما پیش بیاد از این راه برمیگردن (دوستی با روابط جنسی).خیلی از اینا میگن اگه برگردم که دیگه نمیتونم ازدواج کنم و دیگه همه چیز خراب شده پس حداقل تنها نباشم و لذتمم ببرم.

بازم میگم این زندگی ها یه شرایط خاصی میخواد.

لینک به دیدگاه
به نظر من باید همچین رابطه ای باشه تا دو طرف ببین اصلا از اندام هم خوششون میاد یا نه چون همه چی چهره و چیزای دیگه نمیشه و حرف حرفه یه عمر زندگیه...:ws37:

:w58: حالا این تا کجا ادامه پیدا مکنه تا زمانی که یه کیس بقول بچه ها پیدا بشه این شاید سالها طول بکشه و بعد از مدتی فکر میکنین چه اتفاقی میوفته :icon_pf (34):

هرچند شاید بقول شما من امل باشم شما شاید راست بگین :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
انسان هم حیوان است و کاملا از غریزه اش پیروی میکند. اختیار، عقل، عشق، محبت، مروت و ... به انسان داده نشده، همه نتیجه جهش ژنتیکی بوده که در طی زمان و با توجه به مفید بودنشان برای جفت گیری و در نتیجه انتقال و بقای ژن های یک زن و مرد توسط طبیعت حفظ شدند. رشد فکری و شخصیتی و سلامتی و ... ثابت نشده که در مجردمانده ها کمتر از متاهل ها هست. در عوض میگویند (شنیدم و منبع پژوهش را ندارم) که مردها و زن ها بعد از ازدواج و با بچه دار شدن فرایند پیری و مرگ سلول هایشان تشدید میشه، چون به هدف فرگشتیکشون که همان انتقال ژن هاست؛ رسیدن و از آن به بعد دیگر دلیلی برای زنده موندنشون وجود ندارد.

یه ابزار قوی بین انسان و حیوان مشترک نیست عقل و قوه تشخیص و بازدارنده که کنترل میکنه و در جای خودش ازش استفاده میکنه هر نیرویی هر نیرو در دست انسان باشه و لجام گسیخته برای بقیه بشر مضر هستش فرا دینی هم بحث بشه که من اینطوری دوست دارم چون اون موقع در مورد تمام انسانها مشترک میشه پس نیروی قوی در انسان توسط قدرت عقل ادمیه که مهار و از نیروی بیکرانش استفاده میشه در جا و مکان و زمان خودش

ممنون دوست من

لینک به دیدگاه

میگم حالا که بحث تست اندامه یه پله جلوتر برین و به تست های اندام داخلی هم برسین شاید رو ازدواج تاپیر بهتری گذاشت مثلا تست کنیدو 2 تا بچه هم بیارین ببینین بچه زاییشش ملسه یا نه اندام داخلیش مشکل نداشته باشه!!!!! اصلا بچه دار میشه نمیشه؟

البته کلا ازدواجی که بر اساس نوع اندام شکل بگیره باید فاتحه شو خوند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...