رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکس با موضوع *جنگل*

Hamid Ghobadi

آیا حضور داور مسابقه را می پسندید؟!  

35 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا حضور داور مسابقه را می پسندید؟!

• 31
    • 4

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 243
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم تبریک میگم به همه ، عکسا واقعا همه قشنگ بودن :hapydancsmil:

عکس شماره 14 رو من از جنگل آزادشهر گرگان گرفتم ، آبشارش معروفه به آبشار 7 طبقه ، واقعا زیباس :ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خودت آخر اسپمی هااااا:whistle::whistle:

تبریک میگم:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

منظورش اینه مسابقه بعدی حشرات میباشد:w02:

هیشکی نفهمید فقط من فهمیدم:ws28:

:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سپاسگذارم از همه شرکت کنندگان و همراهان مسابقه و ممنون از تمام رأی هایی که به بنده دادین:icon_gol:

عکسی که گرفتم (عکس1) عکس جنگلهای بابل هستش:ws3:ما به واسطه رشتمون اکثرا جنگل میرفیتم البته این جنگلو یه بار بیشتر نرفتیم و زیباترین جنگلی هست که تا بحال دیدم با منظره دریاچه و بین بچه های کلاسمون این عکس با لقب "جزیره" ماندگار شد:ws3: یادش بخیر:banel_smiley_4: قرار بوده در اونجا به واسطه منظره بکر و محیط زیبا، هتل و از اینجور چیزا بسازن! خدا به داد اونجا برسه...

• Like 7
لینک به دیدگاه

خب از تعریف و تمجید بگذریم انتقادی که از قبل به داوری داشتم و کماکان دارم را بگم:whistle:

بازم مشخص شد نظر داور با شرکت کنندگان در نطرسنجی از زمین تا آسمون تفاوت داره:w02:

با تمام احترامی که به عکس سحربانو دارم عکس 9 از لحاظ ربط داشتن به موضوع از عکسای ضعیفه:w02:

با همین عکس در مسابقات عکس کرج شرکت کردم و اول شدم و اونجا هم کارشناسای داوری عکس بنده رو بهترین شمردند:w02:پس معلوم میشه داوری های کارشناسا سلیقه ای هستش!

به نظر من با اینکه اول شدم (با رأی داور و شرکت کنندگان) رأی مردمی همیشه در همه جا باید 100 درصد ملاک قرار بگیره چه خوب باشه و چه بد:w02:

امیدوارم انتقاداتم سبب رنجش خاطر کسی نشده باشه

حمید شانس آوردی اول شدم وگرنه من میدونستم با داورت:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه

راستی حمید فرستنده عکس هارو نگفتی :ws38: بنویس تا هرکدوم توضیح بدن در مورد عکساشون و مکان جنگلشون! مخصوصا عکس 13 من عاشق هنر عکاسیش شدم چقدر هنرمندانه و مهندسی گرفته بود(البته از داور امتیاز نگرفت!!!)

• Like 1
لینک به دیدگاه

قاسم جان مطمئن باش و شک نکن داور به هیچ وجه سلیقه ای امتیاز نداده ...

من به داور باور دارم.

واقعا این نوبت حسابی وقت گذاشت

کسی که شاید هیچ کس ازش تشکری نکنه

کسی که هم به تالار ما و هم به مجموعه نواندیشان خدمت میکنه

و هیچ توقعی هم نداره ...

من که جای همه شما ازش تشکر میکنم.

• Like 4
لینک به دیدگاه

منم از داور ممنونم ولی داوری تو همه جا با این که ملاک و معیارها مشخصه ،مسئله سازه(از داوری فوتبال گرفته تا داوری شورای...):whistle:

حالا بعدا خصوصی بهم داورو بگو کی بوده من خصوصی خودم باهاش صحبت میکنم:w02:

راستی مدال من کو:ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه
منم از داور ممنونم ولی داوری تو همه جا با این که ملاک و معیارها مشخصه ،مسئله سازه(از داوری فوتبال گرفته تا داوری شورای...):whistle:

حالا بعدا خصوصی بهم داورو بگو کی بوده من خصوصی خودم باهاش صحبت میکنم:w02:

راستی مدال من کو:ws38:

با اجازه حمید منم نظرمو میگم:

در مورد این مسئله ساز بودن!

چون داور کسی رو از این جمع نمیشناسه پس مطمئنن نظرش بر اساس رابطه وشناخت ی شخص خاص نمیتونه باشه...و این خیلی خوبه!

از طرفیم جدابیت مسابقه به همین ک تا لحظه اعلام نتایج معلوم نیس کی اول میشه..و امکان بالا پایین شدن داره

و این از ویژگی های تالار کشاورزی:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام سلام

آقا ببخشید من دیر اومدم :ws3:

قبل از هر چیز از حمید جان بابت برگزاری مسابقات این چنینی و مخصوصا این مسابقه تشکر میکنم :ws3:

و به همه عزیزان شرکت کننده هم تبریک عرض میکنم :icon_gol: به برنده ها هم تبریک میگم امیدوارم که خودشون برای مسابقه بعدی آماده کرده باشند :a030:

از پست های پشت سر حمید هم این به ذهن میرسه که :

با کمال احترام به عزیزان کاسه کوزه تون جمع کنید که مسابقه داریم اونم از نوع حشره‌گرافی:whistles:

خوب حمید جان داداش بیا که بریم آماده شیم برای حشره‌گرافی حشره های بیچاره من پوسیدند این چند روزا:w000: و البته چند تا از اون ها به رحمت خدا رفتند. که گناهشون البته گردن کسایی که به حشرات رای ندادند:4564::hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب از تعریف و تمجید بگذریم انتقادی که از قبل به داوری داشتم و کماکان دارم را بگم:whistle:

بازم مشخص شد نظر داور با شرکت کنندگان در نطرسنجی از زمین تا آسمون تفاوت داره:w02:

با تمام احترامی که به عکس سحربانو دارم عکس 9 از لحاظ ربط داشتن به موضوع از عکسای ضعیفه:w02:

با همین عکس در مسابقات عکس کرج شرکت کردم و اول شدم و اونجا هم کارشناسای داوری عکس بنده رو بهترین شمردند:w02:پس معلوم میشه داوری های کارشناسا سلیقه ای هستش!

به نظر من با اینکه اول شدم (با رأی داور و شرکت کنندگان) رأی مردمی همیشه در همه جا باید 100 درصد ملاک قرار بگیره چه خوب باشه و چه بد:w02:

امیدوارم انتقاداتم سبب رنجش خاطر کسی نشده باشه

حمید شانس آوردی اول شدم وگرنه من میدونستم با داورت:whistle:

خب مرسی بابت انتقادت

مطمئن باش داور ما هم نقد پذیره

در مورد عکس 9 از نظر ارتباط با موضوع 4 امتیاز از 5 امتیاز گرفته ... داور توی توضیحاتی که برام فرستاده دید ایشون رو خوب دیده و ... (در مجموع به همه دست بالا امتیاز داده)

عکس تو هم از نظر ارتباط 5 کادربندی 5 عمق میدان 5 کامل گرفته (عالی) اما از نظر ترکیب رنگ و نور و کیفیت امتیاز خوب گرفته ...

راستی حمید فرستنده عکس هارو نگفتی :ws38: بنویس تا هرکدوم توضیح بدن در مورد عکساشون و مکان جنگلشون! مخصوصا عکس 13 من عاشق هنر عکاسیش شدم چقدر هنرمندانه و مهندسی گرفته بود(البته از داور امتیاز نگرفت!!!)

عکس 13 خلاقانه بوده و دید متفاوتی داشته اما اگر بهتر دقت کنی مستقیم به جنگل اشاره نداره و برداشتهای متفاوتی میشه ازش کرد ... مثلا من میتونم همین عکس رو برای مسابقه عکس با موضوع ایستادگی ارسال کنم ...

این عکس برای حنانه گل بوده و منم دوست داشتم حنانه هم امتیاز خوبی بیاره ...

مطمئنا خود حنانه نظر داور رو میپذیره

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...