رفتن به مطلب

نظرسنجی دستکاری ژنتیکی....(گــــــرگ)

شــاروک

ژنیتیسین برتر.....  

71 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ژنیتیسین برتر.....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 112
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ویرایش توسط شاروک : یک ساعت پیش در ساعت 18:02 دلیل: تغییرات برخی دستکاری ها به درخواست فرستنده :) شاروک؟ بعد شروع مسابقه؟؟؟؟:| نظرسنجی تا کی ادامه داره؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ویرایش توسط شاروک : یک ساعت پیش در ساعت 18:02 دلیل: تغییرات برخی دستکاری ها به درخواست فرستنده :) شاروک؟ بعد شروع مسابقه؟؟؟؟:| نظرسنجی تا کی ادامه داره؟

فکر بد نکن بابا:ws3:

یه تغییر داده بود اما پ.خ بهم نرسیده بود دوباره فرستاد من تغییرش دادم .... تغییرم نبود تازه فقط چندتا کلمه توضیحی اضافه کرده بود:w16:

نظرسنجی تا 10 روز دیگه :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
فکر بد نکن بابا:ws3: یه تغییر داده بود اما پ.خ بهم نرسیده بود دوباره فرستاد من تغییرش دادم .... تغییرم نبود تازه فقط چندتا کلمه توضیحی اضافه کرده بود:w16: نظرسنجی تا 10 روز دیگه :ws37:
شوخی کردم عزیزم... شما خودت حواست جمعهههههههههههههه ممنون.
  • Like 2
لینک به دیدگاه
ویرایش توسط شاروک : یک دقیقه پیش در ساعت 23:48 دلیل: تغییر یه دستکاری و اضافه کردن جمله توضیحی :) خوبه؟؟ 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif
آره عزیز دلم خوبه :))
  • Like 2
لینک به دیدگاه

عاقا من حوصلم نمیشه اینهمه بخونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 نمیشه چهره نگاری گرگهاشون رو بذارن شرکت کننده ها ب هر کدوم باحالتر بودم رای بدم؟:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بسیار عالی

همه دستکاری ها خوب بودن .. اما یادم نمیاد به کدوما رای دادم:icon_pf (34):

بعد یه چیزی شاروک جان .. به نظرم بهتر بود تو یه پاراگراف خلاصه میکردن.. چون از حوصله بعضی دوستان خارجه:icon_pf (34):

و هرکی بتونه تو یه پاراگراف لپ کلام رو برسونه رای میاره از توضیحات اضافی جدا خودداری نمایند:ws3:

بازم ممنون از همه دوستانی که شرکت کردن و وقت گذاشتن:icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بسیار عالی

همه دستکاری ها خوب بودن .. اما یادم نمیاد به کدوما رای دادم:icon_pf (34):

بعد یه چیزی شاروک جان .. به نظرم بهتر بود تو یه پاراگراف خلاصه میکردن.. چون از حوصله بعضی دوستان خارجه:icon_pf (34):

و هرکی بتونه تو یه پاراگراف لپ کلام رو برسونه رای میاره از توضیحات اضافی جدا خودداری نمایند:ws3:

بازم ممنون از همه دوستانی که شرکت کردن و وقت گذاشتن:icon_gol::icon_gol:

سلام رئیس :ws3:

راستش من سری های قبل خودم توضیحات اضافه رو حذف میکردم که بچه ها حوصله خوندن داشته باشن که با خشم برخی دوستان مواجه شدم و ... 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

ولی این سری وافعا نمیشد چیزی رو حذف کرد .... خیلی عالی نوشتن بچه ها hapydancsmil.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
عاقا من حوصلم نمیشه اینهمه بخونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 نمیشه چهره نگاری گرگهاشون رو بذارن شرکت کننده ها ب هر کدوم باحالتر بودم رای بدم؟:ws3:

لدفن حوصله کن دیگه دوست عزیزم :ws3:

ما به رای شما نیازمندیم :a030:

بعدا میخونم که عادلانه رای داده باشم

• :w02:

با تشکــــــر جیگر :w02:

منم گرگر مورد علاقمو نوشته بودم البته به اصرار خام شاروک

بد الان نیستش البته به دلخواه خود شاروک:sad0:

عزیزم من که ایرادات رو گفتم و قرار شد اصلاحشون کنی و بفرستی ولی نفرستادی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من با کسی مشکل ندارم که بخوام تو مسابقه شرکتش بدم یا نه ..... اصن دست من نیست ..... من فقط وظیفه دارم که مسابقه طبق روال پیش بره :hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بله! نظر بنده به نظر متین نزدیک است!

از توضیحات باید فاکتور بگیریم ... و فقط باید مطالب خودمون رو قرار بدیم!

:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بله! نظر بنده به نظر متین نزدیک است!

از توضیحات باید فاکتور بگیریم ... و فقط باید مطالب خودمون رو قرار بدیم!

:ws3:

والا من سری قبل اینکارو کردم تاپیک به سوی نابودی پیش رفت :icon_pf (34):

واسه همین هم مدت طولانی تاپیک نزدم:hanghead:

ایشالا سری بعد اعمال خواهد شد :ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28:

من ظهر اومدم رای بدم دیدم تصویرشون نیست.گفتم حتما سرعت کم شده نشونشون نمیده:ws3:الان اومدم دیدم اصلا تصویری در کار نیست باید قوه تخیلمونو به کار بندازیم و آقای گرگ رو تصور کنیم:ws3:

این حمید منو اشتباهی راهنمایی کرد:whistles:من گفتم تو فتوشاپ هم میتونیم درست کنیم گفت آره:w58:من فکر کردم با فتوشاپ باید گرگه رو تغییر داد:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...