رفتن به مطلب

تاپیک جامع کنکور ارشد برق 93

ارسال های توصیه شده

با سلا م منم ارشد دارم .تو اين چند وقته چيا بخونم از كدوم كتابا بهتره:ws52:

سلام دوست عزیز :icon_gol:

اینطور که شما نوشتی حدس میزنم هنوز شروع نکردید به خوندن :ws38:

ولی ایرادی نداره ... یه مقداری دیر دارید شروع میکنید ولی هنوز وقت زیاده :w16:

من هم سال قبل تقریبا همین وقتا شروع کردم به خوندن و تونستم خودمو برسونم :a030:

برای تمام درسا کتابای زیادی وجود داره ... از انتشارات و موسسه های مختلف ...

که هر کدوم معایب و مزایای خوشون رو دارند. به خاطر همین نمیشه صد در صد گفت که شما کدوم منبع رو برای مطالعه انتخاب کنید hanghead.gif

برای شما که وقتتون کمه بیشتر تست زنی در درجه اولویت قرار داره. پس هر منبعی رو که انتخاب میکنید باید تست های متنوع و زیادی رو

پوشش بده :a030:

بعد از خوندن هر قسمت سعی کنید تست های مربوطش رو همون زمان بزنید تا از ذهنتون فراموش نشه :w16:

معمولا بعضی از فصل های کتاب ها، بیشتر مد نظر طراحان قرار دارند که اگر وقت کافی برای مطالعه کل کتاب ها ندارید، توصیه میشه فصل های مهم تر رو بخونید :ws37:

اگر سوالی دارید در خدمتم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 6 ماه بعد...

سلام خودم میخوام واسه ارشد کنترل بخونم - ینی نمیخوام کلاس برم / واسه مدار جزوه دکتر ملک محمد رو دانلود کردم واسه ماشین و تجزیه هم جزوه دانشگاه تهران و امیرکبیر رو / میشه راهنمایی کنید کنترل و ریاضیات چیا بخونم ؟؟؟؟ امسال کنترل مجاز نشدم :sigh:

فارغ التحصیل از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 18/50 هستم / بنظرتون امیدی هست 94 قبول بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام خودم میخوام واسه ارشد کنترل بخونم - ینی نمیخوام کلاس برم / واسه مدار جزوه دکتر ملک محمد رو دانلود کردم واسه ماشین و تجزیه هم جزوه دانشگاه تهران و امیرکبیر رو / میشه راهنمایی کنید کنترل و ریاضیات چیا بخونم ؟؟؟؟ امسال کنترل مجاز نشدم :sigh:

فارغ التحصیل از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 18/50 هستم / بنظرتون امیدی هست 94 قبول بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الیته که امیدی هست...این چه حرفیه که میزنید

کنترل: حتما کتابایی که میگم بخون فرصت زیاد داری

کنترل سپاهان...راهیان ارشد....مدرسان شریف...و در نهایت کنترل جهش

اگه بتونی جزوه شیرین آبادی هم گیر بیار مطمئن باش کنترل بالای 50 میزنی

ریاضی:

بتونی جزوه حسین بخشی گلستانی رو گیر بیاری خوبه + ریاضی امیر علی مومن زاده و ریاضی کریمی انتشارات نصیر

ریاضی بااین کار میتونی بالای 80 بزنی.:a030:

انشاالله که موفق باشی دوستم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
الیته که امیدی هست...این چه حرفیه که میزنید

کنترل: حتما کتابایی که میگم بخون فرصت زیاد داری

کنترل سپاهان...راهیان ارشد....مدرسان شریف...و در نهایت کنترل جهش

اگه بتونی جزوه شیرین آبادی هم گیر بیار مطمئن باش کنترل بالای 50 میزنی

ریاضی:

بتونی جزوه حسین بخشی گلستانی رو گیر بیاری خوبه + ریاضی امیر علی مومن زاده و ریاضی کریمی انتشارات نصیر

ریاضی بااین کار میتونی بالای 80 بزنی.:a030:

انشاالله که موفق باشی دوستم:icon_gol:

ولی من اصن نظر شما رو درباره مراجع کنترل قبول ندارم!!!:whistle:

لینک به دیدگاه
ولی من اصن نظر شما رو درباره مراجع کنترل قبول ندارم!!!:whistle:

نمیدونم مهندس من اینارو خوندم..نزدیک 50زدم شماهم نظرتو بگو قرار نیست نظر من درست باشه که:w16:

لینک به دیدگاه

دوستان من تجربیات شما رو میخوام

ممنون میشم کمکم کنید و رو راست بهم بگید که ارزش زحمت کشیدنو داره یا نه چون صحبت سر هشت ماه هست که خودم و خانوادمو درگیر میکنم میخوام بدونم بدون کلاس کنکور رفتن ، با توجه به مدرک در بو داغون من - با توجه به اینکه منابع و جزوات غیر پولی خیلی محدود و کم هستن - نمیخوام آنچنان هزینه کنم آخرشم هیچ و پوچ

راهنماییم کنید

این جزوات رو از همین سایت و سایتای دیگه تهیه کردم ( قبول دارید خوندن کتاب یه خورده ای فاز منفی میده ؟ راستش من نمیتونم بشینم کتاب بخونم واسه همین جزوه ها رو انتخاب کردم)

کنترل خطی ...... جزوه دستی شیرین آبادی

ریاضیات مهندسی ...... جزوه خودم خوبه دو تا دیگه جزوه هم دانلود کردم ........ یکی واسه تهران جنوب .......یکی واسه نیکوکار امیر کبیر

مدار الکتریکی ......ملک محمد ...... مهندس کهن واسه نصیر

ماشین الکتریکی ........ جزوه دانشگاه تهرانه

تجزیه ..... شیرین آبادی ..... جزوه امیرکبیر

الکترونیک تو کتم نمیره نمیخوام بخونمش

در ضمن میخوام از تیرماه شروع کنم اول ریاضی و مدار

از شهریور بقیه رو اضافش میکنم

راهنمایی لطفا

مچکرم

لینک به دیدگاه
دوستان من تجربیات شما رو میخوام

ممنون میشم کمکم کنید و رو راست بهم بگید که ارزش زحمت کشیدنو داره یا نه چون صحبت سر هشت ماه هست که خودم و خانوادمو درگیر میکنم میخوام بدونم بدون کلاس کنکور رفتن ، با توجه به مدرک در بو داغون من - با توجه به اینکه منابع و جزوات غیر پولی خیلی محدود و کم هستن - نمیخوام آنچنان هزینه کنم آخرشم هیچ و پوچ

راهنماییم کنید

این جزوات رو از همین سایت و سایتای دیگه تهیه کردم ( قبول دارید خوندن کتاب یه خورده ای فاز منفی میده ؟ راستش من نمیتونم بشینم کتاب بخونم واسه همین جزوه ها رو انتخاب کردم)

کنترل خطی ...... جزوه دستی شیرین آبادی

ریاضیات مهندسی ...... جزوه خودم خوبه دو تا دیگه جزوه هم دانلود کردم ........ یکی واسه تهران جنوب .......یکی واسه نیکوکار امیر کبیر

مدار الکتریکی ......ملک محمد ...... مهندس کهن واسه نصیر

ماشین الکتریکی ........ جزوه دانشگاه تهرانه

تجزیه ..... شیرین آبادی ..... جزوه امیرکبیر

الکترونیک تو کتم نمیره نمیخوام بخونمش

در ضمن میخوام از تیرماه شروع کنم اول ریاضی و مدار

از شهریور بقیه رو اضافش میکنم

راهنمایی لطفا

مچکرم

ببین دوست گلکم....

درکنار جزوه حتما باید کتاب بخونی....کتاب منظورم نه رفرنس...یه کتابی که همین موسسات و انتشارایی ها به بیرون میدن..

تجزیه شیرین به درد نمیخوره تقدسی و بخشی گلستانی رو بخون خوب؟؟؟؟؟

مثلا جزوه دانشگاه تهران جنوب ریاضی واسه چی میخوای بخونی؟؟؟

همون کتابایی که من گفتم رو بخون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کنترل جهش

ریاضی پوران

مدار پوران

تجزیه پارسه

الکترونیکم بخون ضرر نمیکنی.بخش آپ امپ و دیود رو بخون که دو تا سوال بزنی.حالا از هر منبعی که داری

دانشگاه دوره لیسانس اصلا مهم نیست و کلاس کنکور رفتن هم پیشنهاد نمیکنم چون واقعا بی فایده هستش

برنامه چرخشی بریز. اینجوری نباشه که 1 یا 2 درس رو تموم کنی بعد بری سراغ بقیه. همه درسارو همزمان بخون.

اول یه دور در حدود یک هفته کل کتابارو مرور کن.فقط سر تیترها و مقدمات هر فصل. که یه چهار چوبی از کل چیزایی که قراره بخونی تو ذهنت باشه.

دور و برت رو شلوغ نکن. هر کتابی رو که میخوای بخونی فقط همون کتاب یا جزوه روی میزت یا کنارت باشه.

مهم تر از همه: به حرفای هیچکس گوش کن.مشورت بگیر ولی تصمیم نهایی رو خودت بگیر.دلیل نمیشه چون من تونستم با پوران مثلا درصد خوبی بزنم تو هم بتونی.هر کتابی نکات خاص خودش رو داره.

برای زبان شروع کن و گرامر درس های زبان انگلیسی دوم راهنمایی تا پیش دانشگاهی رو بخون.هیچکس نمیتونه بگه لغتارو حتما میزنه یا درک مطلبو حتما میزنه، ولی کسی که گرامرو خونده باشه حتما 5 تا سوالش رو میزنه.یعنی نزدیک 17 درصد :a030:

روزی بین 3 تا 5 ساعت کافیه.فقط دو ماه آخر حدود شش ساعت بخون. دو هفته آخرم واسه مرور بزار کنار.

و از همین الان هر روز به خودت بگو ............... من صرف نظر از هر شرایط و شانسی مطمئنا بهترین جا قبول میشم :w16:

برات آرزوی موفقیت دارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین دوست گلکم....

درکنار جزوه حتما باید کتاب بخونی....کتاب منظورم نه رفرنس...یه کتابی که همین موسسات و انتشارایی ها به بیرون میدن..

تجزیه شیرین به درد نمیخوره تقدسی و بخشی گلستانی رو بخون خوب؟؟؟؟؟

مثلا جزوه دانشگاه تهران جنوب ریاضی واسه چی میخوای بخونی؟؟؟

همون کتابایی که من گفتم رو بخون:banel_smiley_4:

کنترل جهش

ریاضی پوران

مدار پوران

تجزیه پارسه

الکترونیکم بخون ضرر نمیکنی.بخش آپ امپ و دیود رو بخون که دو تا سوال بزنی.حالا از هر منبعی که داری

دانشگاه دوره لیسانس اصلا مهم نیست و کلاس کنکور رفتن هم پیشنهاد نمیکنم چون واقعا بی فایده هستش

برنامه چرخشی بریز. اینجوری نباشه که 1 یا 2 درس رو تموم کنی بعد بری سراغ بقیه. همه درسارو همزمان بخون.

اول یه دور در حدود یک هفته کل کتابارو مرور کن.فقط سر تیترها و مقدمات هر فصل. که یه چهار چوبی از کل چیزایی که قراره بخونی تو ذهنت باشه.

دور و برت رو شلوغ نکن. هر کتابی رو که میخوای بخونی فقط همون کتاب یا جزوه روی میزت یا کنارت باشه.

مهم تر از همه: به حرفای هیچکس گوش کن.مشورت بگیر ولی تصمیم نهایی رو خودت بگیر.دلیل نمیشه چون من تونستم با پوران مثلا درصد خوبی بزنم تو هم بتونی.هر کتابی نکات خاص خودش رو داره.

برای زبان شروع کن و گرامر درس های زبان انگلیسی دوم راهنمایی تا پیش دانشگاهی رو بخون.هیچکس نمیتونه بگه لغتارو حتما میزنه یا درک مطلبو حتما میزنه، ولی کسی که گرامرو خونده باشه حتما 5 تا سوالش رو میزنه.یعنی نزدیک 17 درصد :a030:

روزی بین 3 تا 5 ساعت کافیه.فقط دو ماه آخر حدود شش ساعت بخون. دو هفته آخرم واسه مرور بزار کنار.

و از همین الان هر روز به خودت بگو ............... من صرف نظر از هر شرایط و شانسی مطمئنا بهترین جا قبول میشم :w16:

برات آرزوی موفقیت دارم :icon_gol:

خیلی ازتون ممنونم دوستان

بازم مزاحمتون میشم :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...