رفتن به مطلب

حلق‌آویز کردن «گربه وحشی» به جرم دزدیدن مرغ

ارسال های توصیه شده

حلق‌آویز کردن «گربه وحشی» به جرم دزدیدن مرغ

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

[h=5]سبزپرس – گزارش تصویری: یکی از خوانندگان سبزپرس، عکسی از یک «گربه وحشی» در حالت حلق‌آویز شده ارسال کرده است. آنطور که این مخاطب در نامه خود نوشته، این عکس در روستای «هرنگ» از توابع شهرستان «بستک» در استان هرمزگان ثبت شده است. هرچند که این عکس در برخی از سایت‌ها به عنوان عکس پلنگ منتشر شده اما بررسی خال‌های بدن این گربه نشان می‌دهد که حیوان قابل مشاهده در عکس، یک گربه وحشی است. در این منطقه و بسیاری مناطق روستایی دیگر ایران، گربه‌های کوچک جثه به دلیل عدم امنیت غذایی در زیستگاه طبیعی خود، به سکونتگاه‌های انسانی نزدیک می‌شوند و اقدام به شکار مرغ و خروس و سایر پرندگان اهلی می‌کنند. در برخی موارد، این تعارض موجب برخوردهای این‌چنینی از سوی برخی روستاییان می‌شود. [/h]

files.php?file=wild_cat_harang_434703702.jpg

لینک به دیدگاه

متاسفم برای این ادم نماهای بدبخت که به جای اینکه امنیت دام و طیورشونو بیشتر کنند از یه حیوان زبان بسته که از روی غریزه این کارو میکنه و کار غیر طبیعی نکرده و باید شکار کنه تا شکمش سیر باشه .ننگ و نفرین به این ادم نماهای 2 پای بی وجدان

چی میشه گفت:sigh:

لینک به دیدگاه

این چه کاریه آخه؟؟:icon_pf (34):

اینا اندازه ی همین حیوون شعور ندارن که این کارو کردن.

آخه یکی نیست به اینا بگه مگه این آدمه ، میفهمه که خواستین تنبیهش کنید واسه عبرت سایرین...

اونم همچین حیوونِ با ارزشی رو!!!

جای تاسفه...

لینک به دیدگاه

حداقل از طرز رفتاری که با بد حجابی میشه انتظار نمیرفت این کارو بکنن! اینطور که من دستگیرم شده اصولا باید انگشت اتهام به سمت کسی که محرک این فرآیند بوده باشه (!) جای تعجبه در این مورد! باید بقیه مرغ هارو اعدام میکردن(!!) البته ظاهرا اینها افراد روستایی بودند، بگذریم...

لینک به دیدگاه

اوه، داغ دلم تازه شد، رفتم به این خاطره بسیار قدیمی .... :sigh:

http://www.noandishaan.com/forums/thread64656-5.html#post862764

خیلی به این اندیشیده ام که ریشه سنگدلی انسان نسبت به موجودات اطافش، دقیقا کجاست. :sigh:

لینک به دیدگاه
این چه کاریه آخه؟؟:icon_pf (34):

اینا اندازه ی همین حیوون شعور ندارن که این کارو کردن.

آخه یکی نیست به اینا بگه مگه این آدمه ، میفهمه که خواستین تنبیهش کنید واسه عبرت سایرین...

اونم همچین حیوونِ با ارزشی رو!!!

جای تاسفه...

حداقل از طرز رفتاری که با بد حجابی میشه انتظار نمیرفت این کارو بکنن! اینطور که من دستگیرم شده اصولا باید انگشت اتهام به سمت کسی که محرک این فرآیند بوده باشه (!) جای تعجبه در این مورد! باید بقیه مرغ هارو اعدام میکردن(!!) البته ظاهرا اینها افراد روستایی بودند، بگذریم...

مشکل میدونین کجاست؟

البته نظر من اینه:

فرهنگ سازی زیست محیطی که تو کشور ما اصلا توجهی بهش نمیشه

ولی وجدان کجا رفته؟؟؟؟

آخه به خاطر یه مرغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

لینک به دیدگاه
اوه، داغ دلم تازه شد، رفتم به این خاطره بسیار قدیمی .... :sigh:

http://www.noandishaan.com/forums/thread64656-5.html#post862764

خیلی به این اندیشیده ام که ریشه سنگدلی انسان نسبت به موجودات اطافش، دقیقا کجاست. :sigh:

بعد از یه مدت نسبتا طولانی اومدم و به جای خبرهای خوب همش با خبرهای تاسف بار در مورد محیط زیست ایرانمون مواجه شدم

بازم افکارم داغون شد...:sigh:

ما انسانها چقدر خودخواهیم

مگه این حیوون بیچاره چیکار کرده

ای کسی که اینکار رو کردی خودت اگه گشنت بشه چیکار میکنی که مثلا انسانی

این یه مرغ دزدیده و خورده تو بگو

تو چیکار میکنی؟ به یه مرغ قانع میشی؟؟

لینک به دیدگاه
در عالم خلقت تنها یک موجود وحشی می شناسم و اون انسانه:sigh:

واقعا ما آدما دست بعضی حیوونا رو از پشت بستیم تو وحشی بودن

این حرفت واقعا بیش از یه تشکر میخواست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...