رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستای گل داوطلب کنکور کارشناسی ارشد محیط زیست

بچه ها این تاپیک رو زدم تا هرآنچه برای قبولی تو کنکور ارشد لازمه اعم از راهنمایی ها‍، جزوه ها، کتاب ها و.. رو بهم معرفی کنیم و یا درصورت داشتن فایل pdf اون رو در اختیار هم قرار بدیم و همچنین از راهنمایی دوستای عزیزمون که این مرحله رو سپری کردن هم کمک بگیریم.

با آرزوی سربلندی و موفقیت برای همه ی شما دوستان عزیزم:icon_gol:

2nc4i8c0ua7vyqsx7aa5.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب اول از خودم شروع میکنم.

یکی از دوستای من رتبه 3 کنکور امسال بوده. طبق گفته دوستم 5 تا کتاب هست که باید خورده بشن:w58:

کتاب اول : بومشناسی کربس (ترجمه وهاب زاده)

vjr6mrgznbo7a39zaf0.jpg

کتاب دوم : مقدمه ای بر اکولو‍ژی رفتار نوشته ی کربس ( ترجمه وهاب زاده)

pf7a1bdjvqrhkv8zo8m.jpg

کتاب سوم : آلودگی افیونی

23hhaslnnydii5pj7y9.jpg

کتاب چهارم : آمایش سرزمین مخدوم

nq03n85u6qdf5wo2n4.jpg

و کتاب آخر GIS درویش صفت و مخدوم که 50 صفحه اولش خیلی مهمه.

t2u1ef29erk46hhcgwfn.jpg

من که از همینا شروع میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام.نه کتاب دوم نیازی به خورده شدن نداره.دوکتاب اول مربوط به مبحث اکولوژی است و در این درس جزوات مناسبترند تا کتاب. کتاب آلودگی افیونی فوق العاده مهم است که همراه با جزوه دکتر میرغفاری نزدیک به هشتاد درصد سوال های مبحث آلودگی را در خود جای میدهند. بنظرم کتاب زمین سیاره زنده رو از قلم انداختید چون مهمترین منبع درس شناخت محیط زیسته...

لینک به دیدگاه

برای بیولوژی دوکتاب راهنمای صحرایی پستانداران ایران تالیف هوشنگ ضیایی و پرندگان ایران تالیف جمشید منصوری منابع اصلی هستند.کتاب مهره داران ایران تالیف اسکندر فیروز هم میتونه به شما کمک کنه. برای پرنده جزوات پرنده شناسی دکتر کابلی از دانشگاه تهران- دکتر همامی از دانشگاه صنعتی اصفهان و دکتر نادری از دانشگاه گیلان مهمترین جزوات هستند. برای پستانداران جزوات دکتر همامی - دکتر علیزاده از تهران- دکتر وارسته از گرگان- دکتر نادری گیلان- مهمترین هستند. برای اکولوژی حتما جزوات دانشگاه تهران، صنعتی اصفهان، گرگان و گیلان را تهیه کنید-کتاب اکولوژی انتشارات خانیران حتما به شما کمک خواهد کرد...جزوات اصفهان را من میتوانم واسه شما تهیه کنم اگر لازم داشته باشید. موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفتون.من واسه دانشگاه گرگانم.متشکر میشم اگر بشه جزوه های دانشگاه اصفهان رو در اختیارم بذارید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ممنون از لطفت طرلان جون.جزوه های اصفهان به دستم رسید.جزوه های تهران و گرگانم دارم.دیگه چی باید بخونم؟:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد محیط زیست جزوات اساتید زیر رو پیدا کنید و خوب بخونید ....

1- اکولوژی دکتر جوانشیر

2- اکولوژی دکتر نیشابوری

3- بیولوژی حیوانات شکاری دکتر ظهوری دانشگاه گرگان

4- شناخت محیط زیست دکتر ماهینی دانشگاه گرگان

5- بوم شناسی دکتر عدل دانشگاه یزد

6-بیولوژی و شناخت حیوانات شکاری دکتر همامی دانشگاه صنعتی اصفهان

7- مبانی مدیریت حیات وحش دکتر وارست دانشگاه گرگان

8- اکولوژی و حیات وحش دکتر همامی دانشگاه صنعتی اصفهان

9-فنون و مدیریت حیات وحش دکتر همامی دانشگاه صنعتی اصفهان

10- بیولوژی حیوانات شکاری دکتر علیزاده دانشگاه تهران

11- فنون مدیریت حیات وحش دکتر کرمی دانشگاه تهران

12- شناخت محیط زیست دکتر خراسانی دانشگاه تهران

13- زیست شناسی حفاظت دکتر ملکیان دانشگاه اصفهان

14- مبانی مدیریت حیات وحش دکتر وارسته گرگان

15- ارزیابی و gis دکتر مخد.م دانشگاه تهران

16- ارزیابی دکتر ماهینی دانشگاه گرگان

17- ارزیابی و gis دکتر صفانیان دانشگاه صنعتی اصفهان

18- gis دکتر درویش صفت دانشگاه تهران

19- آلودگی های محیط زیست دکتر میرغفاری دانشگاه صنعتی اصفهان-

20- آلودگی آب و خاک دکتر میر غفاری دانشگاه صنعتی اصفهان

21- آلودگی محیط زیست دکتر خراسانی دانشگاه تهران

22- بوم شناسی مهره داران دکتر همامی دانشگاه صنعتی اصفهان

23- بوم شناسی مهره داران دکتر سزهنگ زاده دانشگاه یزد

24- پرنده شناسی دکتر کابلی دانشگاه تهران

25- پرنده شناسی دکتر وارسته دانشگاه گرگان

26- بوم شناسی دکتر کابلی دانشگاه تهران

27- بوم شناسی حیات وحش دکتر کرمی دانشگاه تهران

28- شناخت محیط زیست دکتر میر غفاری دانشگاه صنعتی اصفهان

29- دستور العمل های طرح مدیریت محیط زیست

30- الودگی هوا دکتر خراسانی

31-نکات مهم کنکوری شالوده بوم شناسی میمندی نژاد و مبانی محیط زیست وهاب زاده

طراح سوالات کنکور ارشد محیط زیست همین اساتید هستند که با خوندن جزوه هاشون بیشتر راه رو رفتید !!!!

لینک به دیدگاه

دانلود کتاب شناخت محیط زیست (زمین سیاره زنده)

این کتاب رو میتونید از آدرس زیر دانلود کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای تا کنکور کمتر از یک ماه مونده:icon_pf (34):

کسی اینجا هست که یک کتاب تست بهم معرفی کنه؟ یا برام ایمیل کنه؟ تست های کنکورای سال قبلو دارم.تستای دیگه میخوام:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

[quote name='طرلان']خب به آدرس جی میلم لیست جزواتی رو که میخواین برام بفرستین بهمراه آدرس پستی دانشگاه...موفق باشید
[EMAIL="s.m.ravari@gmail.com"]s.m.ravari@gmail.com[/EMAIL][/QUOTE]
سلام طرلان جان ،سمانه ام و تازه عضو سایت مفیدتون شدم ترم 6محیط زیستم میخوام شروع کنم به خوندن واسه کنکور ،اما اکثر جزوات دانشگا گرگانو اصفهان و تهران که میگن خیلی مهمن ندارم میشه لطف کنید و بهم کمک کنید؟؟؟:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان.

سمانه جان تبپ سوالات خصوصا بخش آلودگی بسیار متفاوت از سالهای قبل بوده.بنظرم منتظر بمون ببین بیشتر قبولی ها از سمت بچه های کدوم دانشگاه بوده بعد ببینیم اونها چه جزوات و کتاب هایی رو خوندن که شمام همونها رو بخونی.

اما برای شروع شما کتاب آمایش سرزمین دکتر مخدوم، پستانداران ایران دکتر ضیایی، اکولوژی دکتر اردکانی رو بخون. حسابی هم بخون.

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1371499]سلام دوستان.

سمانه جان تبپ سوالات خصوصا بخش آلودگی بسیار متفاوت از سالهای قبل بوده.بنظرم منتظر بمون ببین بیشتر قبولی ها از سمت بچه های کدوم دانشگاه بوده بعد ببینیم اونها چه جزوات و کتاب هایی رو خوندن که شمام همونها رو بخونی.

اما برای شروع شما کتاب آمایش سرزمین دکتر مخدوم، پستانداران ایران دکتر ضیایی، اکولوژی دکتر اردکانی رو بخون. حسابی هم بخون.

ممنون عزیزم بابت راهنماییت.:icon_gol:چشم حتما .اما من هیچ جزوه ای از دانشگاه گرگان یا اصفهان ندارم ....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام بچه ها. من توی دانشگاه گیلان درس می خونم و جزوه های دکتر نادری رو دارم . اگه ممکنه جزوه های دانشگاه گرگان و مخصوصا تهران رو بزارید همین جا تا همه بتونن دانلود کنن. منم جزوه های دکتر نادری رو می زارم . خیلی عالی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...