رفتن به مطلب

انتخاب موضوع مسابقه عکس تالار کشاورزی با شما !!!

کدام موضوع را میپسندید؟  

47 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام موضوع را میپسندید؟

• 4
    • 10
    • 18
    • 4
    • 2
    • 9

ارسال های توصیه شده

سلام متین خانم:ws3:

حالا یه رأی منو هم حساب کن میشه 2تا:ws28:

جنگل شیررررررره

خب حالا میزدی برا خوش بودن دل ما چی میشدsigh.gif

همه فکر میکنن ابزیان همون ماهی قزل الاس:sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تشکر از همه بابت شرکت در نظر سنجی آقا قاسم این نوبت هم داور داریم ... امتیاز داور رو به 40 درصد هم رسوندیم ... داور کاملا مخفیه و هیچ شخصی اون رو نمیشناسه ... حتی اگر من خودمم شرکت کنم داور نخواهد دونست که عکس من کدومه ... (امشب شکلکام غیر فعال شده!)

• Like 4
لینک به دیدگاه
تشکر از همه بابت شرکت در نظر سنجی آقا قاسم این نوبت هم داور داریم ... امتیاز داور رو به 40 درصد هم رسوندیم ... داور کاملا مخفیه و هیچ شخصی اون رو نمیشناسه ... حتی اگر من خودمم شرکت کنم داور نخواهد دونست که عکس من کدومه ... (امشب شکلکام غیر فعال شده!)

اون نمیدونه ,تو که میدونی کیه!:w02:

با تشکر.

من به جنگل رای دادم ولی الان میخوام بزنم آبزیان ,فکر میکنم هر کسی نمیتونه تو آب عکس بگیره خیلی موضوع خوبیه:ws37:

شایدم از بیرون آب بشه عکس گرفت

بچه قورباغه آبزی محسوب میشه دیگه؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

حمید دیدی که دفعه قبل وجود داور با در نظرگرفتن حسن هایی که داشت ولی معایبی هم داشت و داوری دوره قبل زیاد عادلانه نبود و خیلی ها معترض بودن :ws3:

داوری که انتخاب میشه باید کسی باشه که واقعا اینترنشنال باشه و خیلی حرفه ای ولی از نمره های سری قبل مشخص بود که داوری زیاد حرفه ای و کاربلد نبود...

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

دست همه عزیزانی که به حشرات رای دادند درد نکنه و کلا رای دادن هم درد نکنه و البته دوستانی که میخوان به حشرات رای بدن هم درد نکنه:ws3:

دوستان میدونید چیه اگه به حشرات رای ندید من بی انگیزه میشم و اگه بی انگیزه بشم همه کلکسیون حشرات از پنجره ول میکنم بیرون و اگه حشرات در محیط آزاد بشن مسئولیتش به عهده خودتونه حالا خود دانید:banel_smiley_4:

تازه به خاطر این که من باید تا دور بعدی مسابقات صبر کنم احتمالا بخشی و یا همه حشرات تلف خواهند شد :4564:

آیا کشتن حشرات کار خوبی است ؟! خونشون گردن همه شماهاست :sigh: تازه ماه حرام هم هست دیشون دو برابره:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اون نمیدونه ,تو که میدونی کیه!:w02: با تشکر. من به جنگل رای دادم ولی الان میخوام بزنم آبزیان ,فکر میکنم هر کسی نمیتونه تو آب عکس بگیره خیلی موضوع خوبیه:ws37: شایدم از بیرون آب بشه عکس گرفت بچه قورباغه آبزی محسوب میشه دیگه؟
نه تو رو خدا میخوای منم ندونم!!!! بله نوزاد قورباغه آبزیه! اما آبزیان دامنه خیلی وسیع تری داره .... ای کاش متین بیاد یه توضیحی بده ...
حمید دیدی که دفعه قبل وجود داور با در نظرگرفتن حسن هایی که داشت ولی معایبی هم داشت و داوری دوره قبل زیاد عادلانه نبود و خیلی ها معترض بودن :ws3: داوری که انتخاب میشه باید کسی باشه که واقعا اینترنشنال باشه و خیلی حرفه ای ولی از نمره های سری قبل مشخص بود که داوری زیاد حرفه ای و کاربلد نبود...
خیلی ها معترض بودن؟!!! فکر نکنما! اما نظر همه برای ما محترمه! برای اینکه بدونیم داور باشه یا نه، داور رو هم نظرسنجی میکنیم! البته به موقش!
سلام :icon_gol: دست همه عزیزانی که به حشرات رای دادند درد نکنه و کلا رای دادن هم درد نکنه و البته دوستانی که میخوان به حشرات رای بدن هم درد نکنه:ws3: دوستان میدونید چیه اگه به حشرات رای ندید من بی انگیزه میشم و اگه بی انگیزه بشم همه کلکسیون حشرات از پنجره ول میکنم بیرون و اگه حشرات در محیط آزاد بشن مسئولیتش به عهده خودتونه حالا خود دانید:banel_smiley_4: تازه به خاطر این که من باید تا دور بعدی مسابقات صبر کنم احتمالا بخشی و یا همه حشرات تلف خواهند شد :4564: آیا کشتن حشرات کار خوبی است ؟! خونشون گردن همه شماهاست :sigh: تازه ماه حرام هم هست دیشون دو برابره:hanghead:
(شکلک گریه و ابراز همدردی)
  • Like 4
لینک به دیدگاه

اون یه نفری که به ابزیان رای داد چه شخص محترمی میباشد؟:hapydancsmil:

خودم براش کلکسیون ابزی راه میندازم:hapydancsmil:

....

اما درباره قورباغه : کلا ما در دریا دوزیست نداریم :icon_razz:

نوزاد قورباغه هم در اب شیرین فقط مدت کوتاهی رو سپری میکنه و سپس به سمت خشکی میره (نوزادش ابزی هست )

و قورباغه بالغ وقتی در اب به سر میبره از طریق پوست متخلخلش اکسیژن رو از اب میگیره و به خون میرسونه

و در زمانی هم که در خشکی به سر میبره از طریق ششها تنفس میکنه

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببخشید نزدیک ترین موضوعی که به کشاورزی مربوط میشد این بود، دیگه بعدا حالا پاکش کنید پستم رو:w42: بیایید اینجا جواب این دوستمون رو بدید! http://www.noandishaan.com/forums/thread113173.html#post1236763

• Like 1
لینک به دیدگاه
ببخشید نزدیک ترین موضوعی که به کشاورزی مربوط میشد این بود، دیگه بعدا حالا پاکش کنید پستم رو:w42: بیایید اینجا جواب این دوستمون رو بدید! http://www.noandishaan.com/forums/thread113173.html#post1236763
ببخشید کدوم موضوع؟ ... منظورتون انتخاب رشته بود؟
  • Like 1
لینک به دیدگاه
خیلی ها معترض بودن؟!!! فکر نکنما! اما نظر همه برای ما محترمه! برای اینکه بدونیم داور باشه یا نه، داور رو هم نظرسنجی میکنیم! البته به موقش!

یکیش که توی همین تاپیک اعلام نارضایتی کرد با من 2تا فعلا:w02:

میبینید چه تالار دموکراتی داریم همه چی رو به آرای عمومی میگذاریم:ws3:حداقل درصد تاثیرشو 20درصد کن عزیزم:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یکیش که توی همین تاپیک اعلام نارضایتی کرد با من 2تا فعلا:w02:

میبینید چه تالار دموکراتی داریم همه چی رو به آرای عمومی میگذاریم:ws3:حداقل درصد تاثیرشو 20درصد کن عزیزم:4564:

تجربه ثابت کرده نظرات بچه ها بیشتر روی احساسی هست که نسبت به عکس پیدا میکنن!

داور رو گذاشتیم که مانع افزایش احساسات ، و کمی باعث افزایش ارزش هنر عکاسی بشه!

من فکر میکنم تنها تالاری باشیم که مسابقه عکسمون داور داره! میدونی که جز دردسر واسه من چیزی نداره!

من میتونم با یه نظرسنجی سر و ته قضیه رو هم بیارم!

اما بازم فرمایش شما رو اطاعت میکنیم. نظر همه رو میپرسیم!

• Like 5
لینک به دیدگاه
منم با داور موافقم چون مثلا یکی با دوربین با کیفیت میگیره ویه مظلومی مث من با گوشی

خب اون دیگه باید منصفانه نظر بده

داور اینترنشنال باشه و مثل دفعه قبل نمره های عجیب غریب نده منم موافقم :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
داور اینترنشنال باشه و مثل دفعه قبل نمره های عجیب غریب نده منم موافقم :w16:
اینترنشناله! فکر کردی ما از اون خونواده هاشیم که ماست مالی کنیم!؟
  • Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...