رفتن به مطلب

مســـابقه تشخیص هویت شماره هفتاد و هفت

panisa

ارسال های توصیه شده

این شما و این هم سریِ جدیدِ مسابقاتِ تشخیص هویت me9h83ihpi31kpqcguo9.gif

سلام :ws3:

تو این مسابقه بر خلاف همیشه عکس نداریم h4aoagx3jb1tmxmd0uw.gif

اینجوریه که بر اساس راهنمایی ها حدس میزنید ؛ هر کسی هم عکس داره بفرسته واسه سری های بعدی ( :ws48:)

قانونِ مهمِ این سری (حتما بخونید) zbg9bjgznpfatm9wa39w.gif

هر کسی حق داره فقط و فقط 2تا حدس بزنه نه بیشتر. البته اگه مثلا یکی 3 تا حدس زد عیبی نداره اما حدسِ سومِش اگه درست باشه دیگه به حساب نمیاد...:ws43:

به طورِ مثال اگه یکی حدسِ سومِش درست بود و نفرِ بعدی به عنوانِ حدسِ اول یا دومِش حدسِ سومِ نفرِ قبل رو بزنه نفرِ دوم برندست :w16:

پس سعی کنید حدساتونو حروم نکنید :ws3: ویرایش هم نداریم :banel_smiley_4:

بقیه قوانین تویِ سریِ قبل نوشته شده :w16:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنمایی ها:

1- جنسیت : دختر tni52m8uw5doa5jpdjg4.gif

2- درجه ی احساسات : 76 :ws44: ( توضیحات : احساساتی اما با احساسات تصمیم نمیگیره )

3- درجه ی شیطَنَت : 81 ruxgtixske16e9w5w3z.gif (توضیحات : خیلی شیطونه این بشر )

4- نوعِ فعالیت : خودِش میگه علمی :ws33: (توضیحات : تویِ رشته ی خودش فعالیت داره )

5- خصوصیتِ بارز : مهربووون jw09ojyj0tkaf225p1.gif

6- اجتماعیzx6hyd3r50uswhahu2.gif (توضیحات : اینو میشه از تعداد دوستاش هم فهمید . خاطرخواه هم زیاد داره اصلاً)

راهنمایی های بعدی به همین پست اضافه میشه ... پس هر دفعه صفحه اول رو چک کنید ... :w16:

هویتِ مجهول تابلو بازي در نياره .... که من و زهرا ميكشیمش ...3384s.gif

قرار شد یه عکس از چش ابرویِ الانِ نی نی بذاریم که شما راحت تر حدس بزنین:w02:

حالا نفری یدونه دیگه حدس میتونین بزنین:ws48:

xxxxxx

من بودم

:w02:

.

.

.

.

.

.

.

.

girl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gifgirl_cray.gif

.

.

.

.

.

کاشفمم : .Apameh

.

.

.

.

.

..

.

.

.

smilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gifsmilie_girl_093.gif

• Like 24
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 129
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگم خود شخص میدونه؟:ws52:

گفتم شاید من باشم:ws3::w02:

:ws28:

آره میدونه این سری بهش گفتیم ولی اگه تابلو بازی دربیاره دیگه از سری هایِ بعدی نمیگیم بهشون :ws3:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...