رفتن به مطلب

تشکر و خسته نباشید به فسیل و مادربزرگ انجمن :دی

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

این تاپیک رو چند روز بود که من و محمد درگیری که کی این تاپیکو بزنه . هرطور بود با یک سری توجیهات انداختمش گردن محمد:whistle: خیلی سخت بود زدن این تاپیک انوشه واقعا یکی از بهترینهای ما بوده هم از جهت اخلاق هم از جهت مدیریت کسی که از روز اول همیشه همراه ما بود و هیچوقت تنها نذاشت مارو . تو فرومهای مختلف با اون دردسرهاش بازم تنهامون نذاشت تا این نواندیشان که بناش رو ریختیم کنار ما بوده و هست. بهش خسته نباشید نمیگم چون میدونم اینقدر پرانرژی هست که نیاز بهش نداره:a030: و مسلما برنامه هایی که داره خیلی خوب به نتیجه برسونه . فقط ازش یک تشکر جانانه میکنم و برات همیشه آرزوی موفقیت و شادی میکنم:icon_gol:

مرسی از شما:icon_gol: لطف دارید:icon_gol:

میگم معلومه واسه محمدم زدن تاپیکه خیلی سخت بوده ها:whistle:.. فکر کنم از 6ماه قبل رو عنوانش فکر کرده بوده پیرمرد:ws3:

دیگه تا بودم تا اونجایی که میشد و در توانم بود حضور داشتم دیگه هرجاش کم و کاستی بوده از دستم برنمیومده بیشتر ...

به امید اینکه در آینده موفقیت های بیشتر انجمنمون رو توی همه زمینه ها ببینیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انوش میخوای شیرینیه بازنشتگی بدی؟ :whistle:

کی ایشالا؟ :whistle: من هروقت شیرینی خوردم تبریک میگم :w02:

تو چرا بازنشسته شدی شونصد ستاره شدی :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سپید از تو که منو میشناسی گفتن این حرف بعیده:ws3:شیرینی؟مگه ما رژیم نیستیم؟:whistle:

از دار دنیا همین 4تا ستاره واسم مونده دلم به همینا خوشِ:ws3:

خسته نباشی انوشه خانوم گُل:icon_gol:

متشکرم آقای حمید خانِ گل:ws3::icon_gol:

سلام - منم خسته نباشید میگم :icon_gol:

ماشالله همه جا حضور داشتید - انشالله در زندگی هم همینطور موفق باشید :icon_gol:

سلام و ممنون:icon_gol:

مرسی از دعای خوبتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من یه پارازیت برم:ws3:

چرا یکی درمون جواب بچه هارو دادی؟:whistle:

وقت گران بهاست ms2.gif

ظهری باید میرفتم نمیرسیدم جواب بدم ، انقدر شیطونی نکن:ws3:

لینک به دیدگاه
سپید از تو که منو میشناسی گفتن این حرف بعیده:ws3:شیرینی؟مگه ما رژیم نیستیم؟:whistle:

از دار دنیا همین 4تا ستاره واسم مونده دلم به همینا خوشِ:ws3:

یه ردیفشو گرفتن ازت :ws3:
لینک به دیدگاه

عه:hanghead:

الان هم باس بتشکریم هم خستت نباشه بگیم؟جفتش با هم؟خو خودمون خستمون میشه ک:whistle:

انوشه هر وقت خواستی پرانرژی برگردی به قول دوستان بگو من بابامو از سرجاش بردارم تورو بزارم جاش:w02:جای عمومم دوس داشتی بگو خودم هماهنگش میکنم باست:whistle:

خلاصه اینکه تو فقظ برگرد البت از نوع پرانرژیش کلا ک میدونیم هستی:w02:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

:icon_pf (34):انوشه هم بازنشسته شد..... من که ارادت خاصی نسبت به بانو انوشه عزیز دارم.... دوست خوبم بود و هست و همواره شاهد تلاش هایش بودم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشه.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عه:hanghead:

الان هم باس بتشکریم هم خستت نباشه بگیم؟جفتش با هم؟خو خودمون خستمون میشه ک:whistle:

انوشه هر وقت خواستی پرانرژی برگردی به قول دوستان بگو من بابامو از سرجاش بردارم تورو بزارم جاش:w02:جای عمومم دوس داشتی بگو خودم هماهنگش میکنم باست:whistle:

خلاصه اینکه تو فقظ برگرد البت از نوع پرانرژیش کلا ک میدونیم هستی:w02:

نه بابا همین قدر تا اینجا اومدی پست دادی خودش خیلیه!!!:ws3:

جیگرتو برم من عزیزززززم:ws3: چشم پرانرژِ میام اولم میام پیش خودت سمتی که مورد نظرمرو بهت میگم:ws3:

احتمالا دوست داشته باشم ادمین شم از الآن به فکرش باش!:gnugghender:

تو عزیزه دل منی دوستای گلم مثل تورو ببینم مگه میشه کم انرژی باشم!:ws37:

:icon_pf (34):انوشه هم بازنشسته شد..... من که ارادت خاصی نسبت به بانو انوشه عزیز دارم.... دوست خوبم بود و هست و همواره شاهد تلاش هایش بودم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشه.....:icon_gol:

آره دیگه ابراهیم جان دیدم همتون رتگتون آبی کمرنگ شده حسودیم شد:ws3:

قربانت مرسی همیشه لطف داشتی:icon_gol:

ممنوووون منم همین آرزوی خوبو واست دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...