رفتن به مطلب

نظرسنجی نهایی میتینگ نمایشگاه کتاب

چه روزی واسه قرار نمایشگاه کتاب می تونین بیاین  

58 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه روزی واسه قرار نمایشگاه کتاب می تونین بیاین

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 337
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا رای ها اینطوری شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگه بفهمم کسی پروفایل ساخته و ....

به قول بابا پنجعلی : زشــته

کاربرهای تازه وارد به این قسمت دسترسی ندارن و کسایی هم که رای دادن از بچه های قدیمی هستن:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
کاربرهای تازه وارد به این قسمت دسترسی ندارن و کسایی هم که رای دادن از بچه های قدیمی هستن:w16:

تازه وارد بله

اما الان یکی تو رای هاست که فقط ده تا پست داره

این انصاف نیس اوخه:sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
تازه وارد بله

اما الان یکی تو رای هاست که فقط ده تا پست داره

این انصاف نیس اوخه:sigh:

3 تا از پروفایلا مشکوکن.

البته من از همه اعضا عذرخواهی میکنم که اینجوری حرف میزنم. همونطور که گفتم برام مهم نیست که چه روزی رای بیاره. ولی اینجا نظر جمع خیلی مهمه.

اینجوری نشه که یه روزی مثلا 30 تا رای بیاره. بعد قرار بزاریم بریم ببینیم کلا 15 نفرم نیومدن.

• Like 4
لینک به دیدگاه
3 تا از پروفایلا مشکوکن.

البته من از همه اعضا عذرخواهی میکنم که اینجوری حرف میزنم. همونطور که گفتم برام مهم نیست که چه روزی رای بیاره. ولی اینجا نظر جمع خیلی مهمه.

اینجوری نشه که یه روزی مثلا 30 تا رای بیاره. بعد قرار بزاریم بریم ببینیم کلا 15 نفرم نیومدن.

هر کسی هر روزی رای میاره دلیلی نداره 100% حضور پیدا کنه خووب.شاید اون روز واسش کاری پیش بیاد خووب

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه کسی میخواد کتاب بخره، هیچ کدوم از این دو روز مناسب نیستش.

:-)

من قبلا با دوستام غرفه داشتم، تجربه میگه اولین جمعه نمایشگاه شلوغ ترینشههه و روزای اخر هم کتاب کمتره.

پس خرید کتاب رو بندازین وسط هفته.

این رو فقط میشه به عنوان یک روز واسه دیدار نگاه کردش.

• Like 6
لینک به دیدگاه
هر کسی هر روزی رای میاره دلیلی نداره 100% حضور پیدا کنه خووب.شاید اون روز واسش کاری پیش بیاد خووب

درسته حمید جان. منم نگفتم اگه کسی رای بده و نیاد زشته ... :whistle:

منظورم چیز دیگه ای بود. حالا بیخیال. حرفم زشت بود.نباید میگفتم ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 3
لینک به دیدگاه

من یه مسئله ای واسم پیش اومده!!!!

چرا این همه سخت میگیرین؟! خب اونایی که پنج شنبه میتونن برن همون پنج شنبه ایی ها با هم قرار بزارنُ همُ ببینن و اوناییم که جمعه میتونن بیان همون جمعه اییا قرار بزارنُ همُ ببینن!!! دیگه چه نیازی به این همه سخت گیریه؟!!!:banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه

چرا این همه سخت میگیرین؟! خب اونایی که پنج شنبه میتونن برن همون پنج شنبه ایی ها با هم قرار بزارنُ همُ ببینن و اوناییم که جمعه میتونن بیان همون جمعه اییا قرار بزارنُ همُ ببینن!!! دیگه چه نیازی به این همه سخت گیریه؟!!!:banel_smiley_4:

منم همینو میگم. اصلا مهم نیست چه روزی رای بیاره. مهم بچه ها هستن که بین خودشون قرار بزارن

اما بعضیا خیلی جدی گرفتن و دارن خودشونو به آب و آتیش میزنن ....:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه

میدونی کــــرم چیه ؟؟؟:ws3:

الان قضیه همـــــونه:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود دوستان! اجازه هست یک نظر منطقی بدم؟ الان که من دارم نظر سنجی رو نگاه میکنم میبینم که 19 ام 23 تا رای آورده و 13 ام 22 تا! خب چرا انقدر هیجانی بکنیم قضیه رو؟ 19امی ها 19 برن، 13امی ها هم 13ام! بعدا عکساش رو روی سایت میذاریم بچه ها 19امی و 13 امی همدیگه رو ببینین! قسمت آخرش شوخی بود ولی قبلیاش کاملا جدی بود!

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...