رفتن به مطلب

در صورت انتقال پایتخت از تهران چه شهری مناسب انتخاب بعنوان پایتخت ایران میتواند باشد ؟

edvin

ارسال های توصیه شده

100% اصفهان..........حداقلش رو پهنه بندی زلزله با خطر نسبی متوسط هست... زلزله کمتر میاد... و ترس و لرز اینو نداریم که با یه زلزله کشور بره رو هوا.....:w58:

من با جابه جایی پایتخت موافقم:ws3: به سران بگین من نظرمو دادم ...می تونن دست به کار شن:w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

باید به شهری منتقل بشه که زیاد پرجمعیت نباشه و جزوشهرهای صنعتی و مهم هم نباشه چون در اندک زمان ممکن دوباره وضع تهران رو پیدا میکنه:ws38:

لینک به دیدگاه

امکانات را تو کشور پخش کننده نیازی به طرح احمقانه انتقال پایتخت نیست . هرچی امکانات هل دادند تو تهران خوب معلومه شلوغ میشه . مثلا وزارت نفت و سازمانهای زیر مجموعه چرا باید تهران باشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

پایتخت هرجا میره بره به سلامت فقط شهر ما نیاد :ws3: همینجوریشم از اینکه تو یه کلان شهر زندگی می کنم متنفرم و به امید رهایی از این شلوغی زندگی می کنم چه برسه که پایتخت نشین هم بشم :ws28:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

تجربه نشان داده شیراز اصفهان از پس پایتخت شدن بر میان.

ولی هرجا بره شلوغی ازدهام آلودگی......باهاشه پس همون تهران بمونه بهتره

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

فک کنم فقط من شهری خلاف محل سکونتم انتخاب کردم...:ws28:

تبریز نباشه،هرجا که میخواد بره...:ws3:

من از شلوغی بیزارم...همون بشه اصفهان بهتره!

منتهی مساله اینه که اصفهانم بحران آب داره...:banel_smiley_4:

دقت کردین کاربری که این بحثو شروع کرده محروم شده؟!!:whistle:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

مساله انتقال پایتخت که حکام جمهوری اسلامی سناریو پردازی کردند ، هیچ ربطی به معضلات شهری تهران از قبیل شلوغی و آلودگی و درب و داغونی و ... نداره ... یک مساله سیــاسـی است که اینها به این نتیجه رسیدند که مردم تهران طی تجارب دهه های اخیر پتانسیل شورش ، اعتراض ، انقلاب و... دارند ...

موافق انتقال پایتخت نیستم ، شهرها باید ساماندهی بشند ... برای معضلاتی که در تهران بوجود اومده باید چاره اندیشی بشه و اماکانات باید برای سایر شهرهای ایران هم توزیع و ایجاد بشه ...

لینک به دیدگاه

آقا ما هم میگیم مشهد نیاد هرجا خواست بره من شخصا موافقم:ws3:

ولی جدا از شوخی همون تهران خوب هست

به جاش میتونن امکانات و سازمان ها رو پخش کنن تو شهرها

مثل ترکیه یا مثل افریقای جنوبی که 3تا پایتخت داره

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
رشت:ws3:

آقا شوخی کردم رشت بیاین تموم منابع طبیعی رو خراب میکنن:ws3:

بره شیراز پایتخت:w02:

:ws3:

یه شهری که در استان مازندران باشه/ ترجیحا نــــــــــــــور :w02:

پ.ن: سلام و تحیات ما رو هم خدمت سران نظام ابلاغ بفرمایید

:ws3:

ول كن شمال خراب میشه:4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...