رفتن به مطلب

نظرسنجی درباره شماره اول مجله تالار مهندسی مکانیک - حرکت

شماره اول «حرکت» از نگاه شما چگونه بود؟  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شماره اول «حرکت» از نگاه شما چگونه بود؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی؛

امیدوارم که حال یایک شما خوب باشه.

همانطور که حتماً مطلع هستید اولین شماره از مجله علمی «حرکت» تالار مهندسی مکانیک منتشر شد.

همه ما به این موضوع واقفیم که هر کاری در ابتدا با ایراداتی همراه است که با گذشت زمان و کسب تجربه یکی یکی برطرف خواهد شد. انتشار اولین شماره مجله حرکت نیز از این موضوع مستثنی نیست.

میدانیم که «حرکت» با کم و کاستهایی روبرو بوده است که با کسب تجربه انتشار اولین شماره و همچنین نقدهای منطقی و فنی دوستان در پی افزایش کیفیت - هم از لحاظ تراز علمی و هم طراحی- در شماره های بعدی آن هستیم.

p7u0ehbrfferi6nxl3u.png

از این رو یک نظرسنجی برای شماره اول «حرکت» ایجاد کردیم تا بصورت مجزا و یکپارچه، هم از تراز مجله و هم از نظرات سازنده دوستان مطلع شویم تا در شماره های بعدی مطابق با امکانات موجود، اعمال کنیم.

نظرسنجی امکان انتخاب چندگانه دارد که تقاضا می شود که از هر دو بُعد تراز علمی و طراحی حتماً انتخاب نمایید.

مطمئناً شرکت در نظرسنجی و بحث و گفتگو در این تاپیک، برای مدیریت تالار حائز اهمیت می باشد لذا خواهشمند است در این راستا ما را یاری کنید.

با تشکر فراوان:icon_gol:

مدیریت تالار مهندسی مکانیک

لینک به دیدگاه
نظر و پیشنهاد برای بهبود کیفیت مجله؟ :a030:

فکر می کتم همه نظرات داده شده توی تاپیک مجله

ولی به نظر من یه مقدار باید روی صفحه ارایی و طراحی کاربشه

میشه واسه جذابیت یه بخش هایی اضافه بشه که به طور ثابت در هر سری بیاد.مثل تازه ها ویا مثلا مصاحبه و گفت گو هم داشته باشه ویا یه بخش اشنایی با نرم افزار

یه مورد هم بود که معلوم نبود مطلب مال کیه (گرمایش قرنیزی).خوب یه همچین مشکلاتی توش نباشه

ولی بازم برای اولین شماره خوب بود:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام و تشکر بابت کار خوبی که شروع کردید. من خودم برای مجلات تاسیسات و

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شرکت پاکمن مطلب می نویسم. مطالب رو دیدم. خوب بودن اما یه ایرادات کوچیکی بود که اگه اشکال نداره می گم. کیفیت عکسا کمی پایین و سیاه سفیده که می تونه رنگی و بهتر بشه در ضمن هم با فوتو شاپ می شه تمام نوشته های انگلیسی رو فارسی کرد که ارتباط بهتری با کاربر برقرار می کنه. فرمول ها هم در Math type اگه نوشته شه کیفیت بالایی خواهد داشت. طراحی صفحات و بردرها و فهرست هم جای کار داره. اما در مجموع خوب بود. ممنون

لینک به دیدگاه
با سلام و تشکر بابت کار خوبی که شروع کردید. من خودم برای مجلات تاسیسات و
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شرکت پاکمن مطلب می نویسم. مطالب رو دیدم. خوب بودن اما یه ایرادات کوچیکی بود که اگه اشکال نداره می گم. کیفیت عکسا کمی پایین و سیاه سفیده که می تونه رنگی و بهتر بشه در ضمن هم با فوتو شاپ می شه تمام نوشته های انگلیسی رو فارسی کرد که ارتباط بهتری با کاربر برقرار می کنه. فرمول ها هم در Math type اگه نوشته شه کیفیت بالایی خواهد داشت. طراحی صفحات و بردرها و فهرست هم جای کار داره. اما در مجموع خوب بود. ممنون

خیلی عالی

مسئول مجله از انتقاد های سازنده و ایده های جدید بسیار استقبال میکنه - اگر علاقه مند هستید میتونید نظراتتون رو با ایشون در میان بزارید و همکاری کنید

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد دارم برای اینکه نشریه روال و ثبات بگیره و هر موضوع و باکسی سهمی داشته باشه از طراح بخواهید که صفحات رو مشخص کنه و برای اون صفحات دبیری رو معین کنید برای مثال این شماره دو تا نرم افزار معرفی کردید که میتونستید با مدیریت اون هر شماره یکیشو معرفی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...