رفتن به مطلب

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

sasan2007

ارسال های توصیه شده

می خوام یک فروشگاه اینترنتی بزنم اما هیچ اطلاعاتی در خصوص چطور راه انداختنش ندارم هرکسی هر اطلاعاتی داره یا دوست داره باهمهمکاری کنیم در این خصوص لطفا حتما بفرماید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تا حد توانم اگه بتونم در خدمتم.

اول یه سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی لازمه انتخاب کنید که روی هاست نصب کنید. (بستگی داره رایگان بخواین یا با هزینه کردن برای خریدن یه سیستم قوی مشکلی ندارین)

از بین رایگان ها من خودم تومیتوشاپ رو پیشنهاد میکنم.

خیلی مهمه که مدیریت محتوایی که انتخاب می کنید قابلیت اتصال به بانکها، پنل های اس امس و سیستم های پستی رو داشته باشه. به خصوص واسه شروع کار اولی یعنی اتصال به بانکها و استفاده از خرید آنلاین با کارت های عضو شتاب خیلی مهمه.

تو قدم دوم ببینید اون سیستم قابلیت اتصال به چه بانک هایی رو داره. بعد از نصبش و گذاشتن یه سری محصولات (قبل از معرفی فروشگاه) به دنبال قرارداد با بانک یا بانک های مربوطه باشین.

اگه بخواین از ابتدا از سیستم پستی هم استفاده کنین، به دنبال قرارداد با سیستم های پستی مثل ایران مارکت هم باشین.

نمیدونم حالا تا چه حدی اطلاعات می خواستین، چون خیلی کلی بود سوالتون. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

موفق باشید. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...