رفتن به مطلب

معرفي بهترين و جامع ترين كتاب هيدروليك

ارسال های توصیه شده

سلام

به نظر شما بهترين و جامع ترين كتاب هيدروليك كدام است؟ فكر كنيد كسي مي خواد اين كتاب را بخونه كه اصلا از هيدروليك چيزي نمي دونه!

من خيلي وقته كه دنبال يك كتاب خوب مي گردم هدفم هم كنكور ارشد ساخت است منتهي هركسي يك كتاب متفاوت را معرفي ميكنه و من هنوز نتونستم تصميم بگيرم. از كتاب دوجلدي آقاي مدينه تعريف زياد شنيدم منتهي كتاب دكتر رضاعي هم معروفه نظر شما چيه؟

سوال ديگه هم اينكه چون براي ارشد از نيوماتيك هم سوال مياد واسه نيوماتيك چي بخونم؟

پيروز باشيد

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام خدمت دوست عزیز

اگه می خوای یاد بگیری

سه تا منبع سراغ دارم عالیند

به جز کتاب ها ی شرکت فستو

کتاب احمد رضا مدینه کامله و با حجم بالا و دوجلدی

کتاب نشر طراح هم هست که نرم افزار auto motion رو هم یاد میده

و اگر کنکوری می خوای کتاب دکتر رضاعی جهاد دانشگاهی امیر کبیر

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

از اينكه بالاخره بعد از چند روز كسي آمد و جواب ما را داد خوشحالم و از شما دوست عزيز هم كه لطف كردي پاسخ كاملي داديد ممنون اما همانطور كه در ارسال قبل هم عرض كردم من از هيدروليك هيچي نمي دونم در ضمن مي خواهم براي كنكور هم آمادگي پيدا كنم بالاخر بين كتاب آقاي مدينه و رضاعي كدوم بهتره؟ چرا فستو نخونم خيلي ازش تعريف ميكنند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من هم مثل شما بين كتاب آقاي مدينه و دكتر رضاعي ترديد دارم ولي فكر كنم كتاب آقاي مدينه كاملتر باشه و كتاب آقاي دكتر رضاعي عميق بحث نكرده باشه و تنها كسي كه خوب هيدروليك را بلد باشه ميتونه بفهمدش البته حدس ميزنم اينجوري باشه از دوستان هم يه چيزهايي شنيده ام. باز هم بچه هاي انجمن بايد نظر بدهند

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسین عزیز

کتاب مدینه حجم زیادی داره قسمت الکترو نیوماتیک هم توی کنکور نمیاد یعنی تا به حال نیومده

توی کتاب رضاعی قسکت های مهم از جمله مسایل و توضیح شیر ها و پمپ ها به صورت کامل گفته شده

بعد نیوماتیک رو هم کامل گفته به خصوص تداخل ها رو تو ضیح داده

برای کنکور و یاد گیری کتاب رضاعی عالیه چون حجمش کمه و برای آموطش این مسایل عالیه

ولی اگر می خوای کامل یاد بگیری کتاب مدینه خیلی خوبه و الکترو نیو ماتیک رو هم داره

ولی زیادی روی کارکرد ها و... مانور داده پس اگه کنکوری می خوای سراغش نرو ولی برای دانشگاه وقت داری برو مدینه رو بخون که کامل تره

اگرم وسواس داری هر دوتاشو بگیر فکر نکنم قیمتاشون هم زیاد باشه

کتاب مدینه 17 -18 تومان بود کتاب رضایی هم 10-12تومان یادم نمیاد دقیق

فستو کتاباش خوبه ولی بیشتر مثل کاتالوگ میمونه

برای نرم افزار یاد گیری هم automotion studio عالیه

اگر مفاهیم هیدرولیک رو بلد باشی توی نرم افزار کاری نداری

کتاب نشر طراح هم برای آموزش خوبه ولی جامع نیست

کتاب هایی کاربردی اند فکر کنم چند تا کتاب برای هیدرولیک داره

یکیشم اموزش نرم افزاره خودم ندیدمش ولی به نظر خوبه

در هر صورت بازم سوال دارید بفرمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزيز

ممنون كه راهنمايي كردين . مخصوصا از ALIREZA113 تشكر ميكنم كه راهنمايي كافي كردند و باعث شدند بنده با خيال راحت تر كتاب خود را انتخاب كنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...