رفتن به مطلب

دوران دبستان

ShaMoh

ارسال های توصیه شده

[h=5]کیا اینو وقتی دبستانی بودن می خوندن؟؟؟ :banel_smiley_4:

اولیا شلخته :ws3:

[/h] [h=5]دومیا پا تخته :5c6ipag2mnshmsf5ju3[/h] [h=5]سومیا رئیسن :icon_pf (10):[/h] [h=5]چارمیا پلیسن :guntootsmiley2:[/h] [h=5]پنجمیا لیسانسه، یه سره میرن فرانسه :w16:

[/h]

من هیچ وقت نمیخوندم ولی همیشه بقیه میخوندن - زنگ راحت بود میدویدیم و کلی انرژی داشتیم بازی میکردیمو ... چه دورانی بود (حسابی دلم گرفت) . :w821:

لینک به دیدگاه
پنجمیا رفوزه یکوری میرن تو کوزه:a030:

اینم یه جورش بود اونایی که پنجمی بودن میگفتن پنجمیا لیسانسه یه سره میرن فرانسه و اونائی که کلاسای پایین تری بودن میگفتن پنجمیا روفوزه یهوئی میرن تو کوزه ....:w16:

من فكر كنم فقط يه بار اينو شنيدم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من جای شما خعلی شنیدم از اول دبستان تا پنجم ... :hapydancsmil:

ما میخوندیم.

دوران خوبی بود.به دور از سختی ها و مشکلات.

:a030:

لینک به دیدگاه
یادش بخیر سکه میذاشتیم زیر کاغذ با مداد روشو رنگ میکردیم جاش میموند رو کاغذ کلی ذوق میکردیم .:hapydancsmil:

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من این یادمه ولی شعرو نه تا حالا نشنیدم:ws3:ولی بامزس به برادرزادم حتما یاد میدم :a030:

لینک به دیدگاه

چرا ؟ وقتی تو این تاپینگ میخام به کسی امتیاز بدم یا تشکر کنم میگه به حداکثر رسیده - واقعا که !!! جای دیگه میشه اما اینجا نمیشه حتی از طریق ستاره .....

از همه ی دوستانی که نظر دادن قدردانی میکنم .تشکر ....

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...