رفتن به مطلب

مسابقه عکس ویژه نوروز 92 با موضوع منظره بهاری

کدام موضوع را انتخاب میکنید؟  

83 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام موضوع را انتخاب میکنید؟

• 24
    • 7
    • 5
    • 8
    • 11
    • 13
    • 8
    • 7

ارسال های توصیه شده

اتفاقا من به 2 هم رای داده بودم...برای همین دلیلی که گفتین و بودن در شالیزار و شالیکاری...2 نباید حذف بشه...:banel_smiley_4:

به هر حال اگر هم برنده بشه من قدرت حذفشو دارم یعنی امتیازی به ارسال کننده تعلق نمیگیره.(ارسال کننده همون عکاس نیست:w000: و برگزارکنندگان مسابقه هم مقصر نیستن)

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 264
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

احساسی که عکس شماره 2 میداد خیلی خوب بود:a030:

ای بابا عجب گیری افتادیم ناخواسته عکس دوم رو تبلیغ کردم. من خودم از هر چی بچه بازی(پیغام خصوی و بیا به عکس من رای بده ووو) متنفر حالا..

• Like 6
لینک به دیدگاه

اینجا نیز رای بدادم

اینکه بعضی از دوستان فکر میکنن عکسا برای زمستونه و یا پاییز دلیلش تنوع آب و هوایی تو ایرانه یه جا ممکنه اوایل بهار همچنان سرد باشه ولی یه جای دیگه پر از گل و شکوفه

البته تاریخ عکس ها هم میتونه ثابت کنه کی گرفتنش

به هر حال اینجا بهاری تر از تاپیکه 1 به نظر من:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ای بابا عجب گیری افتادیم ناخواسته عکس دوم رو تبلیغ کردم. من خودم از هر چی بچه بازی(پیغام خصوی و بیا به عکس من رای بده ووو) متنفر حالا..

هان؟

من عکسارو دیدم و نظرمو گفتم نه پیام خصوصی بهم داده شد نه پستای تاپیک رو خوندم:ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه
حالت غیر طبیعی بده چی میشه مگه جز قشنگتر شدن عکس:ws38:

نه دوست خوبم

همیشه غیر طبیعی بودن در عکس ، جلوه خوب و قشنگی به عکس نمیده

بلکه بعضی وقتا غیر واقعی و مصنوعی میکنه

• Like 4
لینک به دیدگاه

من رای دادم ولی به نظرم باید یه ربطی بین تعداد عکس و تعداد گزینه های قابل انتخاب باشه.

به عنوان مثال در مسابقه ای که 10 عکس در اون هست 4 انتخاب میتونیم داشته باشین در این مسابقه با 14 عکس هم 4 تا؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام

دوستان خسته نباشین

ولی ای کاش داورا عکسا رو ***** میکردن و مثلا بین 5-6 تا نظر سنجی میشد

چون مثلا بعضی عکسا با این که زیبا بودن و جاهای دنج، ولی ربطی به تاپیک که "بهار" مشخصا تاکید شده بود نداشتن

مثلا خیلی عکسا که انگار اواخر پاییز یا تو زمستون گرفته شدن!

از طرفی هم تو تاپیک (شماره 1) یه عکس HDR هم گذاشتین که فکر میکنم تو نظر سنجی قرار نمیگرفت بهتر بود! چون عکس HDR خیلی به چشم میاد و اصلا با عکسای دیگه قابل مقایسه نیست ...

بازم ممنون

ما هم رایمون رو دادیم :w16:

سلام

ممنون از نظر و پیشنهادتون.

من به این نکته اطمینان دارم اگر من یا داور ما اقدام به فیل تراسیون عکسا میکردیم به نحو دیگه ای شاید اشخاصی معترض میشدن که حق هم دارند.

توی پست اول هم گفتم که با نظرات شما و نظر داور ما، به عکسا امتیاز داده میشه و از همه خواهش کردم که بعضی نکات رو جدی بگیرن: مثلا همین رابطه عکس با موضوع.

یقینا نظراتی که شما میدین و رای هایی که دوستان میدن خود بخود باعث میشه عکس های مناسب به دور بعدی راه پیدا کنن ... خدا رو شکر تا الان هم همین اتفاق داره میوفته.

در مورد اون عکس هم مقصر شخص خودم هستم چون کوتاهی کردم و شرایط و قوانین رو بصورت کامل ذکر نکردم. خداییش صاحب عکس هم اصراری نداشت که عکسش حضور داشه باشه ...

من همین 20٪ امتیاز رو برای همین مسائل پیش بینی نشده گذاشتم که انشالله در دوره های بعدی با نظرات شما و بالا بردن امتیاز داور مسابقات با کیفیت تری برگزار کنیم.

اینجا بیشتر بهاری بود.. کاشکی اونهایی که بی ربط باشه رو حذف میکردید... رأی دادم هر دوجا خسته نباشید دوستان

اونایی که بی ربطه با نظرات شما داره حذف میشه ... پس جای نگرانی نیست.

براي اينگونه تاپيك ها بايد قوانين خاصي وجود داشته باشه

همون داورهايي كه 20% امتياز رو قراره بدهند، بايد شرايط عكس ها رو با شرايط مسابقه تطبيق بدن.

اينكه هركسي هر عكسي بفرسته وارد مسابقه بشه كه نميشه.

يادمه در يك مسابقه عكس معماري يا شهرسازي ميخواستم شركت كنم ولي بخاطر اينكه سوژه مورد نظر تحت الشعاع يك مورد ديگه بود رد شد. با اينكه موضوع مسابقه رو حفظ كرده بودم ولي زيبايي اون عكس بخاطر اون مورد ديگه بود.

اين قوانين خوبه. چون در اون صورت خيلي رقابت حرفه اي تر خواهد شد.

نهايتاً يه تنظيم نور و كنتراست ميتونه صحيح و قابل قبول باشه.

عكسها زيبا بودند.

:a030:

پ.ن: اينها فقط و فقط نظر شخصي بنده بود و اصلاً نيازي نيست كه عملي شود. صرفاً خواستم نظري داده باشم :a030:

ممنون. نظر شما قابل احترام

داور ما هنوز امتیازات رو نداده ... امشب بهش تاکید میکنم روی بعضی مسائل که تا الان زیاد بهش اشاره شده بیشتر مانور بده...

منم رای دادم:ws3:

کیفیت عکسا متفاوت بود.به نظرم بهتر بود اوناییی که با موبایل گرفته شده بود رو از دوربین های حرفه ای جا میکردین:a030:

خب من فکر نمیکردم تعداد انقدر بالا بره که ما بخوایم جداش کنیم ... درسته حالا بعضی عکسا شاید چندان مرتبط نباشه ... در هر صورت همونطور که گفتم ما و شما و عزیزانی که بعدا رای میدن سعی میکنیم هوای بچه های موبایلی رو هم داشته باشیم.

اینجا نیز رای بدادم

اینکه بعضی از دوستان فکر میکنن عکسا برای زمستونه و یا پاییز دلیلش تنوع آب و هوایی تو ایرانه یه جا ممکنه اوایل بهار همچنان سرد باشه ولی یه جای دیگه پر از گل و شکوفه

البته تاریخ عکس ها هم میتونه ثابت کنه کی گرفتنش

به هر حال اینجا بهاری تر از تاپیکه 1 به نظر من:a030:

بله این هم نظریه ... ممنون بابت تذکرتون.

دست همگی درد نکنه

• Like 8
لینک به دیدگاه
یکی دوتا عکسا البته به نظر من غیر طبیعیه

• sigh.gif

منم دقیقا همینطور حس کردم ...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بنظرم با فتوشاپ تغیرات اساسی تو بعضی عکسا داده شده ک کاملا مشخصه ...:hanghead:

بعضی عکسا هم بنظر نتی میان:ws38:

همه عکسا قشنگ بودند البته بعضیهاشون ربطی به مناظر بهاری نداشتها.. عکس شماره ۲ خیلی اشنا میزنه قبلا توی نت دیدمش میشه بررسیش کنید لطفا... عکس شماره ۱۲ هم یکم غیر واقعی میزنه نمیدونم چرا..

عکس شماره 2 فرمودین؟ بله بررسی میشه و 2 دقه دیگه رسیدگی و اعلام نتیجه میشه.

عکس 12 رو هم بله در جریانیم. صحبتها شده ...

درود

عکس های زیبایی بودن لذت بردم توضیحات vergil هم توجه کنید و رای بدین.

لازم شد در مورد عکس شماره 2(شالیزار و صبحانه دسته جمعی) یه توضیحی بدم: این عکس رو تو فیس بوک دیدم. ارسال کننده عکس نمیتونه خوده عکاس باشه پس باید از نظرسنجی حذف بشه:ws37:

وای عکس شماره 2 بنظر من عکس مناسبی بود. خوشم اومده بود!

منم رای دادم

خوب بودن

البته یه نظر شخصی با کمی تجربه زیاد در عکاسی

ویرایش وادیت عکس باید در حدی باشه که حالت و منظر غیر طبیعی به عکس نده

سپاس

• :icon_gol:

اتفاقا من به 2 هم رای داده بودم...برای همین دلیلی که گفتین و بودن در شالیزار و شالیکاری...2 نباید حذف بشه...:banel_smiley_4:

داره حذف میشه!

من رای دادم ولی به نظرم باید یه ربطی بین تعداد عکس و تعداد گزینه های قابل انتخاب باشه.

به عنوان مثال در مسابقه ای که 10 عکس در اون هست 4 انتخاب میتونیم داشته باشین در این مسابقه با 14 عکس هم 4 تا؟

خب نه از 10 تا 4 تا قانونه و نه از 14 تا 4 تا ...

من فکر میکنم از مجموع 27 عکس 8 تا برای نظرسنجی نهایی بره کفایت میکنه ...

اما نظر شما هم قابل احترامه ... روی این نسبت ها بیشتر دقت میکنیم. ممنون

اخ جون عکس من اینجاست ت ت :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

اما چقد کم رای اورده:4564:

خب عکست هم مثل آواتارت میمونه دیگه! خاصه!

.............................................................................................................................

در مورد عکس شماره 2

این عکس به دور بعدی حتی اگر امتیاز بیاره راه پیدا نمیکنه فقط به این دلیل که تکراریه

صاحب عکس خودش خواسته که عکسش حذف بشه

اما من حذفش نمیکنم

تا دوستانی که این عکس رو دوست دارن منو نزنن!

عکس خوبی بود ... اما حیف که تکراری بود!

در مورد نظرات دیگران هم قبلا نظرم رو دادم ... مطمئن باشید رسیدگی میکنیم.

دست همه درد نکنه

• Like 8
لینک به دیدگاه

خب عکست هم مثل آواتارت میمونه دیگه! خاصه!

.............................................................................................................................

حمید عکس من چرا انقد کم رای اورد:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...