رفتن به مطلب

طرح عیدی دست جمعی بچه های نواندیشان

soheiiil

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیز

بدون مقدمه ادبی و احساسی در این روزهای آخر سال بیایید لبخندی کوچک بر لبان کسانی که جبر زندگی از لذت ها محرومشون کرده بیاراییم

بیایید برای با هم بودن ها بیشتر ارزش قائل شویم :icon_gol:

بیایید همگی زندگی دهیم تا زندگی کنیم :icon_gol:

بیایید به خوبی های دنیا اضافه کنیم :icon_gol:

بیایید ترانه انسانیت سر دهیم :icon_gol:

fot7n368e63dwjhu0zc.jpg

با هزینه 5 هزار تومان که خرج یک وعده ساندویچ خوری ما هم نمیشه خیلی کارا میشه کرد دوستان عزیزم

اگه دست به دست هم دهیم :icon_gol:

خواهش میکنم اگه در توانمون هست به این گل های هستی عیدی بدیم... راه دوری نمیره:icon_redface:

بنده موسسه محک رو به عنوان رابط این کار آرامش دهنده معرفی میکنم اگه از دوستان مراکز معتبر دیگری سراغ دارند بگند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از همه شما ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حمایت از کودکان بی سرپرست زلزله زدگان ورزقان

بنده خودم افتخار همراهی این گروه رو دارم و خوشبختانه با کمک هموطنان عزیزمون کمک های خوبی شده

شما هم سهیم باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خدایا بیداری؟

فرزندانت بیدارند و نیازمند رفع نیاز

نیازی که حقشان است

پدرانشان اینقدر در رنج و مشقت نبوده اند

او نیازمند است

منبعی نمیشناسم که سالم را حفظ کند

سلامت را نگه دارد

پر کردن آن دست خالی با کیست؟

او سالم و سلامت است

مگر وعده نداده بودی که صالحان را پناهی

مدت هاست که سیر نخورده اند

زمانیست که شبی با آرامش نخوابیده اند

ترس از فردا

ترس از نیازهای رو به رشد

ترس از نکند که بیمار شوند

ترس از خواست هایی که حقشان است

..........

/////////////

موسسه خیریه بنیاد کودک رو هم شنیدم

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

درود...

:icon_gol:

ایده بسیار جالبیه....

من همیشه اینجا کمک میکنم....

البته ستاد دیه استان اصفهانه...من اینو بلدم!!!!

زندانیان نیازمند رو نباید فراموش کنیم...

لینک به دیدگاه

ا

ازAstraeaعزیزهم متشکرم پست خوبی است.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمیخوام دم عیدی انتقاد کنم . ولی گاها مجبور میشم بگم : ما اگه این عواطف خشک و خالی رو نداشتیم , زودتر میتونستیم با خودمون یکرو و یکراست باشیم. همه مون تبلیغ میکنیم ولی . . . . .

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
نمیخوام دم عیدی انتقاد کنم . ولی گاها مجبور میشم بگم : ما اگه این عواطف خشک و خالی رو نداشتیم , زودتر میتونستیم با خودمون یکرو و یکراست باشیم. همه مون تبلیغ میکنیم ولی . . . . .

dhn aowdj lk lohgtl hr

یاد شخصیت مخالف یکی از سنجاب ها تو کارتون بنر افتادم

همش میگفت من مخالفم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
dhn aowdj lk lohgtl hr

یاد شخصیت مخالف یکی از سنجاب ها تو کارتون بنر افتادم

همش میگفت من مخالفم:banel_smiley_4:

دلیل مخالفت من اینه که همش شعار میدیم و در عمل هیچکس کوچکترین قدمی بر نمیداره. با شعار بزرگ شدیم و همون راه رو هم طی طریق میکنیم.

در ضمن :

زمان آدم ها رو دگرگون ميکند اما ذهن تصويري را که از آنها داريم ثابت نگه مي دارد .

هيچ چيز دردناک تر از اين تضاد ميان دگرگوني آدم ها و ثبات خاطره ها نيست . من سنجاب یا مثه اون سنجاب نیستم. تصویرت رو بپا که به این شکل تو خاطره هام ثبت نشی.

لینک به دیدگاه
دلیل مخالفت من اینه که همش شعار میدیم و در عمل هیچکس کوچکترین قدمی بر نمیداره. با شعار بزرگ شدیم و همون راه رو هم طی طریق میکنیم.

در ضمن :

زمان آدم ها رو دگرگون ميکند اما ذهن تصويري را که از آنها داريم ثابت نگه مي دارد .

هيچ چيز دردناک تر از اين تضاد ميان دگرگوني آدم ها و ثبات خاطره ها نيست . من سنجاب یا مثه اون سنجاب نیستم. تصویرت رو بپا که به این شکل تو خاطره هام ثبت نشی.

این نشان از بدبینیه که بخوایم بگیم همه موارد شعار محضه.

شما از کجا میدونی که بچه هایی که اینجا پست دادن خودشون برای کمک به این بچه ها گامی رو برنداشتن؟

در حالیکه من در این زمینه خیلیا رو دیدم فعال هستن و اینکه هرچی تو این زمینه تبلیغ بشه و مردم آگاهی پیدا کنن توانایی و امکانات لازم برای ایجاد رفاه برای اون کودک ها بیشتر میشه.

هر آدمی طی زمان تغییر میکنه و افکار و ذهنیت هم مستثنی از این قضیه نیست و مطمئنا" ذهن شما هم تصاویری که درش ثبت شده رو یه زمانی ویرایش و بازنگری یکنه.

هیچ چیز در این دنیا قطعیت نداره:a030:

اگه از این ناراحتی که با دیدن جمله ت یاد اون ارتون و اون سنجاب افتادم ، حتی به زبان هم نمیاوردم به قول خودت در ذهنم ثبت میشد.

یه چیزی هم که لازمه بگم مخالف بودن همیشه به معنای برتری و نشان از بزرگی آدم ها و دانششون نیست.

آدم هایی که دانششون از بقیه بیشتره سعی در مخالفت به عموم آدمها ندارن بلکه با روی باز راهکار ارائه میدن

لینک به دیدگاه
این نشان از بدبینیه که بخوایم بگیم همه موارد شعار محضه.

شما از کجا میدونی که بچه هایی که اینجا پست دادن خودشون برای کمک به این بچه ها گامی رو برنداشتن؟

در حالیکه من در این زمینه خیلیا رو دیدم فعال هستن و اینکه هرچی تو این زمینه تبلیغ بشه و مردم آگاهی پیدا کنن توانایی و امکانات لازم برای ایجاد رفاه برای اون کودک ها بیشتر میشه.

هر آدمی طی زمان تغییر میکنه و افکار و ذهنیت هم مستثنی از این قضیه نیست و مطمئنا" ذهن شما هم تصاویری که درش ثبت شده رو یه زمانی ویرایش و بازنگری یکنه.

هیچ چیز در این دنیا قطعیت نداره:a030:

اگه از این ناراحتی که با دیدن جمله ت یاد اون ارتون و اون سنجاب افتادم ، حتی به زبان هم نمیاوردم به قول خودت در ذهنم ثبت میشد.

یه چیزی هم که لازمه بگم مخالف بودن همیشه به معنای برتری و نشان از بزرگی آدم ها و دانششون نیست.

آدم هایی که دانششون از بقیه بیشتره سعی در مخالفت به عموم آدمها ندارن بلکه با روی باز راهکار ارائه میدن

انتصاب اون نظرات من به کاربران اگه زرنگی نباشه حتما نشانه کوته بینی ست. آنچه من میگم یک مفهوم کلی و یکی از صفات بارز ایرانی جماعت هست که بین شعار و عملشون فاصله زیاده. شما اگر صادق بودی ( که نیستی ) میتونستی بجای اون شباهت بی ربط دلیل مخالفت منو خیلی مودبانه سئوال کنی. بقیه حرفاتونم بنظرم محلی از اعراب نداره و در موردشون حرفی نمیزنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...