رفتن به مطلب

پلان تاسیسات یک آپارتمان

ارسال های توصیه شده

پلان تاسیسات یک آپارتمان

شامل :

لوله کشی فاضلاب ، لوله کشی آب سرد و گرم ، کانال کشی کولر و ...

u2dvo0ar1h1qc4orkc.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

با تشكر -دوست عزيز نقشه هارو خودتون طراحي كرديد ؟

درسته شما رشته اصليتون معماريه ولي بزگوار بر چه اساسي اومديد انتخابcfm كرديد و بر چه اساسي اومديد سايز كانال رو انتخاب كرديد

اعداد انتخاب شده با هم تناقض دارند

حتما در بخش اب رساني و فاضلاب به سايز هاي كه ميزنيد توجه كنيد ،اصولا سايز لوله هاي رفتو برگشت اب گرم مصرفي رو يك سايز در نظر بگيريد

در فاضلاب هيچ گاه از زاويه 90 استفاده نكنيد و حد امكان 45 درجه باشه ،

قطر لوله كف شوي هميشه 2 اينچه -به مسير انتخاب دريچه بازديد توجه كنيد -دريچه بازديد رو دم در قرار داده بوديد

لینک به دیدگاه
با تشكر -دوست عزيز نقشه هارو خودتون طراحي كرديد ؟

درسته شما رشته اصليتون معماريه ولي بزگوار بر چه اساسي اومديد انتخابcfm كرديد و بر چه اساسي اومديد سايز كانال رو انتخاب كرديد

اعداد انتخاب شده با هم تناقض دارند

حتما در بخش اب رساني و فاضلاب به سايز هاي كه ميزنيد توجه كنيد ،اصولا سايز لوله هاي رفتو برگشت اب گرم مصرفي رو يك سايز در نظر بگيريد

در فاضلاب هيچ گاه از زاويه 90 استفاده نكنيد و حد امكان 45 درجه باشه ،

قطر لوله كف شوي هميشه 2 اينچه -به مسير انتخاب دريچه بازديد توجه كنيد -دريچه بازديد رو دم در قرار داده بوديد

سلام آقای رحیمی

ممنون از توجهتون ، نه من طراحی کردم ، این نمونه مربوط به یکی از دوستانم میشه که طراحی کرده ، ما در یک ترم کوتاه درس تاسیسات مکانیکی داشتیم و نشد که استاد همه موارد رو متذکر بشه ، من خودم به صورت دستی کار کردم و تحویل دادم :ws37:

مرسی از مواردی که متذکر شدید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...