رفتن به مطلب

دسر خوشمزه ژله بستنی

ارسال های توصیه شده

این دسر در نوع خودش یکی از خوشمزه ترین دسرهایی هست که پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید ،سوای طعم بینظرش میتونیم رنگین کمانی از رنگ ها رو داشته باشیم و لذت ببریم....

برای درست کردنش بعد از اضافه کردن یک لیوان آب جوش به پودر ژله ،به جای آب سرد یک لیوان بستنی اضافه میکنیم و در قالب دلخواه میریزیم....

عکس هایی که در ادامه میبینید از آرشیوم که مربوط به نوروز امسال بود براتون میگذارم....

شاد باشید....:icon_gol:

lm5sfptccu2o0d5vqjtb.jpg

و این هم نمای برش خورده:

ylqwqafc49uh27nvnqf.jpg

لینک به دیدگاه
واییییییییییی مرسی هستی جون

رنگاشو چطو این شکلی دراوردی نفس؟

خب توضیح میدم....:ws3:

اول زله بستنی صورتی رو درست میکنید ...قالب رو کج میکنید و میذارین یخچال بایه تکیه گاه تا قالب وایسته و ژله ببنده ...

در مرحله بعد ژله بلوبری رو درست میکنید ،اینبار قالب رو از جهت مقابل کج میکنید و ژله بستنی رو میریزین و میذارین یخچال تا ببنده....

در مرحله آخر فکر کنم ژله کیوی بود اگر اشتباه نکنم مخلوط میکنید و میریزید توی قالب و صاف میذارین تا ببنده....

البته چون بستنی هست زود میبنده ،نگران نباشید که یه روز باید برای یه ژله وقت بذارین....:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

ژله با شیر ( حس زدن تاپیک جدید نداشتم :5c6ipag2mnshmsf5ju3)

بجای بستنی شیر زدم که پودر ژله رو با آبجوش که حل میکنیم باید صبر کنیم حسابی سرد بشه بعد شیر رو اضافه کنیم.

ژله آلوئه ورا و ژله آلبالو

17kb5tnfi72uqpnytx1c.jpg

ژله آلبالو

hn2rvk4nrab9wquki8tb.jpg

لینک به دیدگاه

واییییییییییییی معلومه که خلی خوشمزه میشه.

من ژله با خامه درست کردم که طرز تهیش مث همین بستنیه فقط ژله و خامه که مخلوط میشن حسابی با همزن باید همش زد تا کف کنه بیاد بالا...خیلییییییییییییییی خوشمزه میشه :w02:

لینک به دیدگاه
واییییییییییییی معلومه که خلی خوشمزه میشه.

من ژله با خامه درست کردم که طرز تهیش مث همین بستنیه فقط ژله و خامه که مخلوط میشن حسابی با همزن باید همش زد تا کف کنه بیاد بالا...خیلییییییییییییییی خوشمزه میشه :w02:

اره با خامه هم خیلی خوب میشه.من به خامه دو قاشق شکر هم میزنم.

با ماست هم درست میکنم با ماست شبیه ماست میوه ای میشه مخصوصا اگر با ژله هلو باشه. :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...