رفتن به مطلب

خانه H / دفتر معماری Hiroyuki Shinozaki

ارسال های توصیه شده

در ابتدا سقف بزرگی را در سایت قرار دادم و فریم های Y شکل چوبی را در آن چیدم. من هر فضا را با طبقات بالایی و بالا بردن طبقات در آن طراحی کردم، مانند دسته ای از پرتو های نور اتاق زیر شیروانی در معماری سنتی.

این خانه برای یک زوج جوان و فرزندشان درChiba Prefecture شهرMatsudo که یک محوطه مسکونی در حومه شهر توکیو می باشد، طراحی شده است.

این محل از سال 1950 توسعه یافته و این بنا بازسازی خانه ای بوده که در آن زمان ساخته شده است.

به نظر می رسد که از من خواسته شده تا خانه ای طراحی کنم که نماد جدیدی از این محل برای یک خانواده جهان و نشانه امید به آینده باشد.

بنابراین من امید داشتم که این خانه را به عنوان نمادی از سکونت با استفاده از یک سقف بزرگ و عناصر سازه ای در زندگی روزانه فراتر از تصویر آن نمایان کنم.

11142_634967303013770000_l.jpg

memarinews_house-h%201.jpg

ابتدا سقف بزرگی را در سایت قرار دادم و فریم های Y شکل چوبی را در آن چیدم. من هر فضا را با طبقات بالایی و بالا بردن طبقات در آن طراحی کردم، مانند دسته ای از پرتو های نور اتاق زیر شیروانی در معماری سنتی.

فریم های Y شکل از چوب های به هم متصل شده ساخته شده اند و در سرتاسر بنا ادامه می یابند و 6 صفحه کف از آنها آویزان می شود.

بسته به طبقه و موقعیت این صفحات، فاصله آنها از سقف، دیگر اتاق ها و حجم فضای زیر این صفحات تغییر می کند.

اگرچه تمام خانه تنها یک فضای در زیر سقفی بزرگ است اما به صورت آزادانه با قاب های Y شکل و صفحات کف تفکیک شده است. بنابراین افراد در هر فضا می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

memarinews_house-h%202.jpg

memarinews_house-h%202.jpg

memarinews_house-h%203.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...