رفتن به مطلب

یه خواستگارم نداریم که......................

ارسال های توصیه شده

یه خواستگارم نداریم ، تنها بدونه ننه و اقاش بیاد ، بگه من همینم ، تک و تنها

بعد ما اگه بهش جواب بله ندادیم ، بیاد تف کنه تو صورته ما

خره تنها بیا ، بیا تو چشم بابای ما نگاه کن بگو من همینممممم بعد جلدی دست منو بگیر با هم در بریم

شناسنامتم بیار، لازم میشه دیگه .

اقا من بدم میاد یه پسر 27 سالگی دست ننه ش رو بگیره بیاد خواستگاری ، اصلا هوووووق

تنها بیا دیگه ، میخوام خر بشم ، مشکلیه ؟

این همه عاقل بودیم چی شد ؟ بزا 4 صبا هم خرت شیم فدای سرت

خواستگاره آدم باس وسط جلسه خواستگاری یهو یه چی تو جیبش شروع کنه بگه بیق بیق بیق

بعد ننه ی ما برگرده بگه عاطفه جون زنگ میزنن ؟ منم بر گردم بگم نه دزدگیره ماشین اقای مهندسه

بعد خواستگاره هم زرتی بگیره دستش بگه بله ببخشید این پرادو رو دیروز خریدم دیدم حیفه دزد بزنش گفتم روش دزدگیر سوار کنم : دی

یه خواستگارم نداریم بره با داداشمون صحبت کنه بهش بگه : بزن زیره گوشم ولی این دله بی صاحب عاشق شده

بعد داداشمون بیاد خونه اول دوتا بزنه زیره گوشه ما بعد بگه فلانی پسره بدی نیست ، فردا شب میاد خواستگاریت تو هم فکراتو بکن بهش جواب بله بده :دی

یه خواستگارم نداریم سوپرمارکت داشته باشه ، بعد ما هی بریم مفت و مجانی خرید کنیم در بعضی موارد برامونم تا خونه حملش کنه :دی

یه خواستگارم نداریم بیاد بگه ننم خیلی مهربونه فقط دو سال با ننم اینا زندگی می کنیم بعد که داداشم اینا از زیر زمین بلند شدن میریم زیر زمین میشینیم

یه خواستگارم نداریم بیاد بهمون بگه ، من دلم میخواد موهات بلند باشه ، بعد ما هی موهامون دست نزنیم نزنیم نزنیم تا برسه به نوک ِ پامون بعد ببینیم یارو رفته با یکی دیگه ازدواج کرده ....

یه خواستگارم نداریم بیاد خواستگاری ی ما بعد چشش به آبجیمون بخوره همون جا عاشق آبجیمون شه بعد ما ضایع بشیم :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...