رفتن به مطلب
  • 0
آریودخت

کمک برای الویت بندی منابع ارشد

سوال

سلام دوستان عزیز :w02:

از دوستان با تجربه و آگاه واسه الویت بندی منابع ارشد کمک میخوام تا بهتر و مفیدتر بتونیم کتابهارو دسته بندی و مطالعه کنیم .

با توجه به اینکه همچین رشته ما منابع مشخص و سوالات معینی نداره و سبکش تقریبا با بقیه رشته ها فرق میکنه خیلی به کمک احتیاج دارم .:sad0: بچه ها که مسال خوبم خونده بودن میگفتن خیلی از کتابارو بیخود خوندیم و ازش حتی یه سوالم نیومد ؛ حیف وقتی که واسش گذاشتیم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون میشم از کمکتون استفاده کنم :icon_gol:

منابع رو محمد عزیز اینجا قرار دادن ؛ میتونید با توجه به اینام بگید .

[h=3]منابع ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای[/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

فاطمه جان من این فایلو دانلود کردم ولی موقه ی باز کردن ارور میده

لینک به ارسال
  • 0
فاطمه جان من این فایلو دانلود کردم ولی موقه ی باز کردن ارور میده

کو زیپش کن بعد بازش کن ببین درست میشه ؟ :ws52:

لینک به ارسال
  • 0

والا این فایل خودش زیپه!

لینک به ارسال
  • 0
والا این فایل خودش زیپه!

pdf ولی منم امتحان کردم باز نشد . به محمد اطلاع میدم درستش کنه :a030:

فک کنم همونا توش باشه که محمد پستای بعدم نوشته :ws37:

لینک به ارسال
  • 0

خب به نظر من برای شروع بهتر هس که از یکسری منابع آسون استفاده بشه و در ادامه کم کم کتابهای سنگین رو مطالعه کنیم به همین خاطرم فک می کنم ترتیب زیر مناسب باشه

1. شيعه، اسماعيل؛ مقدمه‌اي بر مباني برنامه‌ريزي شهري؛ تهران: دانشگاه علم و صنعت ايران، مرکز انتشارات، 1379.

2. مشهدي زادة دهاقاني، ناصر؛ تحليلي از ويژگيهاي برنامه ريزي شهري در ايران؛ تهران: دانشگاه علم و صنعت ايران؛ چاپ سوم؛

3. موريس، جيمز؛ تاريخ شکل شهر، تا انقلاب صنعتي؛ ترجمه: راضية رضازاده؛ تهران: انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران، چاپ دوم، 1374.

4. از شار تا شهر-دکتر سيد محسن حبيبي

5. کتاب سبز (راهنماي شهرداريها)-جلد های طرحهاي شهري در ايران، برنامه ریزی کاربری زمین و تاسیسات و تجهیزات

6. پاپلی يزدی، محمدحسين و رجبی سناجردی، حسين – نظريه‌های شهر و پيرامون – سمت –

7. زياري، کرامت ا...؛ برنامه ريزي شهرهاي جديد؛ تهران: سازمان مطالعه و تدوين کتب علوم انساني دانشگاهها (سمت)؛ 1379.7. زياري، کرامت ا....؛ اصول و 8. روشهاي برنامه ريزي منطقه اي؛ يزد: دانشگاه يزد؛ 1378.

در مورد سیر اندیشه ها هم فک می کنم خوندن جلد 1 که ضروریه ولی جلد 2 و 3 رو هم اگر برسید بخونید خب خیلی بهتره چون مطالبش جوریه که شما تو کتابای دیگه بهش بر نمی خورید و تکراری نیس براتون :w16:

برای زبان کتاب خاصی رو واقعن نمی تونم معرفی کنم خودم کتاب فرهادی رو می خوندم که بد نبود ولی خب متاسفانه تستها و سوالت توش پاسخنامه نداشت

خب به نظر من اینها اصلی ترینها هستند که باید خونده بشن ممکنه حالا یه چیزایی هم از قلم افتاده باشه :icon_redface:

اگه بازم چیزی یادم بیاد اضافه می کنم:ws37:

لینک به ارسال