رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درس " طراحی و کاربرد نظام اطلاعات شهری " یکی از دروس اختیاری رشته ی شهرسازی هستش که در این تاپیک میخوام جزوات تدریس شده برای این درس در دانشگاه هنر تهران رو برای دانلود قرار بدم ، این جزوات توسط آقای مهندس یکانی تهیه و تدریس شدن و در رابطه با موضوعات مختلف از جمله سیستم های مدیریتی تا سیستم های اطلاعات مکانی هستن .

لینک به دیدگاه

این پاورپوینت در رابطه با سیستم های اطلاعات مدیریتی ( MIS ) هستش .

MIS شامل كليه سيستم هاي پردازش رايانه محوراست كه از زير مجموعه هاي خاص تشكيل شده است و روند توسعه و تكامل آنها شديدا به توسعه تكنولوژي رايانه و ارتباطات وابسته است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

این پاورپوینت در رابطه با سیستم های اطلاعات مکانی (spatial data) هستش .

لینک به دیدگاه

این پاورپوینت در رابطه با سیستم GIS و کاربردش در سیستم اطلاعات شهری هستش .

GIS مجموعه ای ساختار یافته از سخت افزار، نرم افزار، داده و نیروی انسانی هستش که به منظور جمع آوری، ذخیره سازی، بازیابی ، تجزیه و تحلیل ، بروزرسانی و نمایش داده ها بکار می رود.

لینک به دیدگاه

این پاورپوینت در رابطه با نحوه پیاده سازی سیستم اطلاعات مکانی یا همون GIS هستش.

لینک به دیدگاه

در این پاورپوینت، درباره بانک اطلاعات مدیریت شهری صحبت شده و نمونه موردی بررسی ش هم شهر تهران هستش.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

سلام من نمیتونم دانلود کنم. مراحل دانلود رو بگید لطفا. ممنون

رو دانلود کلیک کنید، صفحه دانلود باز میشه. ادامه دانلود، دکمه زردو بزنید و بعد دوباره دکمه زرد دریافت. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشین من تازه عضو شدم میخام یک فایل رو دانلود کنم میکه ثبت نام کنید خوب از کدوم قسمت یوزر و پسوردمو وارد کنم تا بتونم دانلود کنم

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین من تازه عضو شدم میخام یک فایل رو دانلود کنم میکه ثبت نام کنید خوب از کدوم قسمت یوزر و پسوردمو وارد کنم تا بتونم دانلود کنم

شما الان با یوزر و پسووردتون وارد شدین که تونستین پست بذارین!
الان می تونید دانلود کنید

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید شما که زحمت کشدید اینا رو گذاشتید ما دانلودشون کردیم اما همشون رمز دارن

پس چطور میشه استفاده کرد؟ ممنون میشم اگه به آدرس میلم یا شماره تماسم جواب بدید که بتونیم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید شما که زحمت کشدید اینا رو گذاشتید ما دانلودشون کردیم اما همشون رمز دارن

پس چطور میشه استفاده کرد؟ ممنون میشم اگه به آدرس میلم یا شماره تماسم جواب بدید که بتونیم استفاده کنیم
Tayebe.rezayi@YAHOO.com

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

اینم یه جزوه دیگه واسه درس طراحی و کاربرد نظام اطلاعات شهری که توسط خانم مهندس زهرا پرهیزکاری تو دانشگاه پیام نور ایلام تدریس میشه و فایل PDF اون رو تو 14 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

دانلود جزوه

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام

چرا نمیتونم دانلود کنم؟
میشه برام ایمیل کنید

سلام. تست کردم مشکلی واسه دانلود نبود.
واسه دانلود، وارد سایت پرشین گیگ میشه، از اونجا باید دانلود کنید.
اولش دکمه سبزرنگ دانلود رو میزنید (ممکنه چندبار مجبور باشین بزنید) و بعد دکمه زردرنگ دانلود که میاد.
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سلام

من مدرس این درس هستم و به این فایل ها احتیاج دارم، منتها هرچی دکمه سبز رنگ رو می زنم دانلود نمیشه، ممنون می شم اگه امکانش باشه برام میلش کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...