رفتن به مطلب

دوای دلتنگی های پس از شکست عشقی

ارسال های توصیه شده

داداش چرا جو الکی میدی؟؟؟الان دخترا فکر میکنن ته مرامو معرفتن و اصلا خیانت کردنو بلد نیستن...

خیانت تو هر دو تا گروه هست...هیچ فرقی نداره

100% داداش. منطور من این نبود که فقط پسرا خیانت میکنن.

لینک به دیدگاه
خداوکیلی اینجوری فکر میکنی؟؟؟

راستش اره اینجوری بوده و تا حالا هر چی دیدم همینطور بوده و به قول دوستمون فقط واسه لذتشونه که میرن دنبال ی دختر و ی مدت باهاشن

بعد که دیگه دیدن اره ی کم زندگیشون یکنواخت شده میگن باید ی کم به زندگیمون تنوع بدیم و میرن سراغ دختر بعدی و ...

فقط به قول فاطمه شاید از100 نفر یکی ادم درست حسابی باشه و فقط واسه خودشون اونا رو بخواد نه واسه تنوع و ...

لینک به دیدگاه
100% داداش. منطور من این نبود که فقط پسرا خیانت میکنن.

اگرم 100 درصد نباشه و دخترای خائن رو انگشت شمار بگیریم همون دخترام از پسرا یاد گرفتن

لینک به دیدگاه
راستش اره اینجوری بوده و تا حالا هر چی دیدم همینطور بوده و به قول دوستمون فقط واسه لذتشونه که میرن دنبال ی دختر و ی مدت باهاشن

بعد که دیگه دیدن اره ی کم زندگیشون یکنواخت شده میگن باید ی کم به زندگیمون تنوع بدیم و میرن سراغ دختر بعدی و ...

فقط به قول فاطمه شاید از100 نفر یکی ادم درست حسابی باشه و فقط واسه خودشون اونا رو بخواد نه واسه تنوع و ...

اون یه نفرم نه واسه لذت واسه ارزش خود دختر و پاکی و مهربونی کنارشه .

لینک به دیدگاه
یه جوریه آره لذت داره. همین که با یه پسر دوست شده ناسالم میشه از دید اونا، همین که با یه پسر میره بیرون و ... . این سالمی و ناسالمی خب تعریفش برای هرکی متفاوتِ. جای بحث داره.

اسم کار اونا از دید من کار بد و غیر انسانی از دید خودشون آخر بچه زرنگی! طرف قبل ازدواج با 20 تا دختر بوده و با هرکدومشون هم یه مسافرت رفته. بعد دنبال دختر به قول خودش پاک میگرده. آره بشین تا پاک گیرت بیاد.

البته این پاک و ناپاک و سالم و ناسالم تعریفش از دید هرکسی متفاوتِ.

جالب اینجاس که اگه فقط بهشون بگی دوستت دارم ، بابا دوس داشتن یه امر قلبیه نه جسمی و فقط به زبون بیاری که دوستت دارم و نه باهاش مسافرت رفته باشی و نه .... بازم رهات میکنن و .....

لینک به دیدگاه
اگرم 100 درصد نباشه و دخترای خائن رو انگشت شمار بگیریم همون دخترام از پسرا یاد گرفتن

نه منظورم از 100% تایید حرف آقا مهدی بود نه که 100% دخترا خیانت میکنن.:icon_gol:

این چه حرفیه. هنوزم کلی دختر و پسر پاک دور و برمون هست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

کاش میشد یه روز دست هر سه تاتونو بگیرم ببرم بگدونمتون و دونه دونه خیانتای دخترارو نشونتون بدم...دونه دونه پسرای پاک و اهل دلو بهتون نشون بدم...

لینک به دیدگاه

خیلی از ادما فک میکنن خیانت نکردن در صورتی که کردن!

و خیلیام فک میکنن بهشون خیانت شده در صورتی که توهمی بیش نبوده.

وفاداری و فداکاری الکی هم ب پای کسی که علاقه ای بهش ندارین حماقت محضه...خیانت به خود ، بدترین نوع خیانته.

تو هر رابطه ای ، تهِ تهِ تهِ تهِ دلو احساستون رو قاضی بکنید و بسنجید که هدفتون از اون رابطه چیه ، چه توقعی دارنیو تا په حد از جون و دل براش مایه میذارید بعد اسمشو بذارید عشق!

به نظر من توی عشق و عاشقی تا جــــــــــــــــــایی که میتونید سطح توقعتون رو ببرید بالا و سختگیری کنید ( گول دلتونو نخورید ، فکرم نکنید که دیگه ادم بهتری گیرتون نمیاد) تا میتونید طرفو امتحان کنید و بعــــــــــــــــــــــــدش ادعای عاشقیتون رو تو بوق و کرنا بکنید :ws37:

لینک به دیدگاه
کاش میشد یه روز دست هر سه تاتونو بگیرم ببرم بگدونمتون و دونه دونه خیانتای دخترارو نشونتون بدم...دونه دونه پسرای پاک و اهل دلو بهتون نشون بدم...

ببین اقا مهدی ما نمیگیم که همیشه پسرا مقصرن و ....

ولی 95 % پسرا اینجورین

لینک به دیدگاه

من جفتشو دیدم

من همینجا خیلی دوستای دتر و پسر پاک دارم و خداروشکر میکنم که کنارم هستن ، خیلی کمکم کردن

خودت، نرگس، امیر، مهدی ، یه مهدی دیگه، هستی ، صبا ، فرنوش ، زهرا ، میلاد، امید، حمید ، رویا، فافا ، محمد و خیلیای دیگه ببین توی دوستام هم دختر هست هم پسره

بخدا همشون تو قلب من هستن و پاک و مهربون

همه جا خوب و بد داره و بستگی به درک و شعور و فرهنگ انسان و اینکه واقعا انسانیت داشته باشه یا نه :w16:

لینک به دیدگاه
ببین اقا مهدی ما نمیگیم که همیشه پسرا مقصرن و ....

ولی 95 % پسرا اینجورین

تخفیف نخواستیم ...یه بارکی بگید 100% دیگه...

ولی من کلا مخالف حرفاتونم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تخفیف نخواستیم ...یه بارکی بگید 100% دیگه...

ولی من کلا مخالف حرفاتونم...:icon_gol:

درسته هر کی ی نظری داره ... :icon_gol:

منم هر چی دوروبرم دیدم اینجوری بوده ... :ws37:

لینک به دیدگاه
آخرِ اکثر این دوستی ها همینه. اصولاً پسرا دنبال پیچوندن هستن. خیلی کم پیش میاد پسری با دوست دخترش ازدواج کنه.

میگن نه و این دخترا فایده ندارن و من دنبال دختر سالم هستم و ... ولی خودشونم میدونن که دختر سالم گیر اونا نمیاد! فقط دوست دارن خودشونو گول بزنن و از این گول خوردن یه حس خوبی بهشون دست میده.

با حرفتون مخالفم اتفاقا اکثرا با دوست دختراشون ازدواج میکنن.عشق من یه عشق خیابونی و همه جایی نبود!حرف سر 7سال دوست داشتنه!یعنی من که دوستش داشتم ناسالمم دیگه آره!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
با حرفتون مخالفم اتفاقا اکثرا با دوست دختراشون ازدواج میکنن.عشق من یه عشق خیابونی و همه جایی نبود!حرف سر 7سال دوست داشتنه!یعنی من که دوستش داشتم ناسالمم دیگه آره!!!!!!!!!!!

نه عزیزم نگفتن که اصلا گفتن کم پیش میاد ، به تفکر طرفتونم بستگی داره خوب ، ببینید چه تفکری داشته که این فکرو کرده شمارو گذاشته کنار ، شاید تفکر اون ناسالم بوده

لینک به دیدگاه
نه عزیزم نگفتن که اصلا گفتن کم پیش میاد ، به تفکر طرفتونم بستگی داره خوب ، ببینید چه تفکری داشته که این فکرو کرده شمارو گذاشته کنار ، شاید تفکر اون ناسالم بوده

آره خوب خودشم نمیدونست چی میخواد فقط دنبال پول بود بیشتر به مال پدرم چشم داشت اما من از این بابت بهش رو نمیدادم

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا اسپم نکنید وگرنهمجبورم تاپیک رو قفل کنم

ممنون از همکاریتون

خودمم خیلی دوست داشتم توی بحث شرکت کنم اما فعلا باید برم بخوابمicon_razz.gif

بچه های خوبی باشید و اسپم نکنید :whistle:

برمیگردم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...