رفتن به مطلب

صندلی داغ Mohammad.A عزیز

ارسال های توصیه شده

خب ، بعد از یه هفته استراحت ( بعد از صندلی داغ آریودخت ) اینبار نوبت به Mohammad.A عزیز رسید که بشینه روی صندلی داغ و به سوالات شما جواب بده :w16:

فقط حواستون باشه صندلی داغ شهرسازیه، سعی کنید سوالا بیشتر تو حوزه تخصصی شهرسازی باشه :a030:.

لطفا بین صندلی داغ شهرسازی با صندلی داغ گفتگو آزاد تفاوت قائل بشین. :w16:

این تاپیک تا یک هفته باز خواهد بود .:ws37:

دوستان اسپمها پاک خواهد شد.

• Like 19
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همگی. بالاخره یقه منم گرفتن :banel_smiley_4: ولی خب دیگه خودتون به جوونی خودتون رحم کنین دیگه :whistle: :ws3:
sسلام...اعصاب نداررررررم اصلا خدابه دادتون برسه:دی 1.چراسرعت انجمن اینطوری شده داغون؟به زورمیتونم پست بدم؟(بقیه سایتااینطورنیستم)الان2-3روزمیشه 2.شهرسازی چه ربطی به معماری داره ؟ 3.معماری چه ربطی به شهرسازی داره؟ 4.چراتحلیل فضاهای شهرسازی سخته؟چراامتحان ماانقدرسخت بود؟ 5.آشنایی بامبانی کالبدی چیه؟به چه دردمیخوره؟ 6.آخه چراانقدرنظریه های مختلف هست ازآغازبه وجوداومدن شهر وشکلهای مختلف شهر؟؟؟؟ فعلا اینارو جواب بدید اعصاب داشتم میام هیچ شکلی هم با این سرعت نمیتونم بذارم
  • Like 9
لینک به دیدگاه

به به ببین کی اینجاست!:gnugghender:

اول یه سرود ملی میرم بعد شروع میکنم:ws3:

ادمین ادمینه ادمین...حالا خود ادمینه ادمین

در مورد هر یک از کلمات زیر یه جمله بساز

تولایی:whistle:

6 بهمن

حیاط دانشکده ادبیات

شیب و بام:ws3:

حلا سوالات تخصصی شهرسازی:w000:

پروپوزال دادی یا نه؟ موضوعت چیه؟استاد راهنمات کیه؟

چند ترمه تموم می کنی؟

بعدش میخوای چیکاره بشی؟

نمایشگاه کتاب میای؟

ما که نفهمیدیم شهرسازی چیه اگه کمکم کنی تشکر می کنم:sad0:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام محمد خوبی ؟

من سوال زیاد ندارم فقط در مورد این چند تا کلمه توضیح بده

Biophilic Cities

Quantum City

Resilient Cities

Poly City

• Like 8
لینک به دیدگاه

دوستان فقط قبل شروع به جواب دادن به اطلاع برسونم که شاید خیلی از سوالا رو بپیچونم :ws3: نگید نگفتم :ws3:

sسلام...اعصاب نداررررررم اصلا خدابه دادتون برسه:دی

سلام. الان یعنی اومدی سر من تلافی کنی :icon_pf (34):

1.چراسرعت انجمن اینطوری شده داغون؟به زورمیتونم پست بدم؟(بقیه سایتااینطورنیستم)الان2-3روزمیشه

الان که خوبه. :ws52: اکثر وقتا خوبه. فقط بعضی وقتا دیتابیس ارور میده. :ws3: کش مرورگرت رو پاک کن.

2.شهرسازی چه ربطی به معماری داره ؟

شهرسازی کوچیکترین ربطی به معماری نداره. فقط معمارا میخوان هی بیان تو شهرسازی دخالت کنن :ws3: ربطی که شهرسازی به معماری داره اینه که مثلاً معمارا نرن هرکدوم تو کامپیوتر 4تا طرح بزنن واسه یه بنا بیارن. درست حسابی اون محله و کوچه و بناهاشو ببینن و یه طرحی بدن که بعداً شهرسازا فحششون ندن :ws3:

3.معماری چه ربطی به شهرسازی داره؟

معماری کلاً ربط داره به شهرسازی :w02: ربطی که معماری به شهرسازی داره اینه که مثلاً شهرسازا باید تو طرحشون الگوهای معماری محل رو در نظر داشته باشن.

در کل در نظر داشتن یه سری اصول کلی معماری تو شهرسازی مهمه و بالعکس.

4.چراتحلیل فضاهای شهرسازی سخته؟چراامتحان ماانقدرسخت بود؟

چون باید کارو به کاردون سپرد. معمار جماعتو چه به تحلیل فضای شهر :ws3: امتحانم سخت بود که ببینین ما چی میکشیم :w02:

5.آشنایی بامبانی کالبدی چیه؟به چه دردمیخوره؟

مبانی کالبدی منظورت چیه؟ :w58: نمیدونم تو چارت محتواشو چی گفتن :ws52:

6.آخه چراانقدرنظریه های مختلف هست ازآغازبه وجوداومدن شهر وشکلهای مختلف شهر؟؟؟؟ فعلا اینارو جواب بدید اعصاب داشتم میام هیچ شکلی هم با این سرعت نمیتونم بذارم

واسه اینکه هیچ وقت هیچ کس نفهمید اصلاً شهر چیه و شهر درست درمون چیه :ws3: هرکس یه نظری داره واسه خودش. بعدشم اینا اگه نظر نمیدادن، تو چی میخواستی الان بخونی؟ :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
به به ببین کی اینجاست!:gnugghender:

جم کن ببینم :vahidrk:

اول یه سرود ملی میرم بعد شروع میکنم:ws3:

صبر کن قیام کنم :ws3:

ادمین ادمینه ادمین...حالا خود ادمینه ادمین

در مورد هر یک از کلمات زیر یه جمله بساز

تولایی:whistle:

آقا معذرت میخواما، بیخیال جمله شو :ws3:

6 بهمن

فقط همین :banel_smiley_4:

حیاط دانشکده ادبیات

زدن ترکوندنش از وقتی در سمت بوفشو بستن :ws3:

شیب و بام:ws3:

نگووو :4564:

حلا سوالات تخصصی شهرسازی:w000:

پروپوزال دادی یا نه؟ موضوعت چیه؟استاد راهنمات کیه؟

تقریباً آماده کردم. ولی مطالعه موردیم مونده و نمیدونم کجا رو بردارم و نتونستم تکمیلش کنم :sigh: موضوعم درباره یه روش جدید منطقه بندیه به اسم form based code استاد راهنمام دکتر حبیبی

چند ترمه تموم می کنی؟

به هر زوری شده باید 4ترمه تموم بشه :ws3: وگرنه یه بلایی سر خودمو اساتید محترم میارم :ws3:

بعدش میخوای چیکاره بشی؟

بیکار :w02:

نمایشگاه کتاب میای؟

اوووووه. حالا کو تا نمایشگاه کتاب :ws3:

ما که نفهمیدیم شهرسازی چیه اگه کمکم کنی تشکر می کنم:sad0:

اگه قرار بود کسی بفهمه که دیگه این همه نظر جدید هرسری کسی نمیداد :ws3: شهرسازی یعنی اینکه نزنیم شهرو خراب کنیم :ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

1-چرا انجمن انقدر سوت و كور شده؟

2-چه بلايي سر مدير ها مياري كه تا بازنشسته ميشن ميرن و پشت سرشون رو نگاه نمي كنن؟

3-در مورد اين آدم ها نظر بده:

ايليا

جيمي

شقايق

سجاد اسپو

سجاد فيلابي

داداشت

آتروس

(اين دو تا رو پرسيدم ببينم كي يك كاري مي كني كه در برن؟:ws3:)

4-چرا جذب كاربراي تخصصي انقدر كم و دفعشون انقدر زياد هست؟

5-تا كي مي خواي يك فروم معمولي باقي بموني؟

6-برنامت براي اينده ي انجمن؟

7-سربازي رفتي؟:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

ســـــــــــــــــــلام.:shad:

به خنده هام توجه نکن...

اینقده دلم ازت پره آقای ممـــــــــد ،:w000:

خودت میدونی چرا، بپا جزغاله نشی:icon_razz::5c6ipag2mnshmsf5ju3

کوشولو بودی دوست داشتی چیکاره بشی؟؟

اگه شهرسازی قبول نمیشدی کدوم رشته رو انتخاب میکردی؟

وضع درسیت در دانشگاه چگونه بود؟؟؟

کمترین نمره در دانشگاه مربوط به کدوم درسه و چند بوده؟:spiteful:

تا حالا عاشق شدی؟:w58:(سوال انحرافی بود:whistle:)

کار دولتی دوست داری؟؟

آیا یک شهرساز واقعی هستی؟؟؟:ws38:

و در آخر...

انگیزه ت از دشمنی با رشته ی فضای سبز چیه؟:ws25:

• Like 7
لینک به دیدگاه

من میترسم سوال بپرسم.اینا خانوادگی سمت شون خیلی بالاس.:ws3:

فقط یه خواهش دارم.دیگه از انجمن بک آپ نگیرین.از اون روز تا حالا یه بارم نشده که بدون مشکل به انجمن سر بزنم.:hanghead:

• Like 7
لینک به دیدگاه

فقط یه خواهش دارم.دیگه از انجمن بک آپ نگیرین.از اون روز تا حالا یه بارم نشده که بدون مشکل به انجمن سر بزنم.:hanghead:

با اجازه فافی:w02:

نه بپرس عزیزممم، من پشته تم:w02::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام محمد خوبی ؟

سلام. مرسی. تو خوبی؟ :ws3:

من سوال زیاد ندارم فقط در مورد این چند تا کلمه توضیح بده

قربون دستت اومدی امتحان زبان بگیری ازمون؟ :ws3: من اینا رو چیزی که به ذهنم میادو میگم ولی خودت توضیح کاملشونو بعدش بده :w02:

Biophilic Cities

بیو میو که داره به قیافش میخوره ربط به زیست و طبیعت و ... داشته باشه. فکر کنم شهرهای با ساختار طبیعی. یا شهرهایی که اصول طبیعی و زیست محیطی رو حفظ کردن.

Quantum City

اینم که اگه رو فیزیک کوانتومی و هسته و این چیزا حساب کنیم، شبیه شهرهای حلقوی میشه که به مرکز که برسه فاصله حلقه ها کمتر میشه یعنی تراکم و فشردگی بیشتر میشه. :ws3:

Resilient Cities

شهرهای انعطاف پذیر؟ :ws52: شهری که فعالیتای مختلفی توشه که میتونه قابلیت انعطاف پذیری داشته باشه یا ساختارشون تو زمینه های مختلف عملکردی، ارتباطی و .... انعطاف پذیر باشه

Poly City

چندشهری؟ :ws3: شهری که تو دل خودش چندتا شهرو جا داده بشه یا یه جورایی هر منطقش در حد یه شهر عمل کنه. تفسیرایی میکنما واسه خودم :ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه

یادش به خیر یه رفیقی داشتیم که خواست به یه مناسبتی یه شیرینی واسش بخرم:whistle:

ما هم رفتیم که یه چیزی بخریم اون سفارش داد ذرت مکزیکی میخوره و منم گفتم از ذرت مکزیکی خوشم نمیاد همون بستنی میخورم

آقا شروع کردیم به خوردن...دیدم قاشق اول رو با زور خورد...قاشق دوم بهش حالت تهوع دست داد:ws3:...قاشق سوم رو که خواست بخوره نذاشتم دیگه،گفتم به من و خودت رحم نمیکنی به شاگرد مغازه رحم کن:w02:

حالا از اون روز واسه هر کی شیرینی میخریم قبلش بهش هشدار میدم که چیزی رو سفارش بده که قبلا خورده باشی نه اینکه تست کنی:whistle:

حالا شده جریان این سوالایی که از داش ممد پرسیده میشه...بابا یه کم راحت تر از ممد سوال بپرسید خب قرار نیست که پروِژه های درسیتون رو ممد تکمیل کنه

مثل من باشید:ws3:

من فقط این سری یه سوال دارم

یه سوال ساده

استادمون گفته همش 5 نمره داره و تا 5 بهمن بهمون وقت داده

در مورد سینتکس یه تحقیق 15 صفحه ای میخواد...ممد جون 5 صفحه هم شد موشکل ندارم من:whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
1-چرا انجمن انقدر سوت و كور شده؟

اکثر بچه ها دانشجو ان. میخوای وسط امتحانو تحویل پروژه و دم کنکور بیان اینجا پشتک بزنن :ws3:

2-چه بلايي سر مدير ها مياري كه تا بازنشسته ميشن ميرن و پشت سرشون رو نگاه نمي كنن؟

این یه رازه :gnugghender:

3-در مورد اين آدم ها نظر بده:

ايليا: شوخ و بی ثبات (منظورم اینه که دوست نداره یه کار ثابتی رو انجام بده و این شاخه اون شاخه هم زیاد دوست داره بره)

جيمي: خلاق و ایده پرداز. کلاً همیشه دنبال فکرای نو و هرچیز نو هستش.

شقايق: دلسوز. با وجود مشغله هایی که داشت همیشه دلسوزانه زحمت میکشید.

سجاد اسپو: مدیر واقعی. کسیه که خیلی حق به گردنم داره و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.

سجاد فيلابي: خوش اخلاق. واقعاً از نظر اخلاقی حرف نداره یا وقتایی که دعوت به آرامش میکنه.

داداشت: مصمم. کسیه که تو کاراش کاملاً جدیه.

آتروس: بامرام. کسی که نشون داده میشه رو معرفتش حساب کرد.

(اين دو تا رو پرسيدم ببينم كي يك كاري مي كني كه در برن؟:ws3:)

هرکس به موقعش :gnugghender:

کلهم مدیران ارشد فعلی و سابقو گفتی دیگه :ws3: فقط موند فرناز و پیمان و فاطیما :ws3:

4-چرا جذب كاربراي تخصصي انقدر كم و دفعشون انقدر زياد هست؟

موافق این نظر نیستم :ws3: تو هر برهه زمانی شرایط متفاوته. اگه بخواد این چیزی که گفتی باشه پس الان نباید کلاً دیگه هیچ کاربر تخصصی تو انجمن باشه. نمیشه که همیشه کم بیان و زیاد برن :ws3: تو یه برهه می بینیم کاربرای زیادی جذب میشن ولی برعکس یه برهه هم می بینیم کاربرای زیادی میرن. این قضیه تالار به تالار هم تو هر برهه فرق میکنه. یکی از بزرگترین مشکلاتی که تو جذب سخت کاربر هست اینه که کمتر سعی میشه کاربر جدید تو جمع قدیمی پذیرفته بشه. یه جورایی میشه گفت انگار دوستان قدیمی، دوستای خودشونو پیدا کردن و زیاد تمایلی به داشتن دوستای جدید ندارن. یا کلاً حسابشون نمیکنن. این عدم استقبال هم باعث دلسردی و جذب نشدن میشه.

5-تا كي مي خواي يك فروم معمولي باقي بموني؟

همین الانشم معمولی نمیدونم. :ws3:البته خیلی حرکتا شد که از این همین حالتم جلوتر بره ولی نیازمند فعالان بیشتری تو انجمن هست. ما هم متأسفانه به خاطر یه سری اشتباهات فنی و کدی و اینا و یا بهتر بگم عدم تجربه مسائل فنی باعث شد سرچمون تو گوگل پایین بیاد و رفع اون هم زمان زیادی رو میبره. سرچ پایین هم جذب کمتر کاربر رو همراه داره. با نگاهی به محتوای مطالب و آمار ورودی گوگل و مقایسه با خیلی سایتای دیگه به راحتی میشه این مشکلو دید.

6-برنامت براي اينده ي انجمن؟

فعلاً تنها برنامه ای که تو ذهنمه بتونم اون مشکلات فنی رو حل کنم و سایتو تو سرچ گوگل بالا بیاریم. بعدش می تونم به برنامه هایی که داشتم هم فکر کنم.

7-سربازي رفتي؟:ws3:

یه بار رفتم اگه خدا قبول کنه :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ســـــــــــــــــــلام.:shad:

علیک سلام :w02:

به خنده هام توجه نکن...

اینقده دلم ازت پره آقای ممـــــــــد ،:w000:

خودت میدونی چرا، بپا جزغاله نشی:icon_razz::5c6ipag2mnshmsf5ju3

حالا هرکی متشاکیه پا میشه میاد تو این تاپیک :ws3:

کوشولو بودی دوست داشتی چیکاره بشی؟؟

دکتر :ws3:

اگه شهرسازی قبول نمیشدی کدوم رشته رو انتخاب میکردی؟

رشته دیگه رو قبول نشدم که اومدم شهرسازی :ws3: اول مکانیک، بعد عمران بعد برق بعد معماری و بعدش شهرسازی (اون سالی که انتخاب میکردم شهرسازی هنوز فارغ التحصیلم نداشت و خیلی رشته جدیدی بود. واسه همین شناختی نداشتم و با شناخت نصفه نیمه انتخاب کردم. که خب بعدش دیدم چقدر خوش شانس بودم. مخصوصاً اگه معماری رو قبول میشدم که قطعاً ترک تحصیل میکردم :ws3: )

وضع درسیت در دانشگاه چگونه بود؟؟؟

متوسط . کلاً آبم باهاش تو یه جوب نمیرفت :ws3: از خوندنی متنفر بودم و هستم. چه تو دانشگاه چه دبیرستان. تو دانشگاه فقط با درسای پروژه ای و کارگاهی حال میکردم. تو دبیرستانم فقط با درسای فیزیک و ریاضی که خوندنی نبودن.

کمترین نمره در دانشگاه مربوط به کدوم درسه و چند بوده؟:spiteful:

آشنایی با مصالح و ساخت بود که اگه اشتباه نکنم 11.5 شدم. امتحانش از خاطرات جالبم بود تو دوران امتحانا که فکر کنم تو خاطرات دانشجویی هم گفته باشم :ws3:

تا حالا عاشق شدی؟:w58:(سوال انحرافی بود:whistle:)

از طفولیت، از وقتی خودمو شناختم، عاشق خودم بود :w02:

کار دولتی دوست داری؟؟

با وضع کاری که الان هست، از این نظر که حداقل خیال جمع هست یه حقوق ثابتیه خوبه. دوست دارم کار دولتی داشته باشم و در کنارش خودمم کار شخصی و خصوصی انجام بدم.

آیا یک شهرساز واقعی هستی؟؟؟:ws38:

خیر :ws3:

و در آخر...

انگیزه ت از دشمنی با رشته ی فضای سبز چیه؟:ws25:

انگیزه که زیاد میشه جور کرد. :ws3: میخوام پیشنهاد بدم به وزارت علوم کلاً از دانشگاهم حذفش کنن :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

شما کار خوبو میکنی :ws3:

چه مشکلی :icon_pf (34): ارورای دیتابیسو اگه کنار بذاریم، تو وقتای دیگه سرعت خوب شده که :icon_pf (34):

با اجازه فافی:w02:

نه بپرس عزیزممم، من پشته تم:w02::icon_gol:

شما این وسط خودتو قاطی نکن :vahidrk:

• Like 5
لینک به دیدگاه
یادش به خیر یه رفیقی داشتیم که خواست به یه مناسبتی یه شیرینی واسش بخرم:whistle:

ما هم رفتیم که یه چیزی بخریم اون سفارش داد ذرت مکزیکی میخوره و منم گفتم از ذرت مکزیکی خوشم نمیاد همون بستنی میخورم

آقا شروع کردیم به خوردن...دیدم قاشق اول رو با زور خورد...قاشق دوم بهش حالت تهوع دست داد:ws3:...قاشق سوم رو که خواست بخوره نذاشتم دیگه،گفتم به من و خودت رحم نمیکنی به شاگرد مغازه رحم کن:w02:

حالا از اون روز واسه هر کی شیرینی میخریم قبلش بهش هشدار میدم که چیزی رو سفارش بده که قبلا خورده باشی نه اینکه تست کنی:whistle:

حالا شده جریان این سوالایی که از داش ممد پرسیده میشه...بابا یه کم راحت تر از ممد سوال بپرسید خب قرار نیست که پروِژه های درسیتون رو ممد تکمیل کنه

مثل من باشید:ws3:

من فقط این سری یه سوال دارم

یه سوال ساده

استادمون گفته همش 5 نمره داره و تا 5 بهمن بهمون وقت داده

در مورد سینتکس یه تحقیق 15 صفحه ای میخواد...ممد جون 5 صفحه هم شد موشکل ندارم من:whistle:

بترکی :ws28:

اولش اینو گفتم:

آی قربون دستت imoksmiley.gif من فقط کافیه مرتضی رو گیر بیارم :ws3:

بعدشو که دیدم کلاً پاک کردم. شک کرده بودم از تو بعیده ها این حرفا :ws28: ولی یه لحظه غافل شدم اون لحظه :icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام محمد عزیز :w02:

میدونی که نمیتونم همشو درسی بپرسم :hanghead:

موضوع پایان نامه کارشناسی؟

موضوع پایان نامه ارشد؟

چند سال پشت کنکور دانشگاه بودی؟

چند سال پشت کنکور واسه ارشد بودی؟

کمترین نمرت تو دوران تحصیل؟

بیشترین نمرت تو کارشناسی و ارشد؟

کنکور ارشد سخته؟:sad0:

خیلی واسه کنکور خوندی؟ روزی چند ساعت ؟ :ws44:

تئوریش چطور :4564:

چرا انجمن راه انداختی؟:ws3:

چرا اینقد شفاف و واضح به مشکلات و سوالا جواب میدی؟:banel_smiley_4:

آریودخت بنظرت کیه ( خودمو میگما ) ؟ :whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...